Jump to content
Dogomania

Figa znalazła dom! :)


Eurasierka

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

postaram sie znalezc domek dla Figi ...Iwona ( prowadzi sklepik na Pl. Szembeka z karma dla zwierząt - przy okazji udaje jej sie załatwiac adopcje ) ma łape do adopcji . Teraz ma faceta , który przychodzi do niej po pokarm dla swojego zwierzaka i chciałby dwa małe pieski dla mamy z Sochaczewa i siostrzenicy tez z tych okolic Siostrzenica chciałaby szczeniaka tak do roku mógłby być . Dla jego mamy prawdopodobnie juz mamy Tundre od KingiW z Ostrowii ... a dla siostrzenicy moze Fige .... nie bedzie ona duza ? jeśli załapałaby sie jako nieduzy psina to dobrze ... skontaktujemy sie z facetem...tylko troche opowiedzcie nam o Fidze ...

Link to comment
Share on other sites

Ona nie jest duża i raczej już nie rośnie. Do kolana.
Nie słodząc, to naprawdę wspaniały pies. Uwielbia psy, wychowana z dziećmi, toleruje koty. Zapatrzona w człowieka. Diegula spuszczała ją ze smyczy już po paru dniach i przybiega na zawołanie, skacząc prost w ramiona:) nie niszczy, jak zostaje sama. Kocha się bawić. Grzeczna...
cudowna...
Przy odbieraniu Figi z nieudanej adopcji jej chwilowy wlasciciel powiedzial ze jest 'za***ista i do rany przyłóż'

Link to comment
Share on other sites

Figa ma około pół roku. Obecnie sięga nieco ponad kolano. Jest żywiołowa (jak na szczeniorka przystało). Posłuszna. Nie wchodzi w konflikty z innymi zwierzętami. Z psami bardzo ładnie się bawi. Lubi dzieci, wychowywała się z nimi. Nie nadaje się do mieszkania w kojcu, to pies typowo domowy, kanapowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']wkleję tu tekst, proszę o ewentualną korektę + te rzeczy które muszą być na allegro, ja się na tym nie znam.

Figa została znaleziona przywiązana do drzewa jako dwumiesięczne szczenię. Przez kilka miesięcy mieszkała w swoim domu, ale z powodu przeprowadzki właścicieli suczka została oddana. Najpierw domy tymczasowe, a teraz hotelik, w którym może zostać tylko do 8 marca. Przebywa w okolicach Warszawy.

Figa ma ok. 6 miesięcy i jest wyjątkowej urody suczką. Ma piękne oczy, stojące uszy i jest nieduża, troszkę za kolano. Uwielbia bawić się z psami, toleruje koty. Wychowana z małymi dziećmi, bardzo je lubi. Jest wesoła, pełna energii. Umie zostawać sama w domu, nie niszczy.

Mamy mało czasu na znalezienie tej wspaniałej suczce domu.
--
A jeszcze możnaby napisać że nie nadaje się do budy, ale nie wiem jak to ładnie ująć...

kontakt do luciolli: (czy luciolla tu zagląda?)

tel. 0509 119 994
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Mogę wysłać na maila zdjęcia Figi, tylko nie wiem, kto będzie wystawiał ją na allegro.[/quote]

Napisz, że Figa jest pieskiem domowym i tylko taki domek bierzemy pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

w niedziele nie mialam dostępu do netu wiec nie przeczytałam Waszych wiesci o Fidze .....skontaktowałam sie w sobote z Iwona , ale musiałysmy znac wielkość suni....ten ktoś chcial malego pieska ....zobaczymy co sie da zrobić ...dzisiaj przekaze to wszystko co napisalyście Iwonie , zadzwoni do niego , opowie o niej wszystko , zacheci co do wzrostu :evil_lol: ....i czekamy na odpowiedz ....tez juz mnie brzuch boli z nerwów ...nie myślcie sobie ze my zimna krew ;)

Link to comment
Share on other sites

8 marca zbliża się nieubłagalnie...
proszę, pokasujcie podnoszenie w miarę możliwości, ja właśnie pokasowałam, tyle tam tego jest, nic nie wnosi do wątku a temat ma tyyyle stron..

tu jest ogłoszenie do ściągnięcia- rozwieście w swojej okolicy...
[URL]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/figaplakat2.jpg[/URL]

kontakt do wpisania- tel. 0509 119 994
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ze zmianą tytułu pewnie będzie ciężko, nie wiadomo, czy eurasierka jest czy nie...
Wypadałoby w pierwszym poście wpisać kontakt do Luciolli + trochę zdjęć zebranych z wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']proszę, pokasujcie podnoszenie w miarę możliwości, ja właśnie pokasowałam, tyle tam tego jest, nic nie wnosi do wątku a temat ma tyyyle stron..[/quote]
Pokasowałam wszystkie swoje niepotrzebne posty, skróciłam wątek o 4 strony. Gorąco polecam takie działania :)
A za Figę trzymam kciuki !!!

Link to comment
Share on other sites

Pokasowałam posty, zmieniłam tytuł, dodałam fotki i kontakt do luciolli w pierwszym poście.
Niestety nie mogę codziennie śledzić wątku. Dopadło mnie wstrętne grypsko.
Trzymam kciuki za Figulca...

[B]BTW[/B] W którymś poście natknęłam się na informację, o 20 zł za psią dobę hotelową?! :crazyeye::mad: To jest pomoc zwierzętom, czy dorabianie sobie do pensji?! :angryy: Paranoja....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]BTW[/B] W którymś poście natknęłam się na informację, o 20 zł za psią dobę hotelową?! :crazyeye::mad: To jest pomoc zwierzętom, czy dorabianie sobie do pensji?! :angryy: Paranoja....[/QUOTE]

są i po 30-40 zł
hotele nie maja na celu pomocy bezdomnym zwierzętem
to zarobek gdy właściciele wyjeżdżają np na ferie


dziękuje za pokasowanie postów, razem zrobiło się kilkanascie stron mniej:)

hankag kiedy będą jakieś wiadomości?

Link to comment
Share on other sites

nie wiem :oops: ...wczoraj jechalam do sklepiku Iwony ...ale musialam zawrocic bo zamkneła i pojechała z corka do lekarza ...takze dzisiaj sie chyba spotkamy gdzies i podam zdjecia i opis Figi ....Iwona moze zadzwoni dzisiaj do niego ...ale trzeba poczekac az sie pokaze w sklepie zeby zobaczył .....boje sie tylko tego wzrostu :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...