Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

Probojecie robic wszystko zeby postawic sie w pozytywnym swietle.Przez tyle czasu zadna z was nie pojawila sie na watku zeby stawic czola zarzutom.I jeszcze jedno ania z poznania
nie wiem czy to miesci sie w twojej glowie ale pare osob z naszego kolka wzajemnej adoracji oprocz domow w Niemczech i Szwajcarii posiada tez domy w Hiszpanii.Nie mam nic przeciwko temu gdybys chciala do nas przyjechac.Poza tym jak juz piszesz to pisz raczej zgodnie z prawda.Popros Akrum zeby ci pokazala te kilkanascie wyslanych w rozne miejsca
prosby o przyslanie pieniedzy na opieke nad psami.Do Aleksy miala Akrum tylko telefon prywatny.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

Leilo, możesz mieć również dom na Bora Bora i na Kamczatce, ale nie jeden adres IP z Lindą/Majamax/Alexą.

Owszem, widziałam pw wysyłane do Alexy i do Lindy.

Jeszcze jedno mnie interesuje- dlaczego Alexa, kiedy pojawiła się po rzekomym wypadku, zamiast normalnie jak człowiek zadzwonić do Akrum i wyjaśnić sprawę, zaczęła od wylewania gorzkich żali na wątku....? Mało tego- kiedy Akrum przeczytała, że wróciła, próbowała się z nią skontaktować, dzwoniła kilka razy- Alexa nie odbierała..... Wygląda na to, że to nie na odz[URL="http://www.dogomania.pl/forum/editpost.php?p=20297544&do=editpost"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/clear.gif[/IMG] Edytuj post[/URL]yskaniu Gaji jej zależy tylko na biciu piany.

Leilo, pytam po raz kolejny- dlaczego po wypadku Alexy ŻADNA z Was nie skontaktowała się z Akrum ani hotelikiem żeby króciutko poinformować co się stało? Czy to jest za trudne pytanie?

Link to comment
Share on other sites

Chcialabym tylko wyjasnic ze podanie IP kompiutera na otwatrym forum ktory rejestruje karty kredytowe kosztwalo by waszego moderatora bardzo duzo, ale na szczescie zaden z tych numerow nie jest zgodny z prawda dlatego nie robi sie z tego powodu problemu.Uzyskanie prawdziwego numeru IP komputera na ktorym wypisujemy wszyscy nasze
dyrdymaly kosztowalo niecala minute.Kazdy moze bardzo szybko sprawdzic jaki ma numer IP do tego nie trzeba byc specjalista. na tym kompiuterze pisze 7 osob i numer IP zostaje taki sam.Ta dyskusja juz do niczego nie prowadzi bo za duzo padlo ostrych slow.Od nas przestaja z dniem dzisiejszym byc wysylane pieniadze na pomoc dla
psow w Polsce, ale sprawa Gai jest dla nas nie zakonczona.Moze uda sie wam znalezc nastepnego naiwnego ktory bedzie slal tysiace zlotych i nie zadawal pytan.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Teraz dopiero przeczytałam wątek i coś powiem:
cieszę się ogromnie,że Alexa jest,że się odzywa,bo martwiliśmy się ogromnie.I powiem tak rozumiem jej wypowiedzi i bardzo żałuję,że jest zbanowana.Poczuła się dotknięta i adopcję suki uznała,że jest dostatecznie dobra by dawać pieniądze,ale decyzję podjęto za jej plecami.Wg mnie uznała również,że czas jej nieobecności został wykorzystany za jej plecami.Przyszło Stowarzyszeniu do łepetyny,że Alexa pokochała tę sukę i adopcja bez jej wiedzy ją dotknęła?
Osobiście uważam,że w interesie psów jest aby doszło choćby do rozmowy Alexa z obecnymi opiekunami suki,jeśli bowiem nie porozumiecie się,a jak napisano wcześniej pomocy finansowa dla psów z Polski zostaje wstrzymana to psy stracą,a ludzie nie.Człowiek przeżyje,ale psom Wy Alexa i inni,których ników obecnie nie pamiętam jesteście potrzebni psom..I proszę spróbujcie się porozumieć dla psów bezdomnych tylko i wyłącznie dla nich.
Przykre to wszystko jest bardzo,ale za błędy ludzi niech nie płacą psy-proszę.
----------------
I jeszcze jedno-napisano wielkie słowo,,odpowiedzialność,,..A nie jest tak,że Gaja miała jechać do Szwajcarii,że Alexa coś obiecano?Jeśli więc odpowiedzialność to z obu stron nie?
Ela

