Jump to content
Dogomania

Staruszek jamnik czeka w schronisku na pomoc!!Już w BDT u Celina 12. Sopel za TM ...


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='keakea']Nie poddam się...

[B]S[/B]ierra-[B]O[/B]scar-[B]P[/B]apa-[B]E[/B]cho-[B]L[/B]ima... odbiór...

Rulon[/QUOTE]

ja też

[h=2]"Nie poddam się... Sierra-Oscar-Papa-Echo-Lima... odbiór... Rambo" Binary Code is:[/h]01001110 01101001 01100101 00100000 01110000 01101111 01100100 01100100 01100001 01101101 00100000 01110011 01101001 11101010 00101110 00101110 00101110 00001101 00001010 01010011 01101001 01100101 01110010 01110010 01100001 00101101 01001111 01110011 01100011 01100001 01110010 00101101 01010000 01100001 01110000 01100001 00101101 01000101 01100011 01101000 01101111 00101101 01001100 01101001 01101101 01100001 00101110 00101110 00101110 00100000 01101111 01100100 01100010 01101001 11110011 01110010 00101110 00101110 00101110 00001101 00001010 01010010 01100001 01101101 01100010 01101111

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Nie poddam się...

[B]S[/B]ierra-[B]O[/B]scar-[B]P[/B]apa-[B]E[/B]cho-[B]L[/B]ima... odbiór...

Rulon[/QUOTE]
I my też wołamy
[SIZE=4][/SIZE][SIZE=4][B]S[/B]ierra-[B]O[/B]scar-[B]P[/B]apa-[B]E[/B]cho-[B]L[/B]ima... odbiór...
[SIZE=2]Hades i Tolo[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Soplek opuścił schronisko 24 lutego, umarł 13 lutego.

Rok temu, zaledwie kilka dni później - 1 marca, wzięłam ze schroniska stareńką Pusię. Znaleźliśmy dla niej BDT z fb, dziewczyna jednak wycofała się, a Pusia została u mnie. Umarła przedwczoraj- 20 lutego.

Zarówno Sopelkowi jak i Pusiuni zostało ok. 9- 10 dni, żeby były z nami rok.

Tak mi było strasznie przykro jak się dowiedziałam, że Sopeluś nie żyje, nie sądziłam, że chwilę później dotknie mnie dokładnie to samo :placz:.


Pusiunia odeszła przed 12 w nocy na moich rękach .:placz: Wyszłam z nią na 4 minutowy spacer i biegnąc do mnie, przewróciła się i umarła na moich rękach. Tak cierpię, nie mogę przestać płakać, ona była absolutnie wyjątkowa. Żyła tylko po to, aby być ze mną, to był jej jedyny cel, nie miała innych zainteresowań, no może poza jedzeniem i też lubiła wylizywać kubeczki po danonkach.


Tu jest wątek mojego Pusiaczka, jakby ktoś chciał zobaczyć jak wyglądała: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223766-Pusia-w-DS-)-Pusia-umarła-dzisiaj-w-nocy-na-moich-rękach[/URL]-(((((((((.


To była najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać, że ta dziewczyna zrezygnowała, nigdy nie będę miała już tak cudownego psa przy sobie. Ja mam 10 psów i żaden jej ani trochę nie przypomnia, ani z charakteru ani z wyglądu. To jest bez sensu, że była ze mną tak krótko i umarła akurat wtedy, kiedy ją tak bardzo pokochałam :placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Soplek opuścił schronisko 24 lutego, umarł 13 lutego.

Rok temu, zaledwie kilka dni później - 1 marca, wzięłam ze schroniska stareńką Pusię. Znaleźliśmy dla niej BDT z fb, dziewczyna jednak wycofała się, a Pusia została u mnie. Umarła przedwczoraj- 20 lutego.

Zarówno Sopelkowi jak i Pusiuni zostało ok. 9- 10 dni, żeby były z nami rok.

Tak mi było strasznie przykro jak się dowiedziałam, że Sopeluś nie żyje, nie sądziłam, że chwilę później dotknie mnie dokładnie to samo :placz:.


Pusiunia odeszła przed 12 w nocy na moich rękach .:placz: Wyszłam z nią na 4 minutowy spacer i biegnąc do mnie, przewróciła się i umarła na moich rękach. Tak cierpię, nie mogę przestać płakać, ona była absolutnie wyjątkowa. Żyła tylko po to, aby być ze mną, to był jej jedyny cel, nie miała innych zainteresowań, no może poza jedzeniem i też lubiła wylizywać kubeczki po danonkach.


