Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Ale jaśniutki księżyc :) Te zdjęcia robiłaś stałką? Masz zdjęcia z Sigmy pełni?

 

Przyszła moja podkładka pod mysz :) Sama im wysłałam projekt, raptem za 5,50, tylko przesyłka 9 zł.

 

_DSC9594_zpsefioxcol.jpg

 

Wiosennie :)

 

 

_DSC9605_zpsj6otrbxd.jpg

 

 

Przesyłka droższa niż sam towar :)

Nie mam z Sigmy bo dwie noce mnie choróbsko zmogło. Ale wszystko przed nami jak zrobię zamelduję. Te co robiłam ze stałki to tak na wariata, byłam u kogoś zrobić foty do ogłoszeń takie domowe i jak wyszłam, zobaczyłam łysego to sobie pocykałam. Aczkolwiek to nie jest to co najbardziej lubię focić. Ostatnio stałką tez robiłam storczyki na wystawie :). Jednak głębia ze stałki to jest to. Marzy mi sie 35.

Ten łabędź to czym i jakie ustawienia? Śliczny jest.

Link to comment
Share on other sites

Podkładka mega ! Ja coraz częściej spotykam się właśnie z taką dyskryminacją rasy, a Shilka ma dopiero trzy miesiące.. masakra jakaś. Doszło do tego, że nawet jej nie głaszczą BO TO TE NA LIŚCIE AGRESYWNYCH strach się bać.. a ona taka maleńka kochana.. tylko merda i liże.. aż mi jej szkoda :(

Link to comment
Share on other sites

Świetna ta przyszywka czy coś :P
Kurde ludzie z tych stereotypów nigdy nie wyrosną...

Tak samo jak z porzucania zwierząt, z pseudo... Smutne to jest, ale chociaż można starać się niektórym to uświadamiać.

 

Przesyłka droższa niż sam towar :)

Nie mam z Sigmy bo dwie noce mnie choróbsko zmogło. Ale wszystko przed nami jak zrobię zamelduję. Te co robiłam ze stałki to tak na wariata, byłam u kogoś zrobić foty do ogłoszeń takie domowe i jak wyszłam, zobaczyłam łysego to sobie pocykałam. Aczkolwiek to nie jest to co najbardziej lubię focić. Ostatnio stałką tez robiłam storczyki na wystawie :). Jednak głębia ze stałki to jest to. Marzy mi sie 35.

Ten łabędź to czym i jakie ustawienia? Śliczny jest.

Trochę śmieszne, ale z drugiej strony pomyślałam, że za 20 zł to u siebie w mieście kupię zwykłą jednokolorową podkładkę, a tutaj za tę samą cenę to mam chociaż swój wybrany wzór :)

Moich dziadków i ciocię coś też przeziębienie wzięło. Teraz taka zdradliwa pogoda..

Ja bardzo bym chciała jasne szkło, na wystawy czy w pochmurne dni. Po wakacjach (oczywiście jak znajdę pracę) planuję taki zakup :)

Mi trochę w tym moim aparacie brakuje Makro. Czasami nad zrobieniem zdjęć kwiatom mam problem.

Łabędź ustawiony na F5.3 , Program A, ISO 500 LUB 450, AF-C 21

 

 

Podkładka mega ! Ja coraz częściej spotykam się właśnie z taką dyskryminacją rasy, a Shilka ma dopiero trzy miesiące.. masakra jakaś. Doszło do tego, że nawet jej nie głaszczą BO TO TE NA LIŚCIE AGRESYWNYCH strach się bać.. a ona taka maleńka kochana.. tylko merda i liże.. aż mi jej szkoda 

O rety..... Ja to chyba bym nie wytrzymała, gdyby mi zaczęli gadać takie głupoty, słabe nerwy mam. :P

 

haha :D

 

Bardzo PRAWDZIWA ta podkładka ;)

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

No i pojechali. Rodzice jutro wylatują w nocy do Egiptu na 2 tygodnie, dziś nocują w Warszawie u koleżanki, którą poznali w Tunezji. Za to w piątek mój Marek jedzie rano do Anglii, w sumie na czas nieokreślone. Po letniej sesji być może pojadę do niego, ale nie ma jeszcze co myśleć, bo to sporo czasu...

