Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Powodzenia, Ja juz oficjalnie się "feriuje":)

dzięki Aguś! Ale Ci dobrze...

 

nie zazdroszczę nauki :/

:(

 

Moje martingale też tak śmiesznie wyglądały zanim się nie rozchodziły ;)

 

Powodzenia w nauce! :D

Pocieszyłaś mnie :D

(nie)dziękuję :)

 

GRATULACJE!!!

 

O rany też pamiętam taką wykładowczynię z chemii - zdać u niej egzamin bez poprawki - n i e m o ż l i w e. Każdy miał co najmniej jedną poprawkę. Koszmar.

 

Kurczę u nas też spadło trochę śniegu, ale to minimalne ilości i już go prawie nie ma. ;(

 

Ja też chcę tyle śniegu

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC7765_zps33325d6d.jpg

 

Jaka jestem słodka

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC7982_zpsd2dfbe1b.jpg

 

 

 

 

Ale masz artystkę operową - haha ;)
 

 

 

GRATULACJE !!!

 

Pzdr

Ja nawet nie liczę, że za pierwszym razem mi się uda. Cała książka do ogarnięcia, jakby tylko to było...

Po prostu zawsze się trafi ktoś taki..

Zapraszamy do nas! :D

Te śpiewające zdjęcie wzięłam na tło pulpitu w laptopie. :)

Dzięki Kasiu!!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Phase, witaj Żabunia :) cudna sesja sunieczki, dawno mnie nie było i troszkę jej się chyba przytyło co?? ;) a Ty Phase zdasz wszysko śpiewająco, jestem tego pewna!

heeej kochana :) :)

Przytyło??? No coś Ty, właśnie na odwrót! :P A już się łudziłam, że na zdjęciach widać, że schudła haha. Ale tak na poważnie, to Żabcia schudła trochę,nawet ostatnio dziadkowie to zauważyli, także jesteśmy na dobrej drodze :)

Dziękuję Ci bardzo za dobre myśli!! :)

 

 

Dzisiejszy egzamin to jakiś żart, pytania z kosmosu, powypisywałam bzdury :P W niedzielę wyniki, ale nawet nie chce do tego czasu czekać tylko uczyć się na poprawę i do poniedziałkowego egzaminu z prawa karnego.

Poza tym wczoraj mieliśmy wiosnę a dziś ni to zima, ni to w ogóle jakaś konkretna pogoda.

 

Ostatnio naszło mnie na filmy (muszę przyznać, że oczarował mnie główny bohater "Trzy metry nad niebem"  :P , właśnie ściągnęłam sobie kolejna część), choć  dziś w końcu wezmę jaką książkę do czytania w przerwie od nauki, bo dawno nic nie czytałam.

 

Żabcia śpi owinięta w kocyku. Także u nas bez zmian :)

Link to comment
Share on other sites

Hihihi, to z pewnością zdjęcia ją nieco pogrubiają ;) cieszę się w takim razie że Żabula chudnie, wyjdzie jej na zdrowie! ;) Ucałuj ją w nosek.

Ja nie wiem co te psiury mają z tymi torbami i w ogóle dziwnymi legowiskami. Szmatę można położyć na podłogę, firany jak zmieniam i leżą na podłodze wszystko jest natychmiast okupowane w przez Bobka, a legowisk w domu 3 :)

Link to comment
Share on other sites

Oscar nie raz też śpi na torbie albo na reklamowce byle nie na podlodze

Nawet dzieci nie są aż takie wybredne :P

 

Hihihi, to z pewnością zdjęcia ją nieco pogrubiają ;) cieszę się w takim razie że Żabula chudnie, wyjdzie jej na zdrowie! ;) Ucałuj ją w nosek.

Ja nie wiem co te psiury mają z tymi torbami i w ogóle dziwnymi legowiskami. Szmatę można położyć na podłogę, firany jak zmieniam i leżą na podłodze wszystko jest natychmiast okupowane w przez Bobka, a legowisk w domu 3 :)

No pewnie! Na pewno też na łapki jej to posłuży. Cały czas daję jej Arthrofos. Nie pozwalam jej nawet z jednego schodka zejść , omijamy lub jej pomogę :P Oczywiście że ucałuję! :)

Hahahah :D Moja ma jeszcze fetysz na buty :P Normalnie czasem to jak się na nich rozwali to wierzyć mi się nie chce że to moja Żaba.

