Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Dużo zdrówka dla solenizantki 

 

A tatuażem się pochwal jak już zrobisz 

Ja bym chciała drugi, ale mój mąż ma na ten temat inne zdanie niż ja :/

Dziękujemy :)

Oczywiście :) na 16.12. mam termin (na razie czekam na wiadomość ze zdjęciem projektu, swoją drogą mogłaby już dziewczyna mi go wysłać:P).

Moi rodzice uważają mnie za nienormalną, że po 1 w ogóle chce tatuaż a po 2 że musi być to pies. Marek w sumie ma to samo zdanie, tyle że przesadnie mnie nie zniechęca :)

 

Wszystkiego naj,naj,mnóstwo zdrówka dla Żabulca 

 

uściski zasyłamy,łapka do Księciunia 

Dziękujemy!!!!!! :):):):)

 

Pewnie że SZCZĘŚLIWE W ZDROWIU I MNÓSTWO SMACZKÓW :********
Sto lat kochana Żabciu :*****

Dziękujemy pięknie!!! :):):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W tym roku morsy mają ciepło :D

 

Co do tatuażu, to ja i mój brat robiliśmy tego samego dnia. Jak mama zobaczyła, to oczywiście bratu nic nie powiedziała, a ja usłyszałam "Coś ty dziecko zrobiła?!" :D

Cwaniara! :D Dawaj spróbuj :D

Hahaha :D Mnie rodzice zaskoczyli, jak mamie pokazałam tatuaż to powiedziała "ja myślałam, że to taka jedna wielka czarna dziura będzie" :D A jak tacie pokazałam to powiedział "Ja myślałem, że on będzie taki mały!!" Ale ogólnie powiedzieli, że bardzo ładny wyszedł, także mile mnie zaskoczyli :)

 

zawsze morsy podziwiam :)

Ja też :) Jak widzę tych ludzi wchodzących do tej zimnej wody to ciarki przechodzą, ale z drugiej strony zazdrości się im :D

Link to comment
Share on other sites

 

Cudowne zdjątka Żabusi, ale jakże mogą być niecudowne, jak Żabusia piękna ♥ 

Morsy podziwiam, podziwiałam i podziwiać będę.. Niby to do zdrowia, ale kurde, wejść do lodowatej wody.. brrr.. Szacun. 

Dziękujemy :)))

Ja bym chciała spróbować, ale jeszcze nie mogę się przemóc :P

 

Dziś już 18  :)

Pochwal się tatuażem  ;)

 

Chwalę się :D :D

Wytrzymałam 4 godziny bez znieczulenia, już 5 musiałam ze znieczuleniem, bo myślałam, że padnę tam..

_DSC6528_zpsbeojiryp.jpg

 

_DSC6530_zpse3nkt6qs.jpg

 

 u mnie też jakiś klimat przedświąteczny :D

_DSC6521_zps71oymtqc.jpg

 

_DSC6513_zpsnagapsk7.jpg

 

_DSC6502_zpsveghfxrz.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to nic ciekawego u nas. Wiatr wieje jak jakiś głupi. Byłam ostatnio w kinie na Gwiezdnych Wojnach 3D ledwo widziałam napisy, nie wiem czy to wina oczu czy okularów :P Dziś mam do okulisty :D Tydzień temu miałam wyrywaną ósemkę (a jeszcze mam do wyrwania 3....), doktór powiedział, że tą było najlżej wyrwać - a ja ma beczałam tam.... Więc nawet nie chce myśleć co to będzie przy kolejnych....  Mam założone szwy, po 2 dniach od wyrwania spuchłam strasznie i ledwo jadłam... Marek mówił na mnie chomik :P W ogóle ile ja miałam problemów i chodzenia z zębami/szczęką. Mam problem od lat z przeskakującą szczęką (w liceum piłka do kosza odbiła się od ławki i walnęła mnie w szczękę). Po wyrwaniu wszystkich ósemek będę miała założoną szynę na 6 mies a potem co dalej nie wiem, nie chce o tym myśleć,,, 

