Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

Guest Linda99

W styczniu kazdego roku robimy zestawienie ile pieniedzy i do kogo poszlo zeby miec rozeznanie ile wydalismy.
Do hoteliku i do Akrum poszlo w sumie okolo 20 tysiecy zlotych, ale do tej pory nie dotarla ani jedna faktura na potwierdzenie na co zostaly wydane te pieniadze.
Normalnie rzecz biorac wydajac obce pieniadze przedstawia sie faktury jako dowod na co zostaly wydane.Czy moze to nie nalezy do dobrego tonu
oczekiwac udokumentowania wydatkow? a moze to tez tajemnica?

Edited by Linda99
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]To co się tutaj na wątku Gai wyprawia... dziwicie się, że żadna z nas nie ma ochoty się tutaj wypowiadać? Po co? Skoro i tak każdy z Was ma zaślepki na oczach i nie ważne co napiszemy ja czy, czy ktoś inny ze stowarzyszenia i tak nam nikt nie uwierzy.
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Dziwicie się, że nie ma wieści z DS? Ja się nie dziwię.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Zarejestrował się tutaj domek Gai i w normalnych okolicznościach każdy by się cieszył, że DS pisze, że są wieści z pierwszej ręki. Tutaj niestety dom mieszany jest z błotem, rzucane są niesłuszne oskarżenia pod kątem nowego domku. Nikt nie spytał jak się czuje Gaja, co mówią weci.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Każdy od razu pisze, że DS nie chodzi z nią do weta, nie rehabilituje, nie karmi jak powinien.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Może jeszcze się znęca i karmi suchym chlebem, no i do ciągnięcia sanek zimą zaprzęga?[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Ludzie, opamiętajcie się. Jak WY byście się czuli na miejscu ludzi, który kochają Gaję jakby była ich dzieckiem, robią dla niej wszystko co możliwe, a nawet ponad. Konsultują z różnymi wetami, stosują się do wszystkich zaleceń co do spacerów, wskazówek co do jedzenia jakie dostaliśmy z hoteliku. [/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Sprawa sterylizacji Gai była konsultowana z kilkoma lek.wet. i tak jak napisała p. Kamila – każdy wet odradza sterylizację Gai. Oczywiście, jeśli sterylizacja miałaby uratować życie Gai (w sytuacji gdy wdał by się jakiś stan zapalny macicy) wówczas sterylizacja zostanie przeprowadzona, w innym wypadku każdy wet odradza.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Ale po co to piszę, skoro tutaj i tak są PANIE wszystko lepiej wiedzące od wetów.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Wbrew temu co tu piszecie – Gaja mieszka w Polsce, w Poznaniu.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Przecież wizytę przedadopcyjną robiła ania z poznania, która nie jest członkiem naszego stowarzyszenia. Osoba, która słynie z przeprowadzania bardzo solidnych wizyt i jeśli dom nie spełnia oczekiwań dla danego psa, wówczas Ania wprost o tym mówi. A tutaj praktycznie były dwie wizyty – pierwsza, którą robiła ania z poznania, drugą robił Juldan w momencie, gdy zawoził Gaję do DS.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Kolejna sprawa – dlaczego wydaliśmy akurat Gaję do adopcji mając również trójłapkę Dianę pod opieką, która już ponad rok czasu siedzi w hoteliku?[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]To już w ogóle jest śmieszne. Po to się robi psom ogłoszenia, by każdy mógł wybrać sobie do adopcji psa, który odpowiada mu zarówno pod względem charakteru, jak i wielkości, wyglądu.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]To chyba normalne, że jak ktoś dzwoni o np. długowłosego psiaka imieniem Puszek, to nie będę mu wciskać krótkowłosego Bobika. Łapiecie się wszystkiego, by pokazać, jak źle postąpiliśmy, jakim jesteśmy nieodpowiedzialnym stowarzyszeniem.