Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

jak te twoje storczyki pięknie kwitną :)

To mamusi :D Ona ma do nich rękę, naprawdę aż miło się na nie patrzy :)

 

Piękne kwiaty :P ja tam do nich nie mam ręki...

Właśnie wróciłam parę zdjęć wstecz i znowu rozpływam się nad tym różowym komplecikiem ;)

Dziękuję :D Ja tylko do kaktusów :P To są kwiaty dla mnie :D

W sam raz dla Ciapka :D :D haha

Link to comment
Share on other sites

 

A ja mam 3 nowe storczyki  :D

Ja mam chęć na kolejnego kaktusa :D

 

I co pogoda sie popsuła i znowu w domu bedziemy siedziec :/

U nas w nocy -5, a w ciągu dnia różnie, ale ostatnio ciągle -2.. Jest ładnie, ale mroźźźźźno ;/ A ostatnio lał deszcz.

 

dziękuję :) miło nam :)

Ja też uwielbiam księżyc, dziś też wyglądał cuudownie!

 

Phase ja widzę, że Ty masz manię kupowania też podobnie do mnie. U Ciebie są to obróżki, szeleczki, smyczki itd. a u mnie legowiska, poduszeczki i kocyki  :D

Żabula różowa cudowna

Często na bazarkach na dogo  kupuję rzeczy dla Żaby :D Moja rodzina uważa mnie za nienormalną, że wydaje czasem tyle pieniędzy na psa, nie umieją zrozumieć, że naprawdę sprawia mi to przyjemność. Będę miała dzieci to je będę rozpieszczać a teraz mogę psa :D

Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

U nas jak zwykle nic się ciekawego nie dzieje. Ostatnio sobie na rowerze często jeżdżę, chociaż wolałabym biegać, ale jestem leniuchem....

Rodzice chyba w czwartek mają wracać. W weekend ogarnęłam dom, dzisiaj kuchnię, jeszcze chcę poodkurzać, zmyć podłogę i wytrzepać dywany. Teraz, jak Marka ni ma to mam dużo czasu i chce mi się coś robić, by tylko czas mi mijał.. 

 

 

Piesio jak zawsze chętny do pomocy w każdej pracy

20150323_114958_zpsp0plrgkg.jpg

 

20150323_134923_zpsop5zn5ij.jpg

 

20150323_135630_zpsh9dhjtl5.jpg

 

20150323_135634_zpshkmyid0b.jpg

 

20150323_135658_zpsy1oedtdy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Och, jaki smutny mokry pysio... Na ostatnim zdjęciu to takie spojrzenie ma, że o rany. :) A ciut wyżej cudna zadowolona mina psicy w pieleszach. :) Nie ucieka z takiego ręcznikowego owinięcia? I tak się suszy czy łapiesz za suszarę?

 

Twój storczyk ma bardzo ładny kolor.

Link to comment
Share on other sites

Mokra kura z Żabci :) słodka.

nareszcie czysta i pachnąca :D

 

Och, jaki smutny mokry pysio... Na ostatnim zdjęciu to takie spojrzenie ma, że o rany. :) A ciut wyżej cudna zadowolona mina psicy w pieleszach. :) Nie ucieka z takiego ręcznikowego owinięcia? I tak się suszy czy łapiesz za suszarę?

 

Twój storczyk ma bardzo ładny kolor.

Heheh jak to się może zmienić w ciągu kilku minut :D Ale już piesio zapomniał o tej ciężkiej męczarni :D

Toć to księżniczka, która potrzebuje takiego ciepełka, szczerze trochę myślałam, że może czmyknie z niego, ależ skądże, została jakby jeszcze bardziej chciała być w niego otulona :)

To mamusi, ale ode mnie dostała kiedyś, storczyki to naprawdę piękne kwiaty.

 

och jejku jaki becik<3 

:D :D

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Marek powiedział, że prawdopodobnie zawita do mnie 17.04. Cieszę się ogromnie i chociaż humorek mi bardziej dopisuje, tęsknie za nim strasznie, ale co poradzić... Dzisiaj nam mija 5 lat :)

Żabuni ostatnio stawy bardzo dobrze dopisują. Ufff. Schudła i wygląda lepiej :)

Pogoda nas nie rozpieszcza, wiatr niemiły i deszcz pada od 2 dni. 

 

Rodzice w piątek wrócili meeeeeeeeeega zadowoleni z Egiptu. W czwartek dodam trochę zdjęć z ich wypadu :)

 

Dawno u nas nie było żadnego filmiku to dodam jak upierdilwy piesio żąda głaskanko  :D

Nie wiem jak wkleić od razu filmik....

https://www.youtube.com/watch?v=llQnE0uHvV8

Link to comment
Share on other sites

Super!

