Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

no piękne :) żabulec modeleczka idealna :* 

oooo taaaaak, wiercipięta, szczekaczka, wiecznie się odwracająca od aparatu zołza :D

 

Żabulec :loveu: :loveu: :loveu: z wielką przyjemnością się ją ogląda :)

dziękujemy pięknie  :wub: 

 

 

Dziś troszkę śnieg poprószył, ale ciemno , szaro , nieprzyjemnie zimno. Poza tym ostatnio zaliczyłam ćwiczenia na 4- uffff, jutro zaliczenie przede mną z wykładu, a w piątek kolejne 2... To się zaczyna dopiero zabawa.

 

A w weekend za to byliśmy z Markiem jak co roku na Stomil Cup :)

i z przykrością muszę napisać, że rok temu było lepiej...

01_zps12f134f1.jpg

 

02_zps3684796c.jpg

 

09_zps4705641a.jpg

 

03_zps663941cf.jpg

 

11_zps06373c1c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cześć :)

Ach te fotki Żabci - cudne. I jaka z niej modelka.

Oh, gdyby Morusław miał takie fotki... :P

Hejka :)))

Ślicznie dziękujemy, chociaż to to takie nieporadne i mało współpracujące...

Weź tak lepiej mnie nie zachęcaj by Cię odwiedzić i pofocić, bo zbankrutuję na paliwie a Marek się załamanie psychicznie jakie mam pomysły :D

 

 

Zaskakuję samą sobie - dosłownie.Jako jedna z dwóch osób z grupy dostałam na koniec 5 z prawa karnego... Cuda istnieją :D

Jeszcze byle przetrwać piątek i podejść do sesji.... Śnieg topnieje, wszystko stoi w wodzie. 

Piesełkowi po Sylwestrze słuch się poprawił, po tych fajerwerkach jak tylko usłyszy jakieś uderzenie (np szafką -.- ) wydziera się jak głupia..

Link to comment
Share on other sites

Wpadamy do Żabulci, bo ja ślepa i nie zauważyłam wcześniej napisu "Galeria" w podpisie phase :D

Taaaak, ślepa jestem :D

Byłam już tu kiedyś, i chciałam tu wpaść, ale za nic nie mogłam sobie przypomnieć nazwy galerii, ani nazwy właścicielki, a tu takie wow! Phase to właścicielka Żabci :D

 

Zapisujemy sobie galeryjkę i postaramy się wpadać częściej, bo zdjęcia super!

Link to comment
Share on other sites

Wpadamy do Żabulci, bo ja ślepa i nie zauważyłam wcześniej napisu "Galeria" w podpisie phase :D

Taaaak, ślepa jestem :D

Byłam już tu kiedyś, i chciałam tu wpaść, ale za nic nie mogłam sobie przypomnieć nazwy galerii, ani nazwy właścicielki, a tu takie wow! Phase to właścicielka Żabci :D

 

Zapisujemy sobie galeryjkę i postaramy się wpadać częściej, bo zdjęcia super!

dziekujemy i zapraszmay ;)

 

Ależ dzielnie się z Tobą uczy :)

A ja Ciebie podziwiam, że masz takie notatki - u mnie to jeden wielki chaos :D

Ooo tak szczególnie, że chrapie co mnie dekoncentruje, wierci się, domaga głaskania, ale poza tym jest wierna w podtrzymywaniu mnie na duchu :D

Dziekowac :D choć nie wszystkie notatki tak pieknie wyglada :P Czasami sa tak zapchane, pokreslone, ze sama nie umiem sie w nim odnalezc....

 

 

Normalnie pierwszy raz w tym semestrze zlapal mnie taki stres jutrzejszym dniem, odlozylam wlasnie notatki bo moj mozg juz nie przyswaja wiedzy...

