Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

[QUOTE[quote name='agnieszka32']Nie pomyliło Ci się coś? Gdzie Ty widziałaś post Ani broniący wielonickowca? Ja nigdzie ;-)[/QUOTE]

[quote name='Vectra']eee kochana , masz chyba bardzo złe dni .... szanuj paluszki i czytaj uważnie.[/QUOTE][/QUOTE]
Macie racje, coś mi się popierdykało;-)

[quote name='ania z poznania']Ja?????? Tych wariatek????? Czytałaś tutaj na pewno wszystko? Pokaż mi choć jeden post?????[/QUOTE]
[B]Aniu[/B], pardonsik, przestawiło mi się coś w oczkach;-) To dlatego, że jednocześnie oglądałam "Przed świtem 2";-) [B]Wybaczysz?[/B]:modla:

Edit: Tyle tych nicków z jednym IP, że każdemu może się pomylić;-):oops:

Edited by Doginka
Link to comment
Share on other sites

Angela,Grzegorz-widze ,ze jestescie szczesliwi z Gaja-Kaja ,tylko czy dla szczescia psa juz zalatwiliscie proteze no i ja wykastrowaliscie.
Wlasnie proteza polepszy jej znacznie poruszanie ,uchroni ja przed urazami no i jej zycie bedzie latwiejsze.
Natomiast o zaletach kastracji nie musze milosnikom zwierzat pisac, przed czym chroni i zapobiega.
Macie juz konkretne terminy na zalozenie protezy i kastracje suczki?
[URL]http://www.hunderolli-tierorthopaedie.de/prothetik/prothesen-fuer-vorderen-oder-hinteren-lauf[/URL]

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Kochana czytaj ze zrozumieniem jak już chcesz dawać rady.[/QUOTE]
Przepraszam , nie doczytalam,ze pomiedzy tymi klotliwymi postami bylo napisane ,ze pies ma juz zalozona proteze na kikut tylnej nogi i jest wykastrowana.Ale wspanialych starajacych sie opiekunow pies znalazl.SUPER!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Przepraszam , nie doczytalam,ze pomiedzy tymi klotliwymi postami bylo napisane ,ze pies ma juz zalozona proteze na kikut tylnej nogi i jest wykastrowana.Ale wspanialych starajacych sie opiekunow pies znalazl.SUPER!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

szydełko Ci wypadło ....ooo tam , tam ...dalej .....poza wątek ....idź i nie wracaj :)

Link to comment
Share on other sites

to jak mamy tu wielkich światowców , to ten koleś ... ma organizacje lewą , która adoptuje kalekie psy ... on jest zoofilem.
wykorzystuje seksualnie kalekie zwierzęta , a potem brutalnie je zabija

to jego facjata

[url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/301624_364124887034185_292891856_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to jak mamy tu wielkich światowców , to ten koleś ... ma organizacje lewą , która adoptuje kalekie psy ... on jest zoofilem.
wykorzystuje seksualnie kalekie zwierzęta , a potem brutalnie je zabija

to jego facjata

[URL]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/301624_364124887034185_292891856_n.jpg[/URL][/QUOTE]

widziałam już ostrzeżenia i artykulik o tej kanalii

pewnie zaraz cię obcokrajowce naskoczą że się czepiasz :diabloti: i szydelkiem cię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']widziałam już ostrzeżenia i artykulik o tej kanalii

pewnie zaraz cię obcokrajowce naskoczą że się czepiasz :diabloti: i szydelkiem cię ;)[/QUOTE]
ja mam druty , polska produkcja ... więc się byle dojczlandowskiego szydełka nie obawiam :diabloti:

