Jump to content
Dogomania

Kaliningrad 28-29.07


Jagoodka

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black][FONT=Arial]28-29.07. КАЛИНИНГРАД, РКФОО ЗВЕЗДА ЗАПАДА, ОАНКОО, 4012-514665[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]czyli :lol: wystawa rangi CACIB organizowana przez klub "ZWIEZDA ZAPADA""OANKO" KALININGRAD w dn 28-29.07-info pod nr tel 4012-514665 -powodzenia:lol: [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dla słabo "bukwujących" inne wystawy w Kaliningradzie.
*rangi CAC-Champion Federacji,
Organizatorami są różne kluby :lol:

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]24-25.03. КАЛИНИНГРАД, ОО КФК БАЛТШТЕРН-К, 4012-332101, 322779,
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]10.06. КАЛИНИНГРАД, ОКСС РОСТО, 4012-965658, 364246-Rosto
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]11-12.08. КАЛИНИНГРАД, КК ФАВОРИТ, 4012-712618, 700235-Faworit
*rangi CAC -kandydat w Champion Federacji
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]28-29.04. КАЛИНИНГРАД, РКФОО ЗВЕЗДА ЗАПАДА, 4012-581822- Zwiezda zapada[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]10.06. КАЛИНИНГРАД, ОКСС РОСТО, 4012-965658, 364246-Rosto
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]16.09. КАЛИНИНГРАД, ОКСС РОСТО, 4012-965658, 364246-Rosto[/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

:lol:[B] Jagoodko[/B] mów wolno i niezbyt skomplikowanie po Polsku-powinni zrozumieć.Jeśli chcesz się jednak postarać spróbuj tak:
Na początek powiedz -zdrastvujtie:lol: Ja zvaniu iz Polshy ,hatieła sprasit kto sudił budziet gr FCI........na Internationalnej vystavkie v ijulie? Na kakij adries nada zdiełat registracju sobaki? A potem ładnie- sposiba ,dasvidania:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam ja byłam w zeszłym roku w Kaliigradzie wystawa była dlamnie udana ale mase zachodu trzeba aby wogu;e pojechać do roski poczawszy od wiz po które trzeba jechać w moim przypadku do gdańsk :mad: , jeszcze zaswiadczenie od powiatowego weta :mad: jakby paszport niesterczał. no i te ich opłaty na granicy i trzymanie ludzi:shake: oczywiście + pokaz psiach piekności czyli pokazanie psów panom na granicy.
Naszczescie ja niejechałam sama a z innymi mi sie udało zabrać wiec roboty praktycznieniemiałam :multi:
A tak na marginesie to ja mam pytanmie czemu nasze ubezpieczenia na samochud tam niewystarczaja i trzeba wykupować ich ubezpieczenie?:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']A tak na marginesie to ja mam pytanmie czemu nasze ubezpieczenia na samochud tam niewystarczaja i trzeba wykupować ich ubezpieczenie?:angryy:[/quote]

Bo Polacy nie są pępkiem świata i Rosjanie o tym wiedzą? :razz:
Jak sobie przypomnę przekraczanie jakiejkolwiek granicy polskiej kilkanaście lat temu, to jestem szczęśliwa, że teraz taka "cywilizacja" na tych przejściach jest :diabloti:

BTW, Jagoodka, brakiem znajomości rosyjskiego się nie przejmuj :-)
Niektórzy organizatorzy w Kaliningradzie mówią po polsku- może uda Ci się trafić akurat na takiego ;)
A nawet, jak trafisz na takiego, co twierdzi, że po polsku nie gawarit, to śmiało gadaj po naszemu- oni świetnie rozumieją, ino nie zawsze chcą się do tego przyznać :evil_lol:
Tylko tak, jak króliczek napisała, mów powoli i nie ubierał zdań w zbyt skomplikowane wyrazy i składnie, a będzie dobrze.
Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']
A tak na marginesie to ja mam pytanmie czemu nasze ubezpieczenia na samochud tam niewystarczaja i trzeba wykupować ich ubezpieczenie?:angryy:[/quote]

