Jump to content
Dogomania

Poraniona, przerażona na śmierć, 5cio kg drobinka. Znalazła kochający domek! Hura!


Masza4

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja myślę, ze ta agresja to strach. Groźnie by to wygladało u wielkiego psa, ale te małe szczekajace istotki często nadrabiaja odwagę szczerzeniem zębów (wiem, co mówię, moje maleńtasy rzucaja sie do nóg i wisza na nogawkach spodni :diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ......
My z anielicą jesteśmy jeszcze bardziej znienawidzone przez kierowniczki w schronie niż Masza ......

to , że suńka tak się zachowuje to wynika tylko z agresji ( nie wiem czy znacie wątek naszego Reksia - sytucja była analogiczna ), gdy tylko znjadzie się poza schronem i otrzyma od kogoś odrobinę czułości , zmieni się ......

dlatego do schroniska musi pojechać ktoś bardzo stanowczy, kto zaprze się , że chce tego psa i koniec i nawet delikatnie da do zrozumienia pracownikowi , że "chyba taki mężczyzna poradzi sobie z takim malenkim pieskiem " oraz wyrazi swoje znawstwo zachowań psich i wytłumaczy , że taka agresja powodowana jest tylko strachem , że w domu na pewno się uspokoi....

Jak wiecie , z naszym schroniskiem są ogromne kłopoty, zgłosiłysmy sprawę do prokuratury, walczymy .........bo własciwie w chwili obecnej mamy związane rękce i każda adopcja jest nie lada wyczynem ....

Trzeba znaleźć odpowiedniego adoptującego .......
Tylko , że potrzebny jest jeszcze jeden , bo w środę chcemy wyadoptować Oskara .......i to też nie będzie łatwa adopcja ........

Eh......

Trzymam kciuki za sunię , żeby jakoś się udało......
Może kogoś ze studiów od Rybki, która ma Leosia na tymczasie ?

Ja trzeba jak najszybciej wyciągnąc ......bo ona długo tam nie wytrzyma ....
A agresywna jest na pewno tylko ze strachu......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masza4']mar.gajko mam nadzieję, że tymczas u Was nadal aktualny? Czy przestraszyłaś się tej agresji suni?...[/QUOTE]


NO, bojem się okrutnie:evil_lol:
A na poważnie, gdyby to cudo było wielkośći rottka, czy ON to poczułabym dreszcz niepokoju; a tak nawet jak utnie, to szkoda niewielka:cool3: jakby kot uciął.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co... to jest skandal :angryy:
Z jednej strony wydaje sie psy byle komu, na piekne oczy (albo i nawet bez tego), a z drugiej strony ludzi ktorzy chca i moga pomoc traktuje sie jak intruzow. Przeciez takim jak Wy powinni dawac psy bez zastanowienia i jeszcze podziekowac!
Zeby nie mozna bylo wyciagnac psa ze schroniska!! Takie kombinacje,szukanie podstawionych osob po to tylko, zeby pomoc psu! Chore! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...