Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Masz nowy aparat? Chwal się jaki bo chyba przegapiłam :(

Nie przegapiłaś, bo się nie chwaliłam. :D

A mam, mam. :) Spełniłam swoje marzenie i za całą wypłatę + dołożenie rodziców do Perełki kupiłam Nikona D7100 + 18-105 a do tego Tamron 70-300. Na taki początek, by nauczyć się fotografować w ogóle, a kiedyś będę nad czymś nowym myśleć. :)

Link to comment
Share on other sites

Też miałam zapytać o sprzęt, nieźle sobie radzisz. Wszyyyystkie zdjęcia mi się podobają: jesienna Żabka, konisie, kicia - no piękne ;)
Natomiast psy łańcuchowe... serce się kraje, ale i tak z tego co widzę mają długie łańcuchy... :(

Jak Ci się na razie sprzęt sprawuje? Widzę, że chyba już go jakoś ogarnęłaś?

Link to comment
Share on other sites

Też miałam zapytać o sprzęt, nieźle sobie radzisz. Wszyyyystkie zdjęcia mi się podobają: jesienna Żabka, konisie, kicia - no piękne ;)
Natomiast psy łańcuchowe... serce się kraje, ale i tak z tego co widzę mają długie łańcuchy... :(

Jak Ci się na razie sprzęt sprawuje? Widzę, że chyba już go jakoś ogarnęłaś?

Dzięki Ci kochana za dobre słowa, naprawdę mi miło! Jakby co wszelkie uwagi biorę do siebie, więc można śmiało walić! :)

Te psy... większość już staruszki, duża większość, jeden owczarek w ogóle z budy nie wychodził, chyba głuchy już. Widziałam, że ich pan wychodził do nich, pogłaskał, ale skoro ma ładnie ogrodzony teren to naprawdę nie można tych psiaków na trochę wypuścić? A te łańcuchy... Już lżejsze jakieś mogłyby być, nawet jakaś obroża, jednak te zimno też idzie od tych łańcuchów. To śliczna, piękna wiocha, ale jednak stara w swych przekonaniach.

Jest dom, w którym mają bernardyna i rotka, ale ich tylko zaczepiają na łańcuchy jak goście są, a tak to latają chociaż po podwórku. Strasznie, strasznie mi szkoda tych psiaków. Najchętniej wszystkie bym wypuściła i zabrała do domu. Tylko podrosną i już na łańcuch na całe życie... :(

Aparat odpukać sprawuje się bardzo dobrze. :) Nie żałuję zakupu, jestem zadowolona, ale duuużo nauki przede mną jeszcze. Tych guzików, ustawień, trybów jest tyle, że nie wiadomo co wybierać... Na razie pouczyłam się trochę z instrukcji, ale chce iść na jakiś kurs i kupić książkę. Jeszcze muszę nauczyć się ładnie, delikatnie obrabiać fotki. Jedynie Tamron trochę szwankuje przy najdalszym przybliżeniu, ale za tę kasę nie marudzę, dla takiego amatora jak ja starczy. :)

Link to comment
Share on other sites

Ooo gratuluję sprzętu :D

też mam ten obiektyw 18-105 :)

Psy na łańcuchu... echhh serce pęka :c

Konisie piękne <3

dziękuję :loveu:

A jakie body?

I jak ładnie kunie współpracowały. :) Tylko pogoda nie chciała..... Bo nawet kropiło i mgła była...

 

świetne fotki :)

dzięki Aga :loveu:

 

Na dogo kupiłam u jednego z użytkowników książkę do fotografii, ale coś mi przybyć nie chce... Poczekam do końca tygodnia jak nie to ma mi kasę oddawać...

Link to comment
Share on other sites

Jej zdjęcia super !!! Idź śmiało na przód bo już robisz to świetnie!  :klacz:

 

Dobrze że Żabcia zdrowa. Co do drugiego psa, moja mama też się tak wypierała że nie chce innego jak Kropcia, a po Kropci nie wytrzymała i sama wzięła następnego. Myśle że jak byś ich postawiła przed faktem dokonanym by zmiękli. A jeszcze gdyby to był jakiś szczeniaczek :siara:

 

Wieś wsią, niby pięknie ale realia smutne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...