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Następna sprawa – zarzucacie nam, że zbieramy pieniądza na ratowanie bezdomniaków. Przepraszam bardzo – która fundacja,TOZ, stowarzyszenia czy jeszcze inne organizacje nie robią zbiórek na leczenie i utrzymanie swoich podopiecznych? Po to jesteśmy organizacją, by móc zbierać pieniążki, za które leczymy i utrzymujemy naszych podopiecznych, a z całości pieniędzy rozliczamy się w sprawozdaniach. Nie mamy jednego czy dwóch podopiecznych, których możemy utrzymać sami, z własnych pieniędzy. Tych podopiecznych mamy kilkadziesiąt, więc to chyba normalne, że bez wsparcia innych osób, które dobrowolnie wpłacają darowizny na nasze konto, możemy pomagać bezdomniakom.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Jeśli chodzi o pieniądze, które nam Alexa przekazywała – nigdy nie dostała faktury, bo ile razy mówiłam, że mam fakturę i mogę przesłać skan, mówiła że nie chce, nie potrzebuje.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Za utrzymanie i leczenie Wendy mamy faktury zarówno z lecznicy jak i hoteliku.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Jeśli chodzi o pieniążki, które wpłynęły na Dianę: 1000 zł – wpłynęły na moje konto, bo wtedy nie byliśmy jeszcze stowarzyszeniem i są rozliczone na wątku Diany.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Pieniądze, które wpływały na moje konto początkowo na Gaje – były na opłatę pobytu w Psanatorium oraz za wstępne diagnozy w Poznaniu, za co też miałam paragony, ale Alexa mówiła, że ich nie chce.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Poruszę też temat hoteliku i opłat – p. Kamila napisała ile pieniązków dostawała od Alexy i nie rozumiem teraz Waszego oburzenia. Takie były ustalenia Alexy i p. Kamili, nie Wasze.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Są hoteliki, które biorą 500 zł za pobyt w kojcu i się ludzie godzą na płacenie takich cen. Tutaj była ustalona stawka między p. Kamilą a Alexą, była specjalnie osoba, która zajmowała się tylko i wyłącznie Gają. Jeśli takie rozwiązanie ustaliły Alexa z p. Kamilą, to nie rozumiem dlaczego się teraz czepiacie tych stawek.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Następna sprawa: porównujecie nas do niemieckich handlar, że wywozimy psy za granicę, otóż INFORMUJĘ, żę zarówno ja osobiście, jak i teraz jak już jesteśmy stowarzyszeniem nigdy nie wydałam psa do adopcji do Niemiec – pomijając dwa psy w typie cocker spaniela, które zamieszkały u rodziny i każde święta,wakacje są u nas w Polsce.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Kolejna sprawa: dziwicie się, że Gaja została wydana do adopcji. Koszt utrzymania Gai w domu, jaki ponosiła Alexa miesięcznie to 1000 zł. Dla nas to duża kwota i nie było nas na to stać, a formalnie w dokumentach adopcyjnych ze schroniska ja widnieje jako pełnoprawny właściciel Gai i nigdy się Gai nie zrzekłam na rzecz Alexy. Dlatego dla mnie to było normalne, że Alexa się nie odzywała przez dłuższy czas, próbowaliśmy dzwonić, kontaktować się – podjęliśmy decyzję, że będziemy opłacać pobyt Gai, bo zakładaliśmy też scenariusz, że Alexy może nie być już na tym świecie i Gaja siedziała by u p. Kamili z pół roku, aż w końcu ktoś by nas raczył poinformować, co się stało – kto wtedy by zapłacił za pobyt Gai 6000 zł, kto od tak by wyłożył tyle pieniędzy?[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]W listopadzie odpisała w końcu na moje PW Linda99. Między innymi napisała coś takiego, że tragedia jaka spotkała Alexa również nią wstrząsnęła, musiała przejąć pomoc dla potrzebujacych zwierzakow i ludzi . To ja się teraz spytam: czy Gaja, Wendy i Boni nie należały do tych zwierzaków, którym należało pomóc, bądź chociaż poinformować hoteliki, że sprawami Alexy zajmuje się teraz ta i ta osoba, że będą spóźnienia jeśli chodzi o płatności, ale proszę się nie martwić, wszystko jest pod kontrolą. Wystarczyło tylko przedzwonić lub napisać na wątkach Gai, Wendy, Boni. Przecież Linda99 wiedziałaś, że one są podopiecznymi Alexy, chyba normalne, że zarówno hoteliki, jak i my będziemy się martwić, co się stało, skoro nie ma odzewu ze strony Alexy. Wystarczyło chociaż napisać na wątkach – wyjaśniam sprawę, bo Alexa miała wypadek, wszystko wróci za jakiś czas do normy. [/SIZE]

