Jump to content
Dogomania

Kaliningrad 28-29.07


Jagoodka

Recommended Posts

Zlozylam dzisiaj paszporty na wizy do Klainingradu.
Rozmawialm i mozna do nich przeslac paszporty i zrobia to bez osobistej wizyty.
Jezeli ktos jest zainteresowany to podaje namiary
Holidays
80-244 Gdansk -Wrzeszcz
ul.Grunwaldzka 76/78
tel: 058 341 27 61
(p.Irina)
cena za voucher zaczel sei od 120 zl ale wynegocjowalam 70 zl _ 137 za wzie (35 Euro)
takze w razie czego negocjujcie.

drugie biuro Olivia robi za 50 zl za vougrzer + cena wizy

Ja z roznyh wzgledow robie przez Holidays (min dlatego ze mam ich pod nosem)

Boje sie tylkoze moja sunka dostanie cieczke
Macie jkies pomysly jak opoznic cieczke:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiesia75']A czasami do tego nie musi byc wykonany test serologiczny podobnie jak na Ukraine?
Moze byc problem przy wjezdzie do Polski (Unia Europejska)[/quote]
Byłam we Lwowie 2006 i nikt nic o testach nie mówił, więc myślę, ze do Rosji tez ich nie trzeba.
A czy czytają chipa na granicy? czy tylko chcą świadectwo zdrowia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Byłam we Lwowie 2006 i nikt nic o testach nie mówił, więc myślę, ze do Rosji tez ich nie trzeba.
A czy czytają chipa na granicy? czy tylko chcą świadectwo zdrowia?[/quote]

Do zeszłego roku nie wymagali, ale co teraz powymyślali to hmmmmm.....:mad:

Link to comment
Share on other sites

Tak ja pozgłaszałam psy ale o potwierdzeniu mozna zapomniec:angryy: rozmawiałam ze znajoma która tam jezdzi i powiedziała że nie ma co liczyc na jakiekolwiek potwierdzenie. Po prostu jedziesz a co dalej to na miejscu sie okaże:roll: Dziwny naród jakiś:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Sposobem na potwierzenie jest po prostu telefon do nich i zapytanie się czy papiery doszły i czy pies jest przyjęty :evil_lol:[/quote]
Dokładnie! Ja tak robię i nieraz przy okazji mam gratis w postaci stawki mojej rasy...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia']Ja z tego co już wiem to to ,że Peter Harsanyi sędziuje w sobote krajówke a w niedziele międzynarodową Zoran Brankowicz , oczywiście chodzi o chow-chowy.
Opłaty z tego co zrozumiałam to do 29 czerwca 40 euro, potem od 29.06 do 10.07 juz 70 euro.
Krajówka 20 euro ,jeśli obie razem to 55 euro.[/quote]

Z tego rozumiem, że w jeden dzień jest krajówka (28.07) dla wszystkich ras a w drugi cacib-ówka (29.07)? Czy tak?:loveu: Gdzie trzeba wysłać zgłoszenie???:razz:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co znalazłam to zgłaszac mozna elektronicznie:
[URL]http://dogzapad.moy.su/board/[/URL] ustawic tylko wystawe na CACIB 2007

Organizator to Klub " Zwiezda- Zapada"

można tez zgłaszac na adres Klubu " Rosto"
pod tym linkiem jest do wypełnienia i wydrukowania formularz zgłoszenia ( po rusku i angielsku) potem to albo poczta albo mailem na adresy podane pod działem " about Us";)

[URL]http://kssrosto.clan.su/load/[/URL]

ale nie moge znależc na jakie konto te opłaty więc chyba zapłace na miejscu

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem, czy oni mają jakiekolwiek konto...Jak do tej pory - zawsze dokonywałam wpłat na miejscu, wysokośc opłat taka, jak w dniu zgłoszenia. Tylko na zgłoszeniu pisałam, że opłata będzie w dniu wystawy. I nie było z tym żadnych problemów.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja zauważyłam, że często wystawa jest zaplanowana na 2 dni, a w końcu odbywa się jednego dnia. Ale ta prawidłowość dotyczy chyba tylko CAC-ówek, a nie CACIB'a... Tak mi się wydaje...
pzdr.[/quote]
W zeszłym roku wystawa była planowana na 2 dni, trwała tylko jeden dzień, te rasy dla których były wystawy CAC walczyły na nich rano, a od 15 szły na Cacib-ówke. W katologu Cacib było ok. 500 psów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...