Tu jest wątek mojego Pusiaczka, jakby ktoś chciał zobaczyć jak wyglądała: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223766-Pusia-w-DS-)-Pusia-umarła-dzisiaj-w-nocy-na-moich-rękach[/URL]-(((((((((.


To była najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać, że ta dziewczyna zrezygnowała, nigdy nie będę miała już tak cudownego psa przy sobie. Ja mam 10 psów i żaden jej ani trochę nie przypomnia, ani z charakteru ani z wyglądu. To jest bez sensu, że była ze mną tak krótko i umarła akurat wtedy, kiedy ją tak bardzo pokochałam :placz:.[/QUOTE]


[B]Kochamy wszystkie psy, ale każdy ma w życiu takiego który wyrywa nam kawałek serca i zostawia ranę. Rana się zablixni, ale ślad pozostanie na zawsze.
[SIZE=4]
Asiu przytulam.[/SIZE][/B]

[FONT=monotype corsiva] [SIZE=5]"...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie,
Na łańcuchu więziony przy budzie
O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie,
A podczas lata, gdy szukasz ochłody,
Często bez miski wody;
Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady,
Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." [/SIZE]
[/FONT][SIZE=1]
[/SIZE][SIZE=1] Artur Chojecki 1880-1951
HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU



[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Skarbie mój-dziś obchodzilibyśmy Rocznicę Twojego przybycia do nas.....tak byłoby wesoło,cudnie.....jak dziś pamiętam ten dzień....czekanie,nasze pierwsze spotkanie Orzeszku Malusi....:-(

Przy ogromie zła,podłości i perfidii ludzkiej kontakt z takimi dzielnymi Maluchami jak Ty to lek...wiara w cuda.......

Pociesza mnie jedynie myśl,że zło wyrządzone powraca....złe myśli,słowa,uczynki obracają się przeciw temu kto je wypowiada,tworzy......nikt bezkarnie nie może krzywdzić,kłamać,mącić,intrygować..........dzień wypłaty za zło nadchodzi...AMEN!

Teraz dopiero zauważyłam,że jesteśmy przeniesieni....że tytuł wątku inny......

Sopelusiu kocham Cię

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam z wizyty przedadopcyjnej superpilnej dla pewnej szorstkowlosej jamnisie (zapewne już nawet nie zdążę umieścić na stronie, jutro jadą po sunieczkę) i okazało się że Sopelku wzruszyłeś i wzruszasz nadal ludzi. Państwo znają twoją historię (pokazałam jeszcze ten wątek) i dla nich nadal jesteś ... tylko inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Soplek opuścił schronisko 24 lutego, umarł 13 lutego.

Rok temu, zaledwie kilka dni później - 1 marca, wzięłam ze schroniska stareńką Pusię. Znaleźliśmy dla niej BDT z fb, dziewczyna jednak wycofała się, a Pusia została u mnie. Umarła przedwczoraj- 20 lutego.

Zarówno Sopelkowi jak i Pusiuni zostało ok. 9- 10 dni, żeby były z nami rok.

Tak mi było strasznie przykro jak się dowiedziałam, że Sopeluś nie żyje, nie sądziłam, że chwilę później dotknie mnie dokładnie to samo :placz:.


Pusiunia odeszła przed 12 w nocy na moich rękach .:placz: Wyszłam z nią na 4 minutowy spacer i biegnąc do mnie, przewróciła się i umarła na moich rękach. Tak cierpię, nie mogę przestać płakać, ona była absolutnie wyjątkowa. Żyła tylko po to, aby być ze mną, to był jej jedyny cel, nie miała innych zainteresowań, no może poza jedzeniem i też lubiła wylizywać kubeczki po danonkach.


Tu jest wątek mojego Pusiaczka, jakby ktoś chciał zobaczyć jak wyglądała: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223766-Pusia-w-DS-)-Pusia-umarła-dzisiaj-w-nocy-na-moich-rękach[/URL]-(((((((((.


To była najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać, że ta dziewczyna zrezygnowała, nigdy nie będę miała już tak cudownego psa przy sobie. Ja mam 10 psów i żaden jej ani trochę nie przypomnia, ani z charakteru ani z wyglądu. To jest bez sensu, że była ze mną tak krótko i umarła akurat wtedy, kiedy ją tak bardzo pokochałam :placz:.[/QUOTE]


Pusiuniu odeszłaś prawie o takiej samej godzinie....w podobny sposób-nagle,cicho,bez pytania......podobnież Byłaś wyjątkowa,kochana do bólu.......

