Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

[quote name='Leila52']Jezeli moje twierdzenie ze Dr Wasiatycz nie widzial Gai na oczy byloby nie zgodne z prawda , to jestem pewna ze zrobilybyscie wszystko co mozliwe zeby udowodnic jaki ze mnie klamca. Ja na waszym miejscu powiadomilabym Dr Wasiatycza o tym.Grzegorz Rejman umowil sie na wizyte z Gaja
13 lutego i do tej pory sie nie pokazal i nie odwolal nawet wizyty.Ale po co ja to powtarzam,tu nie ma nikt interesu zeby sprawdzic czy to prawda.Ale nie ma problemu jezeli tak
dobrze znasz Dr Wasiatycza to prosze podaj mi na pw twoje nazwisko, a ja zadzwonie do niego jutro i zapytam czy zna ciebie tak dobrze jak mowisz.[/QUOTE]

Hm nr konta i rozmiar buta tez podać? :diabloti:
A co do powiadomienia Kliniki i dr Wąsiatycza myślę, że tym powinien zajać się Grzegorz bo jestem bardzo ciekawa jego opinii na wycieranie sobie "gęby" jego nazwiskiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle stwiedzenia, zapewnienia i puste slowa.G. R. napewno nie odwiedzi kliniki , bo zrobilby to juz 13.lutego 2013 roku.Uzywaj normalnego jezyka nie musisz
byc wulgarna.Numer twojego konta jest mi nie potrzebne,mam pelne swoje i dlatego pomagam schroniskowym biedakom.

Edited by Szamanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leila52']Jak zwykle stwiedzenia, zapewnienia i puste slowa.G. R. napewno nie odwiedzi kliniki , bo zrobilby to juz 13.lutego 2013 roku.Uzywaj normalnego jezyka nie musisz
byc wulgarna.Numer twojego konta jest mi nie potrzebne,mam pelne swoje i dlatego pomagam schroniskowym biedakom.[/QUOTE]
post został zaraportowany

lejlo czy jak ci tam w Polsce jest coś takiego jak ochrona danych osobowych więc twoje chamskie zagrywki zostaw na Deutschland-Schweiz

Edited by Szamanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angela i Grzegorz']Nie chcę przeszkadzać....wiem że macie ważniejsze sprawy niż zwierzęta ale jak wspomniałem jestem po rozmowie z sympozjum lekarzy...jak pisałem wcześniej. Jestem rownież po rozmowie z Paniem Dr. Tomaszem Szczypko. Podawałem również nr. kontaktowy do Pana Dr. W celu prawdomówności. Ale jestem też po rozmowie z Pania preses Urbaniak z Radlina, jak i z moim prawnikiem. Pól dnia spędziłem ( prócz Lekarze Gaji ) na telefony. wyjazdy, bo ktoś na forum sie nudzi i robi jaja. Bo mu sie faktury nie zgadzają. Ja znam już prawdę. Jak wspomniałem, rozmawiałem z lekarzami. Nikt nie zapytał, np. Leyla52 na jaki temat lub o czym rozmawiałem (przecież czytała moja wypowiedz) jak z psem, co powiedzieli. Czyli jak wspomniałem nie o psa tu biega. Za to o płatności, rachunki, pieniądze....non stop. Czemu Leyla52,Brit , piszecie pod jakimiś Nick-ami. Pseudo....co? Boisz się? [B]Moje nazwisko Rejman Grzegorz.....nr tel. 512-047-851. e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B] ja nie kłamie,nie jestem przestępcą i nie uciekam. Nie oddam Ci psa.....musisz z tym żyć. Musisz robic biznes na czymś innym. Gaja to mój pies, nie twoja karta przetargowa. Zdala od niej. Prawdę która znam ( a znam ) pograżyła by ciebie i jeszcze kilka osób. Nawet tutaj. Przeczytaj uważnie...odczep sie ode mnie, mojej żony, mego domu i mojego psa. Nie grozę, a radzę. A teraz przeczytaj wszystko jeszcze raz, by utkwiło ci w pamieci. Wez Ibuprom, pomaga.[/QUOTE]

[quote name='Alicja']post został zaraportowany

lejlo czy jak ci tam w Polsce jest coś takiego jak ochrona danych osobowych więc twoje chamskie zagrywki zostaw na Deutschland-Schweiz[/QUOTE]

jakich danych osobowych??
takich, które sama zainteresowana osoba upublicznia też ??