Edited by waldi481
uzupełnienie
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='Pyrdka']Leila52- przykro mi to pisać, ale nie masz kobieto ani klasy, ani krzty zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Ton Twoich obrażliwych wypowiedzi mówi sam za siebie. Teraz przytoczę Twoje słowa" Jakim padalcem trzeba byc zeby probowac takich metod"[/QUOTE]
-------------------------
Doskonale zdaję sobie sprawę,że moderator może wszystko-przyjmuje to do wiadomości,ale Maupa4 czy Ty uważasz,że taka wypowiedż wobec innego człowieka i to dodatkowo obcokrajowca jest w porządku?To nie jest obrażliwe?
A że pisze jeden pod drugim-kłopoty z klawiaturą..Sorry-raz mogę edytowac raz nie
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Przyjechalam dzisiaj do firmy po to zeby dalej pisac z tego samego kompiutera o tym samym IP z ktorego pisaly zbanowane osoby.Mozna to sprawdzic.
Poza tym zadalam sobie trud na podstawie posiadanych przez nas kwitow podliczyc sume jaka wydalo nasze IG przez 10 miesiecy na pomoc dla psow w Polsce.
Wyslano okolo 37 tysiecy zlotych dla potrzebujacych pomocy psow w Polsce.Jedyna osoba ktora nie wysylala pieniedzy do Polski byla Linda, ale i ona zlamala sie
przed swietami Bozego Narodzenia i wyciagnela umierajacego i pogryzionego psa ze schroniska, wykupila suczke od psychopatow i wyslala pieniadze na pomoc innym
psiakom ktorych zycie dzieki temu zostalo uratowane./nie oczekuje od osob ktore otrzymaly pomoc o potwierdzenie moich slow/
Pyrdka-zanim zaczniesz uzywac slow takich jak odpowiedzialnosc i posiadanie klasy to zwroc sie do kogos zeby wytlumaczyl ci dokladnie ich znaczenie.
Pamietam jak Alexa oznajmila nam ze nareszczie znalazla osobe na dogomani ktorej mozna zaufac.Nie wiedziala wtedy ze znajomosc z Akrum nie przyniesie nic
dobrego ani jej ani tym schroniskowym biedom.Bo najwiecej jak zwykle stracily psy.

Link to comment
Share on other sites

Ta cala intryga z jednym i tym samym IP compiutera to tylko dlatego ze wszystkie trzy zbanowane osoby w ostrym tonie zaczely domagac sie wyjasnienia dlaczego Gaja ktora byla psem Alexy bez powiadomienia kogokolwiek oddana zostala do adopcji.Dnia 16.10.2012 napisala do mnie Akrum i tez nie bylo ani slowa o tym ze nie ma pieniedzy na
Gaje i ze maja zamiar oddac ja do adopcji.Na dogomanii zdarzaja sie czesto nieprzyjemne historie to nic nowego.Alexa wycofala sie sama , a Linda i inne nie
chcialy odpuscic.Jak bede tak pisac to dobiora sie do mnie tez, ale to mnie naprawde nie interesuje.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Widzę,że ,,na zachodzie bez zmian,,..To może tak-spróbujcie ludzie spojrzeć na sprawę Gai szerzej..Dogomania jest portalem skupiającym miłośników psów..Jesteśmy ludżmi o gorących sercach,kochamy psy,staramy się im pomagać..By pomagać potrzebne są pieniądze..Psy potrzebują pieniędzy chociażby np.na leczenie...Polskie schroniska są biedne,psy które,,wychodzą,,z nich są najczęściej chore..Leczenie kosztuje..Napisano w jednym z wcześniejszych postów,że pomoc finansowa dla psów z Polski zostaje wstrzymana...No to ja postawię pytanie,,Stowarzyszenie Łapa-macie prawo tak działać aby pozbawić wsparcia psy?inne psy?Wg mnie nie macie prawa tak postępować.Alexa pomogła Gai,dzięki niej Gaja żyje i zwykła elementarna uczciwość wymaga aby została przekazana pod opiekę Alexa..Jeśli tak nie będzie to za Wasze decyzje zapłacą Polskie psy,a ja do końca nie jestem pewna czy to jest to o co nam chodzi..Może Wam mnie nie.
-------------------
W uzupełnieniu-zostało napisane,że Alexa nie chciała faktur..Miała prawo nie chcieć,ale osoba,która otrzymała pieniądze i jak czytam w niebagatelnej wysokości powinna w każdej chwili okazać przesłać osobie która pieniądze wyłożyła.
I moje ostatnie uzupełnienie wypowiedzi-ktos tu na wątku napisał,że jest całkowicie po stronie Stowarzyszenia..No to ja napiszę-jestem całkowicie po Twojej stronie Alexa..Nie wiedziały członkinie Stowarzyszenia co stało się z osobą Alexy?Nie wiedziałyście czy żyje?A miałyście informacje,że nie żyje?
Życzę szczerze Alexa wszystkiego dobrego.Życze odzyskania Gai,bo to jest Twój pies Alexa.
Elżbieta
Będę na tym wątku..

