Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Spoko ;)

Zdjęcie jest zrobić szybciej niż pisać :P

 

Skład nawet ciekawy, dzięki :)

Pierwszy raz zakupiłam tę karmę, preferuję Royala, bo zdecydowanie więcej mięcha ma, że nawet człowiek może to jeść :D (tak jest napisane na puszce). Ale piesio dziś się zajadał, że aż się zdziwiłam.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze Wam, że mogą jeść różne karmy i puchy Wasze psiaki. Z moim określenie typu "mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego ( w tym jagnięcina 15%)" jest nie do przyjęcia. Muszę wiedzieć dokładnie. Tak to jest z alergikami...

 

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC7928_zps750f9041.jpgCudnie patrzy Żabulka. :)

 

Kciukam za Cię w sesji.

 

W końcu wstawiłam te zdjęcia wschodu słońca. Trochę to potrwało, jak to ze mną ostatnio...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze Wam, że mogą jeść różne karmy i puchy Wasze psiaki. Z moim określenie typu "mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego ( w tym jagnięcina 15%)" jest nie do przyjęcia. Muszę wiedzieć dokładnie. Tak to jest z alergikami...

 

http://i1380.photobucket.com/albums/ah169/ajarmicka/_DSC7928_zps750f9041.jpgCudnie patrzy Żabulka. :)

 

Kciukam za Cię w sesji.

 

W końcu wstawiłam te zdjęcia wschodu słońca. Trochę to potrwało, jak to ze mną ostatnio...

Ja tylko nie ryzykuję z kurczakiem, kiedyś Żaba miała jakiegoś syfa na brzuszku, nie wiadomo jaka była przyczyna, doktor powiedziała, żeby lepiej na kurczaka uważać. 

dziękuję bardzo! :)

Widziałam. :wub:

 

Pierwszy raz widzę to mokre jedzonko :) muszę się rozejrzeć u mnie, sunią mogą przypaść do gustu

Osobiście mogę polecić royala mokre, bo skład naprawdę dobry pd względem składu oczywiście :D Ja ostatnio zastanawiam się czy Żabie nie kupować suchej royala urban, weszła nowa.

Link to comment
Share on other sites

U nas puszki, to 1-2 sztuki na rok. Jak gdzieś jadę, to zabieram, jeśli nie wiem jak będzie z barf'em ;)

A jakieś gryzaki, przysmaki jej dajesz?

W tamtym roku kupiłam 2 razy puchy dla psa, nie chce jej zbytnio rozpieszczać, bo w końcu musimy pilnować wagi :)

 

witamy się śnieżną porą :)

śnieżną? U nas śnieg pozostał jeszcze sprzed kilku dni, brakuje mi śnieżycy :P

 

 

Szukamy weny do nauki................

_DSC7967_zpse269e31d.jpg

 

_DSC7979_zpsd8ef97a4.jpg

 

_DSC7953_zps4781d6bf.jpg

 

_DSC7982_zpsd2dfbe1b.jpg

 

_DSC7974_zpsf608e792.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mnie też ta Dolina spasowała, widzę że w necie ogólnie sobie ludzie chwalą.

Wald jeszcze bardzo chetnie jest Sams Field z puszek.

 

Żabcia jest urocza, jest taka kochana jak się na nią patrzy, dobroduszna <3

 Wstyd się przyznać ale jak patrzę na nią to od razu mi się pojawia mój zapęd fryzjerski, może i dobrze że mój pies nie ma ani jednego dłuższego kłaka bo byłby moim szczurem doświadczalnym, jeszcze mi się nie przytrafiło żeby długowłosy pies spędził ze mną chwilę i nie został choć uczesany palcami :P Uwielbiam włosy, z którymi można coś zrobić a jak patrzę na Żabcię to od razu mi się pojawia zastanowienie jakby ona wyglądała jakby ją strymować na łyso - próbowałaś kiedyś? :D

 

I proszę wyjaśnijcie mi o co chodzi z komunikatem żeby podać swoją nazwę uzytkownika i hasło? Wyświetla mi się to tylko na kilku wątkach... podejrzane.