Hehe , to ubezpieczenie to niezła lipa z tego co pamiętam :lol: Ale im większe zapłacisz tym szybciej Cie puszczą - my wykupując ubezpieczenie (wypisane ręcznie na czystej kartce "pan.... + 12 osób") pojechaliśmy od razu.
Druga sprawa że słyszałem o jakimś kwicie wystawianym przez ichni ZK który również pozwala przekroczyć granice w jakimś szybszym tempie.
Sam chetnie bym się na tą wystawe wybrał ale nie wiem czy mi sie suka po szczeniakach pozbiera do wystawowej formy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']:lol:[B] Jagoodko[/B] mów wolno i niezbyt skomplikowanie po Polsku-powinni zrozumieć.Jeśli chcesz się jednak postarać spróbuj tak:
Na początek powiedz -zdrastvujtie:lol: Ja zvaniu iz Polshy ,hatieła sprasit kto sudił budziet gr FCI........na Internationalnej vystavkie v ijulie? Na kakij adries nada zdiełat registracju sobaki? A potem ładnie- sposiba ,dasvidania:lol:[/quote]
Dzięki, ale chyba jednak poczekam na jakieś wiadomości :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam wykaz sedziów na tą wystawe

[B][SIZE=1]1. Лавиния Стир (Ъумыныя) - IV, VII, VIII группы FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Lawinia Stir - Rumunia[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]2. Людмила Никитина (Ъоссия) - IV группа FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Ludmiła Nikitina - Rosja[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]3. Петер Харшани (Венгрия) - I, II, V группы FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Pieter Harszani - Wegry[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]4. Чаба Желт Локоди (Ъумыния) - II, III, VI, X, группы FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Czaba Żielt Lokodi - Rumunia[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]5. Зоран Бранкович (Сербия и Черногория) - I, II, III, V группы FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Zoran Brankowicz - Serbia i Czarnogóra[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]6. Миливое Урошевич (Сербия и Черногория) - IX группа FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Miliwoie Uroszewicz - Serbia i Czarnogóra[/SIZE][/B]

[B][SIZE=1]P.S. Mogłam niektóre literki przekręcić ;) [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]bonia[/B] wiekie dzięki :)
a masz może terminy i opłaty i na jaki adres wysyłać zgłoszenie??
aha powiedzcie mi, bo ja niewtajemniczona jestem w temacie rosyjskich wystaw - czy zgłoszenie można im wysłać po angielsku i czy na kopercie można naszymi literkami napisać hihihi. wiem, że głupkowate pytanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia']Mam wykaz sedziów na tą wystawe

[B][SIZE=1]1. Лавиния Стир (Ъумыныя) - IV, VII, VIII группы FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Lawinia Stir - Rumunia[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]2. Людмила Никитина (Ъоссия) - IV группа FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Ludmiła Nikitina - Rosja[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]3. Петер Харшани (Венгрия) - I, II, V группы FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Pieter Harszani - Wegry[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]4. Чаба Желт Локоди (Ъумыния) - II, III, VI, X, группы FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Czaba Żielt Lokodi - Rumunia[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]5. Зоран Бранкович (Сербия и Черногория) - I, II, III, V группы FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Zoran Brankowicz - Serbia i Czarnogóra[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]6. Миливое Урошевич (Сербия и Черногория) - IX группа FCI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]Miliwoie Uroszewicz - Serbia i Czarnogóra[/SIZE][/B]

[B][SIZE=1]P.S. Mogłam niektóre literki przekręcić ;) [/SIZE][/B][/quote]
Uh, jest źle!
Na V gr. jest p. Peter Harsanyi... Nie lubię tego pana, jest zbyt układowy. Chyba muszę zrezygnować z tego wyjazdu.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja z tego co już wiem to to ,że Peter Harsanyi sędziuje w sobote krajówke a w niedziele międzynarodową Zoran Brankowicz , oczywiście chodzi o chow-chowy.
Opłaty z tego co zrozumiałam to do 29 czerwca 40 euro, potem od 29.06 do 10.07 juz 70 euro.
Krajówka 20 euro ,jeśli obie razem to 55 euro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...