Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='beta ata']Pani z Sandomierza szuka małego pieska, do 10 kg. W piatek bedzie w Krakowie i ogólnie przyjedzie po psa, gdzie trzeba. Macie takiego psiaka?
Jakby co, to proszę o pw.[/QUOTE]

Jeśli domek byłby dobry, a Pani chciałaby pieska to jest ten maluch cos jak trochę przerośnięty york zabrany z Olkusza. To typowa domowa przytulanka. U Angeliki są też podrostki, rodzeństwo, docelowo około 8 kg i piękny podrostek czarny, około 10 kg, wszystkie z Olkusza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Zmieniłam wyróżnienie ogłoszenia Barrego na Diego - niech i on ma szansę się pokazać. A tak wogóle Till to co u niego ? Jak się czuje ?[/QUOTE]

u niego różnie. Upały znosi w miarę, ale głównie jest w domu, wychodzi tylko na siku, dopiero pod wieczór więcej spaceruje. Tylne nogi coraz bardziej odmawiają posłuszeństwa. Zepsuł mi się aparat i nie mogę zrobić zdjecia. Jeśli mozesz prześlij mi nr telefonu na pw to zrobię zdjęcia telefonem i Ci wyślę to wkleisz. Niestety nie zrzucę ich sama bo nie mam kabla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']u niego różnie. Upały znosi w miarę, ale głównie jest w domu, wychodzi tylko na siku, dopiero pod wieczór więcej spaceruje. Tylne nogi coraz bardziej odmawiają posłuszeństwa. Zepsuł mi się aparat i nie mogę zrobić zdjecia. Jeśli mozesz prześlij mi nr telefonu na pw to zrobię zdjęcia telefonem i Ci wyślę to wkleisz. Niestety nie zrzucę ich sama bo nie mam kabla[/QUOTE]
Ja też nie wiem gdzie mój kabel... Można Malgoska do Ciebie ?

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę z prośbą, bo już nie mam pojęcia co z tą kicią zrobić, a do siebie jej wziąć nie mogę, bo mam psa, który nie znosi kotów :(

Pod dom dziewczyny mojego brata przybłąkała się kotka....Wrzucam opis z ogromną, ogromną prośbą o DT albo z prośbą o poszukiwanie, wypytywanie kogo się da, bo aż mi się serce kraje, że ona bezdomna :(

Takie jej zrobiłam ogłoszenia:

[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]PILNIE poszukuję domu dla bezdomnej kotki, która kilka dni temu przybłąkała się pod mój dom. Początkowo przychodziła kilka razy dziennie, ostatnio jednak zaczęła przesiadywać całymi dniami, w nocy także ją widuję. Wystawiłam jej na taras kojec, w którym śpi i wygrzewa się na słońcu. Kotka jest młoda, koloru szarego z małymi rudymi plamkami. Jak tylko usłyszy, że ktoś wyszedł z domu to biegnie, aby się przywitać. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Kotka jest przyjacielska do ludzi, psów i kotów, mizia się o nogi, o ściany, o krzesła, o wszystko do czego dostanie. Nie ma niestety instynktu samozachowawczego, nie ucieka przed samochodami ani przed straszeniem jej. Prawdopodobnie została wyrzucona z jakiegoś domu, nie zachowuje się jak dzikus, nie boi się, nie broni przed innymi zwierzętami. Nie poradzi sobie sama na wsi- atakują ją wiejskie kocury, wychodzi na ulicę nie patrząc na samochody. Przybiega, gdy się ją woła, głośno miauczy jak jest głodna, mruczy jeszcze trochę nieskładnie, na granicy między miauczeniem a mruczeniem. Daje się podnosić, nosić na rękach, sama wchodzi na kolana, daje się obracać, oglądać łapki, drapać, tulić. Kotka jest bardzo ufna, śpi na wycieraczce, w kojcu, na ręcznikach, na schodach, pod większymi krzaczkami. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Bardzo chciałabym, aby kotka znalazła dom, w którym będzie kochana, bo bardzo na to zasługuje.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Kontakt:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]604-430-023[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif][email protected]


Ze swojej strony obiecuję robić ogłoszenia i w razie czego oczywiście także finansową (bazarki), byleby tylko coś jej znaleźć....