Link to comment
Share on other sites

Ale piękne spacerowe fotki ;)

 

 

Jak ja się uczę to notatki mam porozkładane na całym łóżku, ogólnie max bałagan i na środku śpiący Ciap. Taki umęczony, jakby to on się uczył :lol:

dziekuje :)))

hahahhaha bo to miszcz!!!!! :D

 

 

Widzę często na fejsbuczku się zapraszacie do znajomych :P to ja nie będę grosza :P https://www.facebook.com/ag.jarmickachociaż przyznaję, że zdjęć Żabci tam zbytnio nie daję.

Link to comment
Share on other sites

 

 

no proszę bardzo jak trafiłam w Twe gusty. :D

łooo wtedy to w ogóle niczego się nie bałam i wszystkiego próbowałam, ja na wsi prawie codziennie jeździłam konno, ale kiedy to było...

 

 

A kiedy to u mnie było, o rany lepiej nie mówić :)

 

 

Zaskakuję samą sobie - dosłownie.Jako jedna z dwóch osób z grupy dostałam na koniec 5 z prawa karnego... Cuda istnieją :D

Jeszcze byle przetrwać piątek i podejść do sesji.... Śnieg topnieje, wszystko stoi w wodzie. 

Piesełkowi po Sylwestrze słuch się poprawił, po tych fajerwerkach jak tylko usłyszy jakieś uderzenie (np szafką -.- ) wydziera się jak głupia..

 

GRATULACJE!!!

 

Ale ładnie sobie śpiewam :)

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC7639_zps3dbaab5d.jpg

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

U mnie nauka podobnie wygląda - ja z notatkami na łóżku, a pies się po mnie wala :lol:

Wysłałam zaproszenie na fejsie :) Ale chyba mnie poznasz po zdjęciu w tle :D

One potrafią baardzo wesprzeć człowieka :D

Przyjęłam :D

 

Oscar tak samo mi pomaga tylko że On albo łapkę albo głowę na notatki daje i śpi na nich

Moja potrafi chodzić po tych moich kartkach, zgniatać je. Ale jak jej nie wybaczyć?

 

 

wszystkie psiaki wspierają nas .... spaniem :P

hahahahha :D :D

 

Dasz radę z egzaminami, kciukuję :)

dziekuje za wsparcie  :wub:

Link to comment
Share on other sites

 

A kiedy to u mnie było, o rany lepiej nie mówić  :)

 

 

GRATULACJE!!!

 

Ale ładnie sobie śpiewam  :)

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC7639_zps3dbaab5d.jpg

 

Pzdr

pięknie dziękuję!  :wub:

ujadaczka pierwsza klasa.

 

 

Hej  :)

siemanko :))

 

 

Czesc Dziołchwy <3
Od tak dawna dogo nie przeglądam a tu takie foootki  :D
Takie w sumie bardziej jesienne klimatu  :P

sieeeeeeeeeeeeemano :D

Zaniedbujesz swoją galerię! :P

Link to comment
Share on other sites

W piątek udało się!! Na 11 osób byłam 3 która poprawiła na dodatek ustnie prawo cywilne. Czuję się dumna, bo dawno stres mnie tak nie wziął jak przed tą poprawką, Zacięłam się tylko raz, a tak to wszystko wyrecytowałam. :P W piątek jeszcze rano miałam zaliczenie wykładu, ale raczej jestem dobrej myśli. Przede mną tak naprawdę teraz najgorsze 3 egzaminy (sesja), w tym jeden już w ogóle graniczy z cudem zaliczenia za pierwszy razem. Doktor ma nierówno pod sufitem po prostu; rok temu udupił ok. połowę ludzi..... I jeszcze jedno koło zostało w piątek. A uczyć się oczywiście nie chce....... Chciałabym mieć ferie... :P

 

Ale za to mam niespodziankę, dzisiaj w nocy spadło tyyyyyyyyle śniegu  :wub:  :wub:   I mam fotki, tylko muszę je zgrać z aparatu i zmniejszyć, niedługo je wstawię. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...