Bardzo mi przykro....bardzo.......Toyota-łączę się w bólu...przeżywamy to samo......tak ciężko......:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Sopel, no proszę Cię, proooooooszę...

[SIZE=4][B]S[/B]ierra-[B]O[/B]scar-[B]P[/B]apa-[B]E[/B]cho-[B]L[/B]ima... odbiór...[/SIZE]

Rulon[/QUOTE

[COLOR=#4b0082]BYŁEM!!!
[/COLOR]
[COLOR=#800080]
[/COLOR][COLOR=#4b0082]JESTEM!!


BĘDĘ!!!!!



Dlaczego nie ma mnie już materialnie przy SELIN??? Nasz PAN za TM chyba miał inne plany.......

Teraz poznaję historię Waszych Ukochanych będących tu gdzie ja...słucham opowieści.....sam opowiadam.....

Postaram się co jakiś czas napisać......muszę być duchem przy Selin-bo bardzo źle się czuje......

Kocham WAS......dziękuję za WASZĄ miłość.....nie spodziewałem się rok temu od życia już niczego....a tyle dostałem...........

Na razie nie potrafię więcej napisać...też tęsknię okrutnie.......nie potrafię zebrać myśli...bo kocham....kocham...kocham......chcę się przytulić do Selin.....[/COLOR]:-(:-(

[COLOR=#4b0082]Zbiorę siły....obiecuję WASZ Sopelek


ODBIÓR[/COLOR][COLOR=#4b0082]


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12'][quote name='keakea']Sopel, no proszę Cię, proooooooszę...

[SIZE=4][B]S[/B]ierra-[B]O[/B]scar-[B]P[/B]apa-[B]E[/B]cho-[B]L[/B]ima... odbiór...[/SIZE]

Rulon[/QUOTE

[COLOR=#4b0082]BYŁEM!!!
[/COLOR]
[COLOR=#800080]
[/COLOR][COLOR=#4b0082]JESTEM!!


BĘDĘ!!!!!



Dlaczego nie ma mnie już materialnie przy SELIN??? Nasz PAN za TM chyba miał inne plany.......

Teraz poznaję historię Waszych Ukochanych będących tu gdzie ja...słucham opowieści.....sam opowiadam.....

Postaram się co jakiś czas napisać......muszę być duchem przy Selin-bo bardzo źle się czuje......

Kocham WAS......dziękuję za WASZĄ miłość.....nie spodziewałem się rok temu od życia już niczego....a tyle dostałem...........

Na razie nie potrafię więcej napisać...też tęsknię okrutnie.......nie potrafię zebrać myśli...bo kocham....kocham...kocham......chcę się przytulić do Selin.....[/COLOR]:-(:-(

[COLOR=#4b0082]Zbiorę siły....obiecuję WASZ Sopelek


ODBIÓR[/COLOR][COLOR=#4b0082]


[/COLOR][/QUOTE]
SOPEL!!!Sopelciu kochany!!!! Frodo kazał nam tutaj zaglądać...czekać,aż się odezwiesz-bo on wiedział,że nic nie może zabronić Ci pisalnikowania :D
Wiesz-Frodo ma nowy domek-ale jak to on ma w zwyczju-pochorował się...DLACZEGO??? My za nim ciagle tęsknimy-szukamy na dworze,krzyczymy i przez okno i na spacerze i chcieliśmy gonić to auto co z nim pojechało,ale mama nam nie pozwoliła :( Teraz juz nie lubimy obcych-wcale,nie chcemy od obcych głasków,nie chcemy żeby wchodzili do domu...
Hades i Tolo
ps. Mały kazał Ci powiedzieć,że baaaaardzo Cie kofffa i żebyś pilnował Selin,żebyś oczka nocka ocierał,tulił we śnie

Link to comment
Share on other sites

Sopel... wiedziałem, wiedziałem że jesteś, Edi mi to mówił.
Rambo orientujący się że jest drugi byt za TM

Sopelku kochany popłakałyśmy się ze wzruszenia.

Kochamy ciebie i zawsze będziemy kochać
Ruda i Ganga

A mnie pozostało podpisać się pod tym co moje jamniory napisały
[COLOR=#d3d3d3][SIZE=1][/SIZE][/COLOR][SIZE=1][SIZE=2]bardzo wzruszona Dorota[/SIZE][/SIZE][COLOR=#d3d3d3][SIZE=1]
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#cccccc][SIZE=1](walcząca dzisiaj z wiatrakami ale to na inny watek temat)[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Sopel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Jaka tam u Was pogoda? Bo u nas syfsko, jak mówi Duża, mokro, brudno, wszędzie posolone, zero uwagi, ze psy nie noszą butów. I słońca nie ma. Caly czas sie spac chce.