[/FONT][/COLOR][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7651/q9le.jpg[/IMG]

[IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2607/f4oj.jpg[/IMG]

[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/9394/y5ej.jpg[/IMG]

[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/9595/spvm.jpg[/IMG]

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8784/s3vu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']a ja tak ostatkiem sił chciałabnym i tu zaprosic na bazarek dla Barbórka - Barrego co niedlugo do DS pojedzie ale spory dług w hotelu u missieek zostanie..


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245455-Kosmetyki-dziewczynka-1-4-ciuchy-damskie-38-40-buty-torebka-do-01-08-do-22"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-01-08-do-22[/URL][/QUOTE]

już pędzimy

Gdzie dokładnie pojedzie Barbórek?
[quote name='paula_t']UWAGA! W CELU POSZUKIWANIA BRYSIA WIDZIMY SIĘ JUTRO O 17 NA ULICY MORACZEWSKIEGO. DLA PRZYPOMNIENIA PODAJĘ NA WSZELKI WYPADEK SWÓJ NUMER TELEFONU: 604-430-023. PROSIMY O POMOC:modla:[/QUOTE]

i jak z malutkim? Udało się?

Ja jestem nieco uziemiona.. znów chore maluszki...
;(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=iwoniam;21113580

i jak z malutkim? Udało się?

;([/QUOTE]

Wklejam post z wątku krakowskiego:
"
Niestety z poszukiwań nici, zgłosiła się zaledwie jedna osoba, a takie poszukiwanie mija się z celem, bo Brysia i tak codziennie (kilka razy dziennie) szuka właściciel wraz ze współlokatorką. Do poszukiwań potrzebnych jest sporo osób, żeby udało się przeczesać cały teren, wywabić go z tych krzaków :-(
Po Brysiu póki co nie ma śladu, nawet nikt nie zadzwonił, że gdzieś był widziany:-("

Szkoda:-(. Ja jestem już zmotoryzowana. Jeżeli będziecie organizować następną "łapankę" i nic mi nie wypadnie, postaram się włączyć. Tylko dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Ja też nie wiem gdzie mój kabel... Można Malgoska do Ciebie ?[/QUOTE]

może być zaraz wyslę

[quote name='iwoniam']już pędzimy

Gdzie dokładnie pojedzie Barbórek?


i jak z malutkim? Udało się?

Ja jestem nieco uziemiona.. znów chore maluszki...
;([/QUOTE]


byłam chętna na poszukiwania z paula ale akcja nie wypaliła

[quote name='Ikusia']Wklejam post z wątku krakowskiego:
"
Niestety z poszukiwań nici, zgłosiła się zaledwie jedna osoba, a takie poszukiwanie mija się z celem, bo Brysia i tak codziennie (kilka razy dziennie) szuka właściciel wraz ze współlokatorką. Do poszukiwań potrzebnych jest sporo osób, żeby udało się przeczesać cały teren, wywabić go z tych krzaków :-(
Po Brysiu póki co nie ma śladu, nawet nikt nie zadzwonił, że gdzieś był widziany:-("

Szkoda:-(. Ja jestem już zmotoryzowana. Jeżeli będziecie organizować następną "łapankę" i nic mi nie wypadnie, postaram się włączyć. Tylko dajcie znać.[/QUOTE]

ja czekałam na rozkaz ale chyba tylko ja i paula, smutne :(

Link to comment
Share on other sites

Ikusia, muszę Ci pokazać jak robić cytat framgmentów wypowiedzi :)

Szczeniaczki mają się znacznie lepiej,
mój portfel niestety nie...

