Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

witamy się :)

dzien doberek :)

 

Cześć Żabulce ;D

No szkoda, mentalność mamy, jaką mamy...

 

https://www.facebook.com/311178229225/photos/a.10152419804404226.1073741870.311178229225/10152419805209226/?type=1&fref=nf hmmm, nie przypomina Ci tu kogoś? :P

jakie cudenko!!!! i jeszcze sunia!!!

 

Hejka  :loveu:

witanko :loveu:

 

witamy się cieplutko :)

u nas mroźźźźźźźźźźźźźno.

 

Witam się u Żabulki na nowym dogo.

Żabcia z wiadrem powala (czy może raczej w wiadrze) powala. :)

pomysłowe mało inteligentne pomysły starszego pieska :grins:

Link to comment
Share on other sites

Witam :D
Wrociłam :evil_lol:
I szczerze tez nie łapię sie w tym nowym dogo, ale jak znam zycie szybko sie przyzwyczaimy, tylko trzeba chcieć :)

sieeeeeeeeemaaaaaaaaaaa :D:D

no mi się ono zdecydowanie nie wkręca.. ale jednak dogo to dogo. :D

 

O, phase nowy avatar :D

ciekawe kiedy mi się znudzi i wrócę do poprzedniego :evil_lol:

 

witamy się :)

hejka. :)

Link to comment
Share on other sites

Hej kochane :loveu:
Jak na zlosc po prostu, mam fotki, ale moj brat musi formata zrobic, bo szkoda mi aparat podlaczyc do tak zawirusowanego komputera ;/ ale juz go mecze i nie daje spokoju by w koncu zrobil z kompem porzadek. A na weekend jedziemy na wioche byc moze Zabka z nami bedzie jechac wiec jeszcze wiecej fot pewnie narobie :P

Dziewczyny wiecie moze ile moze kosztowac tatuaz - leb psa?

Link to comment
Share on other sites

Oo to nawet tak strzelalam. :) chce te Zabe wytatulowac, na razie oszczadzam, jeszcze bede musiala chyba caly Olsztyn obkrazyc i znalezc naprawde dobrego tatuazyste. Boje sie cholera ze mi sknoca ten tatuaz, bo Zaba taka troche kudlata tych rys latwych do malowania nie ma.. No zobaczymy jak to wyjdzie :)

Link to comment
Share on other sites

Oo to nawet tak strzelalam. :) chce te Zabe wytatulowac, na razie oszczadzam, jeszcze bede musiala chyba caly Olsztyn obkrazyc i znalezc naprawde dobrego tatuazyste. Boje sie cholera ze mi sknoca ten tatuaz, bo Zaba taka troche kudlata tych rys latwych do malowania nie ma.. No zobaczymy jak to wyjdzie :)

 

Też się bałam ze wyjdzie jak jedna wielka plama ale wyszło "znośnie " , chociaz ja mam tatuaż głowy Onka nie koniecznie Nerona więc nawet podobny nie musiał być , a że zakrywała nim inne tatoo to kierowałam sie tylko myślą żeby tamtego widać nie było ;)

Link to comment
Share on other sites

Też się bałam ze wyjdzie jak jedna wielka plama ale wyszło "znośnie " , chociaz ja mam tatuaż głowy Onka nie koniecznie Nerona więc nawet podobny nie musiał być , a że zakrywała nim inne tatoo to kierowałam sie tylko myślą żeby tamtego widać nie było ;)

Wow to niezle :) poka poka :D
Jeszcze bede chciala sobie wytatulowac napis ale raczej najpierw pies :)
Link to comment
Share on other sites

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/163424_176141595747205_541862_n.jpg?oh=5d347a2ae767c31f5315819c8ce265a5&oe=54E0E847 ja jak się przyjże to widze gdzie jest stary tatuaż ale ogólnie to go nie widać ;)

 

ja chciałam jeszcze na drugim razieniu maine coona ale mąż się nie zgadza :huh:

O kurde fajny!!! Naprawde bardzo mi sie podoba!

A co się go będziesz o pozwolenie pytać :diabloti:  Oj tam oj tam, rób :evil_lol:  A w sumie czemu się nie zgadza?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...