Edited by waldi481
korekta
Link to comment
Share on other sites

Na dogomani stosuje sie bardzo czesto ta metode ze prywatna osoba wyciaga ze schroniska psa ktory potrzebuje pomocy
co nie znaczy ze jest jego wlascicielem.Tak tez jest w przypadku Gai.Akrum zrobila to dlatego ze Alexa podeslala jej pare tysiecy na ratowanie
psow ktorym Akrum chciala pomoc.Co to za wlasciciel psa ktory nie placi za utrzymanie i operowanie psa? a moze Akrum ma
dowody na to ze placila za wszystko.Gdyby Alexa tego psa nie znalazla prawdopodobnie do dzisiaj czolgal by sie w schronisku, Akrum nie miala pojecia o istnieniu Gai i nie byla w stanie jako prywatna osoba jej pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zaraz mnie coś trafi..ania z poznania - możesz sobie pisać,ile chcesz..Bez Alexa niczego byście nie zrobiły.Alexa dawała pieniądze,a one pomogły wręcz zadecydowały o tym,że Gaja żyje...Zresztą-nie jest to pierwszy przypadek tu na dogo,że podejmuje się decyzję bez wiedzy opiekuna np.sprawa Szafira,nieszczęśliwej Blanki..

Cytat(fragment)

o czym oczywiście po takich postach i metodach mowy już nie ma.......-koniec cytatu...Wygląda na pogróżki.?..Weż pod uwagę ania z poznania,że ludzie,którzy pomagali psom-bo już nie pomogą dzięki takiemu rozwojowi wypadków jaki tu miał miejsce-mają pieniądze i będzie ich stać na dobrego prawnika..
A tak wogóle chodzi tu o psy prawda?Koń by się uśmiał..
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Małe wyjaśnienie:

[quote name='Leila52']Moze sprawdzcie moj nik tez.Co ty Akrum masz do ukrycia i co zrobilas z Gaja ze poslugujesz sie takimi metodami.[/QUOTE]

Jeśli chodzi o pojawienie się tutaj Maupa4 czyli moderatora, to OŚWIADCZAM, ŻE TO NIE JA NAPISAŁAM DO MAUPA4 O INTERWENCJE, z tego co zdążyłam tutaj przeczytać - Maupa4 pojawiła się tutaj sama, takie prawo ma moderator - proszę sobie poczytać regulamin tego forum.

[quote name='Leila52']A dlaczego ani Akrum ani hotelik nie napisal ze potrzebuje pieniadze na Gaje? [/QUOTE]
a do kogo miałam pisać, skoro pisałam o ile mnie pamięć nie myli najpierw do Ciebie Leila52 ws.zniknięcia Alexa, potem do Linda99 i nikt nie odpisywał na moje PW, dzwoniliśmy do firmy oraz na prywatny nr Alexy. Prywatny rozumiem, że nie odpowiadał, ale skoro wszyscy siedzicie w jednej firmie, a firmowy nie odpowiadał? To do kogo jeszcze miałam pisać w kwestii finansowe? konto majamax,ola-ka, bri, psiadola - zostały założone dopiero teraz na potrzeby rozpętania afery.

[quote name='brit']do korespondencji w sprawach pomocy dla zwierzat uzywamy jednego kompiutera [/QUOTE]
[quote name='brit'] na tym kompiuterze pisze 7 osob i numer IP zostaje taki sam.[/QUOTE]
hm... a jeszcze niedawno użytkownik Linda99 napisała w poście[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-ma-DS?p=19949013#post19949013"] 533[/URL]:

[QUOTE]Juz raz wyjasnialam Akrum ze nie mam stalego kontaktu z Alexa poniewaz mieszkamy w roznych krajach, ja zajmuje sie przede wszystkim pomoca psom w Niemczech.[/QUOTE]

czyżby się ktoś tutaj już w zeznaniach mylił??

