Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

O kurde fajny!!! Naprawde bardzo mi sie podoba!

A co się go będziesz o pozwolenie pytać :diabloti:  Oj tam oj tam, rób :evil_lol:  A w sumie czemu się nie zgadza?

 

dziekuje milo mi  :loveu:

 

On jest taki staroświecki jakiś pod tym wzgledem i twierdzi że nie chce mieć z żony ksiązki z tatuażami   :look3:

Czeeść :D
Tatuaż Agi jest świetny ;)
 

 

 

dzięki  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

to fajnie :)

Ja chciałam Oscara tatu,ale od kąd mam AZT już tak mnie się garnę,bo boję się że większą alergię dostanę

uuu szkoda..

 

Czeeść :D
Tatuaż Agi jest świetny ;)
 

Siema. :)

true, true!

 

doglov- piękny portret  :happy1:  trzeba dobrze trafić na tatuatora -artystę.

phase- życzę powodzenia w szukaniu :)

dzięki agutka. :):)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję ;) ja tam bym jeszcze naniosła poprawki ale niech już zostanie jak jest , może kiedys ....

coś Ty! Nic nie rób, zostaw jak jest, gdybyś nie napisała, że tam kiedyś był jakiś tatuaż w ogóle bym na to nie wpadła...

Lepiej sobie nowy jakiś zrób. :D

 

dziekuje milo mi  :loveu:

 

On jest taki staroświecki jakiś pod tym wzgledem i twierdzi że nie chce mieć z żony ksiązki z tatuażami   :look3:

 

 

dzięki  :loveu:

Ale takie tatuaże właśnie fajne są, wątpię, byśmy my zwierzolubni kiedykolwiek żałowali tatuaży swoich zwierzaków. Jedynym wydaje mi się "minusem" może być praca, bo pewnie nie wszystkim dyrektorkom się to podoba.

 

Ile ja się nerwów najem.... Po prostu na czole chyba wyryte mam pech.

Brat zrobił formata, i co?? Zgrywam zdjęcia z aparatu, zgrywam.... Patrzę a one w formie RAW czy coś takiego zapisane i teraz wszyyystkie zdjęcia muszę zamienić na JPEG. Ale zaraz chociaż kilka wstawię Żabciowych. Bo też mam ze wsi kunie, piesy o kotkę. :)

Link to comment
Share on other sites

niema co kombinować bo czasem poprawki mogą spartaczyć świetnie wykonaną robotę ;)

 

czasami mogło by tak być ....

 

coś Ty! Nic nie rób, zostaw jak jest, gdybyś nie napisała, że tam kiedyś był jakiś tatuaż w ogóle bym na to nie wpadła...

Lepiej sobie nowy jakiś zrób. :D

 

Ale takie tatuaże właśnie fajne są, wątpię, byśmy my zwierzolubni kiedykolwiek żałowali tatuaży swoich zwierzaków. Jedynym wydaje mi się "minusem" może być praca, bo pewnie nie wszystkim dyrektorkom się to podoba.

 

Ile ja się nerwów najem.... Po prostu na czole chyba wyryte mam pech.

Brat zrobił formata, i co?? Zgrywam zdjęcia z aparatu, zgrywam.... Patrzę a one w formie RAW czy coś takiego zapisane i teraz wszyyystkie zdjęcia muszę zamienić na JPEG. Ale zaraz chociaż kilka wstawię Żabciowych. Bo też mam ze wsi kunie, piesy o kotkę. :)

 

ja go widzę , tzn ten poprzedni cały jak patrze na tą dziarę :D

 

Ja nigdy nie żałowałam i na pewno nie będę żałowała że tego psa soie zrobiłam ! ;) mam go na ramieniu więc jak nie chce to go nie widać i luzik ;)

 

czekamy na fotki :D

Link to comment
Share on other sites

Żabka :loveu: :bigcool:

A no żyje żyje siwulec , choć głuchnie coraz bardziej..

 

Słodki Żabol :loveu:

Śliczne fotki!

Dziękuję. :loveu:

 

Jesienny spacerek :)

Jeszcze skorzystałyśmy. :)

 

Na dokładkę wioskowe zdjęcia. :)

_DSC0956.jpg

 

_DSC1390.jpg

 

_DSC1045.jpg

 

_DSC1247.jpg

 

_DSC1278.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...