[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Ale lepiej teraz zwalać winę na nas, na osoby, które chciały pomóc, zajęły się utrzymaniem psiaków.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Szkoda, że do tej pory żadna z Was nie spytała, jak się czuje Gaja, co u Wendy, Boni.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Jakoś nikt się nie spytał, czy Gaja chodzi do weta, czy i jak sobie radzi – nie, lepiej od razu napisać, cyt: Czy ten pies byl wogole konsultowany u weterynarza chyba nie.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Kolejny wpis:[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]„Sledza watek i nie pisza ani slowa co robia dla Gai zeby zapewnic temu psu inwalidzie normalne zycie „[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Czy myślicie, że po tym wszystkim co tu wypisujecie, nowy dom będzie się Wam spowiadała z tego co robi? No chyba żartujecie. Nikt normalny w takiej sytuacji nie chciałby mieć do czynienia z takimi osobami jak Wy, a tym bardziej się Wam spowiadał. Potraficie tylko snuć wywody, jak to pies trafił do pierwszego lepszego domu.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]A ja mam zatem pytanie, gdzie były te wszystkie osoby, które tutaj się teraz wypowiadają, w momencie, gdy napisaliśmy, że nie mamy kontaktu z Alexa, że nie wiemy co się dzieje? Gdzie były te osoby w momencie, gdy padło hasło, że szukamy nowego domu dla Gai?[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Gdzie byliście w momencie, gdy padło hasło, że znalazł się dom dla Gai?[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Jakoś wtedy nikogo z Was tutaj nie było, nikt się wtedy nie sprzeciwiał wydaniu Gai do DS, wręcz przeciwnie, wszyscy się cieszyli, że Gaja znalazła nowy domek.
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]I na tym kończę moją wypowiedź tutaj – jest to ostatni mój wpis na wątku Gai.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]I możecie snuć teraz znowu w Waszych głowach dziwne teorie, możecie znów mieszać mnie, stowarzyszenie i wszystkich innych z błotem. W końcu po to się tutaj teraz pojawiliście.[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]A ja tym sposobem odchodzę z dogomanii, skutecznie takimi wpisami spowodowaliście, że nie mam zamiaru marnować czasu na pisanie tutaj z Wami, na czytanie różnych dziwnych zaciągniętych „z księżyca” teorii, wolę realnie pomagać, a czas który poświęcam na wpisywanie się na dogo, poświęcić naszym podopiecznym.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

