Jump to content
Dogomania

znaleziony Dalmatyńczyk - Warszawa


joanna

Recommended Posts

Dziś rano, (tj. 20 lutego, ok godziny 10-ej) na warszawskim Wilanowie (róg ul. Radosnej i Pastewnej) został znaleziony dalmatyńczyk. Pies, o czytelnym numerze tatuażu: K050, w dobrej kondycji, bardzo przyjacielski i łagodny. Biorąc pod uwagę dzisiejszą pogodę z całą pewności nie przebywał w tej okolicy zbyt długo.
Podaję telefon do osoby która zaopiekowała się psem: [B]502 579 122[/B] z ogromną prośbą o pomoc w znalezieniu właściciela i umieszczenie tej informacji gdzie się da.

Link to comment
Share on other sites

Ale namieszałam! Sprawa dalmatyńczyka o którym pisała Joanna jest nieaktualna!

Była to wiadomość przekazywana "jedna pani drugiej pani" przez telefon.Do mnie dotrała, gdy byłam w pracy i nie miałam dostępu do internetu, dlatego poprosiłam Joasię, żeby gdzie może wstawiła ogłoszenie. Wieczorem poszłam do sąsiadów którzy psa znaleźli i okazało się, że nie jest to dalmatyńczyk, ale mały piesek prawdopodobnie hawańczyk, maltańczyk lub bolończyk (niestety nie znam się na tych rasach). Cała reszta dotycząca znalezionego psa się zgadza, nadal szukamy właściciela.
Przepraszam wszystkich za błędne informacje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...