Jump to content
Dogomania

Tedi - czasami droga do DOMU jest bardzo długa.


Onaa

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Tak.Jak wpiszesz w wyszukiwarce na fb tytuł to się pojawią wszystkie.nie wiem po co i na co tyle.Uważam,że dwa powinny zostać skasowane...
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Tak.Jak wpiszesz w wyszukiwarce na fb tytuł to się pojawią wszystkie.nie wiem po co i na co tyle.Uważam,że dwa powinny zostać skasowane...
Elżbieta[/QUOTE]

Ela ! ja myślałam,że piekło jest jedno :evil_lol: ale widać fantazji ułańskiej fjn nie brakuje...szkoda,że dla psów tyle wyobraźni i energii nie miały- wątki wymarły a tam jarmark Europa ...

Czy możesz podać linki do tych pozostałych?

Ja znam ten :
[url]https://www.facebook.com/events/778148765553178/?source=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Lecim z tym koksem np.taki:[url]https://www.facebook.com/events/1387089434863632/?fref=ts[/url]
-----------
potem takie coś:[url]https://www.facebook.com/events/778148765553178/permalink/779653512069370/[/url]
------------
Wejdż kochana i wpisz w wyszukiwarce,bo mnie się w oczach troi od tego wszystkiego.Zapewniam jednak,że są cztery-dwa maja po jednym poście autorki wydarzenia.To jest dance-makabr..
E

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Ocelot, spokojnie. Wszędzie są ludzie i ludziska... Nie możemy pozwolić na to, aby ludziska wpływały na nasze samopoczucie, postrzeganie świata i ludzi...Olać ich! A neris trzeba będzie pomóc i to koniecznie![/QUOTE]
zachary.... to piekiełko to u nas w mieście też jest....
No nic poczekamy.
Najwyżej nerwowo mnie wykończą.

Link to comment
Share on other sites

Konsultowałam się w tej sprawie i powiem, że nie powinnam tam jechać sama z 3 powodów - jeśli powiem, że np. wszystko jest dobrze, a ktoś pojedzie potem i coś mu się nie spodoba będzie na mnie nagonka że jestem niewiarygodna - i odwrotnie (jeśli powiem, że jest źle). Jeśli powiem, że np jest dobrze, będą do mnie pretensje osób, które uważają inaczej i na dogo i fb będę miała przechlapane - i odwrotnie (jeśli powiem, że jest źle). I 3 - po prostu nie nadaje się do takich akcji, bo nie mam siły przebicia, nie umiem się kłócić i negocjować - a to nie jest juz zwykła wizyta.

Link to comment
Share on other sites

Olena - też doskonale Cię rozumiem , zwłaszcza że od wczoraj kiedy dzwoniłam do Ciebie ( tak :( ..to ja nękałam telami Olenkę) akcja się tak rozwinęła ,że chyba tylko armia gruboskórnych i umocowanych w konkretnych strukturach osób może ten paszkwil ogarnąć i swoją opinią rozgonić po kontach.

Ocelot- co zanaczą Twoje słowa,że w mieście też coś się dzieje???
Współczuję Ci nerwów i nadal mocno trzymam kciuki za psiaki i dobry obrót spraw...bo jakoś dziwnie wierzę,że fjn przegina i krzywdzi ....
Zbyt dużo wrażliwych ludzi nie łyka tych pomyj lanych na p.Agnieszkę ...a tacy ludzie wrażliwi rzadko mylą się intuicyjnie .


Ela- dzięki za linki :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Bo nie czytasz najnowszych postów,a ja mam problem.Ponieważ martwiłam się i weszłam nie moge z powrotem zablokować i widzę coś czego nie chciałabym widzieć.....Musze odczekać 48 godzin.
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Na Fb zniszczono już Neris podając Jej wrażliwe dane osobowe. To haniebne i karalne.[/QUOTE]

Do tego panie się okopały i na wydarzeniu nie tylko pokasowały część postów od osób,które im nie pasowały do nagonki, ale jeszcze zablokowały już kilkanaście osób aby nawet nie mogły widzieć wydarzenia ze swoich kont .Tak więc robi się tam coraz ciekawiej :roll:.Po co blokują ludzi jeśli nie mają nic do ukrycia i mają rzekomo dowody na swoją prawdomówność?:shake:

Może Neris nie jest okazem cnót - to mam nadzieję wyjaśni się po wizytach osób rozsądnych u niej.Ale to co pokazała fundacja jn....brak słów krytyki :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Dlatego to wydarzenie jest niewiarygodne.
Nie twierdzę, że nie mają racji, ale.... nie w ten sposób.
I teraz pytanie kto powinien pojechać, sprawdzić i napisać jaki jest stan rzeczywisty? Komu obie strony uwierzą?[/QUOTE]

Po tym do czego tam doszło i dochodzi nadal, mnie jest już obojętne w co te obrzydliwe osoby uwierzą.One prawdę znają i nie są nią zainteresowane.Grają szambem o swoje sprawki .
Jutro i za tydzień podobno będą wywiady dwóch niezależnych organizacji.Ich opinia dla mnie będzie ważna.Mam nadzieję cały czas ( coraz większe przekonanie),że pewnie opinie nie będą idealne...ale w temacie psów wystarczające aby skupić się na pomocy p.Agnieszce i ukaraniu fjn za ich nikczemność .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Dla mnie przede wszystkim ktoś kto składa donosy na taką fundacje jak Fundacja Bernardyn dla mnie nie jest wiarygodny
nie wiem co próbują tym uzyskać gnębiąc szkalując kolejne osoby[/QUOTE]
A kto na nich donos napisał? Na nich????

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny to ja byłam u Agnieszki. Niestety na FB Sowińska mnie zablokowała bo nie odpowiadało że twierdzę że kłamie. Zdjęcia które zrobiła są manipulacją. Szmata to wisi na płocie sąsiada. Śmieci owszem są ale po drugiej stronie drogi. Pojemniki były oparte o płot ale czyste. P.Agnieszka nie miała żadnego powodu żeby ze mną rozmawiać czy też pokazać mi psy. Zrobiła to i mnie nie wyrzuciła. Ja po prostu rozumiem dlaczego ona nie wpuszcza. Nie każdy chce pokazać warunki w jakich żyje. To co teraz się wyprawia na tym wydarzeniu to szok. Widziałam psiaki wolno biegające. Żaden nie był chudy czy zabiedzony. Pojechałam tam żeby się przekonać na własne oczy czy prawdą jest co organizatorka wydarzenia pisze.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie przecież tam żeby szwadron wojska poszedł na kontrolę to i tak Sowińska będzie tłumaczyć po swojemu.Ja pojechałam przez nikogo nie proszona po prostu spontan a i tak wyszło że mam w tym interes chociaż ja z nikim nie współpracuję i nie oddaję psów do hotelu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...