Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Proszę, proszę, co to się dzieje u Lilki:)
[URL]http://i1176.photobucket.com/albums/x339/matagiinu/20120611/DSC04380.jpg[/URL]

Maleństwo wygląda super, pieknie juz się prezentuje! Oj, będzie miała z niego pocieche:)

pzdr.[/QUOTE]

Już mam z niego pociechę:diabloti:-dzisiaj tylko zdążył ukraść krople do nosa i paczkę chusteczek higienicznych,a w ogóle to bardzo fajny chłopczyk,rezolutny,nie da sobie w miske dmuchać,jego najlepszą koleżanką jest hokka Sabi.Mały ma 10 tygodni,przyjechał w niedzielę i ani razu nie załatwił się w domu-jak coś chce to krzyczy.Wypróbował już Darkową nogę,trenuje też na Misaki......:diabloti:Mój czarny inteligent kręci małym młynki trzymając jego ogon w zębach:diabloti:
Co jeszcze u mnie nowego....:roll:latam z papierologią po urzędach,budowa nowego domu rozpocznie sie pod koniec lata lub jesienią,no a potem bedzie sajgon związany z przeprowadzką.....:angryy:
Aaaaaa info dla fanclubu czarnego goopolka:
Hoshi po wystawie w Kaliningradzie stał się:MŁ.CH.PL.CH.PL.ZW.KL.PL.2011,ZW.KL.LT.2011[COLOR=#ff0000].CH.RUS.CH.RKF.GRAND CH.[/COLOR][COLOR=#000000]-ROZUMKU MU NIE PRZYBYŁO[/COLOR]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

juchuuuuuuuu!!!! moj ukochany Czarnuch jest the best... Te glupole to najlepsze psy na wystawe bo maja latwa psychike. Moj kretynek za ciastka z czosnkiem moze nawet tkac dywany. A ostatnio jak cos do niego mowie to zwiesza jezor na bok i patrzy wzrokiem tesknym za rozumem... Lila, nie chce sie martwic ale glupota z wiekiem sie poglebia:-?:mdleje:
pozdroweczki kochani
p.s. kiedy do mnie przyjedziesz? serio pytam:loveu:... nie masz czasem jakiegos krycia w Holandii?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']juchuuuuuuuu!!!! moj ukochany Czarnuch jest the best... Te glupole to najlepsze psy na wystawe bo maja latwa psychike. Moj kretynek za ciastka z czosnkiem moze nawet tkac dywany. A ostatnio jak cos do niego mowie to zwiesza jezor na bok i patrzy wzrokiem tesknym za rozumem... Lila, nie chce sie martwic ale glupota z wiekiem sie poglebia:-?:mdleje:
pozdroweczki kochani
p.s. kiedy do mnie przyjedziesz? serio pytam:loveu:... nie masz czasem jakiegos krycia w Holandii?:razz:[/QUOTE]

Hahaaaa:evil_lol:Przyjrzyj się zdjęciom czarnego z wystaw-on praktycznie ZAWSZE z jęzorem wywalonym na bok:diabloti: Co do głupoty i wieku to chyba masz rację-kilka dni temu shiby i hokkaido siedziały w dzień w kojcu.Kojec mam wieeeelki,podłoże z piachu,wieeeelka buda/taka na 3 dorosłe akity/z podwójnym oknem z plexi.Widziałam,że idzie burza,a skoro gromów i pieronów nie było,to pomyślałam,że nie będę lecieć po psy,niech siedzą-ciepło jest,wlazą do budy i przeczekają.Zaczęło lać,ulewa jak diabli,a z podwórka rozległ się kwik,podobny do zażynanej świni/nie słyszałam,co prawda,ale tak sobie owy wyobrażam:diabloti:/.Wyglądam przez okno,a w kojcu ,na środku, stoi goopol i wiszczy jak opętany.Mokrusieńki,otrząsa wode co chwila,oczy zamknięte i drze papucia na całe osiedle.W`budzie ,w oknie siedzi Baba,Hanka,Koczkodan i Sabi,patrzą z wielkim zainteresowaniem na mokrego głuptaka:diabloti:On jak już nie chciał leżć do tej budy to mógł się schować pod dach,ale widać to było za bardzo skomplikowane......:evil_lol:

Dzięki ,kochana za zaproszenie:loveu:-może kiedyś......widzisz,ja sobie sprawiłam ...Holendra:eviltong:-ostatni mój nabytek to holender urodzony na Litwie;)Jego mama to Mara Shima`s KOGO a tata to Mara Shima`s ICHI KANA YUUSHI zwany Kataiem.
Ale w życiu nigdy nic nie wiadomo do końca:shake:-kto wie?może nagle i niespodziewanie Cię nawiedze...ale uprzedzę 5 min.wcześniej:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...