Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Zawsze podziwiam morsów, ja bym zamarzła :p

Ulala, ale Żaba ma sesję :D. Najlepsze to i tak ziewające (szczekające?) :D
Zastanawia mnie jedynie sposób założenia tej pięknej obroży... ;)


Co do konstytucji - idzie jak krew z nosa, wolę biologię, nawet tą durną biochemię, ale cóż zrobić jak drugim moim rozszerzeniem jest wos... powoli przerabiamy konstytucję, nie spieszymy się z tym, więc co rusz sobie czytam :).

Link to comment
Share on other sites

Znowu nas zasypałaś cudnymi zdjęciami!

Na widok morsów aż mi sie zimno zrobiło ;)

 

 

Zastanawia mnie jedynie sposób założenia tej pięknej obroży... ;)

 

A co w niej dziwnego? To zacisk martingale, taka pętelka na końcu, po prostu się ją przekłada przez głowę ;) Coś jak obroża z łańcuszkiem, tylko zamiast łańcuszka jest materiał. Micza też takie nosi, to moja ulubiona obroża.

Link to comment
Share on other sites

OK, po prostu dla mnie wisi nadmiar :P
Zadziwia mnie, bo mój nie nosi obróż, a znajomi mają normalne obroże :P

 

No faktycznie ta Żabowa ma dosyć duużo tej taśmy na pętelce. Nie wiem, czy to kwestia rozmiaru, czy ta firma po prostu tak szyje ;) U Miczelskiego wygląda to tak: https://lh4.googleusercontent.com/-mpT3gWGncgY/U-3xRG0KcaI/AAAAAAAANS4/L7Z9K3gMOiQ/s640/2014.08.15%2520%252825%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

niedawno rozgrzałam się po spacerze na mrozie a tu takie "ciepłe" fotki w wodzie :P

 

pętelka wygląda dziwnie bo jest nowa i materiał pewnie sztywny ;)  Miczelski ma cienką obwódkę ,moja suka zaś ma grubości całej obroży czyli 4 cm - każdy producent ma swój styl ;)

Link to comment
Share on other sites

Zawsze podziwiam morsów, ja bym zamarzła :P

Ulala, ale Żaba ma sesję :D. Najlepsze to i tak ziewające (szczekające?) :D
Zastanawia mnie jedynie sposób założenia tej pięknej obroży... ;)


Co do konstytucji - idzie jak krew z nosa, wolę biologię, nawet tą durną biochemię, ale cóż zrobić jak drugim moim rozszerzeniem jest wos... powoli przerabiamy konstytucję, nie spieszymy się z tym, więc co rusz sobie czytam :).

Tata już nie wyobraża sobie niedzieli bez kąpieli w tym mrozie :P Chociaż i tak czeka na prawdziwy mróz.

Oczywiście wydzierające japkę. Piesek nie umie się zamknąć i nie wie , że jej szczek wkurza uszy...

Konstytucja sama w sobie nie jest taka zła, chociaż i tak cieszę się, że już jest to za mną. :D

 

 

Żabcia miała cudowną sesję :)

Na sam widok morsów mam ciarki brr.. podziwiam

Dziękuję :)

Jeszcze nie przyszło mi się przyzwyczaić na widok ludzie wchodzących i wychodzących z tej lodowatej wody..

A sama ile razy myślałam, czy nie spróbować... Ale tylko na myślach się skończyło :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Znowu nas zasypałaś cudnymi zdjęciami!

Na widok morsów aż mi sie zimno zrobiło  ;)

 

 

 

A co w niej dziwnego? To zacisk martingale, taka pętelka na końcu, po prostu się ją przekłada przez głowę  ;) Coś jak obroża z łańcuszkiem, tylko zamiast łańcuszka jest materiał. Micza też takie nosi, to moja ulubiona obroża.

Teraz dopiero zobaczyłam, że mnie z nimi troszkę poniosło!! :O

Muszę przyznać, że ta żabkowa obroża też jest moją ulubioną, myślałam, czy nie wziąć na zatrzask, ale że nigdy nie miała obróżki martingale to wybrałam tą.