Link to comment
Share on other sites

A może Gaja ma wszyte kilogramy złota w swoje ciało , bo taka walka o nią.
Jest tysiące psów w schroniskach , Gaja ma dom - zajmijcie się tymi które właśnie na betonie zdychają w samotności , a nie psem który ma ciepło , miłość i wszystko to czego pies potrzebuje.

Do właścicieli Gai , nie dajcie się :) to Wasz pies i żadna dogociotka nie ma do niego praw , chociaż nie wiem jak by tu stękała , tupała , krzyczała i ile by nicków wymyślała.

Pies ma dom , temat zamknięty. Temat adopcyjny.

a laleczki jak mają prywatne porachunki , to może kisiel ? albo inny ring. Obrzydliwe to jest , że wyciera się brudy żywą istotą. Jak można używać psa jako karty przetargowej , bo jedna drugiej próbuje coś udowodnić.

A właścicieli Gai zapraszam na foto blogi , tam możecie założyć suni temat i będziemy miło spędzać czas na pogaduchach o pogodzie. PWP niech się zjada dalej .... co tam psy , ważne by udowodnić wyższość jednej nad drugą :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zirael']
Porównajmy więc. Mamy dwie osoby, które chcą opiekować się Gają.
Alexę, która przez okres 8 miesięcy [B]opłaciła operację Gai oraz trudną rehabilitację po zabiegu[/B], umożliwiła przeprowadzenie zabiegu wszczepienia komórek macierzystych, kupiła wózek, ortezę usztywniającą, urządzenie do stymulacji i rehabilitacji mięśni, opłaciła kosztowne leki do polepszenia przewodnictwa nerwowego w operowanej nodze, specjalistyczne suplementy do ochrony i regeneracji stawów, specjalną holistyczną karmę, itp., wydając na to wszystko niebagatelną kwotę 20 000 zł.[/QUOTE]

nie doczytałam gdzie odbywała się wspomniana rehabilitacja Gai i kto ją prowadził ?

Link to comment
Share on other sites

Vectra...dzięki, mądre słowa. Na tym forum jest jedna osoba, ktora wie ile Gaja ma w sobie złota i co jest tym złotem. Jak Vectra wspomniała jest masa psów na betonie które potrzebują pomocy. Gdzie miłośniczka zwierząt na to, że ma pełno konto ( jeszcze) . Jak widzisz Vectra, nie psy są tu ważne....Dlaczego chodzi o psa na skalę miedzy narodową? Co jest tym przysłowiowym złotem? Macie oczy...a nie widzicie. Jeżeli chodzi o prawo o ochronie danych osobowych. W klinice, ja reprezentuję psa. Pies nie mówi, tak? Jako właściciel, płatnik, podaję własne dane. Kłócicie sie o coś, o czym nie macie pojęcia. Dzwoniłem juz dawno temu do Dr.Szczypko, nie może mi udzielić na info bo nie ja byłem płatnikiem. To jest proste. Czyli Pan Wąsiatycz mówi wszystko co zaburzeniowiec Alexa chce? Bo Ona dzwoni ze Szwajcarii czy tam Niemiec? Hehe. Po za tym, nie mam powodu już iść do kliniki. Gaja nie będzie miała protezy. Nie ma takiej potrzeby. Pies biega jak wariat,bawi sie wariuje, nauczył sie żyć z tym że nie ma łapki ale chce żyć. Nie będę tu więcej pisał....zaraz będzie to użyte przeciwko mnie. W Poznaniu jest pies, nie ma dwóch łap. Po przekątnej. Prawej przedniej, lewej tylnej. Pies biega, tętni zyciem, świetny jest. Widziałem i podziwiam w jaki sposób sobie radzi. Mam 143 zdjęcia Gajki i 6 filmików....bardzo chciałbym Wam pokazać. Naprawdę, bo jestem dumny z mojego psa. Jestem w stanie jeszcze raz przejśc od początku całe wasze wyzwiska, komentarze, obrazy...bo dla Gajki warto Jest warta wszystkiego. Mimo że już trzecia parę butów mi pogryzła, jedna żony, 3 ręczniki, ( w tym 2 swoje po kąpieli...uwielbia sie kompac ) bo potem jest czesana, Dwie kołdry, bo tak nas budzi bo z rana juz chce sie bawić to z nas ściąga....to i tak i tak kochany pies...hehe. Gaja ma drugą smycz ( tak w woli ścisłości) ale zawsze gdy chce wyjść, przynosi starą, może sie przyzwyczaiła. Miała nową, zanim przyjechała do mnie. Ale padły zarzuty że nie mam na smycz. I jak mam sie dzielić z Wami życiem Gajki? Sami sobie odpowiedzcie.