Użytkownik Ola-Ka napisała w poście [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-ma-DS?p=20281003#post20281003"]588[/URL]: [QUOTE]Przestaly pisac na watku i czekaja na to ze czas zrobi swoje[/QUOTE]
Użytkownik Linda99 napisała w poście [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-ma-DS?p=20285020#post20285020"]595[/URL]: [QUOTE]Stowarzyszenie nie odpowiadajac na posty na watku Gai lekcewazylo w ten sposob piszacych.[/QUOTE]

Przepraszam bardzo, od samego początku po pojawieniu się Alexa po tej przerwie tu na wątku pisałyśmy, zresztą każdy poczyniony z w sprawie Gai krok był tutaj opisany, to że przejęłyśmy jej utrzymanie, to że chciałyśmy ją tutaj do hoteliku zabrać, to że szukaliśmy jej DS, to że odpowiedni DS się znalazł i że pojechała - wszystko tutaj było opisywane, później też się odzywaliśmy próbując sprawę wyjaśniać, ale to tylko na wyraźną prośbę Linda99 przestałyśmy udzielać odpowiedzi na wątku Gai.
DNIA 15.11.2012 r. LINDA99 NAPISAŁA DO MNIE PW, W KTÓREJ M.IN PADŁY SŁOWA:

[QUOTE]Witaj Akrum
Ja nie jestem zainteresowana niepotrzebnymi dyskusjami i klotniami na watku Gai dlatego moze przemysl czy nie byloby dobrze zamknac tego watku.......[/QUOTE]

na moją odpowiedź, że wątku nie zamknę, bo nie ja go zakładałam i takiego prawa nie mam, dostałam odpowiedź:

[QUOTE]...dlatego byloby dobrze nie prowokowac dodatkowych scysji, jedno co mozesz zrobic to uzgodnic z Twoimi ludzmi zeby po prostu nie pisali niepotrzebnych komentarzy... [/QUOTE]

gdy się odzywaliśmy było źle i na wyraźną prośbę Linda99 przestaliśmy się odzywać, a tu znów oskarżenia, że nabraliśmy wody w usta i się nie odzywamy.

Linda99 - było trzeba poinformować "swoich współpracowników z jednego biura", że poprosiłaś nas o to, byśmy nie pisali komentarzy na wątku.

i jeszcze odpowiedź do waldi481 na post [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-ma-DS?p=20299334#post20299334"]633[/URL]:
[QUOTE]Doskonale zdaję sobie sprawę,że moderator może wszystko-przyjmuje to do wiadomości,ale Maupa4 czy Ty uważasz,że taka wypowiedż wobec innego człowieka i to dodatkowo obcokrajowca jest w porządku?To nie jest obrażliwe?[/QUOTE]
przeczytaj jeszcze raz wypowiedź Pyrdki, ona tylko zacytowała to, co chwilkę przed tem napisała tu na wątku: Leila52 w poście [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-ma-DS?p=20295377#post20295377"]609[/URL]
i zastanów się kto pierwszy kogo obraził.

A zrzucanie nam, że to my piszemy pod szyldem DS - gdybyśmy to my pisali, to MOD już dawno by nas zbanował, tak jak to zrobił w przypadku Alexa,Linda99,majamax - my się nie podszywamy pod inne osoby, a po drugie - dostosowujemy się do regulaminu tego forum.
Jeszcze raz OŚWIADCZAM, ŻE UŻYTKOWNIK: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/143410-Angela-i-Grzegorz"][B]Angela i Grzegorz[/B][/URL] TO PRAWDZIWY DS GAI, który mieszka w POLSCE i proszę ich więcej nie obrażać!

To tylko w uzupełnieniu wyjaśnień na wątku.

W dalsze dyskusje wdawać się nie będę, bo to nie ma sensu.