Link to comment
Share on other sites

_DSC7982_zpsd2dfbe1b.jpg

 

 

Mega zdjęcie :) Wstawiłabym w ramkę ! 

Dobranoc Żabciu 

 

P.S

Szkoda, że nie mieszkacie bliżej ;(

Chyba byśmy się nie nagadały

Dziękujemy :)

To fakt! Jak udzielałam się kiedyś w Waszej galerii od razu pomyślałam, że złapałybyśmy wspólny język. :)

Do Was chyba mam najbliżej do pozostałych dogomaniaków, (o ile dobrze zobaczyłam, jesteś z Włocławka?) więc może, może kiedyś wpadniemy odwiedzić Was albo Wy wpadniecie na Mazury/Warmię :)

Jak przepracowałam lato w sklepie spożywczym u siebie na osiedlu to przez miesiąc pracowała ze mną Paula, którą poznałam pracując w sklepie, po kilku dniach tak się rozumiałyśmy i zakumplowałyśmy, jakbyśmy znały się od lat,myślę, że z nami byłoby podobnie :D Masz fejsa?

 

Mnie też ta Dolina spasowała, widzę że w necie ogólnie sobie ludzie chwalą.

Wald jeszcze bardzo chetnie jest Sams Field z puszek.

 

Żabcia jest urocza, jest taka kochana jak się na nią patrzy, dobroduszna <3

 Wstyd się przyznać ale jak patrzę na nią to od razu mi się pojawia mój zapęd fryzjerski, może i dobrze że mój pies nie ma ani jednego dłuższego kłaka bo byłby moim szczurem doświadczalnym, jeszcze mi się nie przytrafiło żeby długowłosy pies spędził ze mną chwilę i nie został choć uczesany palcami :P Uwielbiam włosy, z którymi można coś zrobić a jak patrzę na Żabcię to od razu mi się pojawia zastanowienie jakby ona wyglądała jakby ją strymować na łyso - próbowałaś kiedyś? :D

 

I proszę wyjaśnijcie mi o co chodzi z komunikatem żeby podać swoją nazwę uzytkownika i hasło? Wyświetla mi się to tylko na kilku wątkach... podejrzane.

W zoologu Pani u której często kupuję powiedziała mi szczerze , że są lepsze karmy od Doliny Noteci, ale nie jest taka zła. Ogólnie moje miasto pod względem sklepów zoologicznych jest baaaaaaaardzo ubogi, podejrzewam, że jakbym weszła do sklepu zoologicznego np. w Warszawie to bym wyszła z reklamówką zakupów. Niedawno otwarto u mnie Galerię Warmińską...... w której nie ma ani jednego zoologa. Chore to jest dla mnie, natomiast w drugiej Galerii jest drogi jak cholera sklep, w którym jak zapytałam faceta czy są ogólnie inne smaki (wskazałam na puszkę) karmy to spojrzał na mnie z taką miną, jakbym była nienormalna odwracając jego uwagę od laptopa, nawet nie wstał tylko powiedział "nie"... To jest podejście.... Jest jedna hurtownia, ale jak na hurtownię droga i mały wybór wszystkiego - nie nazwałabym tego hurtownią. Szkoda naprawdę.

dziekujemy :D

Osobiście próbowała, wzięłam nożyczki, maszynkę i ją obcięłam :P Większości osób się tak bardziej podobała, nawet dziadkom, tylko rodzice powiedzieli "Co Ty z psem zrobiłaś?" Wolą ją kudłatą. Chciałabym spróbować zabrać do psiego fryzjera by coś z nią zrobił ładnego :D

Też mi się to pojawia w niektórych galeriach i tylko jak wchodzę w galerią , o co chodzi nie mam pojęcia, jak zrobili nowe dogo zaczęło to wyskakiwać.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Wyślij Żabcię na egzamin. Niech zdaje za Ciebie.  :)

Same piątki bym miała.  :D

 

 

 

Dzisiaj piesio chyba ma gorszy dzień. Kuleje od rana (nawet się zdarzyło, że kulała i się położyła tak nagle) , ale nie ma takiej tragedii - na dworze biegała, chodziła. Może źle stanęła, poczekamy do jutra. Nie chcę dramatyzować.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :)