Na dzień dzisiejszy dług w gabinecie za "poprzednie" szczeniaki w liczbie 8 + Mróffka wynosi ponad 2100zł
do tego wszystkie pozostałe zwierzaki - sterylki, leczenie, kastracje..\
Łącznie jest ponad 4 tys zł.
Na konto gabinetu wpłynęły przelewy bazarkowe 1038,09 zł - bazarek krakowianki, z bazarku Ikusia +Iwoniam chyba 342zł, pani od Foki wpłaciła 200zł. Masza wpłaciła część za Malinkę, na mnie spoczęły opłaty za Jagodę i Jeżynkę. Była jeszcze jedna wpłata chyba 100zł od pani o nazwisku na literę W. To pokryje sporą część długu szczeniaków (czekam na oficjalne rozliczenie z gabinetu), ale i tak do spłacenia jest znacznie więcej.. Niestety, a tu były już kolejne wydatki - najpierw w weekend zdobywanie surowicy i wizyty w gab. Amicus, a wczoraj i dziś na Majora, gdzie jest taniej.
Zapłaciłam za moją Mamę Tuni
[*], za Nerona, za Misię i za Bryzunię
[*]. Na wyłożenie z własnej kieszeni na razie więcej nie mam.. i z tego też powodu, między innymi, nie mogę wziąć na DT żadnego maluszka. Dług za Hafunię także jest wyrównany z bazarków.
Czekam na rozliczenie od pani doktor i wszystko, ze szczegółami dołączę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Ikusia, muszę Ci pokazać jak robić cytat framgmentów wypowiedzi :)

Szczeniaczki mają się znacznie lepiej,
mój portfel niestety nie...

Na dzień dzisiejszy dług w gabinecie za "poprzednie" szczeniaki w liczbie 8 + Mróffka wynosi ponad 2100zł
do tego wszystkie pozostałe zwierzaki - sterylki, leczenie, kastracje..\
Łącznie jest ponad 4 tys zł.
Na konto gabinetu wpłynęły przelewy bazarkowe 1038,09 zł - bazarek krakowianki, z bazarku Ikusia +Iwoniam chyba 342zł, pani od Foki wpłaciła 200zł. Masza wpłaciła część za Malinkę, na mnie spoczęły opłaty za Jagodę i Jeżynkę. Była jeszcze jedna wpłata chyba 100zł od pani o nazwisku na literę W. To pokryje sporą część długu szczeniaków (czekam na oficjalne rozliczenie z gabinetu), ale i tak do spłacenia jest znacznie więcej.. Niestety, a tu były już kolejne wydatki - najpierw w weekend zdobywanie surowicy i wizyty w gab. Amicus, a wczoraj i dziś na Majora, gdzie jest taniej.
Zapłaciłam za moją Mamę Tuni
[*], za Nerona, za Misię i za Bryzunię
[*]. Na wyłożenie z własnej kieszeni na razie więcej nie mam.. i z tego też powodu, między innymi, nie mogę wziąć na DT żadnego maluszka. Dług za Hafunię także jest wyrównany z bazarków.
Czekam na rozliczenie od pani doktor i wszystko, ze szczegółami dołączę.[/QUOTE]

Mam jeszcze trochę rzeczy, które zostały mi po likwidacji sklepu, część zdjęć już mam, w przyszłym tygodniu zrobię resztę, umówiłam się z Missiaa, że je prześlę i Ona zrobi bazarek, chciałabym go podzielić na 3 cele, między innymi na Twój DT. Nie wiem ile z tego będzie ale tylko tak mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Ja też na pewno zrobię na Ciebie bazarek, nic się nie martw nie zostawimy Cię :)[/QUOTE]
Mogę dolozyć troche fantow z opcją wysyyłki od siebie.

A tymczasem wciąz trwa bazarek krakowianki na trzy cele w tym bdt iwoniam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Mogę dolozyć troche fantow z opcją wysyyłki od siebie.

