Jump to content
Dogomania

Farel - cudowny Przyjaciel - odszedł za Tęczowy Most 18.07...Biegaj Kochadełko...


RudziaPaula

Recommended Posts

Wiem że została nas garstka...Inguś, wolf, Marycha, Ewa Marta,margoth,piescofajnyjest,Iljova...to jednak wcale nie tak mało...:)
w/g prokuratury trzy osoby to zorganizowana grupa przestępcza...wiec my mozemy byc po prostu zorganizowaną grupą przyjaciół Farela ale nie tylko jego...
Mam nadzieje że nikogo nie pominęłam chodź wielu wielu nas było...
Miło że Kasia napisała co u nich....przecież to ze nie ma tu z Nami Farela nie znaczy że znikł...jest i będzie w naszych sercach...miło przeczytać co u Kasi,Paulinki Alfiego, Pusi i Lusi :)
Pozdrawiam serdecznie:)

Edited by RudziaPaula
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hi, hi, pycha pomysł Rudziu;) Masz absolutnie rację, Farelko zgromadził fajne osoby, musimy się dla nowej bidy tu utrzymać;) I szacun Rudziu dla Ciebie za to co zrobiłaś dla Farelka, ten psiak zyskał cudowną jesień życia:) (szkoda, że taką krótką, ale pewnie dla Niego to był zwyczajnie raj!!!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Hi, hi, pycha pomysł Rudziu;) Masz absolutnie rację, Farelko zgromadził fajne osoby, musimy się dla nowej bidy tu utrzymać;) I szacun Rudziu dla Ciebie za to co zrobiłaś dla Farelka, ten psiak zyskał cudowną jesień życia:) (szkoda, że taką krótką, ale pewnie dla Niego to był zwyczajnie raj!!!)[/QUOTE]

Farel jesień życia miał przecudowną,tyle słyszy się i czyta o tragediach...ludzie zdrowe zwierzaki wyrzucają a co dopiero chore :(
Dlatego wszystkie zasługi się Kasi należą :) Gdyby nie Kasia szczerzę wątpię żeby tak długo z Nami był...
A co do mnie...gdyby nie Wy dogomaniacy nic bym nie zrobiła :(
Fajnie że są te rzeczy,posłużą innym czy innemu psiakowi...Farel nie skorzystał z szelek...z domku też nie chciał :(
Mam też nadzieję że wątek ten pomimo że Farelka nie ma będzie dalej "działał "...
Pamiętacie jak Kasia opisywała te bidne psiaki których nie można było odłowić....-przyznam szczerze że nie pamiętam jak się skończyło...-albo Ty Marycha napisałaś o petycji nt. wojtyszek....
Inga zaprosi na bazarek....Kasia napisze(wiadomo jak z netem u Niej :( ) co u Nich....a może dzięki temu wątkowi znów jakiś cud się przytrafi :)
Pozdrawiam serdecznie i miłego dłuuugiego weekendu życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Farelek jest chociaż nie tutaj czuwa nad swoją rodziną :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
Fakt jego już nie ma tu z nami ale jest jego rodzina :calus: która dla mnie
i myślę że też dla Was znaczy bardzo wiele
Dlatego Kasiu ważne jest dla mnie i pozostałych
co dzieje się z każdym z Was więc pisz o tych którzy są :iloveyou:
Trzymam kciuki za Alfiego i ślę pozytywną energię

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ta pieszczotliwa nazwa,,kochadełko,,ogromnie nam się spodobało i od momentu kiedy I raz przeczytałam tak mówimy do Rufusa..
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Ta pieszczotliwa nazwa,,kochadełko,,ogromnie nam się spodobało i od momentu kiedy I raz przeczytałam tak mówimy do Rufusa..
E/W/R[/QUOTE]

Bardzo proszę częstować się" Kochadełkiem" :) Miło was (bo wiem że dwoje Was jest ) gościć na Farelowym wątku :)
Cieszę się że inny czworonog będzie nosił to imię , bo każdy zasługuje na to miano...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie zostawię wątku Felcia chociaż jego już nie ma...mnie też zresztą też :(
Nie żałuje decyzji że stanęłam po stronie Ingi. W czasie kiedy wiele osób mnie oskarżało Ona jako pierwsza nie przekresliła mnie.I jestem dumna że w jej obronie wyleciałam z dogo!
Moderator nie jest Bogiem....

Edited by Agunia2190
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.
Już od jakiegoś czasu zbieram się, żeby tu napisać parę słów, ale jakoś ciężko mi to idzie.
Chciałabym się pożegnać i raz jeszcze podziękować Wam wszystkim za okazaną pomoc, dowody sympatii i wszystkie ciepłe, serdeczne słowa. Bardzo się cieszę,że Was poznałam i że są jeszcze tacy wspaniali ludzie jak Wy, którzy okazują tyle serca zwierzętom (ich opiekunom także ;)).
Odkąd nie ma Farela, z ciężkim sercem wchodzę na ten wątek,wzbudza to we mnie silne emocje. Bardzo to potem przeżywam, odżywają wspomnienia.
Z Alfim wszystko dobrze, z Pusią też. Ja mam w związku z początkiem roku szkolnego urwanie głowy, brakuje mi czasu na wszystko.
Z czasem na pewno wszystko ogarnę, teraz jednak sama siebie dogonić nie mogę.
Raz jeszcze za wszystko dziękuję. Mam nadzieję, że teraz, gdy Farelina już nie ma, równie dużo serca zechcecie okazać jakiejś innej biedzie, która potrzebuje tego tak, jak on potrzebował.
Wyjaśnienia banów można szukać na wątku Birmy (którą opiekuje się Inga). To robota i haniebna "zasługa" moderatorki maupy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, może na tamten wątek zajrzeć.
Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna z Pusią i Alfim :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...