Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Nie masz ochoty na wycieczkę na Roztocze? :p Stąd już blisko w Bieszczady, a ja bym Cię przenocowała i nakarmiła w zamian za tak piękne fotki :D

 

 

Rewelacyjne foty!

Link to comment
Share on other sites

Piękne jesienne fotki :)

dzieki Agus!

 

Nie masz ochoty na wycieczkę na Roztocze? :P Stąd już blisko w Bieszczady, a ja bym Cię przenocowała i nakarmiła w zamian za tak piękne fotki :D

 

 

Rewelacyjne foty!

Oj Tyś Tyś nawet nie wiesz jakie to mile... Bardzo bardzo Ci dziekuje! I caly czas mnie kusisz do wizyty do Ciebie :D Az w koncu wbije Ci na chate :D A tak powaznie naprawde z checia bym do Was zawitala :D

 

Miłego weekendu :)

dziekuje Oscarki :)

 

 

Zabcia zostala na weekend z bratem w domu. Ja z rodzicami pojechalam za miasto do rodziny. Zobaczylam sie z pradziadkami i odwiedzilam groby. Raz jadac samochodem jakies 50m rzed naim wybiegl jelen, a wracajac dzis wybiegla nam sarna a jedna na szczescie sie wystraszyla i schowala w rowie gdyby wybiegla wpadlabym na maske..... Mielismy szczescie i dobrze, ze tata nie jechal zbyt szybko i raz dwa zahamowal. 

 

 

Moje malutkie serduszko

20151004_100306_zpsseqyx8wa.jpg

 

20151004_100444_zpszllhle2q.jpg

 

20151004_100332_zps9tlkfmkr.jpg

 

20151004_100349_zpsegy5gfqn.jpg

 

20151004_100404_zpspydxuqoa.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC5979_zpskxbohxqw.jpg

 
Jak się jest niedużym to najlepiej znaleźć sobie do pozowania postument :) , ja tak dziś uchwyciłam w obiektyw grzywacza chińskiego... przy dogach wszystkie psy są małe ;)
 

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/ajarmicka002/_DSC6100_zpsf0qrp8nx.jpg

 
Taka fraglesowa jest dziewczyna :)
 

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/ajarmicka003/20151004_100404_zpspydxuqoa.jpg

 
Taka nieduża Żabcia to nawet człowiekowi sporo miejsca w łóżku zostawi :)

Link to comment
Share on other sites

Jak się jest niedużym to najlepiej znaleźć sobie do pozowania postument  , ja tak dziś uchwyciłam w obiektyw grzywacza chińskiego... przy dogach wszystkie psy są małe
 

 
Taka fraglesowa jest dziewczyna
 

 
Taka nieduża Żabcia to nawet człowiekowi sporo miejsca w łóżku zostawi 

Niezły kontrast musiał być :D Mikro + makro :D

Ale jest zbyt wygodna, chociaż jak jej nie rozpieszczać jak spojrzy tymi swoimi wielkimi oczętami ;)

 

A wbijaj, z miłą chęcią Cię ugoszczę

Jakie łóżkowe zdjęcia 

Żaba też ma darmową wejściówkę? :D

 

Witajcie Dziewczyny 

hej Oscarki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jaki fajny różowy sweterek :wub:

dziękujemy :D

 

Ile różu! Pięknie! :)

 

Jasne, że ma darmową wejściówkę. Jak nie zje mi kota to zapraszam :)

Dzięki Tyska! :)

Prędzej kot by przekąsił ją :D

 

Cudnie Zabus wyglada w sweterku :)

dzięki Aga:)

 

Ale pięknie jej w różu !

dziękuję :*

 

Słodka Żaba w pościeli. :)

 

Nie mogę Ci wysłać nic na priv. Wyskakuje mi komunikat, że nie możesz otrzymywać nowych wiadomości, więc może skrzynka wypchana?

Dziękujemy :)

Skrzynka wyczyszczona ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj magiczny dzień!

 

Żaba kończy swoje (miejmy nadzieję szczęśliwe) 13 lat :) Poza głuchotą i stawami trzyma się świetnie! W najbliższym czasie pojedziemy do weta, by sprawdził jej oczy, stawy i obciął pazurki.

Dostała oczywiście smaczki i nową obróżkę :D A ja za to w prezencie (....bez okazyjnie :D) robię sobie tatuaż w grudniu, na razie czekam na projekt (oby wyszedł dobry!) Wytatuuję sobie Żabę w łapaczu snów a po Nowym Roku jeszcze będę chciała wytatuować sobie krótki napis. Wszystko przemyślane, nie na hop siup.

 

Moja mała, gruba, śliczna Solenizantka :) :)

_DSC6261_zpsq7v4xhxk.jpg

 

_DSC6264_zpsawlqmk85.jpg

 

_DSC6274_zpsq2nk6per.jpg

 

_DSC6280_zpsi92zzjux.jpg

 

_DSC6283_zps0cguz9k4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...