Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

[quote name='Kacedy']Hej Lilka :)
Bardzo dziękuję za tak miłe przyjęcie.



Jeśli chodzi o Rudego to on przez całe życie coś kombinuje "wyczekująco". I nie wiem, czy to kwestia takiego zmarszczonego czułka, czy rzeczywiście wrodzona inteligencja....hmmm:diabloti:

[IMG]http://i41.tinypic.com/j9a3xt.jpg[/IMG]

A uśmiechać też się potrafi- tylko musi mieć powód :)

[IMG]http://i43.tinypic.com/2i8bywm.jpg[/IMG]



Właśnie mnie pyta, czy będzie miał szansę zostać Wujem "narodowych" Szybowców?. Zaczyna się już niecierpliwić, bo pozostało tylko kilka godzin.......Więc jak?[/quote]

A nie przyszło Ci do głowy,że to może inteligencja...nabyta?:roll:;)
Oooo,tak,małe szyby bardzo zapewnie się ucieszą z takiego wujka!:loveu:;):evil_lol:Tylko jakoś im się na ten świat nie śpieszy....:shake:W końcu dziś jest albo:59,albo 60 lub 61 dzień ciąży/zależy od którego krycia liczyć/,więc czasu jeszcze dosyć,nie martwię się,ale chciałam mieć te narodowe....;)

[URL]http://i40.tinypic.com/149uzdc.jpg[/URL]

mnie się ten wujkowy uśmieszek podoba.....taki ścichapęk z tego Hirka;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='bety']U mnie nic nie dryndoliło :shake: bo bym odebrała, nie do tej Kaśki może zadzwoniłaś? :roll:
Pzdr

p.s. Baba bierz się do roboty, my chcemy konstytucyjno-patriotyczne shibowce!!!!!!!!!!!!!! :mad::diabloti:[/quote]

Głucha więc jesteś!:evil_lol:Ja mam Ciebie wpisaną jako bety-Kasia,i do innej takiej nie mogłam dzwonić,bo nie ma innej takiej:evil_lol: Dzwoniłam dokładnie 1 maja o godzinie 15.42-mam zapisane w telefonie!;):diabloti:

Baba ,po zjedzonym posiłku chrapie sobie na łóżku:mad:....więc chyba nie będzie dziś tych konstytucyjnych...:shake::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Głucha więc jesteś!:evil_lol:Ja mam Ciebie wpisaną jako bety-Kasia,i do innej takiej nie mogłam dzwonić,bo nie ma innej takiej:evil_lol: Dzwoniłam dokładnie 1 maja o godzinie 15.42-mam zapisane w telefonie!;):diabloti:

Baba ,po zjedzonym posiłku chrapie sobie na łóżku:mad:....więc chyba nie będzie dziś tych konstytucyjnych...:shake::mad:[/quote]


Eeeeeeeee głucha nie jestem bo by mi w telefonie pokazało żeś dzwoniła i że Cię nieodebrałam - a tu kompletnie nic - ani sygnału nie było ani "notatki" w pamięci telefonu "dzwonił do Ciebie ten i ten numer". :shake::shake::shake:
Nieczysta sprawa jakaś - jakiś sabotaż ktoś se zrobił albo co innego. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Eeeeeeeee głucha nie jestem bo by mi w telefonie pokazało żeś dzwoniła i że Cię nieodebrałam - a tu kompletnie nic - ani sygnału nie było ani "notatki" w pamięci telefonu "dzwonił do Ciebie ten i ten numer". :shake::shake::shake:
Nieczysta sprawa jakaś - jakiś sabotaż ktoś se zrobił albo co innego. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr[/quote]
I napewno Baba maczała w tym swoje pazury...:diabloti::evil_lol::diabloti: Tak,tak;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']I napewno Baba maczała w tym swoje pazury...:diabloti::evil_lol::diabloti: Tak,tak;)[/quote]


Oczywiście :diabloti: małpa jedna nie chce rodzić i jeszcze blokuje do mnie telefony. :mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Niech no ja ją dorwę :evil_lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Wszystko Babie przekazałam;):że ma rodzić w środę i że jak ją Kaśka dorwie....to nie wiem co:shake:,bo nie napisała:diabloti::evil_lol:.

