Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='masza44']Mam prośbę o ogłaszanie Suzie tylko na Małopolskę bo mi dzwonią ludzie z Dolnego Śląska i są zawiedzeni, że tak daleko nie wydaje do adopcji a ja mam zasadę,że wszystkie tymczasy odwożę osobiście do DS i w razie problemów itp jest bliżej podjechać i pomóc.
Ale jest odzew z ogłoszeń i bardzo się ciesze i dziękuję Javeno[/QUOTE]
Ja robiłam tylko na małopolske. Nie wiem ,kto jeszcze robił ogłoszenia.

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Super. Może ludzie sobie źle popatrzyli, dziękuję.[/QUOTE]
Nie koniecznie. Ogłoszenia ,które sa robione i sa na 1 stronie ,sa widoczne dla wszystkich .Poza tym ,ludzie czasem patrza na wszystkie województwa.Dla niektórych nie ma problemu jechac ,nawet kilkaset kilometrów. Byłam na takich wizytach kilka razy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Nie koniecznie. Ogłoszenia ,które sa robione i sa na 1 stronie ,sa widoczne dla wszystkich .Poza tym ,ludzie czasem patrza na wszystkie województwa.Dla niektórych nie ma problemu jechac ,nawet kilkaset kilometrów. Byłam na takich wizytach kilka razy.[/QUOTE]
Acha. Tak, ale ja mam problem z wysyłaniem psów tak daleko wolę mieć je na oku w razie problemów, przerabiałam 2 razy powrót psa najpierw z Dąbrowy Górniczej potem z Jeleniej Góry, i wolę tego nie przeżywać więcej. Odkąd też sama zawożę do domów szczeniaki to robię mały wykładzik co i jak bo najlepiej tego konkretnego szczeniaka znam, pokazuję konkretne rzeczy na nim ( jak uczyć siad, jak chodzenia na smyczy itp co robić jak on coś tam robi np. skacze, albo szczeka czekając na jedzenie itp) mam lepszy kontakt z adoptującymi i co to dużo mówić- mam na oku. Nie da się wysterylizować szczeniaka a wolę sprawdzać to jak dorosną. Dlatego trzymam się swojej metody bo odkąd ją stosuje nie było zwrotu z adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Acha. Tak, ale ja mam problem z wysyłaniem psów tak daleko wolę mieć je na oku w razie problemów, przerabiałam 2 razy powrót psa najpierw z Dąbrowy Górniczej potem z Jeleniej Góry, i wolę tego nie przeżywać więcej. Odkąd też sama zawożę do domów szczeniaki to robię mały wykładzik co i jak bo najlepiej tego konkretnego szczeniaka znam, pokazuję konkretne rzeczy na nim ( jak uczyć siad, jak chodzenia na smyczy itp co robić jak on coś tam robi np. skacze, albo szczeka czekając na jedzenie itp) mam lepszy kontakt z adoptującymi i co to dużo mówić- mam na oku. Nie da się wysterylizować szczeniaka a wolę sprawdzać to jak dorosną. Dlatego trzymam się swojej metody bo odkąd ją stosuje nie było zwrotu z adopcji.[/QUOTE]

Tu masz racje. Nigdy sie nie skontroluje nalezycie ,jak pies idzie gdzieś daleko. Tym bardziej sterylki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']jaki śliczny
ale chyba poszukiwania wciąż trwają????[/QUOTE]

Tak, poinstruowałyśmy Pana trochę, powiedziałyśmy, że nie wolno się poddawać i trzeba szukać, bo czasem psiaki i po długim czasie się odnajdują, no i oczywiście że trzeba zwiększać zasięg poszukiwać + rozwiesić papierowe ogłoszenia, zgłosić do schroniska, Straży Miejskiej. Z tego, co mi wiadomo dzisiaj od 5 rano do czasu pójścia do pracy go szukał, w pracy drukował ogłoszenia papierowe i miał porozwieszać po okolicy i oczywiście dalej szukać, już ze znajomymi (współlokatorami) po pracy każdego dnia.

Link to comment
Share on other sites

a ja pozwolę sobie zaprosic na bazarek dla MAJI mix gończej wyciągnietej niedawno z Olkusza..ewentualny dochód na sterylkę

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245245-Biżuteria-paski-ciuchy-mniejsze-i-wieksze-buty-na-Maję-z-Olkusza-do-25-07-do-22-0[/URL]


[B]ZAPRASZAM !!! [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']To jest Bryś:

[IMG]http://imageshack.us/a/img580/9892/imgp6061z.jpg[/IMG]

Nie znalazł się niestety :( Ciemno, otwarte duże tereny, wysokie trawska :([/QUOTE]


Pojawiło się światełko w tunelu....Dzisiaj zadzwoniła Pani z wywieszonych w okolicy ogłoszeń, która widziała Brysia niedaleko domu, siedzi w tych wysokich trawach. Pan chodzi i szuka cały czas, a my [B]na sobotę szukamy osób chętnych do szukania i łapania małego! Prosimy o pomoc![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Pojawiło się światełko w tunelu....Dzisiaj zadzwoniła Pani z wywieszonych w okolicy ogłoszeń, która widziała Brysia niedaleko domu, siedzi w tych wysokich trawach. Pan chodzi i szuka cały czas, a my [B]na sobotę szukamy osób chętnych do szukania i łapania małego! Prosimy o pomoc![/B][/QUOTE]

wracam w sobotę w nocy
mogę w niedzielę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Pojawiło się światełko w tunelu....Dzisiaj zadzwoniła Pani z wywieszonych w okolicy ogłoszeń, która widziała Brysia niedaleko domu, siedzi w tych wysokich trawach. Pan chodzi i szuka cały czas, a my [B]na sobotę szukamy osób chętnych do szukania i łapania małego! Prosimy o pomoc![/B][/QUOTE]

W krakowskim schronisku jest psia klatka łapka.
Można ją pożyczyć i zwabić Brysia.
Ja wam nie pomogę, bo pani Małgosia w Harbutowicach ma prawdopodobnie salmonelle i muszę jej pomóc na miejscu, ale jedźcie na Rybną i pogadajcie.

Link to comment
Share on other sites

a ja tak ostatkiem sił chciałabnym i tu zaprosic na bazarek dla Barbórka - Barrego co niedlugo do DS pojedzie ale spory dług w hotelu u missieek zostanie..


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245455-Kosmetyki-dziewczynka-1-4-ciuchy-damskie-38-40-buty-torebka-do-01-08-do-22"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-01-08-do-22[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...