Link to comment
Share on other sites

Ja na twoim miejscu nie wychylala bym sie tak bardzo z okna na ostatnim pietrze, bo doprowadzisz do tego ta sytuacja stanie sie dla was bardzo nieprzyjemna
a poniewaz zamieszane jest w to wasze stowarzyszenie to bylabym bardziej ostrozna chyba ze to cale stowarzyszenie to wasze podworko i stnieje po to zeby
finansowalo wasze hobby.A co do prawnika to zostalo to odlozone tylko dlatego ze Akrum napisala placzliwy tekst do Lindy o tym ze swoje zycie poswiecila pomocy psom
bezdomnym i przez to zrezygnowala z zalozenia rodziny i jezeli Alexa ja teraz zalatwi to zalamie ja to kompletnie. Ten list czytalismy wszyscy.Litujac sie nad biedna Akrum popelnilismy nastepny blad i dlatego taki ktos jak ty ania z poznania pisze tutaj takie glupoty.Wyglada na to ze nie o wszyystkim jestes poinformowana wiec radzilabym ci
byc ostrozniejszym i nie wystawiac na probe cierpliwosci Alexy tym bardziej ze to wszystko tutaj robicie pod szyldem firmowym waszego stowarzyszenia.Przeczytalam
wlasnie twoj wpis i dlatego dopisuje.Ty ciagle powtarzasz ze to twoj ostatni wpis i mimo wszystko piszesz dalej.Nikt z nas nie byl zainteresowany robieniem wam kolo
tylka tylko dlatego ze napisalas bardzo wzruszajacy tekst do Lindy.Propozycja rzucona przez Linde zamkniecia watku byla tego najlepszym przykladem.To co ty oswiadczasz
Akrum to jest nie bardzo wiarygodne dlatego Alexa przestala pprzesylac pieniadze na twoje konto tylko zaczely isc bezposrednio do hotelikow bo twoje wplaty nie byly
robione tak jak ustalono.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

To nie był list, bo nie mam adresu LInda99, żeby wysyłać jej list, tylko zwykłe PW i nie w płaczliwym tonie, tylko wyjaśnienie w odpowiedzi na PW Linda99. Wyjaśnienie dlaczego pieniądze były zbierane na prywatne konto i kto ucierpi na zgłoszeniu do US.
Bardzo dużo osób na dogo, gdy nie jest zrzeszonym w żadnych fundacjach itd. zbiera pieniądze na prywatne konto, bo innego wyjścia nie ma.


Myślę, że dalsze prowadzenie tutaj polemiki nie ma sensu.
Wy macie swoje racje, my mamy swoje. Poświęcanie czasu na kłótnie tutaj do niczego nie prowadzi.

Zapewnienia z naszej strony, że Gaja jest w Polsce i że ma dobrą opiekę, że niczego jej nie brakuje i tak Wam nie wystarczają.
Wieści osobiście przekazywane z DS też są dla Was niewiarygodne.
Więc jaki jest sens dalszych kłótni tutaj?

Będziemy sie tylko wzajemnie obrażać, a myślę że nie o to chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Leila52 - postanowiłam jeszcze kilka razy po moim ostatnim wpisie odpowiedzieć, ponieważ chciałam wyjaśnić wszystkie zarzuty, które padają tu na wątku.

Oskarżasz mnie teraz o to, że wpłaty na konto hotelików nie były robione tak jak ustalono?
No proszę, za chwilę mnie oskarżysz o to, że wszystkie pieniądze, które wpłynęły na moje konto w ogóle nie trafiły do hotelików.
Tylko jeśli tak by było, to zarowno p. Kamila by poinformowała o tym, jak również Psanatorium.
A jakoś żaden hotelik nie zgłaszał, że hotelowanie psów nie jest popłacone.

Jeśli rzucasz takie oskarżenia to proszę o przykład, gdzie wpłaty nie były robione tak, jak ustalono?

Link to comment
Share on other sites

Twojemu ostatniemu stwierdzeniu przyznaje racje Akrum.Ta cala historia z Gaja spowodowala ze ja tez wlaczylam sie do tego zeby stanac po stronie Alexy tak jak
wszystkie te osoby ktore wysylaly pieniadze do Polski.Dlaczego czytajacy maja wierzyc w to co ty piszesz w sytuacji kiedy wszystko wskazuje na to ze twoje
postepowanie nie jest uczciwe i do tego metody jakich uzywacie?
Dopisuje cos jeszcze .
Tak jak stwierdzilas dyskusja z wami nic nowego nie wnosi do tego co juz wiadomo.Samo przywlaszczenie Gai i upieranie sie przy tym ze to wasz pies to jest niezrozumiale.
Dzialacie w ochronie i pomocy dla bezdomnych zwierzat i dopuszczacie do tego zeby spora ilosc psow zginela marnie w schroniskach tylko dlatego
zeby nie przyznac sie do zrobionego bledu i ty masz odwage zadac od Leili dowodow na potwierdzenie tego co pisze?