[B]Ze potrafisz pisac wzruszajace teksty to juz wiadomo a to co tutaj wypisujesz to szczyt bezczelnosci.Ty nigdy nie bylas wlascicielem Gai.Alexa zadzwonila do ciebie calkiem prywatnie i poprosila czy nie mozesz uzyczyc swojego nazwiska do wyciagniecia ze schroniska kalekiego psa ktoremu ona chce pomoc. Gaja nigdy nie byla twoja wlasnoscia ani twojego stowarzyszenia.Alexa nigdy nie konsultowala z toba co i kiedy bedzie z Gaja robione zeby postawic ja na lapy, jak mozna przeczytac na watku o wszystkim dowiadywalas sie z watku Gai.Napisalam ci 3 listopada o wypadku Alexy i ze jej przyszly TZ zginal. Gaja byla adoptowana zaledwie dwa dni temu.Dlaczego nie napisalas ani slowa o tym ze nie macie pieniedzy na utrzymanie Gai i ze ma byc oddana do adopcji, gdybym dostala taka wiadomosc to zareagowala bym natychmiast.Odalas psa do adopcji ktory nie nalezal ani do ciebie ani do stowarzyszenia.Jezeli chodzi o pieniadze to nie piszesz tu prawdy, czesc pieniedzy ktore otrzymalas od Aleksy na Gaje zostaly przeznaczone na pomoc dla twoich psow potrzebujacych pomocy, do tego zapomnialas dodac o ponad 3 tysiacach na twoje prywatne konto na poczatku waszej znajomosci.Piszesz ze Aleksa nie zadala od ciebie rozliczen na wydane pieniadze , to bylo dowodewm duzego zaufania i nie rozumiem jak mozna bylo kogos tak oszukac.Wracajac do Gai sama rozpetalas ta cala burze, brak wiadomosci co dzieje sie z Gaja spowodowalo negatywne komentarze to byl przeciez pies ktorego losy sledzilo wielu ludzi na dogomanii.Piszesz ze Gaja jest konsultowana z weterynarzami nie bardzo w to wierze. Jej lekarzem byl DR.Szczypka z Wroclawia i w rozmowie z nim Aleksa dowiedziala sie ze nikt z lekarzy z Poznania z nim sie nie konsultowal w sprawie Gai jak to mozliwe? przeciez on jako lekarz prowadzacy jest najbardziej predystynowany do udzielenia informacji
nowemu prowadzacemu lekarzowi Gai.Nie posiadasz ani odrobiny klasy zeby przyznac sie do tego ze podjelas niewlasciwa decyzje, probojesz zrzucic wine na innych zaslaniajac sie tym ze gdyby Aleksa nie zyla to mialabys po pol roku do placenia 6000tysiecy zlotych za Gaje. nie musialabys placic za Gaje rodzina Aleksy jest zamozna i Gai nie brakowalo by nic. Jak mozna tak szybko usmiercic czlowieka.Chcesz najwyrazniej uniknac nieprzyjemnych
pytan poniewaz sytuacja robi sie dla was nieprzyjemna to co ty tutaj prezentujesz to sa chwyty ponizej pasa.[/B]

Edited by Linda99
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#006400][B]Witam

Kończymy zabawę w biedną Alexę
[/B][/COLOR]


[LIST]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=128824"][B]Alexa77[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=gethost&ip=85.1.163.68"]85.1.163.68[/URL]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=133007"][B]Linda99[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=gethost&ip=85.1.163.68"]85.1.163.68[/URL]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=140470"][B]majamax[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=gethost&ip=85.1.163.68"]85.1.163.68[/URL]
[/LIST]


[COLOR=#006400][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Moze sprawdzcie moj nik tez.Co ty Akrum masz do ukrycia i co zrobilas z Gaja ze poslugujesz sie takimi metodami.Przeciez ty doskonale wiesz ze Linda, Aleksa, majamax, psia dola i ja tez zalozylysmy IG ktore pomaga psom w Polsce.Nie masz argumentow na to co zrobilas i teraz probojesz zbanowac tych ktorzy pisza negatywne uwagi. Jakim padalcem trzeba byc zeby probowac takich metod.Przywlaszczylas sobie psa i teraz probojesz zabronic pisania na watku o tym.I jak szybko znalazly sie na watku twoje przyjaciolki ktore do tej pory siedzialy cicho.My jestesmy prywatnym kolkiem wzajemnej adoracji i nie naciagamy nikogo na pieniadze zeby udawac milosnikow zwierzat w przeciwienstwie do ciebie.I dalej bedziemy zadawac pytanie gdzie jest Gaja i poza tym bedziesz proszona o dokladne rozliczenie sie z pieniedzy ktore od nas otrzymalas na twoje prywatne konto tez.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

Leilo, gdybyś miala ciut rozeznania, to wiedziałabyś, że zwykły użytkownik dogomanii nie ma możliwości banowania nikogo :p. Może to zrobić wyłącznie moderator i zrobił, po odkryciu, że Linda/Alexa/Maja to jedna osoba wypisująca z tego samego adresu IP (niezgodne z regulaminem dogo). Czy może sugerujesz, że Maupa jest również w spisku z nami :diabloti:??

