Jump to content
Dogomania

Czy ktośmi powie czy ta sędzina jest dobra na debiut w MP?


dari8

Recommended Posts

owczarek'ab Karolina dostała 2/5 bo nie pokazała gracji Airedala ( sorka nie wiem jak to się pisze :P ) Ja do tej sędziny nie mam zarzutów baaardzo miła poza ringiem jedynie na ringu wydaje się taka ostra ale to tylko pozory :) ja miałam 4/5 bo mi pies uciekał do właścicielki i był zmęczony no i też go do końca za dobrze nie pokazałam :P bo pierwszy raz w ręku miałam setera :) a jeśli chodzi co masz robić to nie możessz długo ustawiać psa bo ona tego nie lubi ona lubi jak jest szybko zwinnie i z gracją tyle ci mogę powiedzieć :) o Powodzenia ;) Jak dla mnie dobra sędzina na debiut tylko pamiętaj pies zawsze od strony sędziego!! bo ona lubi na około wędrować :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anpsiaczek5']A czy ktoś z was miał do czynienia z Magdaleną Kozłowską .?
A jeżeli tak to jakie wam kazała figury wykonywać .
Będę wdzięczna za każda odpowiedz .
Dari8 powodzenia . ![/QUOTE]
Jasne a żeby to raz :P Sędzina miła ale wymagająca na Debiut nie polecam. W Toruniu dała jaką dziwną figurę grupie młodszej wszyscy polegli na 10 osób wybrała 2 do finału ;) to był chyba trójkąt ze zmianą miejsca do innym kontem :P hehe no nie ważne a w grupie starszej też było coś takiego nie wiem jej się wtedy podobało jak wystawiałam i dała mi zw.dnia ja swoją missi pokazywałam dokładnie i w miare szybko, musisz mieć kontakt z psem gadać, gadać i jeszcze raz gadać do psa :P nie myśleć że się głupkowato wygląda bo się mówi do psa hehe :P dużo osób tak myśli anpsiaczek5 jeśli chodzi o Grudziądź to mogę ci coś jeszcze pokazać na wystawie bo będę ze szczeniakiem :)więc nie ma problemu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelina7797']Jasne a żeby to raz :P Sędzina miła ale wymagająca na Debiut nie polecam. W Toruniu dała jaką dziwną figurę grupie młodszej wszyscy polegli na 10 osób wybrała 2 do finału ;) to był chyba trójkąt ze zmianą miejsca do innym kontem :P hehe no nie ważne a w grupie starszej też było coś takiego nie wiem jej się wtedy podobało jak wystawiałam i dała mi zw.dnia ja swoją missi pokazywałam dokładnie i w miare szybko, musisz mieć kontakt z psem gadać, gadać i jeszcze raz gadać do psa :P nie myśleć że się głupkowato wygląda bo się mówi do psa hehe :P dużo osób tak myśli anpsiaczek5 jeśli chodzi o Grudziądź to mogę ci coś jeszcze pokazać na wystawie bo będę ze szczeniakiem :)więc nie ma problemu ;)[/QUOTE]



No niestety ja będę miała debiut i to z grzywaczem który jest spłoszony na wystawie.
A zgadaniem nie będę miała problemu bo podczas wystawiania cały czas mówię do psa .
Ewelina7797 a tobie jakie figury kazała robić .? Zwracała ci na coś uwagę .?
Chcę jak najwięcej o tej sędzinie wiedzieć .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...