Jump to content
Dogomania

Staruszek jamnik czeka w schronisku na pomoc!!Już w BDT u Celina 12. Sopel za TM ...


danka1234

Recommended Posts

Guest aniapiotrek

A to nam Mama niespodziankę szykuje:cool1:. Nic nie powiedziała a tak często rozmawiamy, oj nie ładnie:angryy:. A jamniś śliczny już nie możemy się doczekać:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie gniewajcie się... od pomysłu do jamnisia jeszcze trochę kilometrów zostało :-(

O niczym innym nie myślę, tylko o tym, żeby wszystko się udało :loveu:

Serce się kraje, jak patrzę na tę siwą bidę.

Będziemy robić wszystko, żeby w miarę możliwości Was wspomagać w opiece nad jamnisiem :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar'].... Jestescie pewne ze ubranko i torba beda napewno dobre?[/QUOTE]
Ja oglądałam wczoraj w sklepie ZOO torbę, o dł podstawy 42cm i była duża - dla jamniczka spokojnie.
Ta ma 37cm, tak? Więc myślę, że będzie spokojnie dla Niego... Bo w tej 42cm moja jamnisia, która waży 10kg spokojnie mogłaby sobie podróżować, a Dziadziuś wygląda na raczej kruchego chłopczyka...
Bardzo wzruszyła mnie propozycja szuwar na wątku bazarkowym.... brawo!!!!!
[B]
Celiniu! A czy wiemy, co z transportem??? Masz kontakt z Toyotą???[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Nic nie mówiłam WAM-bo nie chcę zapeszać...jeszcze nie wiadomo kiedy przyjedzie....a jak do mnie przyjedziecie to sami GO zobaczycie.....módlcie się OBY jak najszybciej skończył się Lukrusiowi koszmar...:-([/QUOTE]
Myslimy, modlimy sie, trzymamy kciuki...............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']MAm do Toyoty dzwonić około 12....o niczym innym nie potrafię myśleć teraz....moi domownicy muszą po kilka razy powtarzać pytania bo nie kumata jestem...oby się dziś wykluło co z transportem....[/QUOTE]
Kurcze Celinko, nawet nie umiem sobie wyobrazić co TY musisz przeżywać, skoro ja nie umiem o niczym innym myśleć.....
Mam nadzieję, że Toyota poda Ci już konkretny termin przyjazdu Lukierka-Sopelka...
Już się nie mogę doczekać, jeszcze 10 minut i mam nadzieję, wszystko będziemy wiedzieć!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Ja oglądałam wczoraj w sklepie ZOO torbę, o dł podstawy 42cm i była duża - dla jamniczka spokojnie.
Ta ma 37cm, tak? Więc myślę, że będzie spokojnie dla Niego... Bo w tej 42cm moja jamnisia, która waży 10kg spokojnie mogłaby sobie podróżować, a Dziadziuś wygląda na raczej kruchego chłopczyka...
Bardzo wzruszyła mnie propozycja szuwar na wątku bazarkowym.... brawo!!!!!
[B]
Celiniu! A czy wiemy, co z transportem??? Masz kontakt z Toyotą???[/B][/QUOTE]



Juz wszystko uzgodniłyśmy z Celina i jutro wysyłam paczkę :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Toyotą - na teraz jeszcze nic nie wiadomo, niestety.....
Wszystko zależy od tego, czy dziewczyna dostanie wolne i czy będzie samochód - czyli nadal jesteśmy w punkcie wyjścia....
Prosiłam jednak Toyotę, o konkretną odpowiedź dzisiaj, bo jak się okaże, że nic z transportu w najbliższych dniach (piątek, sobota), to potem dopiero za jakieś 10 dni...........
A więc w takiej sytuacji nie byłoby na co czekać, tylko trzeba by organizować inny transport.... Dziadzio nie może przecież czekać!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Och, kurczę, że też ja nie mogę wsiąść w samochód i pojechać przewieźć Lukrusia do Celiny :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( (nie mam samochodu, ani prawa jazdy, ani nikogo, kto mógłby taki przewóz dla mnie zrobić, nawet za pieniądze)

Chlip... a biedak tam sam w kocyku... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Rozmawiałam z Toyotą - na teraz jeszcze nic nie wiadomo, niestety.....
Wszystko zależy od tego, czy dziewczyna dostanie wolne i czy będzie samochód - czyli nadal jesteśmy w punkcie wyjścia....
Prosiłam jednak Toyotę, o konkretną odpowiedź dzisiaj, bo jak się okaże, że nic z transportu w najbliższych dniach (piątek, sobota), to potem dopiero za jakieś 10 dni...........
A więc w takiej sytuacji nie byłoby na co czekać, tylko trzeba by organizować inny transport.... Dziadzio nie może przecież czekać!!!!!!![/QUOTE]

To ja mam wtedy na kawałek trasy za free (nie wiem jaki do uzgodnienia, już nie dopytywałam jak wyszła wersja z toyotowym) od hodowców jamników. Czyli jakby dzisiaj były informacje to ewentualnie bym uscisliła.

Link to comment
Share on other sites

Serce mi pęka....ON tam sam-boi się,zimno MU....a ja chcę GO już utulić,wyszeptać w srebrne uszko,że już nic złego GO nie spotka...Atosiku
[*]-pomóż MU,żeby jak najszybciej przyjechał do mnie-TY wiesz mój Aniołku,że u nas dobrze jest-prawda?:-(:-(

Z Opola do mnie też mam obiecany transport jakby co....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...