Link to comment
Share on other sites

Grzegorz, za Vectrą powtórze, zapraszamy na Foto Blogi, tam tego typu akcję nie mają miejsca. Tam koleżanki fotoblożanki wychodzą poza piękny bajeczny swiat dogomanii. I w efekcie mamy sporo dystansu do siebie i swoich psów. Bywa wesoło i serdecznie. Tam są ludzie normalni ( no prawie ;) ) i chętnie sobie "potitamy" na Gaję :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest bmmattis

Pan Dr Grzegorz Rejman stwierdzil ze Gai nic nie jest potrzebne, jest wyczesana, wykapana i basta...... hehehe.A jak zostana jej dwie lapy po przekatnej to tez wystarczy.....hehehe
Smutna Polska rzeczywistosc, glupota jak zwykle wziela gore nad rozsadkiem....... hehehe
Fioneczka jak chcesz wiedziec gdzie byla rehabilitowana Gaja to napisz do niej..........hehehe, moze ci odpisze
A teraz szybko zaraportowac, zbanowac i wtedy naprawde oszolomy zostana miedzy soba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']pojawią się pod innymi wymyślnym nickami :lol: jako obrońcy uciśnionych prawdomównych:diabloti: zbanowanych klonów[/QUOTE]

[quote name='bmmattis']Pan Dr Grzegorz Rejman stwierdzil ze Gai nic nie jest potrzebne, jest wyczesana, wykapana i basta...... hehehe.A jak zostana jej dwie lapy po przekatnej to tez wystarczy.....hehehe
Smutna Polska rzeczywistosc, glupota jak zwykle wziela gore nad rozsadkiem....... hehehe
Fioneczka jak chcesz wiedziec gdzie byla rehabilitowana Gaja to napisz do niej..........hehehe, moze ci odpisze
A teraz szybko zaraportowac, zbanowac i wtedy naprawde oszolomy zostana miedzy soba.[/QUOTE]

Alicjo, wykrakałaś :diabloti:!
Alexo, powiedz, czy Twój psychiatra wie co tutaj wyczyniasz....?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Alicjo, wykrakałaś :diabloti:!
Alexo, powiedz, czy Twój psychiatra wie co tutaj wyczyniasz....?[/QUOTE]

no kochana , jestem na dogo już tak długo więc z niejednym debilem miałam do czynienia ...chyba w psychiatryku robili wietrzenie sal :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

To już zle że pies jest czesany i kompany? Fakt..niech leży w kojcu na cemencie. Po co mu dom? Po co dbać o psa? Im więcej burków w schronisku, tym większa kasa...nie? Pies nie będzie miał protezy. Nie jest to praktykowane w Europie. Jest to tylko i wyłącznie dyskomfort dla psa. Jest robiona endoproteza w Anglii ale nie zgodzę sie na żadne implanty, zabiegi operacyjne i eksperymenty na Gaji. Jasne? Pies nie potrzebuje żadnych terapii, nie potrzebuje żadnych operacji i zabiegów. Nie ja jestem lekarzem i nie moja to opinia. Nie zapomnijcie tego skomentować. Większośc Was widział tylko Gajke na video. Skąd wiecie co trzeba psu? Macie cos z głowami?