To fakt! Jak udzielałam się kiedyś w Waszej galerii od razu pomyślałam, że złapałybyśmy wspólny język. :)

Do Was chyba mam najbliżej do pozostałych dogomaniaków, (o ile dobrze zobaczyłam, jesteś z Włocławka?) więc może, może kiedyś wpadniemy odwiedzić Was albo Wy wpadniecie na Mazury/Warmię :)

Jak przepracowałam lato w sklepie spożywczym u siebie na osiedlu to przez miesiąc pracowała ze mną Paula, którą poznałam pracując w sklepie, po kilku dniach tak się rozumiałyśmy i zakumplowałyśmy, jakbyśmy znały się od lat,myślę, że z nami byłoby podobnie :D Masz fejsa?

 

Mam nadzięje, że kiedyś się spotkamy :) Tak jestem z Włocławka i niestety nie mam fejsa

Link to comment
Share on other sites


 

W zoologu Pani u której często kupuję powiedziała mi szczerze , że są lepsze karmy od Doliny Noteci, ale nie jest taka zła. Ogólnie moje miasto pod względem sklepów zoologicznych jest baaaaaaaardzo ubogi, podejrzewam, że jakbym weszła do sklepu zoologicznego np. w Warszawie to bym wyszła z reklamówką zakupów. Niedawno otwarto u mnie Galerię Warmińską...... w której nie ma ani jednego zoologa. Chore to jest dla mnie, natomiast w drugiej Galerii jest drogi jak cholera sklep, w którym jak zapytałam faceta czy są ogólnie inne smaki (wskazałam na puszkę) karmy to spojrzał na mnie z taką miną, jakbym była nienormalna odwracając jego uwagę od laptopa, nawet nie wstał tylko powiedział "nie"... To jest podejście.... Jest jedna hurtownia, ale jak na hurtownię droga i mały wybór wszystkiego - nie nazwałabym tego hurtownią. Szkoda naprawdę.

dziekujemy :D

Osobiście próbowała, wzięłam nożyczki, maszynkę i ją obcięłam :P Większości osób się tak bardziej podobała, nawet dziadkom, tylko rodzice powiedzieli "Co Ty z psem zrobiłaś?" Wolą ją kudłatą. Chciałabym spróbować zabrać do psiego fryzjera by coś z nią zrobił ładnego :D

Też mi się to pojawia w niektórych galeriach i tylko jak wchodzę w galerią , o co chodzi nie mam pojęcia, jak zrobili nowe dogo zaczęło to wyskakiwać.

To chyba jak z Royalem.

 

Ha, ja też chodziłam kiedyś do zologa, gdzie baba była tak opryskliwa że szok.

Wchodzę, chce kupić obrożę, pytam czy są jakieś na takiego pieska - " no jak widać, jest co widać", pytam w jakiej cenie " no kazda w innej", pytam czy można przymierzyć " nie bo się pobrudzi od psa sierścią, pani bierze czy przyszła pooglądać sobie?".

Natomiast ostatnio weszłam do sklepu o 17.46 nieświadoma że jest tylko do 18, a pan obsłużył mnie z taką klasą że jesooo, wyłożył mi wszystkie kagańce jakie miał, potem jeszcze obroże a na koniec jeszcze mi przeanalizował składy legowisk!

 

Masz takie foto jak jest obcięta?

Ja nie lubię ogólnie szorstkiej sierści, ale nie powiem, bo każdy jeden dłuższy kłaczek to jest potencjał do nowej super fryzury.

Link to comment
Share on other sites

Ja to w stacjonarnych zoologach już nawet smaków nie kupuję, bo drogie i lipne ;) To co tu mówić o akcesoriach czy zabawkach :lol:

A na urozmaicenie piesom życia puszkami też mam chęć. Phase, próbowałaś te z Animondy? Wiele osób je chwali, ciekawe, czy faktycznie takie dobre.

Link to comment
Share on other sites

 

Żabcia przygotowuje się do sesji? 

Dex mi wcale nie pomaga, tylko łazi i mnie od zajęć odciąga  :P

Piękne to zdjęcie z mordeczką na książce  :D

Ależ oczywiście! Ona to taka prymuska, jakich mało! 
Ona Ci daje znać, że musisz sobie zrobić przerwę w nauce :D
To nie jest zwykła książeczka - to Konstytucja :D
 

To chyba jak z Royalem.

