Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

Kamila konsultowala sie z firma robiaca protezy w Warszawie ,ale doszlysmy do wniosku ze oni nie maja doswiadczenia w robieniu takich protez dla psow i dlatego sprawa tej protezy bedzie rozstrzygana w Zürichu gdzie pracuja bardzo dobrzy niemieccy ortopedzi.Jedno jest pewne protezy dla psow nie sa jeszcze tak popularne i wiaze sie to z pewnym ryzykiem dlatego ta sprawe trzeba by skonsultowac z paroma dobrymi ortopedami zanim podejmie sie decyzje.Gaja/Kaja od czasu ostatnich zdjec zrobila duze postepy, chodzi sama po schodach, wskakuje i wyskakuje z samochodu czego wczesniej bez pomocy nie mogla zrobic.Ma juz chip i paszport pozostaje tylko ustalenie daty przyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawialam z Kamila o Gai/Kai psinka robi niesamowite postepy.Gania na swoich trzech lapach jak szalona.Ta polamana lapka jest calkowicie zdrowa i moze ja normalnie obciazac.Ten kto nie wie ze Kaja ma trzy lapy widzac jak ona szybko biega jest bardzo zdumiony kiedy Kamila wyjasnia ze ten psiak ma jedna lapke urwana.Kaja nauczyla sie juz bardzo ladnie aportowac.Wyglada na to ze bedzie mogla prowadzic calkiem normalne zycie mimo ze ma tylko trzy lapki.Ciesze sie bardzo ze cale leczenie Kai przebieglo tak pomyslnie, ale przeciez nie moglo byc inaczej tylu ludzi pomagalo od poczatku w tym zeby Kaja dostala szanse na nowe zycie.

Link to comment
Share on other sites

serce się raduję po przeczytaniu takich wpisów. Ja skromnie zaproszę na pusty wątek[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229837-GACEK-pojawi%C5%82-si%C4%99-znik%C4%85d-POMOCY%21-DS-DT-cokolwiek-Ten-pies-nie-ma-niczego-%28%28?p=19415562#post19415562"] Gacusia[/URL]
który potrzebuje wsparcia bo na razie nie ma nic..;(

Link to comment
Share on other sites

wow, pięknie :)
oglądałam sobie filmik kilka razy w zwolnionym tempie, by dokładnie widzieć jak Kaja układa tą łapę i rewelacja :)
już jej nie wykrzywia, w ogóle sylwetka jej się poprawiła od czasu, jak filmik był w maju nakręcony, bo sobie właśnie porównywałam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

[CENTER][SIZE=3]Chyba przyszedł czas najwyższy by napisać, iż sytuacja Gai/Kai jest nie za fajna.
Nie wiem jak mam to napisać, by nie wyszło źle, by nikt nie zrozumiał tego na opak.

Jak wszyscy wiemy, opiekunką wirtualną Gai była Alexa77, ktora również miała adoptować naszą Gaje - bardzo odpowiedzialna, konkretna osoba, osoba o wielkim sercu dla zwierzaków skrzywdzonych, szczególnie takich jak Gaja.
Oprócz Gai, Alexa77 utrzymuje naszą [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228404-Tr%C3%B3j%C5%82apka-ju%C5%BC-w-Psanatorium"]Wendy[/URL] w Psanatorium i [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/211121-Boni-to-szcz%C4%99%C5%9Bciara-znalaz%C5%82a-DOBREGO-ANIO%C5%81A-bezpieczna-i-leczona-w-hoteliku-%29"]Boni[/URL] w hoteliku Kamiron w Częstochowie. To DOBRY ANIOŁ wielu naszych i nie tylko naszych podopiecznych, które już w swoich domkach grzeją dupki. Dzięki Alexa77 wiele psiaków opuściło schroniska, było leczone, miały naprawiane łapki... dzięki niej wiele psiaków uniknęło eutanazji, amputacji łapek - dzięki niej wiele psów może teraz normalnie żyć.

To jest bardzo sumienna osoba, której nigdy nie będziemy w stanie się odwdzięczyć za całą dobroć, jaką okazała nam i naszym podopiecznym.

Niestety od początku września kontakt się urwał, zarówno my jak i p. Kamila z Kamironu nie możemy się ani dodzwonić, ani mailowo skontaktować z Alexa, podejrzewamy że stało się coś złego - nieszczęścia niestety chodzą po ludziach.
Na pewno wiemy, że Alexa nie zostawiła naszych psiaków od tak, nie wycofała się z opieki nad nimi, tego jesteśmy pewni na 100%.

Mamy nadzieję, że jeśli się coś stało (wypadek, choroba), to jednak Alexa szybko wróci do zdrowia. Szkoda by było stracić tu na ziemi człowieka o tak wielkim sercu dla psiaków.

Kończąc chciałam prosić o wsparcie, sami nie damy rady utrzymać kolejnych 3 psiaków w hotelikach. Nie byliśmy przygotowani na taki obrót spraw, miesiąc się kończy, a rachunki trzeba popłacić.

Jeśli ktoś byłby w stanie zadeklarować się na Gaje, wspomóc piękną owczarkowatą trójłapkę - będziemy wdzięczni :smile:

Wszelki wpłaty prosimy kierować na konto:[/SIZE]

[SIZE=3][B]Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "ŁAPA"
Bank Millennium SA
35 1160 2202 0000 0002 1858 8898
W tytule przelewu należy wpisać: "darowizna na cele statutowe+Gaja"

Dla przelewów z zagranicy
IBAN PL 35 1160 2202 0000 0002 1858 8898
Kod SWIFT banku BIGBPLPW[/B][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Tak, Gaja nadal jest w hoteliku.

Powiem tak, gdybym nie współpracowała z Alexą od około dwóch lat, tylko od miesiąca, dwóch - to myślałabym, że po prostu się wycofała.
Ale długotrwała współpraca, sumienność i odpowiedzialność Alexy - wiem, że coś się musiało stać, choroba, wypadek - nie zrezygnowała by od tak, to nie ten typ człowieka.

Na leczenie chociażby Gai, Alexa wydała kupę kasy, my wszyscy byśmy tyle nie zebrali razem.
Dlatego jesteśmy winni Alexa to, by zająć się teraz dalej jej podopiecznymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Rozumiem,faktycznie nieciekawie.Trzeba pomyśleć o fb,ale Jesteś tam także....Bo na Dogo każdy ma pełno podopiecznych...Co nie znaczy,że nie będzie pomocy...Ja finansowo jestem niewydolny,niestety.Na fb pomogę jak będzie trzeba :smile:[/QUOTE]


wszystko po kolei, FB będzie, ogłoszenia też się ukażą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...