A tymczasem wciąz trwa bazarek krakowianki na trzy cele w tym bdt iwoniam[/QUOTE]

[quote name='Justyna Lipicka']ja też będę robić bazarek na iwoniowe zoo:) będzie dobrze!![/QUOTE]


i damy radę

tymczasem zapraszam po sąsiedzku do dziadziusia
[B][I][SIZE=5][FONT=comic sans ms][COLOR=#800080]
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245605-Yoda-zaprasza-szaliczki-i-torby-do-03-08-13r-godz-22-00[/URL]
[B][I][SIZE=5][FONT=comic sans ms][COLOR=#800080]
-
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']W odp. z roku poprzedniego jak rowniez biezacego, informacja z gminy wedlug mnie jest poprawna, pisza ze ma z wami podpisane porozumienie a umowe gmina zawarla w 2012 z fundacja Anny K. ludzie zwierzetom w potrzebie zas w tym roku oprocz porozumienia z wami umowe zawarla z firma Damich. Masz okazje sprawdzic czy wszystkie zwierzeta wylapane w latach 2011 i 2012 trafily do was, jesli nie wszystkie to pozostale trafily do piekla.[/QUOTE]

Czyli do Racławic ? oj Jolu bo się iwoniam pogniewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']a teraz złe wieści...
już tak po kolei oficjalnie...................
Wczoraj w nocy umarła Gizunia :( ;(
obie z jej Panią, panią Anią ciężko to przechodzimy, bo to była wspaniała sunia.. od kilku tygodni była leczona na jelita, ale jednak...to, co się wydarzyło przed jej adopcją, w pierwszym DT prawdopodobnie... pozostawiło trwałe ślady w jej organizmie..
Tak czy inaczej... GIZA MIAŁA NAJWSPANIALSZY dom przez te ostatnie miesiące. Gdy ją ostatnio odwiedzałam...była naprawdę szczęśliwa.

I kolejna zła wiadomość.. Moje maleństwo Czacza.. odeszła kilka godzin temu............. ;(. Niestety nosówka i brak pomocy ze strony osoby, która ją zabrała chorą ze schroniska w Szczytach czy ciort jeden wie skąd...spowodowały, że zmiany neurologiczne, uszkodzenie serduszka i ogólny zły stan zdrowia malutkiej były nieodwracalne.... ;([/QUOTE]

Zaczynamy podliczanie iwoniam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']malo mnie to interesuje, jestem tu dla zwierzat a nie dla kumoterstwa, a kieruje sie faktami, dowodami, madrymi argumentami.[/QUOTE]To czemu nie wolno wyadoptowac psa którego właściciel usiłował zabić i dotkliwie poranił przy świadkach - bo NIE MA PRZEPADKU. a KTOZ rozdaje na prawo i lewo psy Fundacji - mimo że NIE MA PRZEPADKU, ani nawet czasowego odbioru ?I to są FAKTY właśnie ( może mało wygodne )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maksy']To czemu nie wolno wyadoptowac psa którego właściciel usiłował zabić i dotkliwie poranił przy świadkach - bo NIE MA PRZEPADKU. a KTOZ rozdaje na prawo i lewo psy Fundacji - mimo że NIE MA PRZEPADKU, ani nawet czasowego odbioru ?I to są FAKTY właśnie ( może mało wygodne )[/QUOTE]
Kto chce zlapac kilka srok za ogon, moze nie zlapac zadnej, to nie jest moj cel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Mam jeszcze trochę rzeczy, które zostały mi po likwidacji sklepu, część zdjęć już mam, w przyszłym tygodniu zrobię resztę, umówiłam się z Missiaa, że je prześlę i Ona zrobi bazarek, chciałabym go podzielić na 3 cele, między innymi na Twój DT. Nie wiem ile z tego będzie ale tylko tak mogę pomóc.[/QUOTE]

Dziękuję Aniu,
mam jeszcze te rzeczy z poprzedniego razu, czekają na najbliższy bazarek,
One są naprawdę piękne,
na pewno się sprzedadzą, a to wszystko dzięki Tobie. !:)

[quote name='Malgoska']Ja też na pewno zrobię na Ciebie bazarek, nic się nie martw nie zostawimy Cię :)[/QUOTE]