Link to comment
Share on other sites

Mnóstwo psów śmiga na 3 łapach i świetnie daje sobie radę. Bardziej ludziom przeszkadza takie kalectwo , bo wizualnie kuje w oczy , sam pies ma wywalone na to :)

Grzegorzu , gdyby kiedyś zaszła konieczność , mam cudownego psiego ortopedę , który ma rozum , a nie dogociotkowe miłosierdzie.
A tu cokolwiek zrobisz będzie źle ;) dlatego trzeba takie akcje traktować jak kabaret.

A takie zachowanie i traktowanie ludzi jak tu nastąpiło , należy piętnować i nie dać im krzyczeć i uważać się za boga.
Tracą tylko na tym psy !!!! a podobno to dział pomocy dla psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']
[LIST]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=144441"][B]brit[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=gethost&ip=85.2.80.100"]85.2.80.100[/URL]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=126949"][B]Leila52[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=gethost&ip=85.2.80.100"]85.2.80.100[/URL]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=133007"][B]Linda99[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=gethost&ip=85.2.80.100"]85.2.80.100[/URL]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=viewuser&u=140470"][B]majamax[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/modcp/user.php?do=gethost&ip=85.2.80.100"]85.2.80.100[/URL]
[/LIST]
[/QUOTE]
według mojej wiedzy na temat adresów IP istnieje prawdopodobieństwo że w/w osoby mieszkają w jednym mieście i posiadają internet przesylany drogą radiową bądź kablową przez tego samego dostawcę z tego samego przekażnika , sprawdzając dalej jest to jedna miejscowość z jednym przekaźnikiem ( tak przynajmniej pokazuje mapa google)
wtedy zewnętrzny adres IP , widoczny dla innych użytkowników internetu będzie taki sam

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#006400][B]Witam

Wszystkich chcących teraz dyskutowac na temat numerów IP oraz ich lokalizacji zapraszam do ZAPOZNANIA się z Regulaminem tego Forum.[/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36[/URL]


[COLOR=#006400][B]A ponieważ jak widzę pomimo wiedzy na temat numerów IP jest ogromny problem z korzystaniem z linków to pozwolę sobie wkleic Regulamin Forum tu żeby potem nie było kolejnych wpisów kto i dlaczego[/B][/COLOR]



[quote]

[B]Regulamin użytkowania publicznego forum Dogomania[/B]


[B][U][COLOR=darkred]I. ZASADY OGÓLNE.[/COLOR][/U][/B]

1. Regulamin obowiązuje wszystkich zarejestrowanych użytkowników niniejszego forum dyskusyjnego, które znajduje się pod adresem Dogomania.pl.

2. Użytkownik, który zarejestrował się na forum, akceptuje jednocześnie wszelkie warunki regulaminu łącznie z jego kolejnymi zmianami i logując się zobowiązuje się do ich bezwzględnego przestrzegania.

3. Wszelkie publikowane na forum komentarze i posty to prywatne opinie użytkowników. Administratorzy oraz moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść tych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie regulamin, prosimy o zawiadomienie moderatorów lub administratorów forum Dogomania.


[B][U][COLOR=darkred]II. UŻYTKOWNICY:[/COLOR][/U][/B]


[B]1. KONTO[/B]

a) Każdy użytkownik ma prawo do jednego konta (nicka) na forum. Używanie jednocześnie dwóch kont jest zabronione i grozi usunięciem obydwu. Założenie nowego konta (nicka) jest dozwolone tylko w przypadku rezygnacji z poprzedniego i za zgodą Admina. Jeżeli korzysta się z czyjegoś konta (w przypadku posiadania jednego komputera) należy podpisać się własnym nickiem lub inicjałami.

b) Zabronione jest użyczanie konta osobom zbanowanym. Zachowanie takie skutkuje banem, proporcjonalnym do bana osoby, której konta użyczono.

c) Gdy zachodzi podejrzenie, że konta zostały założone po to, aby łamać regulamin lub wprowadzać zamieszanie będą usuwane bez ostrzeżenia.


[B]2. ZAKAZ[/B]

a) spamowania *
- wielokrotne posty o tej samej treści (linki, zdjęcia, kartki świąteczne, pisanie niechcianych wiadomości na priv) - jest spamem.

b) trollowania *
Uciążliwe spamy i posty mające na celu trolling będą usuwane – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy czy trolla – wraz z autorem.

c) obrażania moderatorów i administratorów forum Dogomania. Każde takie działanie będzie karane natychmiastowym banem.


