Jump to content
Dogomania

Niepełnosprawny ONek Zahir za TM[*]...tylko dług pozostał


sunia2000

Recommended Posts

[quote name='monika083']to wyszukam takie lzejsze rzeczy,troche kosmetykow mam tez kartki hand made,kartony i bábelki mam w pracy,takze nie bedzie az tak duzych kosztow:) a [B]zrobilabys dochod pol na pol z Plutkiem?[/B][/QUOTE]

Jasne,nie ma sprawy:) Co sobie tylko życzysz:)Pluto to w końcu kolega Zahira, najpierw z jednego schronu, teraz z jednego schroniska:)

Przy okazji zaproszę do Mili - ma mało czasu!:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245158-Mi%C5%82a-po-kwarantannie-w-nagrod%C4%99-ig%C5%82a[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LILUtosi']Obyło się bez bólu, myślałam ze gorzej bedzie. Same wirusówki 40zł[/QUOTE]


Jak byłam z nim na badaniach to na początku próbował walczyć - myślałam że ciężko będzie:) Ale jak mu się pokazało, że kto tu rządzi to nawet przy pobieraniu krwi i usg leżał potulny jak baranek:)

Rozlicze stare bazarki do końca i biorę się za nowy, myślę że koszt szczepień pokryje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Mam pytanko do cioteczek, które regularnie wpłacają Zahirowi fundusze....na jakie konto wpłacały i kiedy?
Bo okazuje się że dotarły tylko 2 wpłat, jedna od monika083 i jedna spoza dogo.
I ważne, co podawałyście w tytule przelewu?[/QUOTE]


Ja wpłaciłam za 3 miesiace, na nowe konto fundacji. w tytule wpisałam chyba, że to na Zahira i swój nick.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justika']Ja wpłaciłam za 3 miesiace, na nowe konto fundacji. w tytule wpisałam chyba, że to na Zahira i swój nick.[/QUOTE]

Tak, zgadza się, dotarły pieniążki - ślicznie dziękuje:loveu:

W chwili obecnej nie mam inf o stanie starego konta Zahira udzielanego przez TOZ, na razie czekam na odp dotyczących wpłat od 3.6.2013
Tymczasem zapisuje już nowe wpłaty od lipca z nowego konta fundacyjnego - na razie tylko 2 wpłaty:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']zapraszam na bazarek- polowa dochodu na Zahirka
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245347-W-hoteliku-dwa-pieseczki-wesprzyj-groszem-kup-bluzeczki-25-07-22-00?p=21084273#post21084273[/URL][/QUOTE]


[quote name='LILUtosi']Dziś będziemy chłopaka szczepić p/wirusom.[/QUOTE]

Z bazarku uzbierało się 92zł, z czego 46zł dla Zahira - akurat koszt szczepień:) Dziękuje monika083:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoni mi dziś rano tel, nieznany nr. Okazało się, że pani w sprawie ogłoszenia dotyczącego ....Zahira:) Omal z krzesła nie spadłam, bo myślałam że w końcu się uśmiechnęło szczęścia do Ucholca, w końcu to pierwszy tel z ogłoszenia:)
Niestety pani chciała go do mieszkania i do 3 letniego i 4 letniego dziecka.
Rozmowa skończyła się na opisie Ramzesa, pani ma zadzwonić do Zosii po dokładne inf

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...