A przed chwilą Babie zmierzyłam temperaturę:roll:....spadła do 37.00....coś będzie...tylko kiedy:roll:,Baba to oszust....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Czyżby Baba zostawiła fochy w kącie i zabrała się do roboty????:oops:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Czy też dzieci chcą zobaczyć swoją mamuśkę z zewnątrz i na złość Babie wybierają się na światło dzienne???:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No,no,czekamy na wieści...:mad:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Matagi nie śpij tylko pilnuj rodzinki Babowej...;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]My stawiamy na wtorek...:eviltong:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Czyżby Baba zostawiła fochy w kącie i zabrała się do roboty????:oops:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Czy też dzieci chcą zobaczyć swoją mamuśkę z zewnątrz i na złość Babie wybierają się na światło dzienne???:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No,no,czekamy na wieści...:mad:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Matagi nie śpij tylko pilnuj rodzinki Babowej...;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]My stawiamy na wtorek...:eviltong:[/SIZE][/FONT][/quote]

Dlaczego mam nie spać?;)Śpimy razem z Babą w jednym łóżku,pod kołderką.Hanka dziś dostała eksmisję,coby Baby nie nerwować.Ale czy to Babie pomoże?Ją wszystko wkurza:diabloti:Dzisiejszą noc troszkę pospałyśmy,ale się nie wyspałam,bo Baba kopała w łóżku,stękała,sapała,latała,aż ją w końcu zamknęłam w klatce wystawowej akit.Zapewne szyby urodzą się dzisiejszego dnia lub dzisiejszej nocy.I Ewa i Asiaczek stawiają chyba trafnie,ale kto trafi w "10"?;):evil_lol::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TAJGETA']hihihihi
o 10.30 jeszcze nic nie było:mad:
BIBI tez czeka na wieści,ale narazie BABA zajeta darciem posłania:angryy:
chyba zła zaczyna być jak to BABA:eviltong:[/quote]


Dokładnie tak!!!:diabloti:Baba zawzięcie szykuje posłanie dla swoich dzieci.Drze je w strzępy ,jęczy i sapie,coś na zadowoloną nie wygląda:shake::evil_lol:

Ja też zadowolona nie jestem,bo u mnie to nie może być nic normalnie:shake::p-Baba wzięła się za rodzenie,a Akira za umieranie:mad:/to jest doroczny numer:angryy:/.Zobaczyłam jak wstałam,że Akisia jakaś smętna,nie da rady wstać,oczki przymrużone i ma dreszcze.To już starsza pani,ma lat 9 i 6 mies.,więc takie objawy to nie żarty.Wpakowałam babci w tyłek 750 mg pyralginy i zawezwałam Darkowe pogotowie/pracował/.Po zbadaniu moczu i krwi w lecznicy wyszło,że tradycyjne zapalenie dróg moczowych.Akirka do domku przymaszerowała wesoło powiewając ogonkiem,czyli znowu cudowne ozdrowienie,wystarczył czopek;).Tak więc umieranie już dziś zaliczone,teraz czas brać się za rodzenie i to na poważnie:cool1::evil_lol:ile to dni można siedzieć nad Babolem?!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']A tu chyba się zaczęło.....;):eviltong: Baba jest przekorna....:evil_lol:[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jaka przekorna ! :evil_lol: Posłuchała się babci Szybowcowej...:lol:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Trzymamy kciuki i łapki...:p[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TAJGETA']Bety,
ja tez czekam na czarnuszka:mad:
a BABA jak zwykle przekorna:evil_lol:
a tak wogóle to jakieś podobno duże 2 x 30dkg i 25 dkg:razz:[/quote]


Musiała Baba nieźle sobie dogadzać skoro maluchy tak porosły.

No to Babiszon coraz bardziej mi podpada :evil_lol: - Baba dawaj coś czarnego do kompletu :mad::angryy::evil_lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...