 

 

niedawno rozgrzałam się po spacerze na mrozie a tu takie "ciepłe" fotki w wodzie  :P

 

pętelka wygląda dziwnie bo jest nowa i materiał pewnie sztywny  ;)  Miczelski ma cienką obwódkę ,moja suka zaś ma grubości całej obroży czyli 4 cm - każdy producent ma swój styl  ;)

hahahaha :D oj tam oj tam :D

Link to comment
Share on other sites

Zagadka rozwiązana, wszystko jest tak jak pisze agutka ;) Obróżka jest dosyć nowa,  nie jest zbyt często używana, np. do zdjęć, bo uwielbiam Żabkę focić w tej obróżce i biedronkowych szeleczkach, dlatego materiał jest sztywny, bardzo rzadko do tej obróżki jest doczepiona smycz przez co materiał nie jest "rozchodzony". I jakby nie patrzeć dosyć spore jest te kółko :P Czasami mi to przeszkadza, bo na zdjęciach z przyczepioną smyczą to wygląda te kółko gigantycznie :P Ogólnie rozmiarowo na Żabę ona jest dobra.

 

Wczoraj miały być wyniki z konstytucji (piszę przedmiot w skrócie), no i były... o godzinie 23:54... Ale najważniejsze, że zaliczone :D Jestem do przodu ze wszystkim, został mi najgorszy egzamin jaki miał miejsce w tych wszystkich semestrach z prawa cywilnego i jeszcze za tydzień w poniedziałek z prawa karnego. Dziś mamy przepiękną pogodę, ale co z tego jak do nauki trzeba wrócić... :(

Link to comment
Share on other sites

 

W piątek udało się!! Na 11 osób byłam 3 która poprawiła na dodatek ustnie prawo cywilne. Czuję się dumna, bo dawno stres mnie tak nie wziął jak przed tą poprawką, Zacięłam się tylko raz, a tak to wszystko wyrecytowałam. :P W piątek jeszcze rano miałam zaliczenie wykładu, ale raczej jestem dobrej myśli. Przede mną tak naprawdę teraz najgorsze 3 egzaminy (sesja), w tym jeden już w ogóle graniczy z cudem zaliczenia za pierwszy razem. Doktor ma nierówno pod sufitem po prostu; rok temu udupił ok. połowę ludzi..... I jeszcze jedno koło zostało w piątek. A uczyć się oczywiście nie chce....... Chciałabym mieć ferie... :P

 

Ale za to mam niespodziankę, dzisiaj w nocy spadło tyyyyyyyyle śniegu  :wub:  :wub:   I mam fotki, tylko muszę je zgrać z aparatu i zmniejszyć, niedługo je wstawię. :)

 

 

GRATULACJE!!!

 

O rany też pamiętam taką wykładowczynię z chemii - zdać u niej egzamin bez poprawki - n i e m o ż l i w e. Każdy miał co najmniej jedną poprawkę. Koszmar.

 

Kurczę u nas też spadło trochę śniegu, ale to minimalne ilości i już go prawie nie ma. ;(

 

Ja też chcę tyle śniegu

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC7765_zps33325d6d.jpg

 

Jaka jestem słodka

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC7982_zpsd2dfbe1b.jpg

 

 

 

 

Ale masz artystkę operową - haha ;)
 

 

Wczoraj miały być wyniki z konstytucji (piszę przedmiot w skrócie), no i były... o godzinie 23:54... Ale najważniejsze, że zaliczone :D Jestem do przodu ze wszystkim, został mi najgorszy egzamin jaki miał miejsce w tych wszystkich semestrach z prawa cywilnego i jeszcze za tydzień w poniedziałek z prawa karnego. Dziś mamy przepiękną pogodę, ale co z tego jak do nauki trzeba wrócić... :(

 

GRATULACJE !!!

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...