Jump to content
Dogomania

Figa znalazła dom! :)


Eurasierka

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pixie']ona ma szczepienia, ksiazeczke? czy to sie wyjasnilo?
domek nowy powinien miec to uporzadkowane
im dluzej od zmiany jej domu jej tym trudniej bedzie wyciagnac...potem sie gdzies zapodzieje...[/quote]
[B]Figa ma książeczkę[/B], dziś wieczorem będzie już u Dieguli (w tej chwili książeczka jest u mnie)

Link to comment
Share on other sites

Eurosierka powinna już mieć tą książeczke Figii i dzisiaj będę sie z nią widziała więc ja odbiore!
Cholera Figa jest u mnie topiero od piątku a ja sie do niej już tak przyzwyczaiłam! Gdybym miała tylko inną sytuacje mieszkaniową to napewno bym jej nieoddała!Ale naprawde dziewczyny uwierzcie niemogę jej zatrzymać, czego bardzo żałuję:placz::placz::placz::placz::placz::placz:.
Czas tak szybko mija, a tu domku nie ma!
[B][COLOR=Red]Figa pilnie szuka domu!!!!!!!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

ja mam taki pomysł, może się uda:
dziewczyny napiszcie prywatne wiadomości do tych forumowiczów,
którzy są z Warszawy (wejdźcie na jakiś warszawski wątek - tam ich będzie najwięcej) i opiszcie krótko sytuację Figi i dajcie link do wątku.
Sytuacja jest jak piszecie krytyczna więc może tymczas się znajdzie.

i może zmieńcie jeszcze w pierwszym poście kolor pierwszego zdania na czerwony (żeby bardziej odróżniał się od tematu), o to zdanie mi chodzi:
[B]Jeśli suczka nie znajdzie szybko nowego domku, grozi jej schronisko![/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ja mam taki pomysł, może się uda:
dziewczyny napiszcie prywatne wiadomości do tych forumowiczów,
którzy są z Warszawy (wejdźcie na jakiś warszawski wątek - tam ich będzie najwięcej) i opiszcie krótko sytuację Figi i dajcie link do wątku.
Sytuacja jest jak piszecie krytyczna więc może tymczas się znajdzie.
[/QUOTE]

wysłałam już dawno prv do kilkunastu osób i wiem, że nie tylko ja....nic nie dało.

Link to comment
Share on other sites

to gorzej... to może zróbcie jej kubraczek z napisem "szukam domu"
wiem, że to oczywiste ale mówcie każdemu kto się chociaż uśmiechnie na widok Figi, że szukacie jej domu nawet tymczasowego, może w okolicznych sklepach, wiadomo sąsiedzi, może jak ktoś usłyszy, że nawet kilka dni ratuje małą przed schroniskiem to może ktoś się zlituje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']zamieścilam inf o suni na owczarku
[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=10230&PN=1&TPN=1[/URL]
pozwolilam sobie wkleic foteczki i kilka postów z zarysem sytuacji .[/quote][B]mch, dzięki!!![/B] każde ogłoszenie się przyda! :multi:

[SIZE=6][B]Fidze
został czas
[COLOR=Red]tylko [/COLOR][COLOR=Red]do jutra[/COLOR] !!! :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna007']a może napiszcie do AśkaK - tak mi się wydje, że ona pisała w wątku o mieleckich szczeniaczkach, że mogłaby dac jakiemuś tymczas.........ona jest z wawki.................[/quote]
Pidzej już napisała do niej, czekamy na odpowiedź!
Własnie Figa wróciła ze spacerku! Wywściekała się na śnieżku, troche ptaka poganiała i teraz odpoczywa, a ja lecę z drugim na psiurkiem na spacerek! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...