Jump to content
Dogomania

3 ONki - matka + 2 kilkumiesięczne podrostki w cudownych domach !!!!!!:))))


anett

Recommended Posts

[quote name='DONnka']Na owczarku pojawiły się dwie ciocie zainteresowane szczeniolkami :)
...W tej sytuacji, nie wiem, czy mam już robić to wydarzenie na fb, czy odczekać, aż w tych sprawach coś się wykluje ???[/QUOTE]

a mogłabys zrobić chociaz dla mamy? - szczeniaki potem mozna dorzucic... a ta mama dośc pilna

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']a mogłabys zrobić chociaz dla mamy? - szczeniaki potem mozna dorzucic... a ta mama dośc pilna[/QUOTE]

Dobra to zrobię dla suni :)
Może nadacie na szybko Jej jakieś imię ???

[quote name='anett']mam smsa ws czarnego podrostka, skontaktuje się jutro z zainteresowanym;[/QUOTE]

To chyba właśnie z owczarka :)

Link to comment
Share on other sites

Kazron z owczarka.pl pyta: "A możesz coś o tej suczce napisac? Wiadomo coś jak wyglądają jej relacje z dziećmi, kotami czy innymi psami?"

Napiszcie co wiecie, może da jej dom :)

Edytuję bo nie wiem czy można pisać jeden pod drugim, a na adopcjach pojawiło się takie info:

[B] [/B]

[INDENT] "poszukiwana suczka owczarka do półtora roku!
(woj. śląskie, kolo gliwic) nr do pani Danuty która poszukuje: 517-149-170.
W wieku 17 lat odeszła jej ukochana suczka, i poszukuje na jej miejsce nowej. W typie doga lub owczarka niemieckiego" [/INDENT]

Edited by Silvana
Link to comment
Share on other sites

suczka do ludzi jest przekochana - siada przy człowieku i chce by Ja miziac...niestety za innymi psami nie przepada - ale to sa warunki schroniskowe - jak pies za kratami ujada na Nia to Ona nie pozostaje dłuzna...niewiem jak by bylo na zywo...co do kotow to nie mam pojecia i nie mam jak tego sprawdzic

Ona ma wiecej niz 1,5 roku....moze z 3 lata gdzies tak

dzis były odwiedzinki podpalanego szczeniola - Panstwo przemili z workiem smakołykow - szczeniol po sobocie - dzis NORMALNIE jakby nigdy nic poszedl bardzo ładnie z Nami na smyczy:):) miał tam małe zatrzymania, ale generalnie super....mama to samo - wziełam Ja na smycz i poszla ze mna jakby nigdy nic:)
tylko niestety czarny szczeniak dalej bardzo wystraszony - na próbe ubrania smmyczy posikal sie bidok i schował do budy, wiec Go nie meczylam...pomalutku i On sie nauczy

decyzja w sprawie adopcji podpalanego szczeniola ma byc na dniach - Panstwo maja sie zastanowic i dac znac - jesli bedzie na tak to wtedy dopiero wizyta - poprzedni owczarek spał w łóżku i był członkiem rodziny

Link to comment
Share on other sites

A ja znalazłam coś takiego:

Tytuł ogłoszenia: [B]przygarne owczarka niemieckiego[/B]

Nazwa rasy: Owczarek niemiecki długowłosy, [B]Owczarek staroniemiecki[/B]
Kontakt e-mail: [email][email protected][/email]
Telefon: 692173464
Osoba kontaktowa: rafał
Miejscowość: 57-450 Jugów (woj. dolnośląskie)

Może przyda się dla Mamy
I trzymam kciuki za podpalanego maluszka :):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Czy dobrze zrozumiałam? Jest mama, z dwoma synami, plus jeszcze jedna mała która się nie dała złapać?[/QUOTE]

Dokładnie tak, tyle, że ta sunia, która nie dała się złapać nie jest już taka mała - ma około roku

Co u szczeniaków ???
Wypaliło coś ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silvana']Kazron z owczarka.pl pyta: "A możesz coś o tej suczce napisac? Wiadomo coś jak wyglądają jej relacje z dziećmi, kotami czy innymi psami?"

Napiszcie co wiecie, może da jej dom :)

Edytuję bo nie wiem czy można pisać jeden pod drugim, a na adopcjach pojawiło się takie info:

[B] [/B]

[INDENT][B] "poszukiwana suczka owczarka do półtora roku!
(woj. śląskie, kolo gliwic) nr do pani Danuty która poszukuje: 517-149-170.
W wieku 17 lat odeszła jej ukochana suczka, i poszukuje na jej miejsce nowej. W typie doga lub owczarka niemieckiego" [/B] [/INDENT][/QUOTE]

[quote name='DONnka']A ja znalazłam coś takiego:

Tytuł ogłoszenia: [B]przygarne owczarka niemieckiego[/B]

Nazwa rasy: Owczarek niemiecki długowłosy, [B]Owczarek staroniemiecki[/B]
Kontakt e-mail: [email][email protected][/email]
Telefon: 692173464
Osoba kontaktowa: rafał
Miejscowość: 57-450 Jugów (woj. dolnośląskie)

Może przyda się dla Mamy
I trzymam kciuki za podpalanego maluszka :):):):)[/QUOTE]

A sprawdzałyście może już te namiary ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']widze na forum owczarków, ze jest napisane ze, ze psiaki sa w Lublinie - One sa w Lublińcu koło Częstochowy, nie Lublinie[/QUOTE]

Przecież wiem ;)
Zaraz sprawdzę ...

