Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Żabulec w słoneczku pięknie wygląda. I z tym ogonkiem do góry podniesionym jak paraduje. :)

 

Mój Zibi nie dostaje żadnych slodyczy i łakoci. 

Coś nabrałam chęci na pączki - w końcu jutro ostatki, to mogę zrobić. :)

 

Trzymam kciuki za jutro. Dobrze będzie. :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co cytować zdjęć bo wszystkie są cudowne! Mam ochotę tak uściskać tą Twoją Żabę :D  ucałować w pyszczek i poczochrać ten gruby brzuchol :) strasznie mi przypomina moją, i śmieję się, że mój Bobek jest tak gruby, że powoli jej głowa zanika :P Twoja Żaba ma podobnie haha :P

Link to comment
Share on other sites

Żabulec w słoneczku pięknie wygląda. I z tym ogonkiem do góry podniesionym jak paraduje. :)

 

Mój Zibi nie dostaje żadnych slodyczy i łakoci. 

Coś nabrałam chęci na pączki - w końcu jutro ostatki, to mogę zrobić. :)

 

Trzymam kciuki za jutro. Dobrze będzie. :)

Musi jakoś utrzymać ten swój pulpetowaty brzuch :D

Nie dajesz się przełamać jak Zibi patrzy tymi swoimi uroczymi oczkami jak delektujesz się łakociami? :D

Obiecałam sobie, że w czasie ostatków chce się wziąć trochę za siebie, odnośnie jedzenia jak i więcej sportu. Być może jak Marek wyleci do Anglii i weekendy będę spędzała sama to akurat może zacznę biegać, choć mi baaardzo brakuje psa do biegania i spacerków długich, kilometrowych.

Dziękuję za kciuki! :)

 

Zdjęcia super !

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC8762_zpsf711297a.jpg a co pańcia się tak oddala ? :P

Dzięki wielkie! :)

Hah! Wołam Pulpet, Pulpet! A ta nic, to sobie poszłam, a ta dalej nic, to idę sobie idę aż w końcu zobaczyłam jak coś małego biegnie. :D

Link to comment
Share on other sites

 

Nie ma co cytować zdjęć bo wszystkie są cudowne! Mam ochotę tak uściskać tą Twoją Żabę  :D  ucałować w pyszczek i poczochrać ten gruby brzuchol  :) strasznie mi przypomina moją, i śmieję się, że mój Bobek jest tak gruby, że powoli jej głowa zanika  :P Twoja Żaba ma podobnie haha  :P

Oj dziękuję bardzo :)

One to takie babcie, jakby się spotkały to pewnie nic tylko wylegiwałyby się na słonku :D

hahahahha w sumie faktycznie to racja!! Przynajmniej choć trochę ją obetnę to będzie tą mordkę widać  bardziej :P

 

 

Ufff i po. Łudziliśmy się że może a nuż da to samo, ale niestety na nadziei się tylko skończyło. Wcale łatwiejsze nie było.... W czwartek wyniki a w piątek ostatnia jak coś poprawa. Dla zrelaksowania kupiłam sobie krzyżówki :P

Link to comment
Share on other sites

 

 

Oj dziękuję bardzo :)

One to takie babcie, jakby się spotkały to pewnie nic tylko wylegiwałyby się na słonku :D

hahahahha w sumie faktycznie to racja!! Przynajmniej choć trochę ją obetnę to będzie tą mordkę widać  bardziej :P

 

 

Ufff i po. Łudziliśmy się że może a nuż da to samo, ale niestety na nadziei się tylko skończyło. Wcale łatwiejsze nie było.... W czwartek wyniki a w piątek ostatnia jak coś poprawa. Dla zrelaksowania kupiłam sobie krzyżówki :P

 

 

 

Leżenie w słoneczku i owszem ale w bezpiecznej odległości od Żabulca bo moja to jest taka dumna i wyniosła że nie pozwoliłaby sobie na spoufalanie, księżniczka od siedmiu boleści... ;)

 

 

Egzamin masz zdany na pewno! nie ma innej opcji, w sumie to już mogę popgratulować ;)

Link to comment
Share on other sites

Eee tam, tak się uczyłaś, że na bank masz zaliczone! :D

Fotki śliczne, uwielbiam Żabcię oglądać! A co do strzyżenia, to też już się nie mogę ciepła doczekać, żeby Miczę do fryzjera oddać ;)

Ale we mnie wierzysz, dzięki! :D

Czasami wiem, że przesadzam ze zdjęciami, ale jak ja dorwę się do aparatu to pstrykam i pstrykam a potem nie wiem które usunąć a które zostawić...

Na wiosnę ją ostrzyżesz czy po prostu jak cieplejsza pora nadejdzie? Ja to w ogóle już bym wzięła ją do "fryzjera", ale jednak jest zimno, więc się powstrzymuję. :P

 

Leżenie w słoneczku i owszem ale w bezpiecznej odległości od Żabulca bo moja to jest taka dumna i wyniosła że nie pozwoliłaby sobie na spoufalanie, księżniczka od siedmiu boleści... ;)

 

 

Egzamin masz zdany na pewno! nie ma innej opcji, w sumie to już mogę popgratulować ;)

Wiem, wiem, pamiętam :) Ale naprawdę są do siebie podobne charakterkiem. A jak zdrówko Bobka w ogóle i mojego ulubieńca Dżoka? :)

hihihi po prostu muuuuszę to zaliczyć, chcę mieć to z głowy i w końcu otworzyć winko, które obiecałam sobie, że otworzę po sesji.

