Jump to content
Dogomania

Kaliningrad 28-29.07


Jagoodka

Recommended Posts

Wiesz, problem polega na tym, że mi podali ilość 50 % z europejskiej. Istny szok. W Polsce sa po 2-3 na wystawie. Więc nawet te kilkanaście to strasznie dużo. A jeszcze baba się śmiała coś tam do mnie bełkocząc:cool3:
Za każdym razem podają mi coś innego!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Juta']Ja chyba spanikowałam:loveu: . No i szlag mnie trafił, bo sporo mnie to wszystko kosztuje. Nerwów w tym momencie najwięcej:evil_lol: .[/quote]
Ja tez zaczynam panikowac...czy moge dostac taki numer telefonu aby zapytac sie czy moj pies jest ujety w katalogu?
dzieki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

A tak dla upewnienie
CACIB-owka jest w niedziele?

Bo juz mam takiego stracha ze glupieje.
Czy ktos jedzie z Trojmiasta? I chcialby do towarzystawa dwie mile Panie w srednim wieku (ja i moja mama)- oczywiscie jedziemy swoim samochodem ale towarzystwo mile widziane:loveu:

Link to comment
Share on other sites

CACIB jest NA PEWNO w niedzielę bo dostałam to na pismie z pieczątką:loveu:
Stadion Pionier ul Prospekt Mira 134 , poczatek sedziowania godz 10.
Wiesia z Trójmiasta to pewnie przez Mamonowo jedziecie.
Jutro dzwonię do Juty którędy jedzie i zmontujemy "ekipę":lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilla2004']CACIB jest NA PEWNO w niedzielę bo dostałam to na pismie z pieczątką:loveu:
Stadion Pionier ul Prospekt Mira 134 , poczatek sedziowania godz 10.

Kilka głupich uwag:
- pamiętajcie, że ich 10,00 to nasza 9,00, a więc sędziowanie o 9,00 naszego czasu,
- koniecznie trzeba zabrać xero polskich championatów,
-trzeba wziąć euro na opłacenie ich championatu tam na miejscu, w zeszłym roku brali 30 euro za championat Rosji /po uzyskaniu CWC/ i kolejne 30 euro za championat RKF / po uzyskaniu CACiB/.
Trzymamy za Was kciuki, wierzymy, że wydacie sporo gotóweczki na championaty a po przyjeżdzie opowiecie jak było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilla2004']CACIB jest NA PEWNO w niedzielę bo dostałam to na pismie z pieczątką:loveu:
Stadion Pionier ul Prospekt Mira 134 , poczatek sedziowania godz 10.
Wiesia z Trójmiasta to pewnie przez Mamonowo jedziecie.
Jutro dzwonię do Juty którędy jedzie i zmontujemy "ekipę":lol:[/quote]


jade przez mamonowo.
Z tego co wiem to Juta przez Bezledy ale chetnie gdzie sie spotkam zeby przekimac do rana- pewnie na jakiejs stacji benzynowej

A propo tego co trzeb miec w samochodzie nie zapomnijmy o apteczce+prezerwtywa+kamizelka odblaskowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cotons rule!'][quote name='Shilla2004']CACIB jest NA PEWNO w niedzielę bo dostałam to na pismie z pieczątką:loveu:
Stadion Pionier ul Prospekt Mira 134 , poczatek sedziowania godz 10.

Kilka głupich uwag:
- pamiętajcie, że ich 10,00 to nasza 9,00, a więc sędziowanie o 9,00 naszego czasu,
- koniecznie trzeba zabrać xero polskich championatów,
-trzeba wziąć euro na opłacenie ich championatu tam na miejscu, w zeszłym roku brali 30 euro za championat Rosji /po uzyskaniu CWC/ i kolejne 30 euro za championat RKF / po uzyskaniu CACiB/.
Trzymamy za Was kciuki, wierzymy, że wydacie sporo gotóweczki na championaty a po przyjeżdzie opowiecie jak było.[/quote]

To za championat RKF jest jakiś typowy dyplom???:crazyeye: Bo ja mam tylko dyplom Championa Rosji a na RKF dostałam taką karteczkę jak przy CAC/CACIB tyle, że z napisem champion RKF. I myślałam, że tylko to ma być:cool3: . Czyli, że powinnam się upomnieć po odrębny dyplom Championa RKF???


Nie wiem przez co jadę. Mieliśmy jechać przez Bezledy, bo jednej z osób tak pasowało, ale że wynikły z jej strony inne "problemy" ;) przez co nie jedzie - możemy jechać i tak i tak. Z Warszawy wyjeżdzamy o 19. Na granicy chcemy być o 23 naszego czasu. Jeśli Wy też tak jedziecie, to możemy się umawiać na granicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756']jade przez mamonowo.
Z tego co wiem to Juta przez Bezledy ale chetnie gdzie sie spotkam zeby przekimac do rana- pewnie na jakiejs stacji benzynowej

A propo tego co trzeb miec w samochodzie nie zapomnijmy o apteczce+prezerwtywa+kamizelka odblaskowa[/quote]

O matko, na h... mi kamizelka?!