[B]3. OPINIA, KRYTYKA[/B]

Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach, poparta dowodami, a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem. Każda inna jest niewiarygodna. Krytyka anonimowa będzie usunięta, wobec czego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować z imienia i nazwiska lub w sposób jednoznacznie identyfikujący. Publikowanie danych osobowych i teleadresowych, a także prywatnych wiadomości innych osób jest zabronione.


[B]4. TEMATY[/B]

a) Powielanie tematów - zanim rozpoczniesz nowy wątek sprawdź za pomocą wyszukiwarki u góry strony czy dany temat już był poruszany. Powtarzające się wątki będą usuwane lub łączone – chyba, że moderator zadecyduje inaczej.

b) Tytuły wątków - jeśli rozpoczynasz nowy wątek, zatytułuj go w sposób czytelny i zrozumiały, by inni użytkownicy wiedzieli, czego temat dotyczy, w przeciwnym razie będzie usunięty.

c) Umieść swój post w odpowiednim podforum tematycznym.


[B]5. POSTY[/B]

a) Zabrania się pisania postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- stanowiących reklamę, ofertę matrymonialną, oraz ofertę kupna–sprzedaży – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.

b) Posty pisane przez jednego użytkownika, jeden pod drugim, będą łączone, chyba ze moderator zadecyduje inaczej. Nie dotyczy fotoblogów.

c) Nadużywanie emotikonek, dużych liter, kolorowych czcionek – jest zakazane – uciążliwe posty będą moderowane lub usuwane.

d) Kolor zielony jest zarezerwowany dla moderatorów.

e) Pisząc na forum przestrzegaj zasad ortografii i pisowni języka polskiego!

f) Funkcja podgląd – skorzystaj zanim wyślesz posta – pozwoli Ci ona wyłapać ewentualne braki, literówki i błędy. Jeśli jednak nie skorzystałeś z opcji „podgląd” a w poście są błędy itp. – skorzystaj z opcji "edit" w prawym, dolnym rogu Twojego postu.


[B]6. ZDJĘCIA[/B]

a) Maksymalny rozmiar zdjęcia/grafiki to 640x640 pikseli. Większe wstawiamy w formie linka. Mimo zainstalowanego skryptu zmniejszającego zdjęcia moderatorzy będą zamieniać na linki te, które przekraczają regulaminowy rozmiar.

b) Nie cytuj już zamieszczonej fotki. Jeśli jednak jest to niezbędne, to cytowane zdjęcie zamieniaj na link.

c) W jednym poście może znajdować się maksymalnie 5 zdjęć.

d) Pomiędzy zdjęciami zrób odstęp, aby fotografie nie zlewały się ze sobą.
Fotki, które łamią regulamin będą usuwane lub zamieniane na linki.
Jeśli masz problem z określeniem wielkości obrazka – mod pomoże.


[B]7. PODPISY[/B]

a) Maksymalne 500x100 pikseli (w skład podpisu wchodzą banery wraz z tekstem)

b) Zakazane są podpisy ruchome/animowane *

c) Podpis, jako część składowa postu podlega regulaminowi. Z jednym wyjątkiem: w podpisie mogą znajdować się treści, linki, które normalnie uznane zostałyby za reklamę. Nie wolno jednak reklamować serwisów, których adresy zostały zablokowane przez administratorów. Wygląd podpisu musi jednak w tym przypadku wciąż odpowiadać powyższym ustaleniom.