 

Ha, ja też chodziłam kiedyś do zologa, gdzie baba była tak opryskliwa że szok.

Wchodzę, chce kupić obrożę, pytam czy są jakieś na takiego pieska - " no jak widać, jest co widać", pytam w jakiej cenie " no kazda w innej", pytam czy można przymierzyć " nie bo się pobrudzi od psa sierścią, pani bierze czy przyszła pooglądać sobie?".

Natomiast ostatnio weszłam do sklepu o 17.46 nieświadoma że jest tylko do 18, a pan obsłużył mnie z taką klasą że jesooo, wyłożył mi wszystkie kagańce jakie miał, potem jeszcze obroże a na koniec jeszcze mi przeanalizował składy legowisk!

 

Masz takie foto jak jest obcięta?

Ja nie lubię ogólnie szorstkiej sierści, ale nie powiem, bo każdy jeden dłuższy kłaczek to jest potencjał do nowej super fryzury.

O dżizys... Nie no tacy ludzie od razu powinni zmienić pracę, a przynajmniej naprawdę powinni być jakoś z tego "rozliczani", no ale jak,,,

Zapraszam do nas! Już widzę, że zrobiłabyś z Żabci gwiazdkę! :D

Takie na szybko pierwsze lepsze znalazłam, chociaż wydaje mi się, że jeszcze miałam jakieś, gdzie bardziej jeszcze była obcięta.

Wiem, wiem, że malutko różnicy jest, ale bałam się zaszaleć, chociaż niby sierść odrośnie :D

20140419_102259.jpg

 

DSCF6252.JPG

 

Obraz%2520071.jpg

 

Jak dobrze mieć tysiące zoologów w swoim mieście :) choć większość zoologów ostatnio kładzie nacisk na małe rasy ... smyczki i obróżki takie piękne 

Mnie trochę drażni, że w zoologach dają full rzeczy na mikro psy, dlatego jeśli chodzi o jakieś ubranka to tylko zamawiać muszę, ostatnio nad jakimś sweterkiem się zastanawiam dla Żaby.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja to w stacjonarnych zoologach już nawet smaków nie kupuję, bo drogie i lipne  ;) To co tu mówić o akcesoriach czy zabawkach  :lol:

A na urozmaicenie piesom życia puszkami też mam chęć. Phase, próbowałaś te z Animondy? Wiele osób je chwali, ciekawe, czy faktycznie takie dobre.

Ostatnio zastanawiałam się właśnie albo nad tą Doliną co ostatnio kupiłam albo nad Animondą, no i w sumie zasugerowałam się ceną, bo Dolina jest ciut droższa. :P

 

witanko  :)

Hej Oscarki ;) 

 

 

 

 

 

Dzisiaj miałam zerówkę z wykładu, cóż... W sumie praktycznie cały rok myślał, że nie będzie źle, łatwo i da radę ściągać. Co do czego pilnowały nas 3 osoby a test sam w sobie nie był wcale łatwy... Ale na szczęście to zerówka, więc ocena nie będzie wpisana, a poprawa już normalnie w sesji, chociaż łudzę się, że może a nuż się udało. :P Jutro jeszcze kolokwium ostatnie  a od przyszłego tygodnia sesyja....

Na szczęście dziś Żabciowe łapki okej. Ufff.

Link to comment
Share on other sites

Jakoś nie mam przekonania do mokrych karm, więc mój nie dostaje :) No chyba, że do wylizania miski po kotach (ale też nie ode mnie).

Śniegu macie sporo, u nas ani grama. Za to wiosna pełną parą :). Tylko wiatr taki mroźny, zimno jest mi.

Fotki rewelacja - zwłaszcza "sesjowe". O, konstytucja, sama jestem w trakcie jej przerabiania od deski do deski :D

Co do zoologów stacjonarnych, ja lubię tam zaglądać, bo mogę dotknąć, pomarudzić, zbić czas, ale kupować faktycznie kupuję przez neta. Jednak przyznaję - w jednym zoologu, przy weta czasem są fajne promocje i ceny :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...