tak więc droga iksińska pilnuj piesków w kraju w którym mieszkasz , bo tam też się dzieje nieźle.
już wspominałam , mamy XXI wiek , przepływ informacji błyskawiczny ... to nie te czasy , co nam wpajali że sowiety są kul.
Akurat mam ogromną ilość Niemców w znajomych i widzę dzień dnia ile baronostwa tam się wyrabia.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze ciekawy motyw psi ...znajoma , akurat mama koleżanki z podstawówki , mieszka w dojczlandzie , miała new yorka którego lat kilka na wsteczu dostała jako prezent z dawnego kraju:diabloti: ...Kobita jest kaleką , w ciągu ostatnich 4 lat przestała poruszac się na kończynach tylko jeździ na wózku , teraz przyszedł czas pozegnać się z samodzielną egzystencją bo musi mieć opiekę 24/h ...szukali domku dla psa w dojczlandzie ...nie był kaleki ....domku nie znaleźli ....pojechał do tej okropnej Polski i jest panem na włościach :diabloti: tak się w dojczlandzie biją o psy ....taaa kalekie z Polski

Link to comment
Share on other sites

O matko, chyba Nosferatu (nie wiem jak się to pisze:oops:) wampir miał lepszą facjatę:evilbat:
[URL="https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/301624_364124887034185_292891856_n.jpg"]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...92891856_n.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']

tak się w dojczlandzie biją o psy ....taaa kalekie z Polski[/QUOTE]

Bo oni kochają tylko te kalekie bidulki, schorowane, stare. Takie te niemce dobre serducha mają. Kiedyś myslałam, że ludzie przesadzają pisząc o tych niepewnych adopcjach niemieckich, a teraz jestem pewna, że to zwykły, chamski handel i tyle. Wolałabym do końca życia płacić za psa w hotelu w Polsce niż oddać go do Niemiec. Tutaj na Dogo jest taki watek Frani z wodogłowiem, poczytajcie co się odpisuje ludziom, którzy proszą o zdjęcia i relację z pobytu. Powiem tylko, że Frania rozpłynęła się we mgle, a wiadomości o niej nie ma totalnie żadnych.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A to pierwszy pies,który zniknął we mgle?A spróbuj się zapytać to się dowiesz,że masz fobię antyniemiecką,bo wiesz człowiek myślący to taki co ma fobie....Należy bowiem nie myśleć,nie pytać,a radośnie podskakiwać w niemym zachwycie...
Waldemar

Link to comment
Share on other sites

Nie od psa zależy co się z nim dzieje a od opiekuna. W Polsce jest wiele przypadków, wiem, juz czytam, że opiekun bierze psa ( strzelam, schronisko, fundacja, adopcja) i gdzies tam chcą mieć nad nim kontrolę, wizyty po adopcyjne i jak piszecie znika we mgle. W Polsce,w Niemczech, nie ma znaczenia. Wszędzie są ludzie a są jacy są. Nie ma reguły...skoro pies zniknął we mgle, to może właściciel chciał miec spokój od kontroli, wizyt, dogomani, wypowiedzi, oskarżeń itp.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][B][SIZE=4][SIZE=7][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241326-PRZEP%C4%98D%C5%B9-ZIM%C4%98-%21%21%21_Pom%C3%B3%C5%BC-KAMI-przywo%C5%82a%C4%87-WIOSN%C4%98_-daj-jej-NADZIEJ%C4%98%21-Cegie%C5%82kowy_-25-03?p=20623870#post20623870"][SIZE=6]... pomóż Kami przywołać WIOSNĘ... i NADZIEJĘ!!![/SIZE][/URL]

[/SIZE][/SIZE][/B]Zimno, śnieżnie, pochmurno, mroźnie... brrrrrrrrrrrrrrrrr- BEZNADZIEJNIE!!![/SIZE] :-( :-( :-([/B]

DOŚĆ już TEGO![B][SIZE=4] [SIZE=6]Dość już ZIMY![/SIZE][/SIZE][/B]

[SIZE=4][B]Pomóż przepędzić tę upartą Panią... pomóż PRZYWOŁAĆ wiosnę... [/B][/SIZE][B][SIZE=4]
Niech pojawi się znowu NADZIEJA!!!