[B]8.GALERIE[/B]

a) FOTOBLOGI
- jeden użytkownik może utworzyć jedną galerię
- w tym dziale galerie tworzą użytkownicy,którzy posiadają kilka psów różnych ras oraz inne zwierzęta

b) GRUPY FCI oraz GRUPA "Extra"
- na grupach galerie tworzą użytkownicy, którzy posiadają psy rasowe lub w typie rasy oraz kundelki
- użytkownicy, którzy nie chcą mieć galerii na Fotoblogach a posiadają kilka psów różnych ras, mają do wyboru jedną wspólna galerię na wybranej przez siebie grupie lub dla każdego psa osobną, na grupie do której jest przyporządkowany


[B]9. LINKI[/B]

Jeśli znalazłeś ciekawą stronkę i chcesz się nią podzielić z innymi – większość działów na forum posiada „linkownie” zgodne z tematyką danego działu. Jeśli nie jesteś pewien, czy dany link nie będzie poczytany za reklamę – skorzystaj z pomocy moda – napisz do niego PW. Wyjątek stanowią linki do ogłoszeń, gdzie psy oddawane są za symboliczną złotówkę. Niemniej, celowość umieszczenia ich należy uzgodnić z moderatorem działu Psy w Potrzebie.


[B]10. PRAWA AUTORSKIE[/B]

a) Wstawiając zdjęcia, avatary lub inne materiały, należy pamiętać o prawach autorskich i nie wstawiać nic, co jest zastrzeżone lub bez zgody właściciela.

b) Pisząc wiadomość na forum wyrażasz zgodę na jej publikację na łamach serwisu Dogomania. Jednocześnie deklarujesz, że masz świadomość, że wysłana wiadomość staje się częścią serwisu i jej usunięcie w przyszłości może być niemożliwe.

c) Usuwanie z wątku postów lub fotek jest zabronione. Powoduje to nieczytelność tegoż wątku i będzie karane punktami lub banem w zależności od strat jakie będą poczynione w wątku.


[B]11. FORA O RASACH[/B]

Fora o rasach mają pierwszeństwo przed specjalistycznymi – jeśli więc na przykład na forum rasy pojawi się informacja o wystawie klubowej, na forum o rasie pozostanie.


[B]12. [/B][B]PROBLEMY LUB PYTANIA DOTYCZĄCE DZIAŁANIA FORUM, MODEROWANIA[/B]

a) Zgłaszamy moderatorom lub administratorom na PW. Zanim zgłosisz problem/pytanie zajrzyj do FAQ u góry strony.

b) Zgłaszamy funkcją "raportuj zły post"

c) Swoją prośbę / problem zgłaszaj TYLKO do jednego moderatora. Jeśli w ciągu 12 h nie otrzymasz odpowiedzi – dopiero wtedy pisz do innego moderatora. Zgłaszanie jednego problemu kilku moderatorom naraz powoduje bałagan i niepotrzebne zamieszanie.

d) Wątpliwości i uwagi dotyczące sposobu moderowania zgłaszamy wyłącznie na PW moderatora odpowiedzialnego za dany dział, Margo, Admina lub Pogotowia Moderatorskiego.
Posty z uwagami dotyczącymi sposobu moderowania będą usuwane. Nieprzestrzeganie tej zasady będzie skutkowało punktami karnymi lub banem.

e) Przypadki, których nie można rozstrzygnąć zgodnie z regulaminem oraz bany dla użytkowników, będą rozpatrywane indywidualnie i rozstrzygane większością głosów moderatorów.

f) Poza w/w punktami obowiązuje na forum przestrzeganie zasad netykiety (zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w Sieci)

Celowe łamanie powyższego regulaminu, będzie karane przyznaniem użytkownikowi punktów karnych, banem czasowym lub dozywotnim. 10 punktów karnych jest równoznaczne z otrzymaniem bana na miesiąc.


[B][U][COLOR=darkred]II. MODERATORZY[/COLOR][/U][/B]


[B]1. Moderator ma prawo[/B]

a) bez powiadomienia autora zarządzać wątkami, postami i podpisami które łamią regulamin,są nie akceptowane przez Administrację forum oraz są źródłem konfliktów i sporów między użytkownikami.

b) banować użytkownika, który w jakikolwiek sposób narusza godność osobistą moderatora, obraża go i podważa autorytet.


[B]2. Moderator może:[/B]

a) usuwać posty,wątki i podpisy

b) edytować (moderować) posty

c) łączyć wątki

d) dzielić wątki

e) przesuwać wątki

f) blokować (zamykać) wątki

g) zwracać uwagę użytkownikowi na niewłaściwe zachowanie

h) brać czynny udział w interesujących go dyskusjach. Poza pełnioną funkcją jest użytkownikiem jak wszyscy.


