Jump to content
Dogomania

Niepełnosprawny ONek Zahir za TM[*]...tylko dług pozostał


sunia2000

Recommended Posts

[quote name='Zosia123']Kochani pomóżcie z tym transportem, ja nie dam rady...
Sunia2000 ma ostatnio trochę kłopotów - no i nie ma samochodu...[/QUOTE]
Samochód już jest, jutro o 17 badania krwi i usg, oby to nic poważnego. Dam znać wieczorem jak odstawię Ucholca po wszystkim na miejsce:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

możesz przypomnieć kiedy ostatnio prosiłaś o stan konta? bo nie pamiętam, może wtedy jak urodziłam córkę (wtedy można być było zamotanym, ale u mnie to trwa krótko, nie jak u Ciebie). Mogłaś powtórzyć prośbę a nie olać sprawę. Jeżeli ma się pod opieką organizacyjną psa to nie odzywa się do hoteliku i do TOZ co 3 m-ce tylko min. dwa razy w m-cu albo częściej.
z tego co wiem to zawsze był problem z kontaktem z Tobą, jeżeli problemy masz już od pół roku to zastanów się, czy nie powierzyć spraw dot. psów osobie, która będzie miała czas na to.
P.s. zbierasz, zbierasz na inne.. ale nie będę tu brudów na forum prała.

Link to comment
Share on other sites

dodam, iż nie jestem od liczenia stanu konta, tylko to Twoja działka, ja na bieżąco wpisywałam wpłaty i na bieżąco płacimy faktury jak przyjdą. Jednak to Ty zostawiłaś Lilu na głowie martwienie się czy Zahir będzie miał zapłacone!! Nie interesowałaś się.
Jak były problemy związane z Zahirem to Lilu dzwoniła do nas bo kontakt z Tobą nie był możliwy bo nie odpisywałaś ani nie oddzwaniałaś.
TOZ ma swoich podopiecznych ponad 30 psów i jak widać mamy co robić, jest nas bardzo mało i też mamy prywatne problemy i dajemy radę. Chcieliśmy Ci pomóc, bo wiedzieliśmy że chcesz dobrze dlatego udostępniliśmy konto. Wierzyliśmy, że będziesz monitorować życie Zahira w hotelu. Niestety zawiedliśmy się :(
Nasze relacje z Lilu są dobre i nie chcemy ich pogarszać z powodu nieodpowiedzialności prawnego opiekuna psa. Jak człowiek jest dobry to zawsze wychodzi na tym najgorzej.

Link to comment
Share on other sites

Zahirek pojechał wczoraj na badania, Patrycja zawiozła go i przywiozła ok 23.00. Niestety u dr Raka zawsze to tyle trwa a jeszcze dojazd. Dlaego ciężko mi się jeździ do Wrocławia jak ma się tyle podopiecznych. A zdarza sie że w tygodniu trzeba i ze trzy razy pojechać a to na kliniki a to tylko pobrać krew.
Ale do rzeczy. Patrycja może napisze więcej. Zahir miał USG na którym wyszła powiększona trzustka - nie ma tam nic podejzanego oprócz powiększenia. Dr powiedział że aby wyciągnąć wnioski trzeba poczekać na krew. Ale krew wyszła prawie idealnie.
Zahir miał wycinaną narośl na zdrowej łapie, która od poczatku mi się nie podobała. Dr mowił ze nie wyglądało to dobrze i usunął najwięcej jak się da. To wszystko co pamiętam z wczorajszego wieczoru bo świętowałam swoje urodziny więc nie wszysko mogłam zakodować ;-)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nie miała czasu już pisać bo w domu byłam po 24 a rano trzeba było wstać o 5 do pracy:(
Co do Zahira to tak. Faktycznie w USG wyszła powiększona śledziona, lekarz podejrzewał jakiś proces nowotworowy, miały to potwierdzić wyniki krwi, ale wyniki Uszatek ma dobre. Pozostałe narządy, tj.wątroba, nerki niemal w stanie idealnym, nieznacznie pogrubiona śluzówka jelita, ale lekarz stwierdził, że nie ma się do czego przyczepić, nic nie sugeruje jakiś stanów chorobowych. Zahirowi cyknęło się przy okazji RTG płuc - czyste. Miał dodatkowo wycinaną narośl na łapie, nie wiadomo co to dokładnie było, czy miało to pochodzenie mięśniowe, czyrakowe.... Jest możliwość odrastania narośli, jak i tworzenia się nowych w innych miejscach.
Na chwilę obecną nie wiadomo skąd u niego ta utrata wagi. Je normalnie, kupy ma normalne, energii mógłby mu pozazdrościć niejeden pies ( w poczekalni chciał zjeść wszystko co szczeka:)). Można by mu było jeszcze wykonać badania pod kątem hormonów tarczycy, ale niestety nawet gdyby wyszło coś złego to w tym wieku nie jest to już do wyleczenia.
Ostateczna diagnoza - zanik tkanki mięsniowej spowodowany wiekiem. Trzeba go oczywiście obserwować i w razie pogorszenia będziemy szukać dalej.
Jak dorwę się jakiegoś skanera to wrzuce skany wyników.
Wczorajsze przyjemności Zahirowe kosztowały 290zł, na dniach powinien się stworzyć bazarek w celu spłacenia faktury.
Jak coś jeszcze sobie przypomnę to uzupełnie wieści

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj ściągałam szwy chłopakowi i nie spodobło mi się to co zobaczyłam. Szwy poprzecinały skórę i na lapie były poprzeczne kreski które podciekły trochę ropą. Dziś byłam u dr Bronisza i pobrałam antybiotyki na tydzień za 60zł. Może to jakies uczulenie na szwy bo cięcie się pięknie zrosło. Chłopak znowu ma łapę obklejoną taśmą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Wczoraj ściągałam szwy chłopakowi i nie spodobło mi się to co zobaczyłam. Szwy poprzecinały skórę i na lapie były poprzeczne kreski które podciekły trochę ropą. Dziś byłam u dr Bronisza i pobrałam antybiotyki na tydzień za 60zł. Może to jakies uczulenie na szwy bo cięcie się pięknie zrosło. Chłopak znowu ma łapę obklejoną taśmą.[/QUOTE]
Naszej Podze po sterylce też zrobił się wysięk, okazało się że to uczulenie na nici, dostała zastrzyk, tabletki i wet zapsikał jej to na aluminiowo. Po kilku dniach wyschło, teraz jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Poległam z taśmą. Wczoraj chciałam mu zdjąć opatrunek i po przecięciu taśmy już tam nie było gazy a pod taśmą się wszystko zaparzało. Po za tym on próbując go zdjąć liże i przez to tym wstrętnym jęzorem zdziera skórę. Po trzecie ta rana powinna się wietrzyć. Tak więc od wczoraj chodzi z wielkim kloszem i do dziś klosz został cały a rana pięknie wyschła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...