Link to comment
Share on other sites

Ja żadnej kamizelki nie mam zamiaru brać!!! Pierwsze słyszę, aby międzynarodowe przepisy mówiły aby mieć coś poza "trójkątem", tym bardziej kamizelkę!!!:angryy: Nie ma nawet mowy. Nic już nie będę więcej brała. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta'][quote name='cotons rule!']

To za championat RKF jest jakiś typowy dyplom???:crazyeye: Bo ja mam tylko dyplom Championa Rosji a na RKF dostałam taką karteczkę jak przy CAC/CACIB tyle, że z napisem champion RKF.

Jest dyplom, bo to większy honor niż Ch. Rosji. Tę karteczkę zabierają i na jej podstawie przyznaja tytuł. Razem z dyplomem zwracają karteczke, żeby służyła jako dowód CACib do Intera. Ponieważ to trwa, trzeba dopilnować, żeby na karcie ocen było wszystko wypisane i był podpis sędziego z pieczątką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756']No nie ratunkowa przeciez:evil_lol:
Dziele sie tylko uwagami jakie otrzymalam od innych "wybierajacych sie".

Juta jezeli mozecie jechac przez Mamonowo to byloby SUPER

Zadzwonie do Ciebie, moze jutro? Bedziesz juz wszystko wiedziec?
W grupie razniej[/quote]

Jutro to ja już będę w drodze:lol: . Nam jest to obojętne. Odległość jest ponoć taka sama.

Link to comment
Share on other sites

Juta: W razie cos mam dwie to mogę sie podzielic hahahaah a to kurde do Apteczki mam sobie prezerwatywy kupic?? ciekawe co na to mój chłop buhahahahahaah co pomysli gdzie ja jade i po co w sumie:)))aha dolejcie płyn do spryskiwacza bo sparwdzaja też , no i gasnica obowiązkowo. Robia normalny regularny przegląd auta.Do zobaczenia na granicy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cotons rule!'][quote name='Juta'][quote name='cotons rule!']

To za championat RKF jest jakiś typowy dyplom???:crazyeye: Bo ja mam tylko dyplom Championa Rosji a na RKF dostałam taką karteczkę jak przy CAC/CACIB tyle, że z napisem champion RKF.

Jest dyplom, bo to większy honor niż Ch. Rosji. Tę karteczkę zabierają i na jej podstawie przyznaja tytuł. Razem z dyplomem zwracają karteczke, żeby służyła jako dowód CACib do Intera. Ponieważ to trwa, trzeba dopilnować, żeby na karcie ocen było wszystko wypisane i był podpis sędziego z pieczątką[/quote]


Aż sprawdziłam w papierach :
- mam 2 karteczki CACIB
- karteczkę "Pobieditiel kłassa"
- karteczkę "Champion OAHKOO"
A na karcie oceny mam wpisy : CAC, CACIB, AC, "CzA". Co to jest to ichniejsze "CzA"?

Cotons - dzięki bardzo!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilla2004']Juta: W razie cos mam dwie to mogę sie podzielic hahahaah a to kurde do Apteczki mam sobie prezerwatywy kupic?? ciekawe co na to mój chłop buhahahahahaah co pomysli gdzie ja jade i po co w sumie:)))aha dolejcie płyn do spryskiwacza bo sparwdzaja też , no i gasnica obowiązkowo. Robia normalny regularny przegląd auta.Do zobaczenia na granicy:)[/quote]

Dokładnie:loveu: :evil_lol: Moja bratowa jak powiedziałam przy niej, że potrzebne są prezerwatywy to autentycznie zbladła. :eviltong: W końcu brat jedzie z samymi kobitkami + te prezerwatywy, więc przez chwilę całę małżenstwo jej pewnie stanęło przed oczami:roflt: . Po prostu nie wierzyła. Mój brat juz się leczy przed wyjazdem i klnie pod nosem:lol: ;) . A ja coraz bardziej nie wierzę, że tam jadę. :cool3: Co dzień okazuje się, że mam coś nowego dokupić:diabloti: i chcę być już po. A najgorsze jest, że stawkę mam taką, że szybciutko umoczę pupę i wracam. A jeszcze całkiem najgorsze, że obawiam się innego "dżołkcika" z ich strony :mad: Nie wiem tylko, w którą wierzyć i czy wogóle wierzyć?:placz: Ale trudno, żywcem mnie nie wezmą:loveu: . Wydałam już tyle kasy, że każdy następny wydatek jest niczym:evil_lol: :eviltong: .
Czyli : JADĘ NA WYSTAWĘ ZARAZ WRACAM:p
Buahahahahhaha...........................

[quote name='Wiesia756']Probowalam zorganizowac nocleg.
Jedyny hotel jaki zgodzil sie przyjac nas z psem zazyczyl sobie za nocleg 560 zl:placz:
Takze jedziemy bez noclegu.
Juta mozesz potwierdzic Nasze ustalenie (nie chce tu w pracy ciagle przez telefon o psach gadac):lol:[/quote]

Dziś wieczorkiem potwierdzę ostatecznie. Ale myślę, że nie będzie problemu.

A teraz sorki - nie ma mnie już. Bo w końcu się okaże, że mnie jutro tylko od kompa odejmą:lol: i zapakują jak bagaż:evil_lol:
Papapapapa
Jak cos to telefon

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...