[B]2. Moderator ma obowiązek[/B]

a) przestrzegać niniejszego regulaminu

b) usuwać z postów treści obraźliwe, niecenzuralne lub niezgodne z prawem

c) poinformować Administratora forum o rażącym lub nagminnym naruszaniu regulaminu, netykiety lub prawa.


[B]3. Moderator nie ma obowiązku:[/B]

a) wdawać się w dyskusje na temat podjętych decyzji.

b) zabawiać się w archeologa i przekopywać stare wątki. Może to zrobić w miarę chęci i czasu.

c) spędzać na forum 24 h na dobę. Moderator poza pełnioną funkcją ma swoje prywatne życie, więc nie oczekuj, że będzie dyspozycyjny 24 h 7 dni w tygodniu.


[B]4. Moderator nie ma możliwości:[/B]

a) aktywować kont nowych użytkowników

b) zmieniać nicka

c) łączyć kont

d) naprawiać problemów natury technicznej

e) uaktywniać opcji abonamentu dla użytkowników

f) dzwonić ze swojego telefonu do użytkowników w celu ustalania
szczegółów, wyjaśniania konfliktów


[B][U][COLOR=darkred]III. ADMINISTRATOR[/COLOR][/U][/B]


[B]1. Administrator ma prawo:[/B]

- w zasadzie do wszystkiego


[B]2. Administrator ma obowiązek[/B]

- w zasadzie żaden



[COLOR=darkred][B][U]ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU OGÓLNEGO:[/U][/B][/COLOR]

[B]1. Regulamin PwP:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/announcement.php?f=99"]Regulamin PWP i zasady ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ ! ! ![/URL]

[B]2. Regulamin Bazarku:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/112101/"]Nowy REGULAMIN Bazarku[/URL]


[B][U][COLOR=darkred]WYJAŚNIENIA[/COLOR][/U][/B]

[U]* SPAM[/U] – to niechciane elektroniczne wiadomości niezgodne z omawianym tematem. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo. Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość
mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:
1. treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy,

2. odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości,

3. treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.


[U]* TROLLING[/U] - Termin "trolling" pochodzi od ang. Trolling for fish - metoda łowienia ryb, ponieważ troll "zarzuca haczyk", poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię.


[U]* PODPISY ANIMOWANE[/U] - Pod pojęciem podpisów animowanych rozumiane są te zawierające animowane gif'y lub pliki flash, których animacja trwa dłużej niż 3 sekundy lub/i jest zapętlona.

[I]Modyfikacja: 29. kwietnia 2009, godz.: 09:35 [/I][/quote]


[COLOR=#006400][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dużo tu postów łamiących regulamin, a w szczególności ten punkt;-):

[B]e) Pisząc na forum przestrzegaj zasad ortografii i pisowni języka polskiego![/B]
P. Grzegorzu, Pan też nie zna j.polskiego?
Nie pisze się kompie (o ile chodzi o kąpiel), tylko kąpie, no chyba że chodzi o komp - komputer;-)
No, ale w sumie nie tylko Pan pisze łamaną polszczyzną;-)

Czytam od dłuższego czasu ten wątek i powiem Wam, że najbardziej szkoda mi psa!!!
To jest jakaś paranoja i tak naprawdę i przeciwnicy i zwolennicy (nie wiem w sumie jak określić uczestników tego wątku) - wszyscy nieźle obrzucają się błotem, a na temat suni mało co wiemy:sad:
A już na temat banowania się nie wypowiem, bo to żenada:shake: najlepiej się nie odzywać, bo można bana dostać za swoje poglądy;-)
I w sumie ja tak naprawdę nie mam pojęcia komu wierzyć, a komu nie, jedyne co wywnioskowałam z tego wątku to to, że świetnie dajecie sobie na wzajem popalić:roflt:

MAM NADZIEJĘ, ŻE GAJA JEDNAK MA SIĘ DOBRZE, JEST POD STAŁĄ OPIEKĄ VETA I ŻE P.GRZEGORZ SPRAWUJE NAD NIĄ PIECZĘ ODPOWIEDNIĄ DO JEJ STANU;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...