W sobotę byłam u fryzjera, zrobiłam ombre blond, ale na wiosnę pójdę jeszcze raz pofarbować by jeszcze był bardziej blond. :D

Żabunia ma się dobrze, a głuche to to :P Ale naprawdę dobrze się trzyma :)

 
20151118_180814_zps4jmobowc.jpg
 
Nie mam pojęcia skąd się to tu wzięło..... Samo przyszło...
20151126_134207_zpsrvzgcdoc.jpg
 
A ja se sprawiłam taką bluzeczkę :D
12279046_973289996052303_787715692644640
 
Sonia
20151219_131001_zpskteoohbq.jpg
 
20151219_131006_zpsicfplnlq.jpg
Link to comment
Share on other sites

Przepiękny tatuaż!!!!!!!!!
Nawet nie trzeba pytać o znaczenie :P
Całusy dla Żabuńki :****
Czy coś mi umknęło z kociakiem?

Dziękuję :***

Teraz już się od niej nie uwolnię :D

Dziękujemy:))))))

Sonia to kotka babcia Marka :D Ja i koty to nie jest idealne połączenie :P

Link to comment
Share on other sites

Ja czekam na odpowiednią chwile na tatuaż, ale też właśnie z lapaczem snów- dla Kropeczki:(
Aaa... Właśnie coś mi nie pasował kotecek :P

Ja przygotowywałam się na to kilka lat, pamiętam jak przed 18stką już chciałam tatuaż (też psa) i w końcu to zrobiłam, za nic nie żałuję, wręcz przeciwnie. Na tatuaż zarobiłam sobie sama, pracując w Anglii, jak wróciłam do Polski i zamieniłam funty od razu odłożyłam pieniądze na tatuaż.

Haha dobra intuicja :D Mój Marek chciałby mieć w przyszłości w domu kota, ale niestety będzie musiał żyć z 2 psami :D

 

Wow, świetny tatuaż :wub:

dziekuje :):):):) teraz trochę mi się on "syfi", ale to kwestia kilku dni. Dzisiaj w końcu pierwszy raz od tatuowania sama posmarowałam tatuaż, bo tak to umierałam z bólu. Teraz wszyscy pytają "kiedy następny?" :D Nie mówię nie, czas pokaże :D

W sumie za tatuaż nie dałam dużo - 650 zł (a miało być nawet 700)

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy mówią, że jak się zrobi jeden, to chce się potem kolejny ;) I coś w tym jest, bo ja też bardzo chciałabym drugi :)

 

A tatuażysta nie dał Ci maści do smarowania, żeby się nie babrało?

Jeśli nie, to możesz posmarować jakimś dziecięcym kremem na odparzenia, np. bepanthen ;)

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy mówią, że jak się zrobi jeden, to chce się potem kolejny ;) I coś w tym jest, bo ja też bardzo chciałabym drugi :)

 

A tatuażysta nie dał Ci maści do smarowania, żeby się nie babrało?

Jeśli nie, to możesz posmarować jakimś dziecięcym kremem na odparzenia, np. bepanthen ;)

Znajomi tak samą mówią :D Jedyny powód dla którego nie chcę na ten czas się tatuować znowu, to praca. Martwię się, że w przyszłości szukając roboty będą mieli problem ze względu na widoczne tatuaże...

Mam mam maść. Właśnie ta sama którą wymieniłaś :) I jest bardzo dobra. Dziś już mi tak się nie syfi. Cieszę się, że strupków nie mam, bo czasem mogą się pojawić. Jutro będzie magiczny dzień, w którym dziadkom pokażę tatuaż, już się boję ich min hahaha :D

 

Choinka ubrana. Sałatka zrobiona. Winko wypite. Czas na relaks w łóżeczku :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...