Link to comment
Share on other sites

Ja tez naleze do kolka Leili 52 i Alexy99 , Lindy i paru innych, tez wysylalam pieniadze na pomoc dla psow w Polsce.Prawie cala nasza firma zaangazowana byla w pomoc dla psow ze schronisk w Polsce
ale po przeczytaniu tego wszystkiego stwierdzam ze wasze metody pozbywania sie niewagodnych sa obrzydliwe.Czy warunkiem zarejestrowania sie na waszym forum jest
posiadanie wlasnego kompiutera? do korespondencji w sprawach pomocy dla zwierzat uzywamy jednego kompiutera ktory ma pare adresow internetowych i do tej pory to nikomu nie przeszkadzalo.Dziwne ze dopiero teraz wasz moderator odkryl to przestepstwo , dziwny zbieg okolicznosci akurat podczas trwania afery z Gaja.Tobie osobo o niku Pyrdka
proponuje najpierw dobrze rozeznac sprawe zanim zaczniesz rzucac podejrzenia.To ze zbanowani zostali ludzie ktorzy wydawali moc pieniedzy na pomoc dla chorych
i kalekich psow i tylko dlatego ze zarzadali wyjasnienia w sprawie przywlaszczenia psa. Cos takiego moze zdarzyc sie tylko w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Leilo, gdybyś miala ciut rozeznania, to wiedziałabyś, że zwykły użytkownik dogomanii nie ma możliwości banowania nikogo :p. Może to zrobić wyłącznie moderator i zrobił, po odkryciu, że Linda/Alexa/Maja to jedna osoba wypisująca z tego samego adresu IP (niezgodne z regulaminem dogo). Czy może sugerujesz, że Maupa jest również w spisku z nami :diabloti:??[/QUOTE]

ania z poznania, ale Ty gdybyś miała więcej rozeznania, to też wiedziałabyś,
że najczęściej moderator działa na czyjąś prośbę lub wyraźną sugestię.
Mam na myśli oczywiście sprawdzanie adresu IP.

Link to comment
Share on other sites

Niedobrze brit ze przyznalas sie do przynaleznosci do naszego prywatnego kolka, mozesz byc tez zbanowana no ale juz sie stalo.Ciebie Pyrdka prosze sproboj sama
formulowac zwroty i nie powtarzaj za mna.Mam jeszcze jedna prosbe, Alexe to ty lepiej zostaw w spokoju w tym co ona robi dla zwierzakow nie jestes w stanie jej dorownac.
Sprawa Gai jest dla nas jeszcze nie zakonczona mimo ze probojecie roznych sposobow zeby ja uciszyc.To musi byc wspanialy domek ktory swoj wpis na watku Gai
zaczyna od slow ; to jest moj pierwszy i ostatni wpis na tym watku-to tak jakby chcial zapobiec zadawaniu dociekliwych pytan.A moze pisalyscie to same? my mamy
watpliwosci co do losow Gai i bedziemy dalej dociekac obojetnie jakim kosztem.Same spowodowalyscie ta cala sytuacje tylko pytanie dlaczego ryzykujecie az tyle?
czy ten pies jeszcze zyje?