Dziękuję Ci Malgoska
[quote name='barb']Mogę dolozyć troche fantow z opcją wysyłki od siebie.
Wszystko się przyda, a czy masz zdjęcia tych fantów?
poproszę moje niezawodne aniołki, aby pomogły, a i noce przesiedzę ile będę w stanie.
A tymczasem wciąz trwa bazarek krakowianki na trzy cele w tym bdt iwoniam[/QUOTE]
i serdecznie na niego zapraszam ! :)
[quote name='Justyna Lipicka']ja też będę robić bazarek na iwoniowe zoo:) będzie dobrze!![/QUOTE]
Dzięki Justynka.
Zawsze mogę liczyć na Waszą pomoc !
[quote name='Malgoska']i damy radę

tymczasem zapraszam po sąsiedzku do dziadziusia
[B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245605-Yoda-zaprasza-szaliczki-i-torby-do-03-08-13r-godz-22-00[/URL]
[B][I][SIZE=5][FONT=comic sans ms][COLOR=#800080]-
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][/B][/B][/QUOTE]
Zapraszamy serdecznie !
[quote name='Maksy']Niech utrzymują te psy ci co uniemożliwili AK opiekę nad nimi. Kto sieje wiatr zbiera burzę . no to KTOZ , inspektorzy i pracownicy do roboty[/QUOTE]

Jak widzisz ja utrzymuję twoje psy anno i jej poplecznicy.
i Małgosia w Harbutowicach także, a to ty powinnaś za nie płacić co do złotówki; w końcu niezłą kasę za nie brałaś.
Jesteś żałosna i to jest mój [B]ostatni[/B] komentarz do ciebie, bo szkoda NASZEGO CZASU na polemikę z kimś, kto patrzy przez pryzmat portfela, a nie przez zwierzęce cierpienie i działania [B]na rzecz zwierząt[/B].

Pouczam cię, że to jest wątek [B]psów z Olkusza[/B], nie z Harbutowic, Winiar, Kłaja-Szarowa, Podłęża, Pawiej, Zręczyc i wszystkich pozostałych miejsc, gdzie dręczyłaś psy i koty.

[quote name='Ada-jeje']mało mnie to interesuje, jestem tu dla zwierząt a nie dla kumoterstwa, a kieruje się faktami, dowodami, mądrymi argumentami.[/QUOTE]

I chwała Tobie i Wam wszystkim za to. !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maksy']Niech utrzymują te psy ci co uniemożliwili AK opiekę nad nimi. Kto sieje wiatr zbiera burzę . no to KTOZ , inspektorzy i pracownicy do roboty[/QUOTE]
Widzieliśmy tę opiekę... ale pewnie telewizja kłamie :angryy:
[quote name='Maksy']To czemu nie wolno wyadoptowac psa którego właściciel usiłował zabić i dotkliwie poranił przy świadkach - bo NIE MA PRZEPADKU. a KTOZ rozdaje na prawo i lewo psy Fundacji - mimo że NIE MA PRZEPADKU, ani nawet czasowego odbioru ?I to są FAKTY właśnie ( może mało wygodne )[/QUOTE]

[quote name='iwoniam']

Jesteś żałosna i to jest mój [B]ostatni[/B] komentarz do ciebie, bo szkoda NASZEGO CZASU na polemikę z kimś, kto patrzy przez pryzmat portfela, a nie przez zwierzęce cierpienie i działania [B]na rzecz zwierząt[/B].

Pouczam cię, że to jest wątek [B]psów z Olkusza[/B], nie z Harbutowic, Winiar, Kłaja-Szarowa, Podłęża, Pawiej, Zręczyc i wszystkich pozostałych miejsc, gdzie dręczyłaś psy i koty.



I chwała Tobie i Wam wszystkim za to. ![/QUOTE]
Tak, to jest wątek psów z Olkusza.

[quote name='majku33krakow']MAKSY A TY NIE MOŻESZ DAĆ LUDZIOM SPOKÓJ,LUDZIE CHCĄ SIĘ ZAJĄC SWOJA PASJĄ,POMOCĄ A TY JESTEŚ GORZEJ JAK PIĄTA KOLUMNA,idź na spacer wyładuj się na pracy na cos robienie a nie utrudnianiu życia ludziom.[/QUOTE]
Dokładnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...