Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

 

Oooo a w jakim sklepie? Zastanawiam się jeszcze nad  kupnem jeszcze jednej książki, ale to jest już seria i troszkę mi kaski szkoda. Dlatego czekam na jakies promocje . 

 

 

 

 

Jedną wyprzedaż mam w E.Leclerc a drugą w Carefour - ciężko się szuka bo książki są "wyrzucone" na stertę albo do dużych koszy, ale jak się ma trochę czasu i cierpliwości to czasem można coś fajnego trafić za "psie pieniądze". :)

 

 

A to to chyba sikorka uboga

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC9097_zps84dabde1.jpg

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Ależ zdolny fotograf z Ciebie !

Dzięki kochana! Naprawdę mi miło, chociaż mam lepszy sprzęt, który potrafi zrobić dobre zdjęcie. :P Jeszcze duuużo mi brakuję, ale staram się. :) 

 

Jedną wyprzedaż mam w E.Leclerc a drugą w Carefour - ciężko się szuka bo książki są "wyrzucone" na stertę albo do dużych koszy, ale jak się ma trochę czasu i cierpliwości to czasem można coś fajnego trafić za "psie pieniądze". :)

 

 

A to to chyba sikorka uboga

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC9097_zps84dabde1.jpg

 

Pzdr

Faktycznie, w ogóle zapomniałam o tych supermarketach, a naprawdę coś by pewnie się znalazło. :)

Nieźle, u mnie w mieście E.Leclerc zamienili na Cerrefour właśnie.

Nie trzeba słowa chyba, bo Ty jesteś znawczynią, więc to na pewno ta ptaszynka. :) Tylko jedną tą widziałam.

Szkoda, że te małe ptaszki są bardzo płochliwe.

 

http://s1380.photobucket.com/user/ajarmicka/media/_DSC9036_zpse6f1e44f.jpg.html cudowna Żabulka <3 no i zazdrościmy szeleczek, są cudne :wub:

 

a Żaba z moim Lisem mogą sobie łapy podać, moja w piątek też wymiotowała i biegunkowała :/

Kupione na bazarku :D Dziękujemy! Jeszcze taka smyczka by się przydała, ładny komplecik by był. :)

No pięknie! Na szczęście na drugi dzień minęło, już wszystko dobrze jest.

Link to comment
Share on other sites

 

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC9312_zps511438a8.jpgJak sobie fajnie tupta.  :)

 

A cóż to za urocze jeziorko? 

I jak dzielnie :) Ostatnio coś zołza ma dużo siły na spacerki :) Do tego jeziorka mam jakieś pół godzinki, też zależy jaką drogą, czy laskiem czy ulicą. A wystarczy iść dalej i jest kolejne jeziorko. :) Wyremontowali to wszystko (i jedno i drugie jezioro) teraz naprawdę jest gdzie chodzić na spacery, chwalić się tymi miejscami.

 

ależ piekne foty

dziękuję!

 

No muszę dziś stwierdzić, że fotki ptaków przebijają Żabulca wyjątkowo ;) piekne!

jestem zakochana w tych mikro ptaszkach , uwielbiam je fotografować, choć to jest wyzwanie :P

dziękuję :)

 

Ja też się nie mogę zebrać do wywołania zdjęć, a teraz to już czekam na nowe wiosenno-letnie i będę wywoływać na jesień ;)

Śliczne fotki, widać, że coraz lepiej się dogadujesz z aparatem!

Jeszcze z wyjazdu rodziców do Tunezji nie wywołałam zdjęć a za 2 tyg wylatują do Egiptu i znowu się nazbiera.... Też chcę jakieś zdjęcia Żaby sobie wywołać i jak tu znaleźć jakieś ładne... :D

dzięki kochana! W domu mi zdjęcia nie wychodzą, totalnie nie wiem jak ustawienia dobrać, ale na razie wolę te łatwiejsze rzeczy ogarnąć a potem powoli brać się za trudniejsze. 

Link to comment
Share on other sites

 

Świetna fotohistoria.  :)

zgadzam się :)))

 

 

 

 

 

 

 

Nic mi się nie chce.

 

 

 

 

Mam leniwy czas, semestr zapowiada się koszmarnie, może z 2-3 doktorów mamy w porządku a reszta filozofia totalna...... Prawdopodobnie będzie to najcięższy jak dotąd semestr. :( Dzisiaj troszkę popadało, potem słoneczko i znowu pochmurno.  Żabcia ma się dobrze. Ostatnio mama wzięła ją na spacer i też bardzo dzielnie szła :) Znowu muszę zapisać się do dermatologa, bo mnie od jedzenia wysypuje, tak strasznie nie jest, ale swędzi no i dla kobiety przeszkadza. :P

Link to comment
Share on other sites

fotki piękne :)

poczekaj aż wiosenna energia powróci i wszystko będzie łatwiejsze ;)

Bardzo dziękuję :)

W sumie to prawda, teraz tak ponuro, chmurno jest, a jak słońce wyjdzie to od razu inny człowiek. :) A jak tu czekać na wiosnę jak śnieg zapowiadają??? :O

Link to comment
Share on other sites

U Mnie też był śnieg :P

U nas tyż już jest :( Nie wiem czy bardziej jestem zdruzgotana czy zadowolona, bo jakby nie patrzeć piesio bardzo się ucieszył, a przecież widok szczęśliwego psa cieszy.

 

Zmniejszę zdjęcia i zaraz dodam więcej, z aparatu. 

Dostaję szału.... Wyskakuje mi tyle reklam, że ledwo mogę dodać 5 zdjęć......... Cały czas reklama.

 

20150304_104557_zps4d4pj07g.jpg

 

20150304_104643_zpss0sxozrd.jpg

 

20150304_104645_zpsvfatwkzp.jpg

 

20150304_104829_zpsnosvdotz.jpg

 

20150304_104833_zpszjalkmkx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...