Edited by brit
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='ania z poznania']Pogróżki???? Gdzie je widzisz...? Stwierdzenie faktu.

Taaaak, właśnie, gdzie ten prawnik, z tego co wiem to już w listopadzie Akrum była nim straszona, jakoś do tej pory się nie odezwał.....? Ciekawe dlaczego.....:hmmmm:? Chyba dlatego, że wie, że na drodze prawnej nie rozwiąże tej sprawy.......?[/QUOTE]
--------------------------------
Tak ania z poznania odbieram wypowiedż wcześniejszą jako pogróżki albo ,,życzliwą,,uwagę...Zbyteczną całkowicie.
W jedno chce wierzyć wbrew temu wątkowi--a mianowicie,że Linda i pozostali nie zaprzestaną pomocy Benowi,bo on niczemu nie jest winien.
A o prawnika i to b.dobrego ze strony Linda i innych też jestem spokojna.Szkoda tylko,że tak to wszystko wygląda,ale ludzie,którzy przekazali tyle pieniędzy dla psów w Polsce będą mieliśrodki i na pomoc prawną..A tak niestety to się skończy..
W to,że obecni opiekunowie Gai się postaraja,że zadbają,że sobie odmówia,a Gaja będzie miała?Miły Boże..Oni się postarają,a Linda i inni się nie muszą starać.Oni mają możliwości i środki aby zapewnić suce warunki..Naprawdę tego nie można dostrzec?Czy się nie chce tego dostrzec?
Ela

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

Chce zapewnic ze Benowi i tej suczce wykupionej z pseudo nie zabraknie niczego tak jak do tej pory,oprocz dogomanii istnieja jeszcze telefony.
A jezeli chodzi o telefonowanie to chcialabym zapytac Akrum do kogo ty tak wydzwanialas szukajac Alexy? Bylas taka prawna opiekunka Gai ze Kamila
z hoteliku w ktorym byla Gaja nie uwazala za stosowne poinformowac ciebie Akrum ze Alexa od czerwca 2012 przeniosla firme do Niemiec, a w Szwajcarii zostal
otwarty internetshop dlatego przeciagal sie przyjazd Gai do domu.Pisalas jak mowisz do tylu osob ale w zadnym z tych pw nie ma ani slowa o tym ze
potrzebne sa pieniadze na utrzymanie i ze Gaja bedzie oddana do adopcji. Pytam po raz 100-ny dlaczego? Probojesz tlumaczyc sie tylko z tego na co jestes w stanie
na szybko znalezc odpowiedz.Gaja nie stala na ulicy i nie zagrazala jej smierc, a ze teraz czolga sie po schodach i szoruje niezoperowanym kikutem chodniki , a do tego
siedzi w domu Bog wie ile sama to wedlug was wszystko w porzadku.Gdyby Alexa zaproponowala takie warunki dla niej to podniosl by krzyk na watku.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dziękuje Leilla52.Mnie chodzi tylko i wyłącznie o psy i czytając Twoją wypowiedż zrobiło się jakoś lżej.Pozdrawiam
--------------------
Doczytałam i chcę ustosunkować się do następującej wypowiedzi-wklejam cytat:
Doskonale zdaję sobie sprawę,że moderator może wszystko-przyjmuje to do wiadomości,ale Maupa4 czy Ty uważasz,że taka wypowiedż wobec innego człowieka i to dodatkowo obcokrajowca jest w porządku?To nie jest obrażliwe?
przeczytaj jeszcze raz wypowiedź Pyrdki, ona tylko zacytowała to, co chwilkę przed tem napisała tu na wątku: Leila52 w poście 609
i zastanów się kto pierwszy kogo obraził.
---------------------------------------
Wszystko to co zostało na tym wątku powiedziane jest tylko i wyłącznie Waszą Stowarzyszenie Łapa winą...Nawet przyjmując,że nie byłyście pewne czy Alexa żyje i co z dalszymi wpłatami dla suki nie miałyście informacji,że nie żyje...A może miałyście czarno na białym napisane,że nie będzie wpłat,bo sponsor opuścił ten padół płaczu?Miałyście?Wg mnie skrzywdziłyście Alexa poprzez zwykłą asekurację i daj Boże aby psy za Wasze postępowanie nie zapłaciły.Mnie chodzi tylko i wyłącznie o psy.I Bogu najwyższemu chwała,że byłam tylko jeden raz w organizacji prozwierzęcej i nigdy więcej!
Elżbieta

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...