Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Animodę dawałam białej i szczerze byłam zadowolona, żadnych bąków, sraczki ,ani alergii ;)

Ta Animoda jest w formie mokrej karmy w puszce i też jakby w formie paszteciku? 

Będę miała to na uwadze :D

 

Jakoś nie mam przekonania do mokrych karm, więc mój nie dostaje :) No chyba, że do wylizania miski po kotach (ale też nie ode mnie).

Śniegu macie sporo, u nas ani grama. Za to wiosna pełną parą :). Tylko wiatr taki mroźny, zimno jest mi.

Fotki rewelacja - zwłaszcza "sesjowe". O, konstytucja, sama jestem w trakcie jej przerabiania od deski do deski :D

Co do zoologów stacjonarnych, ja lubię tam zaglądać, bo mogę dotknąć, pomarudzić, zbić czas, ale kupować faktycznie kupuję przez neta. Jednak przyznaję - w jednym zoologu, przy weta czasem są fajne promocje i ceny :)

Teoretycznie ja też nie do końca, ale już praktycznie jak widzę, że na puszce widnieje napis "może być spożywane przez ludzie" to nabieram zaufania :P

Jeszcze się u nas śnieg trzyma, chociaż dla mnie to i tak malutko.. Nawet dziś przez jakąś chwilę mieliśmy słoneczko! :)

I jak Ci idzie? Mnie trochę bawi, że czyta się coś co w praktyce nie ma częściej zastosowania... Typu pomoc dla obywateli, szczególnie niepełnosprawnych, w trudnej sytuacji rodzinnej, itp. Na szczęście zaliczyłam te ćwiczenia :)

Nie no ja na razie naprawdę muszę odpuścić rozpieszczanie psa, bo ostatnio już przesadzam. :P

Link to comment
Share on other sites

 

Młodsza :D

 

dzięki :) :)

 

Dzisiaj pojechałam na Morsy, wzięłam z mamą Żabcię, zdjęć za dużo.... :P Ale jak słoneczko wyszło to żal było nie focić.

 

_DSC7998_zps99279e62.jpg

 

_DSC8019_zps095f8bae.jpg

 

_DSC8015_zps7b7a1c4e.jpg

 

_DSC8098_zpsd1f9c00e.jpg

 

_DSC8350_zpsd372670f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...