 

wiosennie

_DSC9854_zpsffer17y7.jpg

 

_DSC9867_zpsolxhg89w.jpg

 

_DSC9750_zps7zt4rw65.jpg

 

_DSC9751_zpsnlpjlvdp.jpg

 

_DSC9753_zpsj12imjd4.jpg

Link to comment
Share on other sites

A Wy będziecie takie samotne z Żabcią :( Oby szybko zleciało, najgorsze są te pożegnania. Wiadomo nie na zawsze ale też boli

Już jesteśmy... :( Dzisiaj się pożegnałam już z Markiem, nie będę w stanie jutro jechać na dworcu go żegnać, nie wyobrażam sobie powrotu potem do domu piechotą... Jak dobrze że mam tego psa tu koło siebie, jednak ta pustka jest inna. 

Rodzice dali znać smsem że jest 30 stopni i wszystko OK, poznają tereny jak na razie. Być może w maju się zobaczymy, pewności nie ma, ale jak tu wytrzymać miesiąc czy więcej, jak widzieliśmy się praktycznie codziennie...

A w domu cisza i pusto. Brat gdzieś wyszedł, Żabcia śpi, ja oglądam TV i ściągnęłam sobie Pou..

Link to comment
Share on other sites

Już jesteśmy... :( Dzisiaj się pożegnałam już z Markiem, nie będę w stanie jutro jechać na dworcu go żegnać, nie wyobrażam sobie powrotu potem do domu piechotą... Jak dobrze że mam tego psa tu koło siebie, jednak ta pustka jest inna. 

Rodzice dali znać smsem że jest 30 stopni i wszystko OK, poznają tereny jak na razie. Być może w maju się zobaczymy, pewności nie ma, ale jak tu wytrzymać miesiąc czy więcej, jak widzieliśmy się praktycznie codziennie...

A w domu cisza i pusto. Brat gdzieś wyszedł, Żabcia śpi, ja oglądam TV i ściągnęłam sobie Pou..

 

Widzisz bym mieszkała bliżej to byłoby inaczej :( a tu dogo zostaje. Takto wspólne spacery z psiakami jeszcze ładna pogoda i raj :) Fajnie by było kiedyś tak wszystkich z tego forum spotkać taki jeden wielki spacer <3 Wiadomo przez neta zawsze inaczej..

Trzeba jakoś dać radę.. rozłąka najgorsza (ja to wgl jestem mega zazdrośnicą więc bym pewnie sobie nawkręcała) chociaż mam zaufanie do niego 100% ale już taka jestem :P

Zazdroszczę rodzicą, tutaj pozostaje jedynie solarium hahah 

 

Polecam także w wolnych chwilach player.pl i cda.pl (filmy za darmo do oglądania, ale trzeba znać tytuły)

Pou miałam ale się znudził po czasie :)

Link to comment
Share on other sites

Jakoś dawno nie zaglądałam, a tu tyle zdjęć Żabulki. :) Do pyszczka jej w zielonym - czy to trawa, obróżka czy żabie portrety pasuje jej ten kolor. :)

 

Wiadomo, że rozstania ciężkie. Ale czas leci szybko i się nie obejrzysz jak znowu się zobaczycie. :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma to jak spacerek w słoneczny dzień, musisz uzbierać się w cierpliwość i nie rozmyślać za dużo bo to niczego nie zmieni. Powodzenia i więcej spacerków z pieskiem, to zawsze poprawia nastrój, chociaż dzisiaj aura nie sprzyja :( (przynajmniej u mnie). Zdjęcia jak zwykle piękne <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...