Jump to content
Dogomania

Ubezpieczenie dla zwierząt Mysafety - bezpieczny pupil - jakieś opinie?


Mikka

Recommended Posts

Czy ktoś z Was korzysta z usług z zakresu ubezpieczenia zwierząt firmy My Safety, blokada.pl? Dostałam od nich zawieszkę - psaport na wystawie, teraz złożyli mi ofertę na ubezpieczenie, bardzo atrakcyjne. Niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii w internecie, coś za piękne to jest aby było prawdziwe... Nie wiem sama co o tym myśleć. Mieliście jakieś doświadczenia z nimi?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

mnie namowila kolezanka w 2011 roku i ubezpieczylam dwie suczki. Jedna w wariancie standard a druga w standard plus. Nie wylacono mi odszkodowania w zwiazku z ratowaniem zycia mojej suki, a potrzebne bylo cesarskie ciecie, motywujac to tym, ze nie placa za powiklania porodu tylko ciazy.
Jak moja druga sunia dostala skretu zoladka i leczenie i zabieg byly bardzo kosztowne a potem sunia zmarla - nast dnia po zabiegu, to okazalo sie, ze pomylili zapis w ubezpieczeniu i ta, ktora byla ubezpieczona w wyzszym standardziej u nich figurowala w nizszym. W dokumentach potwierdzajacych zawarcie umowy, ktora zawieralam przez telefon, otrzymalam glowny dokument z moimi danymi i warianty ubezpieczen jakie wybralam + wysokosc skaladki i dwie kartki osobne na ktorych byly dane obu suczek, ale na zadnym nie bylo informacji, ktore ubezpieczenie jest do ktorej suni...
Nie sadzilam, ze w przyszlosci to moze byc problem, bo wierze w prawo, ale coz... nie wiem kiedy to zostalo zmienione w firmie ubezpieczeniowej.
W zwiazku z ta zamiana nie chca mi wyplacic pieniedzy za zgon psa, bo niby to juz przewyzsza wartosc polisy.
Spotkamy sie zatem w sadzie.

Acha trzeba miec na wszystko faktury, nawet na paliwo, jezeli chcesz zwrotu za dojazd do weta.
Jestem bardzo niezadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...