Ponoc jutro mamy miec na obiad lazanki z kapustą i boczkiem. Ja sie pytam, sam boczek niedobry?????

Jak dobrze, ze sie odezwales... Bo juz mi lapa spuchla od tego radiostacjowania...

Rulon absolutnie przeszczesliwy

P.S. Macie tam majonez????

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#4b0082]Kochane Ciocie,Ruda,Ganga,Frodo,Hades,Tolo,Rambuś,Rulonku-kocham WAS okrutnie mocno....[/COLOR]

[COLOR=#4b0082]Tu mamy wszystko pod dostatkiem...jest majonez,boczek[/COLOR],[COLOR=#4b0082]jogurciki,serki.......jest bajecznie kolorowo,ciepło,nic nie boli[/COLOR].[COLOR=#4b0082]Jest spokój,zgoda...tylko jedno ale[/COLOR] [COLOR=#4b0082]....nie ma tu TYCH,których zostawiliśmy na ZIEMI.

Niech NIKT z WAS bez potrzeby nie spieszy się TU-na to zawsze jest czas.....nasz PAN Tęczowego Mostu powiedział,że czasem nagle wzywa do siebie-bo ma to wyższy cel-jeszcze nie do końca zrozumiałem jaki,bo przecież przy Selin byłem szczęśliwy.....miałem własne Królestwo-i też tak jak tu niczego mi nie brakowało-fakt potrafiłem sam o to zadbać,brać,czerpać...cieszyć się każdym dniem......no i znów pojawia się to ...ale.....

Kochajcie się.......dbajcie o siebie....cieszcie się każda chwilą......

Proszę wołajcie razem ze mną na cały świat-by takim jak ja-skazanym na śmierć,nie mających żadnych szans....dać szansę na CUD.....dać szansę by ŻYĆ WIECZNIE!!!!

Sopeluś.....ponoć będę miał.....skrzydełka
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Bedziem wołać!!! Sa juz na to różne pomysły!!!! A Duża to dzis już wolala na fejsbuku, pod tym jest zdjeciem, na ftorym ją całuje!!!!
I od razu jeden Ludz napisal, ze będzie ryczeć!!!! Więc nas słuchają i usłyszą jeszcze nie raz!!!!
I jest taki jeden pomysł, do którego jestes absolutnie niezbędny, wiesz??? Więc trzymaj z nami łączność!!!!

A te skrzydelka to przeciez każdy jamnik ma od urodzenia, jak slonik Dumbo, ale co tam, niech dadzą drugą parę, będą na zapas :)

Rulon szczęśliwy jak szczypiorek na wiosne

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#4b0082]Rulon na szybko zrobiłem fotę projektów skrzydełek dla jamników tu za TM[/COLOR]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3524/2ce9753e85572119med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3524/a260636d72a330cdmed.jpg[/IMG][/URL]

[COLOR=#4b0082]Rambuś tu nikt wertfonów nie potrzebuje .....no i bądźta tam gdzie Jesteśta......potrzebni mi Jesteście na Ziemi.....w miarę możliwości będę utrzymywał łączność.

Jeszcze właściwie tak jakbym nie do końca był sobą....

Ciekawym okrutnie co szykujecie.....

Idę pogadać z nowymi kumplami,bo (sz)czekają

Sopelek
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jak wszystko, to wszystko, werrrrflony pewnie też.... Ale różowe, to chyba Ci Rambus kolorystycznie nie podejdą...

Sopel, a Ty weź jeszcze i mlodego ustaw, Froda znaczy, bo sie przeprowadzil i znowu cos z sikaniem kombinuje... Kogo jak kogo, ale Ciebie powinien posłuchać...

Ale kicha z tą pogodą, teraz wieje jakcholerachybahalny (a co to?) - tak mowi Duża. Nie wiem, co to, ale robi straszny dźwięk i nie moge przez to usnąć. Az sie Duza zmiekczyla i dała mi ponadprogramowa zakąskę.

Jakcholerachybahalnych nie ma u Was, mam nadzieję?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Cudne projekty.
Sopel poklep tam Edunia.


Rambo[/QUOTE]
[COLOR=#4b0082]
Edunio sam mnie znalazł.....przybiegł i powiedział,że musiał poznać osobiście jamnika,którego nie znając osobiście tak kochała Dorotka.....umówiliśmy się na spotkanie,bo jak na razie poznaję dalej mój Nowy Dom......a tylu w nim mieszkańców....:-(...tyle historii.......wiele okrutnych.....

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...