Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

OOO sezon  Żaby się rozpoczął :P

:D

 

Widzisz bym mieszkała bliżej to byłoby inaczej :( a tu dogo zostaje. Takto wspólne spacery z psiakami jeszcze ładna pogoda i raj :) Fajnie by było kiedyś tak wszystkich z tego forum spotkać taki jeden wielki spacer <3 Wiadomo przez neta zawsze inaczej..

Trzeba jakoś dać radę.. rozłąka najgorsza (ja to wgl jestem mega zazdrośnicą więc bym pewnie sobie nawkręcała) chociaż mam zaufanie do niego 100% ale już taka jestem :P

Zazdroszczę rodzicą, tutaj pozostaje jedynie solarium hahah 

 

Polecam także w wolnych chwilach player.pl i cda.pl (filmy za darmo do oglądania, ale trzeba znać tytuły)

Pou miałam ale się znudził po czasie 

W taką piękną pogodę to byśmy sobie wszystkie spacerowały bez przerwy :)

Taaa pewnie na wielkim kacu nasze spotkanie by się skończyło haha :D

Na początku związku mój Marek był bardzo zazdrosny, dałam mu do zrozumienia, że nie cierpię zazdrości i że nie ma o co byś zazdrosnym. Po takim czasie nabrał do tego dystansu i nie robi afer, bo zrozumiał, że nie ma o co :) Poniekąd zawsze ciut zazdrość jest, ale nie robię afer. Co ma być to będzie hehe.

Rodzice w ogóle zapomnieli o nas i o Bożym świecie :P Korzystają na całego, opalają ciałka. 

Jak to ja - obudzę się z filmami czy grami po tym jak już nie są na "topie" :P Ale robię cokolwiek by mieć zajęcie.  Dzięki za stronki, na pewno skorzystam! :*

Link to comment
Share on other sites

 

Jakoś dawno nie zaglądałam, a tu tyle zdjęć Żabulki.  :) Do pyszczka jej w zielonym - czy to trawa, obróżka czy żabie portrety pasuje jej ten kolor.  :)

 

Wiadomo, że rozstania ciężkie. Ale czas leci szybko i się nie obejrzysz jak znowu się zobaczycie.  :)

A ja u Was mam takie zaległości..... :(

Przydałaby się jeszcze żabkowe szeleczki do kompleciku :)

Teraz chociaż pogoda nam dopisuje, to chce się człowiekowi coś robić i jakoś tak ciut lepiej..

 

Nie ma to jak spacerek w słoneczny dzień, musisz uzbierać się w cierpliwość i nie rozmyślać za dużo bo to niczego nie zmieni. Powodzenia i więcej spacerków z pieskiem, to zawsze poprawia nastrój, chociaż dzisiaj aura nie sprzyja  :( (przynajmniej u mnie). Zdjęcia jak zwykle piękne <3

Jest słońce to i chce się żyć i coś robić.

U nas spacerki niestety zbytnio nie wchodzą w grę :( Żaba ma dyskopatię, przeskakują jej rzepki, nie może wchodzić po schodach, ale przynajmniej siedzimy sobie częściej na słoneczku :) Dawno tak nie doceniłam, że mam psa, bez niej już w ogóle byłoby tu nudno....

Dziękuję pięknie! :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Odwiedzamy piękną dziewczynkę  :), wróci słoneczko to świat jest w lepszych barwach   :loveu:  - pozdrawiamy

Zawitało :) :) Więc od razu lepiej :)

 

Ona jest tak niesamowicie pocieszna  :)

Buziaczki :*

Uparta bardziej :D Oczywiście będzie to banałem, ale teraz już w ogóle cieszę się, że ją mam.

 

 

Słoneczko w słoneczku  :)
 

_DSC9844_zpsonu5ztsv.jpg

Miło nam za takie komplemenciki :)

 

Link to comment
Share on other sites

 

Piękne zdjęcia, robią wrażenie  ;)

 

współczuję rozłąki, nie będzie łatwo, ale to też nie trwa wiecznie... szybko zleci  ;)

Dziękuję bardzo! :)

Dzięki Alinko za te słowa, wiem, że może niektórzy pomyślą, że przesadzam, ale naprawdę Marek mi jest baaardzo ważny, w końcu to pierwsza miłość :P Staramy się codziennie chociaż po troszku porozmawiać. Więc z kontaktem jest bardzo dobrze, wysyła mi zdjęcia jak mieszka, jak w pracy ma, ogólnie widzę i słyszę, że jest zadowolony, więc poniekąd jestem spokojniejsza.

 

Żabula słodziutka! u ma świetną antenkę ;)

Kochana moi rodzice wylatują za granicę 3 kwietnia i ja już odliczam dni! :D też będę prawie sama, bo mam oczywiście 4 sierściuchy do towarzystwa ;)

dzięki :D

hahahahaha :D Ja  się cieszę że chociaż tą jedną zołzę mam, bo już w ogóle bym tu sama była jak palec, brata prawie cały dzień w domu ni ma. 

W sumie dobrze że od czasu do czasu rodzice sobie wyjeżdżają to chociaż trochę w domu porobię i się poruszam :P

Link to comment
Share on other sites

 

Żabuś  :loveu:  :loveu:  :loveu:  :loveu:  :loveu:

ooo kogo my tu widzimy :))))

 

 

Podobno przez tydzień ma być piękna pogoda u nas :) Pocieszna mnie to ogromnie.

Właśnie z Żabcią wróciłyśmy z mini spacerku, jakieś 20 minutek nam zajął - wiem malusio, ale dla nas to i tak dobrze, bo Żabcia szła cały czas ładnie, bez żadnego odpoczynku, bez zatrzymania, no może z 2 razy :P

 

Korzystam z pogody, wczoraj sobie pojeździłam na rowerze, zaraz też jadę do szewca i po zakupki, wieczorem znowu zajęcia, jutro do 20... ;/

 

A tak to planuję kupić rybki :D

 

zołza

20150310_093525_zpsndhfegt2.jpg

 

20150310_093532_zpsxqhwwccs.jpg

 

20150313_184257_zps5ij4hefe.jpg

 

20150316_143921_zpsssuoudwh.jpg

 

20150316_143928_zps03js7fjd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rozkoszna! <3

 

Pięknie Żabka się prezentuje :)

 

 

Dziękujemy :) :)

 

Hej Dziewczyny :)

Jak pogoda u Was fajna to u nas też :D

Żabcia odżyła na wiosnę :D

Hejka :)

Oj tak, przepięknie u nas  :wub: Ale podobno znowu ma być brzydko od niedzieli.....

Link to comment
Share on other sites

 

Jak jej dobrze tak brzuchem do góry.  :)

Ostatnio jak sąsiadki nie mogły się od niej odpędzić to ta na plecki i by po brzuszku ją głaskać - oczywiście księżniczka dostała to co chciała :P

 

 

U nas nic ciekawego się nie dzieje....

_DSC9881_zpsxu3jdwto.jpg

 

_DSC9882_zpsahs5o3qt.jpg

 

_DSC9883_zps7ws9yhjl.jpg

 

_DSC9884_zpskriobadu.jpg

 

_DSC9885_zpsp19uh1qh.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...