Jump to content
Dogomania

Staruszek jamnik czeka w schronisku na pomoc!!Już w BDT u Celina 12. Sopel za TM ...


danka1234

Recommended Posts

[quote name='keakea']Toyota, a jak się jamniś ma? Wiem, że nie zaglądasz tam codziennie, ale może masz jakieś informacje o jego stanie?[/QUOTE]

Wszystko z nim o'k. Dzwoniłam z tą informacją o domu dla nim do schronu, żeby mu włos z głowy nie spadł. W schronie nie rozumieją idei DT, dlatego nie tłumaczyłam, że to tymczas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='RUTA93']Jestem już u Jamniczka - rozumiem, ze teraz czekamy na potwierdzenie, że samochód szczęśliwie wypożyczony i Dziadunio jedzie? Jeszcze tylko trzeba się zastanowić kto zbierze te nasze grosiki do kupy :lol:[/QUOTE]
Chyba najlepiej i najwygodniej byłoby przesyłać od razu na konto Celinki, ale to Ona musi podjąć ostateczną decyzję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Teraz trzeba pomyśleć jak rozwiązać sprawę uregulowania zapłaty za dowóz?Czy pieniążki wpłacić Cioteczce Toyocie?Ciocie jak tylko wyjaśni się sprawa z "autem"-pomóżcie-jak to rozwiązać?[/QUOTE]
Pewnie, że pomożemy! A może po prostu Ty Celinko dasz pieniążki Osobie, która przywiezie Dziadziunia do Ciebie?
Zapewne zrobimy tak, żeby było najlepiej dla wszystkich!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Ja myślę jak już bedzie wiadomo jakie beda koszty transportu to toyota napewno uzgodni z Panią czy trzeba bedzie dać pieniadze na paliwo przed wyjazdem czy Państwo odbiorą pieniądze za transport u Ciebie i wówczas bedzie wiadomo gdzie je przesłać.[/QUOTE]
Dokładnie tak samo myślę!!!

Link to comment
Share on other sites

jeśli Dziadziu pojedzie przez Warszawę.....to ja go moge odebrać z Częstochowy i potem już...za darmo...zawieźć na miejsce....jezdzę do Opola często jednak w różne dni......więc to jest sprawa do dogrania...
widzę że już coś się zaczyna klarować, jednak jeśli byłabym potrzebna to celina ma mój nr...

a odnośnie jaminiczka Kajko...już mam trzy domy na PA z ogłoszeń...wszystkie się wstępnie świetnie zapowiadają...każdy z potencjalnych właścicieli jest świeżo po stracie kilkunastoletniego jamnika staruszka....jeden dom powiedział ze to nie musi być koniecznie Kajko ale szczeniak w takim kolorze....wiec jak macie foty jakichś innych jamniczych maluchów do adopcji to wrzućcie proszę na wątek Kaja...jeśli to będa fajne domy to moze przy okazji inny maluch znajdzie pana....

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223355-Jamniczek-szczeniaczek-wyrzucony-na-mr%C3%B3z......szukamy-ds-i-zbieramy-na-weta..../page2"]http://www.dogomania.pl/threads/223355-Jamniczek-szczeniaczek-wyrzucony-na-mr%C3%B3z......szukamy-ds-i-zbieramy-na-weta..../page2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Jutro moge wystartować z bazarkiem psio- kocim , czy jeszcze poczekac?[/QUOTE]
startowac,nie ma na co czekać,dziadzi bedzie potrzeba wsparcia finansowego na badania jak dojedzie do Celinki,może na jakieś leki,karme więc trzeba już zbierać.
Ja tez wystawie bazarek dla dziadunia.

Link to comment
Share on other sites

O ile dobrze widziałam, były sygnały, że jest trochę różnej kasy rozproszonej tu i tam (ja np. sygnalizowałam, że Carrie i Tequila dopytywała, czy pieniądze z bazarku na Gabcię można oddać jakiemuś jamnikowi w potrzebie, a to prawie 200 zł, i nie wiem, czy dostała w końcu jakąś odpowiedź), trzeba by to skumulować i doliczyć się, ile jest, bo niewykluczone, że pieniądze na przewóz już są, a wtedy można by zacząć gromadzić już fundusze dla Celiny na leczenie i żywienie jamnisia.

Bazarki na Gabcię były dwa: jeden współdzielony na Gabunię i drugą jamnisię prowadziła Sarunia, a ten prowadzony przez Carrie był tylko na Gabunię.

Link to comment
Share on other sites

Tak,bardzo dziekuje za przeniesienie postów.

[B]Bazarek na potrzeby dziadeczka.[/B]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223460-DVD-Biblia-Zamachy-Egipt-Bajki-na-staruszka-jamnika-do-25-02?p=18683036#post18683036"][SIZE=2]DVD-Biblia,Zamachy,Egipt,Bajki-na staruszka jamnika do 25,02 [/SIZE][/URL] [/B]

Edited by danka1234
Link to comment
Share on other sites

Jestem. Sarunia dzwoniła więc przylatuję :)
Co do kasy: z mojego bazarku cały czas jest 200 zł do zadysponowania. Na wątku Gaby nikt nie odpowiada czy jej finanse są ok, ale skoro jamniczek ma już dom, a nikt o kasę się nie dopomina, to chyba możemy uznać, że wszystko jest ok i cel bazarku można zmienić na transport dla dziadunia. Jakby co to ślijcie PW komu pieniądze za transport przelać :) A jamniorek niech już jedzie! Do samochodu i w drogę!

Link to comment
Share on other sites

rewelacyjny pomysł miałas Danusiu z tym połączeniem postów dziadeczka.

[quote name='Carrie i Tequila']Jestem. Sarunia dzwoniła więc przylatuję :smile:
Co do kasy: z mojego bazarku cały czas jest 200 zł do zadysponowania. Na wątku Gaby nikt nie odpowiada czy jej finanse są ok, ale skoro jamniczek ma już dom, a nikt o kasę się nie dopomina, to chyba możemy uznać, że wszystko jest ok i cel bazarku można zmienić na transport dla dziadunia. Jakby co to ślijcie PW komu pieniądze za transport przelać :smile: A jamniorek niech już jedzie! Do samochodu i w drogę![/QUOTE]

Kurcze byłam przekonana że Ci pisałam, że niech czekają na kolejna jamnicza biedę. No ale dobra wyjaśniło się teraz.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli będzie już wiadomo jaki będzie koszt paliwa, to wtedy podejmiemy decyzję czy się decydujemy czy szukamy czegoś tańszego. Liczę na to, że ten szwagier jeździ "czymś" mniej paliwożernym ;).

Myślę, że Dziadzio powinien mieć już swoją księgową...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Jeśli będzie już wiadomo jaki będzie koszt paliwa, to wtedy podejmiemy decyzję czy się decydujemy czy szukamy czegoś tańszego. Liczę na to, że ten szwagier jeździ "czymś" mniej paliwożernym ;).

Myślę, że Dziadzio powinien mieć już swoją księgową...[/QUOTE]

I nie wiem czy to od razu nie powinna być Celinka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...