Gratulacje! Oby ten jedyny już do końca ;*

 

Chyba żaden pies nie lubi kąpać się w domu:P

Barko w domu nigdy- na dworze why not!

Dziękuję !!! Jak oglądałam sobie zdjęcia z przed 5 lat to takie dzieciaki byliśmy haha :D

Jeszcze nigdy nie słyszałam, by jakiś pies to lubił, jak się taki znajdzie to chyba to nie pies :D

Moja jak zobaczy w lato kałuże to nie przejdzie obok niej obojętnie....

 

Nie wiem dlaczego nie wyświetlają mi się zdjęcia :(. Filmik krótki, ale chociaż tyle obejrzę, jaki to pieszczoch, uroczo łapką na końcu macha. 

A oglądasz na komputerze czy telefonie? U mnie na telefonie też nie zobaczę zdjęć z photobucket.

Ona tak za każdym razem. ;)

 

_DSC0174_zps6sbjctjw.jpg

 

_DSC0177_zpsxejotu5w.jpg

 

20150402_111005_zpsiipeiaww.jpg

 

Ostatnio spotkałyśmy na spacerku takiego ślicznego psiaka. Próbowałam go złapać, pogłaskać, ale się nie dał. Wydaje mi się, że ktoś po prostu go wypuścił, by sobie pohasał..... Psiak bardzo młody, szalony, do kałuży wlazł jak rakieta, nieporadny, ale przepiękny i ogromny. Tylko wtedy go widziałam. Szkoda że psiak jest w takich rękach....

20150331_070155_zpsqycxvwtz.jpg

 

20150331_070136_zpsndfg25f1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Obiecałam powiadomić o Febe - właśnie dziś pojechała do domku! Będzie mieszkać pod Wrocławiem, w domu z wielkim ogrodem. Państwo prowadzą dość duże gospodarstwo, ale Febe ma być psem domowym. Niedawno odszedł im podobny i tak natrafili na nią. Mamy nadzieję, że będzie szczęśliwa. :)

 

Filmik słodki, a Żabka niesamowicie przypomina mi mojego urwisa. On identycznie macha łapką, żeby go jeszcze drapać po brzuszku i nie przestawać. :) Zdarzyło mu się już parę razy usnąć w czasie takiego drapanka.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję rocznicy :) Wszystkiego najlepszego dla Was obojga :)
A filmik przeuroczy, ona zachowuje się jak kot ;p

Dzięki Tyś :* Ja już żyję jego przyjazdem, to tylko weekend, ale rozpiera mnie taka radość jakbym go nie widziała rok :P 

Haha jak takie chyba nieporadne i myślące, że całe życie polega na głaskach, chrapaniu, jedzeniu :P

 

Obiecałam powiadomić o Febe - właśnie dziś pojechała do domku! Będzie mieszkać pod Wrocławiem, w domu z wielkim ogrodem. Państwo prowadzą dość duże gospodarstwo, ale Febe ma być psem domowym. Niedawno odszedł im podobny i tak natrafili na nią. Mamy nadzieję, że będzie szczęśliwa. :)

 

Filmik słodki, a Żabka niesamowicie przypomina mi mojego urwisa. On identycznie macha łapką, żeby go jeszcze drapać po brzuszku i nie przestawać. :) Zdarzyło mu się już parę razy usnąć w czasie takiego drapanka.

Ciotka dałaś ma najlepszą wiadomość na święta!! Coś cudownego!! Tak bardzo często o niej myślałam, cieszę się i trzymam kciuki by to był TEN jedyny domek. :)

Jak tu się nie rozpływać przy nich, chociaż czasem mam jej dość, że tak szybko jej ulegam :P

Link to comment
Share on other sites

 

obcięłaś ją?  :P

Spostrzegawcza! :D Tak tak obcięłam jakiś czas temu, bo nie mogłam odnaleźć jej oczu w tych kudłach. :P Oczywiście rodzice załamani, ale reszta ludzi zadowolona, nawet dziadkowie znają się na modzie, bo taka Żaba im się bardziej podoba :D

 

 

W poniedziałek Żabcia idzie z nami do dziadków, w niedzielę będą dzieciaki i wolę jej nie brać by nie musiała się chociaż ona denerwować :P

Dzisiaj w końcu nie padało, wczoraj na przemian lał deszcz, padał deszcz lub jedno i drugie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...