Jump to content
Dogomania

Kaliningrad 28-29.07


Jagoodka

Recommended Posts

Słuchajcie, Kochani !
Słodkie szoszonki tak namienszały, że teraz nie mam wyjścia i na pewno jadę vanem. W związku z tym mogę zabrać na 100 % 2-3 osób. Nie ma problemu abym jechała przez Warszawę, pod warunkiem, że osoby będą w pełni poważne, nie zrobią z gęby pupy, faktycznie tam wsiądą a ja nie pocałuję przysłowiowej klamki. :evil_lol:
Także wyjazd jest na milion % aktualny, jestem w stanie pełnej gotowości do wyjazdu i mam wolne miejsca.
Dziś już mnie raczej nie będzie. Ale swój numer kom. podałam forumowiczkom : Shilla2004, Basik, Burzan i upoważniam je do podania go wszystkim chętnym. Także proszę dzwonić.:loveu:
A na razie papatki:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juta, jadę z Warszawy na 100%, mam juz wszystko załatwione. Jestem osoba poważną i na mnie możesz liczyć. Jak się dogadamy to na krótki odpoczynek podejmę Cię w Warszawie kawą lub herbatą.
Wysłałam Ci wiadomość na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hihihi, a ja chciałam Cię zuwagować, że jakoś mnie już nie koffasz i dawno Cię u nas nie było...:oops:
Pzdr.[/quote]
oj ja wiem wiem:oops: :oops: źle mi z tym.. steskniłam się za moją Ukochaną Żelcią!!! i innymi bobaskami:oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

ZPR, tego nie wie nikt tak na prawdę. W Kalinku byłam kilkakrotnie w ciągu ostatnich lat i ani razu ostatecznie nie sędziował mojej rasy (II grupa) ten sędzia, który był przez nich podany w terminarzu. Ba, nawet rzaden z podanych na moją grupę tylko całkiem ktoś inny. Także tam albo się jedzie i ryzykuje albo się pasuje bez ryzyka. :lol: Dodam, że dodatkowo zawsze przed wyjazdem dzwoniłam i słyszałam np. o jeszcze innym arbitrze...:evil_lol: A na miejscu był zawsze jeszcze ktoś inny wzięty z powietrza niemalże.:angryy: :lol: :diabloti: :mad: Czy będzie tak w Twojej grupie, tego nie wiem i nie twierdzę, ale weź sobie pod uwagę, że mogą być maniany i "niciewo ty na to nie zdiełajesz, tiolko możiesz ubit gada".:niewiem: :cooldevi: :2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']ZPR, tego nie wie nikt tak na prawdę. W Kalinku byłam kilkakrotnie w ciągu ostatnich lat i ani razu ostatecznie nie sędziował mojej rasy (II grupa) ten sędzia, który był przez nich podany w terminarzu. Ba, nawet rzaden z podanych na moją grupę tylko całkiem ktoś inny. Także tam albo się jedzie i ryzykuje albo się pasuje bez ryzyka. :lol: Dodam, że dodatkowo zawsze przed wyjazdem dzwoniłam i słyszałam np. o jeszcze innym arbitrze...:evil_lol: A na miejscu był zawsze jeszcze ktoś inny wzięty z powietrza niemalże.:angryy: :lol: :diabloti: :mad: Czy będzie tak w Twojej grupie, tego nie wiem i nie twierdzę, ale weź sobie pod uwagę, że mogą być maniany i "niciewo ty na to nie zdiełajesz, tiolko możiesz ubit gada".:niewiem: :cooldevi: :2gunfire:[/quote]
Dziewczyny dzięki za info, no to się narobiło :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Otóż dzisiaj moja kuzynka zaniosła nasze paszporty i wnisoki wizowe do Konsulatu przy Belwederskiej w Warszawie.
Ponieważ moja kuzynka mówi perfekcyjnie w języku rosyjskim i trafiła na bardzo miłą i uczynną Panią - dowiedziała się o wszystkie szczegóły. Procedura jest następująca :
- przy wyjeździe na wystawę nie potrzebujemy rzadnych ubezpieczeń medycznych
- voucher jest konieczny i kosztuje 100 zł/osobę
- wiza jest bezwzględnie płatna i jej koszt wynosi ponad 140 zł
- gdy składamy wniosek osobiście w Konsulacie wówczas nie płacimy za pośrednictwo, ale przez wzgląd na to, że Konsulat nie pobiera opłat - opłatę z polecenia Konsulatu opłacamy w firmie Wspólnota na Belwederskiej i wowczas pacimy tylko 16 zl za swojego rodzaju 'posrednictwo'.
W sumie dzisiejszy koszt wyniosl mnie 248 zl za 2 osoby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...