Link to comment
Share on other sites

 

Heeeej  :)

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/20150203_113543_zpsa85993d4.jpg 

Widzę, że nie tylko ja wszystko zakreślam  :P Chociaż u mnie w sumie gorzej, bo naprawdę wszystko potrafi być kolorowe  :P

No i powodzenia! W nauce i dalszym odchudzaniu Żaby  :D

Sieeeeeema :D

Ja jestem wzrokowcem, więc zakreślam i mniej więcej pamiętam gdzie co było :D Chociaż też lubię sama przepisać sobie na kartki. :D

Dzięki!!!!  :) Niedługo to ja będę potrzebowała schudnąć bardziej niż mój pies :D
Link to comment
Share on other sites

wrrrrrr się rozpisałam i nic. ;/ Ale tak w skrócie: Nie wiem jakim cudem, może ktoś lub coś nade mną czuwa , udało mi się, zaliczyłam prawo cywilne!!! Wyniki miały być jutro ale są dziś. :)  Przygotowywałam się na poprawkę a tu taka niespodzianka. Zrobiłam sobie odcisk na palcu od przepisywania notatek... Chyba muszę nabrać większej wiary w siebie albo uwierzyć w swoje głupie szczęście :P

Jeszcze czeka mnie poniedziałkowy, ostatni egzamin z prawa karnego. Muszę, znaczy chciałabym i zależy mi baaaaaaaardzo by zaliczyć go za pierwszym razem , jak mi się uda to pojadę do Niemiec mojej siostry ciotecznej. Jutro idę na chrzciny Marcinka, ale wstanę wcześniej, by się pouczyć,

 

A najśmieszniejsze i ironiczne zarazem jest w tym wszystkim to, że w poniedziałek będzie to mój pierwszy raz kiedy pojawię się na tym wykładzie a zasadzie egzaminie z prawa karnego. Jestem po prostu geniuszem... :P

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sieeeeeema :D

Ja jestem wzrokowcem, więc zakreślam i mniej więcej pamiętam gdzie co było :D Chociaż też lubię sama przepisać sobie na kartki. :D

Dzięki!!!!  :) Niedługo to ja będę potrzebowała schudnąć bardziej niż mój pies :D

 

Hahah no to ja mam podobnie :P

Ja już tak mam xD Joye na siłę tuczę, a siebie odchudzam :P I nie wiem co gorzej idzie :P

 

Gratki z zaliczenia  i powodzenia w poniedziałek ;)

Link to comment
Share on other sites

Hahah no to ja mam podobnie :P

Ja już tak mam xD Joye na siłę tuczę, a siebie odchudzam :P I nie wiem co gorzej idzie :P

 

Gratki z zaliczenia  i powodzenia w poniedziałek ;)

Ile ja bym dała żeby mieć więcej w sobie motywacji do biegania, do ćwiczeń.. Ale jestem cholernym leniem ;/ Brakuje mi psa do biegania... Ale nawet jak mamie mówię że zrobię się gruba, otyła a dzięki drugiemu psu schudnę to ją nie przekonuje :P

Dzięki!

 

Suuuper!
Zawsze sie tak stresujesz i zawsze ci sie udaje :D
Czeka Cie tylko solidne oblewanie zaliczeń :P

Hahahahahaha a winko na półce czeka :D

Link to comment
Share on other sites

 

Popatrzyłam sobie na śliczne fotki Żabki. Obroża żabkowa super.  :)
I to spanie na torbie... Weź tu dogadzaj psu.

Trzyzmam kciuki za jutro.

A te morsy, brrr. Skąd Twojemu tacie się to wzięło?

Dziękuję :)

Wygodne to to bardzo. Ma mięciutkie, wygodne łóżeczko nawet misia do towarzystwa a ta woli buty czy torbę. No ale wieśniak to wieśniak :D

Szczerze to nie wiem skąd tata złapał taką zajawkę. Jak raz poszedł to już mija 6 lat :)

 

 

Gratulacje !!!!! Prawo cywilne-niewdzięczny temat!

 

Phase co Ty studiujesz? bo ja chyba nie nadąrzam  ;)

Oj bardzo... Tego materiału jest mnóstwo..

Administrację na wydziale Prawa i Administracji. ;)

 

 

Ja też się dzisiaj bardzo ucieszyłam, bo myślałam, że indeks straci cnotę i będzie pierwsza 2, a tymczasem szok i mam 4,5  :lol:

Trzymam kciuki za dzisiejszy egzamin, jak poszło?