Link to comment
Share on other sites

W sobotę wybieramy się na kręgle :) Rodzinne grono, rodzice ja z Markiem i wujaszki z poza Olsztyna, może jeszcze przyjedzie siostra cioteczna z mężem :)

Ale u nas zimno, taki nieprzyjemny wiatr jest od kilku dni.

Znacie jakieś sklepy internetowe, gdzie można kupić tanio książki?

A za oknem 2 gile nas odwiedziły :)

_DSC8952_zps9ee474ed.jpg
 
_DSC8969_zpsde8295a2.jpg
 
_DSC8964_zps4aacade8.jpg
 
_DSC8967_zpsc90a4988.jpg
 
_DSC8968_zpsfd5634ac.jpg
Link to comment
Share on other sites

Podeśleci Ci priorytetem Barkowego :)
Od razu ruch, kilogramy zrzucone. Zapomnij że w domu bedziesz siedziec :P
Tylko zrobie mu wyprawke i wysyłam :P

Ps. ŻABA ŻABA ŻABA <3
Całusy i głaskanko- nic więcej jej chyba nie potrzeba:P

Hahahaha :D Oj wymęczyłby mnie :D

Ale od razu zgubiłabym zbędne kilogramy.

Dziękujemy! :)

 

Piękne te Gile :)

:)

Link to comment
Share on other sites

 

Jakie śliczne ptaszki z nich. Dawno nuż gila nie widziałam, a kiedyś tyle ich bywało u nas na osiedlu. 

 

Żaba dwukolorowa.  :)

Ostatnio 11 naliczyłam!! :) Cudny widok. 

Uszka ma cudnie mięciutkie. :)

 

 

ZALICZONE!!!! :) :) :) Weekend zapowiada się bardzo ciekawy :D A w poniedziałek na 8......

 

Ponieważ dziś  jest środa popielcowa to już otwarcie winka odstawiłam na jutro :)

Link to comment
Share on other sites

z Bobkiem mam troszkę kłopotków bo cukrzyca nam się trochę rozchwiała, dosyć miała wysoki cukier ciągle. Robiło się niebezpiecznie ale powolutku wychodzimy na prostą, czekamy na wyniki badań może coś nam podpowiedzą skąd takie duże wachania. Zdecydowanie nieco zwolniła życie, spowolniała i jest dość babciowata ;) w dodatku prawie ślepa, i chodzi sobie takie małe i obija od czasu do czasu o ściany.

 

Dżok natomiast gdyby nie tylne łapy miałby się idealnie! sama się dziwie, że owczarek 14-letni tak wspaniale się trzyma. Nie wiem czy za niedługo nie będzie trzeba go nafaszerować sterydami, ale póki sobie radzi to nie chce tego robić. On bardzo chciałby się bawić ale już dupa niekoniecznie z nim współpracuje ;)

Link to comment
Share on other sites

z Bobkiem mam troszkę kłopotków bo cukrzyca nam się trochę rozchwiała, dosyć miała wysoki cukier ciągle. Robiło się niebezpiecznie ale powolutku wychodzimy na prostą, czekamy na wyniki badań może coś nam podpowiedzą skąd takie duże wachania. Zdecydowanie nieco zwolniła życie, spowolniała i jest dość babciowata ;) w dodatku prawie ślepa, i chodzi sobie takie małe i obija od czasu do czasu o ściany.

 

Dżok natomiast gdyby nie tylne łapy miałby się idealnie! sama się dziwie, że owczarek 14-letni tak wspaniale się trzyma. Nie wiem czy za niedługo nie będzie trzeba go nafaszerować sterydami, ale póki sobie radzi to nie chce tego robić. On bardzo chciałby się bawić ale już dupa niekoniecznie z nim współpracuje ;)

Przy Tobie to one mają jak w niebie ;) Wygłaskać proszę ode mnie ekipę i pozdrowić od cioci phase :)))

 

Gile <3 ja na swoim podwórku mam często takich gości ;)

U mnie coś ostatnio mało tych ptaków. Niedawno jeszcze cały czas wróbelki nas odwiedzały, a teraz cicho tak bez nich. Sroki miały od lat gniazdo na jednym z drzew a teraz puściutko. Bardzo lubię fotografować ptaki, dlatego poczekam na cieplejszy okres, kiedy więcej spacerków będzie i wyjazdów na wieś, :)

 

 

Dawno nie kupowałam sobie książki to dziś polazłam do empiku i wyszłam z książką "Piękny drań", jakoś mnie kusiła i w końcu ją kupiłam. :) Żabcia na razie ma długą przerwę od jakichkolwiek smaczków, ostatnio często była rozpieszczana. Niedługo wydaje mi się, że pojedziemy na kontrole do weta, bo coś te łapki mi się nie podobają. Chyba że tragizuję..

Link to comment
Share on other sites

oczywiśćie, że wygłaskam od cioci :) wszystkie cztery mordy :) Dziekujemy i buziak dla Żabulca :)

Również dziękujemy :)))

 

 

 

Dzisiaj zaliczyliśmy dosyć długi jak na Żabcię spacerek nad jeziorkiem. Pogoda cudna, zdjęć mam mnóóóóstwo. Wrzucę jutro lub w niedzielę. :)

_DSC9330_zpsbbb23a52.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...