Edit: Sprawdziłam - ja napisałam, że trafiły do [B]lublinieckiej przechowalni[/B], a więc w Lublińcu ;)
gdyby chodziło o Lublin to napisałabym - lubelskiej ...;) Ktoś inny źle poczytał, zaraz napiszę sprostowanie ...

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

wiem wiem widziałam:)

Państwo z Piekar podtrzymuja cheć adopcji podpalanego misiaka:):) czyli szukamy Kogos do wizyty

dzisiaj był u psiaków szkoleniowiec - pracował z czarnym psiakiem 2 godziny...generalnie spacer był ogromna męka dla psa...nie chodzi juz nawet o to, ze On nie umie chodzic na smyczy, bo podpalany tez nie umiał a teraz śmiga zadowolony, tyko o to, ze świat zewnetrzy Go przeraża...boi sie panicznie czegoś, czego nie zna....więc potem juz ćwiczylismy chodzenie w środku boksów - tam gdzie zna i tam bylo o wiele lepiej...wyjście na zewnatrz powoduje u Niego totalny stres i panike - kładzie sie na ziemi i nie rusza - na wybiegu jest inaczej - tam noramlnie funkcjonuje i tez nawet sie tam załatwia....baardzo cieżka praca będzie czekać przyszłym właścicieli...boje sie, ze KTos nie doświadoczony moze sobie nie poradzic i pogłębiać u psa ten stan

mamusia super - na smyczy luzik, garnie sie do ludzi, jest baaardzo przymilna i kochana
baardzo potrzebuje DS lub chociaz DT by mozna Ja było wysterylizowac i szukac na spokojnie domu

szkoleniowiec nie wziął nic za poswecony czas za co jeszcze raz bardzo serdecznie dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']A sprawdzałyście może już te namiary ???[/QUOTE]

Sprawdziłam ten drugi, już nieaktualne, na szczęście dla jakiegoś biedaka:lol:


z Piekar jest scarlet [URL]http://www.dogomania.pl/members/78965-scarlet[/URL]
publikacja [URL]http://www.dogomania.pl/members/99543-publikacja[/URL] (dawno jej ostatnio nie było na dogo, jest w /lub współpracowała z fundacją SOS dla Zwierząt)
zozolina [URL]http://www.dogomania.pl/members/103692-zozolina[/URL]


To trzeba się zastanowić czy czarny w ogóle może iść do DS?? jutro lub w sobotę agusiazet zgodziła się jechać na wizytę:lol:

Link to comment
Share on other sites

Na owczarku ktoś o nicku [B]ajaxbas zainteresował się szczeniolkami[/B] i poprosił mnie na PW o kontakt :)
Podałam namiary na anett :):):)

Dziewczyny, a dla mamusi szukacie DT domowego czy może być kojcowe ???
[B]Napisałam maila do osoby, która na owczarku zgłaszała się, że może dać DT tylko za karmę[/B] - [email][email protected][/email]
Oto co mi odpisała:

[I]Oferta jest aktualna jak najbardziej. Województwo opolskie, wieś bardzo blisko Grodkowa (we wsi weterynarz). Obecnie mam 4 miesięcznego szczeniaka ON-ka oraz 7 letniego Border Collie. Dom tymczasowy jaki mogę zapewnić to duże podwórko z sadem i ogrodem oraz stara stajnia z boksami wyłożona słomą gdzie jest ciepło, sucho i spokojnie. Boksy są różnej wielkości. Wielkość psów to raczej max wielkość ON-ka. Jeżeli chodzi o koszty utrzymania to tylko karma nic poza tym ponieważ z kasa krucho. Jeżeli chodzi o czas jaki poświęcam psom to około 2 godzin dziennie (spacery, zabawa) a chodzić jest gdzie. Mam dwójkę dzieci : 13 i 8 lat. Mój dom tymczasowy to naprawdę tymczas, nie są to warunki idealne, ale jest ciepły kąt, dobre serce i dach nad głową.
[/I]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Witam, którego szczeniaka chce adoptować chłopak z okolic Mielca (Brzyście)? Umówiłam się z nim na wizytę przed adopcją, ale chciałabym wiedzieć coś o szczeniaku, którego on chce! Wizyta umówiona na przyszłą sobotę! Proszę napiszcie mi, który to szczeniaki i jaki on jest, bo z informacji na PW, że jest bardzo bojaźliwy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana_Zbyska']Ja mieszkam blisko Piekar, nie ma najmniejszego problemu, żebym podjechała do Państwa.
Piękne psiaki, naprawdę.

W razie czego podaję kontakt na siebie:
[email][email protected][/email][/QUOTE]

no to super- to bardzo prosze o wizyte
dane podam na pw
moze sie okazać, ze znasz Pania bo Pani jezdzi do Cichego Kata pomagac psiakom:)
jesli wszystko bedzie ok - a czuje, ze tak to podpalany moze w piatek jechac do domku

zostaje czarny i mama..dla mamy pilne DT takie gdzie bedzie mozna zrobic sterylke bo raczej na bank jest w ciązy

Link to comment
Share on other sites

Z uwagą przeczytałam informację o pieskach.
Jestem poważnie zainteresowana i chcę pomóc w adopcji jednego z nich - owczarka podpalanego.

Mieszkam w domku jednorodzinnym pod Kielcami, gwarantuję bardzo dobre warunki i opiekę. Pies będzie w dużym domu z rozległą działką, otoczony pełną miłością i pełną opieką weterynaryjną,

Czy ta oferta jest aktualna?
Proszę o kontakt.
Mój e-mail [email][email protected][/email]

Pozdrawiam
Teresa Maturlak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...