Łoooo ładnie! Brawo! :D

 

Nie mogło być zbyt pięknie. Nie zaliczyłam ;/ Ale co jest "pocieszające" ponad dobra połowa ludzi z roku (poważnie!) też nie zaliczyła. Test był naprawdę bardzo trudny.... Teraz chociaż wiem mniej więcej czego się spodziewać, ale przeraża mnie ta poprawa.... Od jutra będę czytać i czytać kodeks i notatki do końca. W przyszły wtorek jest poprawa. 

Link to comment
Share on other sites

 

Wygodne to to bardzo. Ma mięciutkie, wygodne łóżeczko nawet misia do towarzystwa a ta woli buty czy torbę. No ale wieśniak to wieśniak :D

Pieski mają swoje nam zupełnie niezrozumiałe powody. No bo powiedz mi czemu Zibi jak mnie zaczepia i kradnie kapeć, to jest to zawsze prawy? Nigdy inaczej niezależnie od miejsca, w którym jestem. :)

 

Szczerze to nie wiem skąd tata złapał taką zajawkę. Jak raz poszedł to już mija 6 lat :)

I naprawdę nie choruje się po tym? Ja mam wrażenie, że jak bym tak wlazła do takiej zimnicy, to już tylko szpital i zapalenie płuc.

 

 

Nie mogło być zbyt pięknie. Nie zaliczyłam

A co to za sesja by była, jakbyś tak wszystko od razu pozaliczała? Nudy. ;)

Nie łatwy kierunek masz w sumie. Patrzyłam na siostrę, jak była na prawie, nawet ją odpytywałam czasem i nic nie rozumiałam z tego, hihi.

Link to comment
Share on other sites

No to trudny kierunek obrałaś :) tym bardziej gratuluje!

Na pewno łatwiejszy (dla mnie) niż Leśnictwo, z którego zrezygnowałam. Oczywiście tęskno mi i tak za ludźmi z Leśnictwa, nadal utrzymujemy kontakt, ale jeśli chodzi o psychikę moją, naukę zdecydowanie lepiej mi idzie na Administracji, choć też bywają ciężkie dni. Jak na razie odpukać idzie bardzo dobrze, choć przeraża mnie letni plan....

 

A co to za sesja by była, jakbyś tak wszystko od razu pozaliczała? Nudy. ;)

Nie łatwy kierunek masz w sumie. Patrzyłam na siostrę, jak była na prawie, nawet ją odpytywałam czasem i nic nie rozumiałam z tego, hihi.

hihihi w sumie prawda, chociaż czuję tą sesję :D

Ja na wczorajszym egzaminie tak miała, baba dała takie zagadnienia na teście że ani me ani be :P

No co Ty! Zawsze prawy zabiera? Nieźle... Naprawdę.

Z ciekawości dziś zapytałam tatę o te Morsy. Powiedział, że usłyszał jak jego kolega raz spróbował i sam pomyślał, że trzeba mieć odwagę do tego, zbierał się do tego dobre 5 lat, aż w końcu spróbował i nie wyobraża sobie niedzieli bez kąpieli.

W ciągu tych 6 lat kąpania taty może góra 2 razy był przeziębiony, szczerze. I to bez gorączki, tylko jakiś katarek. 

My z mamą zawsze mówimy, że spróbujemy, ale na gadaniu się kończy :P Widząc ludzi "gołych" i wchodzących w taką zimnicę do wody chłód nas owiewa z podwojoną siłą :D

Link to comment
Share on other sites

coś na poprawę humorku   :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

http://familypet.com/pitbullduckling/?utm_source=JK&utm_medium=FB&utm_campaign=VideoEngage26&utm_content=This%20is%20too%20cute!

 

 

U nas mgła, zero słoneczka, woda stoi na polance, ale ślisko dalej. Poza tym przed blokiem na chodniku tyle piachu, że piaskownicę można stworzyć.

Żaba dostała mocniejsze tabletki. Od 2 dni kulała, na razie odpukać lepiej.

 

 

Gdzie ta wena do nauki......

20150210_171204_zps8637a206.jpg

 

20150210_151524_zps6c292b86.jpg

 

20150209_115021_zpse1aaa278.jpg

 

20150209_114229_zpsd67b6b51.jpg

 

20150209_114225_zpsaa365f89.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...