[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Kamunia lubi zimę i śnieg, [B]ale bardzo potrzebuje NOWEJ NADZIEI... [/B]
bardzo potrzebuje pomocy w bieżącym opłacaniu hotelikui bieżących potrzeb ( zabezpieczenie przed kleszczami) ...
bardzo potrzebuje domu i swojego człowieka...


[SIZE=5][B]Pomóż jej odzyskać NADZIEJĘ...[/B][/SIZE]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/27/p1200510.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8672/p1200510.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]


[SIZE=7][COLOR=#ff0000]ZAPRASZAM[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='ania z poznania']Z prostego powodu- nie czytałam wtedy wątku Gaji. Na wątek weszłam w momencie, w którym zostałam poproszona o przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej w Poznaniu. Nie jesteśmy w stanie udzielać się na wszystkich wątkach.

A adopcjom zagranicznym jestem przeciwna zawsze, nie tylko w tym konkretnym przypadku, nigdy nie wydałam i nie wydam żadnego podopiecznego za granicę. Niestety dużo złego na ten temat słyszałam (nie szukając daleko- w Poznaniu psy na doświadczenia wysyłała była szefowa Toz-u), nie podoba mi się wysyłanie psa setki km, bez możliwości późniejszych kontroli.

Poker, Toyoto- to świetnie, jak spodoba Wam się dom "Alexy" to możecie wysłać któregoś ze swoich podopiecznych, koniecznie napiszcie wrażenia z wizyty![/QUOTE]

[B]Nieprawdą jest ,że szefowa TOZ u z Poznania wysyłala psy na doświadczenia,według Pani to za granicę.
Jest to brzydkie oszczerstwo, i moze się Pani zdarzyć,ze będzie musiala Pani sie tłumaczyć przed sadem.
Regularnie Pani podburza osoby ,które zamiast zajac sie leczeniem,albo sterylizacją psów wchodzą w bzdurne dyskusje.
Obrzucając adopcje w Niemczech ,czy Szwajcarii sfingowanymi podejrzeniami blokuje Pani psom ostatnią szanse normalnego
zycia.Nie wiem czy Pani sobie z tego zdaje sprawę.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Proponuję skontaktować się z osobami, które w schronisku w Swarzędzu pracowały i były świadkami poczynań pani kierownik, zarówno na sprawie przeciwko niej......... Za nic stanowiska nie straciła, prawda..................?

Bardzo chętnie udam się do tego sądu, parę nowych faktów też dorzucę do sprawy :diabloti:.
A co do adopcji zagranicznych, jestem ich wielkim przeciwnikiem i jeżeli je blokuję, to tylko się z tego cieszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kleopatra'][B]Nieprawdą jest ,że szefowa TOZ u z Poznania wysyłala psy na doświadczenia,według Pani to za granicę.
Jest to brzydkie oszczerstwo, i moze się Pani zdarzyć,ze będzie musiala Pani sie tłumaczyć przed sadem.
Regularnie Pani podburza osoby ,które zamiast zajac sie leczeniem,albo sterylizacją psów wchodzą w bzdurne dyskusje.
Obrzucając adopcje w Niemczech ,czy Szwajcarii sfingowanymi podejrzeniami blokuje Pani psom ostatnią szanse normalnego
zycia.Nie wiem czy Pani sobie z tego zdaje sprawę.[/B][/QUOTE]

to może niech szwajcarzy adoptują sobie swoje psy albo te niemieckie co ich tam w schronach też mają multum , jak to takie zaje2biste adopcje są

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej mnie zastanawia co "szanowna" Stefania Kozłowska miałaby uzyskać w sądzie przeciwko mnie.....:diabloti:? To co tutaj napisałam, dokładnie za to została skazana, więc zostało jej to udowodnione.....? Dla zainteresowanych- wystarczy w google wpisać Stefania Kozłowska Poznań, wszystko wyskoczy. Czy też może sąd się pomylił......?

Kleoptaro, Twoja głupota już dawno osiągnęła granice dopuszczalnej normy :roll:

Edited by ania z poznania
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...