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']
że najczęściej moderator działa na czyjąś prośbę lub wyraźną sugestię.
Mam na myśli oczywiście sprawdzanie adresu IP.[/QUOTE]


[COLOR=#006400][B]Pewna jesteś ?[/B][/COLOR]

[COLOR=#006400][B]Wszystkim uczestnikom watku proponuje zapoznac się z Regulaminem Forum a wiele wątpliwości wyjaśni się "samo" bez[/B][/COLOR][B] [COLOR=#006400]zbędnego nabijania postów[/COLOR][/B][COLOR=#006400].
[B]Przypominam że wątek jest "objęty moderacją".[/B]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Z tego co wiem, [B]Maupa ma w zwyczaju wpadać nie zapraszana na wątki[/B], jak również to, że Akrum jej o to nie prosiła. A te dyrdymały pisane w tym samym tonie pod kilkoma nickami dały wyraźnie jasny sygnał......[/QUOTE]


[COLOR=#006400][B]Takie moje prawo i obowiązek[/B][/COLOR].

Link to comment
Share on other sites

Dyrdymaly to probojecie wciskac wy.Ta cala wasza akcja byla niepotrzebna.Akrum od poczatku wiedziala o tym ze nasze kolko wzajemnej adoracjii skalda sie z paru osob.
Nigdy tego nie ukrywalismy i nie odkrylyscie nic nowego i kto z nas pisze i wysyla pieniadze to jest wszystko jedno.Bylo tak przynajmniej do czasu przywlaszczenia przez was
Gai.Oprocz nas byli tez inni ktorzy wyrazali negatywne opinie na temat adopcji Gai , sprawdzcie czy nie pisza z tego samego kompiutera.Jeszcze raz powtarzam moje pytanie:
dlaczego ryzykujecie taka afere jezeli chodzi o adopcje Gai? z kazdym waszym wpisem rosna nasze podejrzenia i utwierdzaja nas w przekonaniu ze ta cala sprawa
smierdzi do nieba.I jeszcze jedno prosze pokazac mi punkt w przepisach waszego forum ktory mowi o tym ze z jednego kompiutera nie moze pisac wiecej osob.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

Leila, a mnie cały czas zastanawia jedno- skoro działacie w kilka osób, macie ten sam komputer, to samo konto, to dlaczego po wypadku Alexy żadna z Was nie zawiadomiła o tym ani hotelu ani Akrum?

Druga sprawa- Linda pisała, że "mieszka w Niemczech, a Alexa w Szwajcarii i dzieli je odległość", czyli nie mogą mieć wspólnego IP, a jednak mają, jakim cudem.....?

Edited by ania z poznania
Link to comment
Share on other sites

A dlaczego ani Akrum ani hotelik nie napisal ze potrzebuje pieniadze na Gaje? my nie wysylamy pieniedzy z konta tylko przekazem ekspresowym zeby psy ktore potrzebuja pomocy mialy pieniadze natychmiast.Aleksa jest najwiekszym sponsorem i w tej sytuacji przejelismy opieke nad wszystkimi naszymi psami i w zwiazku z tym pieniadze dochodzily z duzym
opoznieniem.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

Akrum pisała, do Lindy i do Alexy, po kilkanaście wiadomości na dogo i sms, nie dostała odpowiedzi, próbowała też dzwonić do Alexy,na komórkę i do firmy, ale telefon nie był odbierany. Pisała również na wątku, że potrzebne są pieniądze, również bez odpowiedzi. Dokładnie tak, jak Ty teraz nie odpowiadasz na moje pytania, ja na Twoje odpowiedziałam :).

Czyżby brak argumentów :)?

Edited by ania z poznania
Link to comment
Share on other sites

[LIST]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=144441"][B]brit[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=gethost&ip=85.2.80.100"]85.2.80.100[/URL]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=126949"][B]Leila52[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=gethost&ip=85.2.80.100"]85.2.80.100[/URL]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=133007"][B]Linda99[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=gethost&ip=85.2.80.100"]85.2.80.100[/URL]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=140470"][B]majamax[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=gethost&ip=85.2.80.100"]85.2.80.100[/URL]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...