Jump to content
Dogomania

Kaliningrad 28-29.07


Jagoodka

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agappe'][SIZE="2"]bardzo prosze o [B]stawke akit i sędziego[/B], o ile w ogole były jakies zgłoszone (w poprzednim roku były chyba 2 zgłoszone, wiec nie powinno być dużo pisania)[/SIZE][/QUOTE]

staweczke już mam poprosze w takim razie jeszcze tylko [B]sędziego[/B] który miał oceniać akity

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ciekawi mnie czy ktoś z wystawców, kogo psy uzyskały tytuł Championa Rosji czy Champion RKF otrzymał juz dyplomy tych championatów.
Teoretycznie miały one nadejść w ciągu 2 miesięcy a tu nic nie ma, nie wiem czy jeszcze nie zostały wysłane, czy tez jest to sprawa naszej poczty

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Za to ja dostałam od nich list, że mój pies był w katalogu, a mnie nie było i mam zapłacić, bo inaczej oni złożą skargę do FCI i mój pies zostanie zdyskwalifikowany (dosłownie te słowa) - tylko jak do nich usiłowałam sie dodzwonić (nie wspomnę o mailach), aby dopytać sie, czy pies przyjęty to za którymś podejściem jakaś pani mi powiedziała, że osoby od wystawy nie ma i będzie po niedzieli - a to już było za późno, aby załatwić wizę...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

A czy ktos moze wie czy w 2009 roku ta wystawa bedzie?
Nigdzie nie ma zadnych informacji:mad:
Na maile nie odpowiadaja, moze ktos ma tam znajomych i cos wiedza, bede wdzieczna za wszelkie info, bardzo mi zalezalo na tej wystawie:cool3:
a biorac pod uwage formalnosci zwiazane z wyjazdem to warto wiedziec wczesniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']A czy ktos moze wie czy w 2009 roku ta wystawa bedzie?
Nigdzie nie ma zadnych informacji:mad:
Na maile nie odpowiadaja, moze ktos ma tam znajomych i cos wiedza, bede wdzieczna za wszelkie info, bardzo mi zalezalo na tej wystawie:cool3:
a biorac pod uwage formalnosci zwiazane z wyjazdem to warto wiedziec wczesniej.[/quote]


Jakiś czas temu rozmawiałam ze znajomą, mówiła że w tym roku nie ma wystawy CACIBowej, tylko że będa krajówki. To również wynika ze spisu wystaw CACIBowych na 2009 na stronie FCI. Pzdr Ola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaglowka']Jakiś czas temu rozmawiałam ze znajomą, mówiła że w tym roku nie ma wystawy CACIBowej, tylko że będa krajówki. To również wynika ze spisu wystaw CACIBowych na 2009 na stronie FCI. Pzdr Ola[/quote]

Dzieki za info, choc mam nadzieje ze jednak cos sie zmieni:)
A co do info ze strony FCI to tez niekiedy bywaja niescislosci:)
Pozostaje czekac.
A przy okazji moze wiesz o jakiejs krajowce w obwodzie Kaliningradzkim?

Link to comment
Share on other sites

Tu jest rozpiska wystaw w Kaliningradzie
[URL="http://kssrosto.clan.su/load/1-1-0-23"]2009 год. Расписание выставок по г. Калининграду - ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ - Каталог файлов - Официальный сайт Калининградского КСС РОСТО[/URL]

CACIBów nie będzie :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam info bezpośrednio z ich związku, że CACIBówki w tym roku nie będzie na pewno, ponieważ nie dostali zatwierdzenia z Moskwy na ten rok na wystawę CACIB. Poza powiedzieli mi, że na ich CACówkach CAC przyznają jedno na płeć. No i oddzielne są CACówki na Championat Rosji a oddzielne na Championat Federacji. Kicha totalna :placz:. Miałam nadzieję, że w tym roku pojadę na jakąś CACówkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...