Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='iwoniam']W

WEDŁUG MNIE TEN SAM, tylko w ogłoszeniu właściciela zła data.
według niego zaginie za jakies 4 tygodnie ;)[/QUOTE]

Tak, własciciel się pomylił z datą(miesiącem), ale zaginął 29 czyli w dniu kiedy Malgoska napisała, że znaleziono psiaka.

No i psiak zaginął w Zielonkach czyli niedaleko miejsca znalezienia tamtego psiaka (Turowiec).
Malgoska wypowiedz się ;)

Wszystko wskazuje na to, że to ten sam psiak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']



Może dla uściślenia:
Mama miśków wyciągnęła mamę z maluszkami, Wojtek wziął je do Krakowa. Po drodze pozostawił bodajże Szczęściarę (a nie tę beżową sunię, która miała zostać wówczas wyciągnięta z Olkusza) w hotelu i pozostawił tam także Trufelkę ze szczeniakami. Miało być na 3 dni... jest do dziś. Maluszkom dwóm znaleźliśmy dom; Kafirek jest koło Majowej ;) heh, Zoria w Sułkowicach, a Atosik umarł na krwotoczne zapalenie jelit (one przyjechały już trochę nie w formie do hotelu i było to wiadomo, Iwonka z hotelu zgłaszała, że maluchy są chore), nie udało się go ocalić.
Trufla pozostała, nikt się do niej nie przyznaje, nikt jej nie chce.
Jest dość mała, niekłopotliwa. Jej wada: jest stara, ma ok 8 lat.......
Poza tym jest kochana.

.[/QUOTE]

W ogłoszeniach jest 5-6 lat (również od Iwonki z Amoka). Zmienić na 8 ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']bedę mogła paczki posłać dopiero w pn, sharka, małgosia, może tak być?[/QUOTE]
W przyszły poniedzialek ? sharka będzie nieobecna od 8-15 lipca (ma informację w podpisie)., a Malgoska w sobotę wyjeżdza na urlop.

Wy już po porannym spacerku czy jeszcze przed ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']czy to nie jest ten psiak??!?!?!!
[URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,22152,Zaginiony,Zielonki,Trezor.html[/URL][/QUOTE]

jesteś wielka!!!!!!
myśle że to on zaraz tam dzwonie.

rozmawialam
na 99% to on ; po południu będziemy się widzieć bo teraz wszyscy w pracy; dzieki missiaa!

Edited by Malgoska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']bedę mogła paczki posłać dopiero w pn, sharka, małgosia, może tak być?[/QUOTE]

[quote name='barb']W przyszły poniedzialek ? sharka będzie nieobecna od 8-15 lipca (ma informację w podpisie)., a Malgoska w sobotę wyjeżdza na urlop.

Wy już po porannym spacerku czy jeszcze przed ?[/QUOTE]
sharka raczej nie zagląda na ten wątek. Trzeba pytać u Trufli, na bazarku z przepisem lub PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Krakowianko, ja się dzisiaj obrobiłam prawie z zaległymi pakietami, które obiecałam, więc jutro biorę się za psiaki Iwonki. Jutro na pewno zrobię Miodzia i Soniak, bo mam jeszcze takiego Koralika do ogłoszenia, rozpiskę na środę dam jutro ;)[/QUOTE]
Podrzuccie mi jakiegoś psiaka ,zrobie mu pakiet ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']W ogłoszeniach jest 5-6 lat (również od Iwonki z Amoka). Zmienić na 8 ?[/QUOTE]
TAK, on nie ma tak mało, nie ma co ludzi oszukiwać, bo i tak jak ją zobaczą to będą wiedzieć..

[quote name='Malgoska']jesteś wielka!!!!!!
myśle że to on zaraz tam dzwonie.

rozmawialam
na 99% to on ; po południu będziemy się widzieć bo teraz wszyscy w pracy; dzieki missiaa![/QUOTE]

super, oby na zywo to tez był "ten" pies.

[quote name='Javena']Podrzuccie mi jakiegoś psiaka ,zrobie mu pakiet ogłoszeń.[/QUOTE]

a może być Iwa??
poza tablicą, moruskiem i gumtree wszystkie portale "wolne"
nie zdążę ich ogosić wszystkich na zbyt wielu, bo Natalię mam chorą, płakunia malutka, jest non stop na rękach, bo w pozycji horyzontalnej ją przydusza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']TAK, on nie ma tak mało, nie ma co ludzi oszukiwać, bo i tak jak ją zobaczą to będą wiedzieć..



super, oby na zywo to tez był "ten" pies.



a może być Iwa??
poza tablicą, moruskiem i gumtree wszystkie portale "wolne"
nie zdążę ich ogosić wszystkich na zbyt wielu, bo Natalię mam chorą, płakunia malutka, jest non stop na rękach, bo w pozycji horyzontalnej ją przydusza.[/QUOTE]
obojętne .Można na tym watku ,albo [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Juz masz wszystko na emailu, dziękuję i czekam na nr rachunku. :)[/QUOTE]
Jaki nr?? Ja z dobrego serducha.Akurat mam okienko na bazarku .Czekam na reszte danych i nie moge sie doczekać:)

Iwonko ,choć tyle moge pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Jak tam Yoreczek ,nikt nie dzwonił?[/QUOTE]

pytają ludzie o niego chcący go przygarnąć. Prawowity właściciel nie dzwonił.
Ale i tak na ten moment psiak poczuł sie gorzej, przestał jeść, wymiotował, więc najpierw trzeba go podkurować.

Link to comment
Share on other sites

ostatnie wpłaty:
[B]wpłaty:[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242115-ZAKONCZ-na-zoo-pod-opieka-iwoniam-BAJKI-PUZZLE-KARTY-do-gry-i-inne-gry-!!-Do-30-4/page7[/URL]
49,80zl

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241795-PROMOCJE-Sporo-nowych-rzeczy-oplecionych-srebrem-na-długi-iwoniam-18-Maja-22h/page24[/URL]
746,45zl

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243322-Rozliczony[/URL]
90zl

DZIĘKUJĘ !!
Ja nie mogę załączać zdjęć, ale lada moment wszystkie skany -rachunki - dołączy mi aniołek, który nie ma z jakiegoś dziwnego powodu zablokowanego FB, flickra, picasy i image shack.. Nie wiem dlaczego tam mam..
na email moge przesłać wszystko. Ktoś reflektuje?
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']pytają ludzie o niego chcący go przygarnąć. Prawowity właściciel nie dzwonił.
Ale i tak na ten moment psiak poczuł sie gorzej, przestał jeść, wymiotował, więc najpierw trzeba go podkurować.[/QUOTE]
O choinka ,to znów wydatki. To sie nie skończy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Podrzuccie mi jakiegoś psiaka ,zrobie mu pakiet ogłoszeń.[/QUOTE]
a może dałabyś radę zrobić dla Malwinki u Pani Marty w hoteliku na BDT, zabrana z Olkusza. Wysłąłąbym Ci opis i zdjęci na mejla co?
Iwona mam potwierdzenie że AS zapłaci w 100% za sterylizację Trufli, czy to z Tobą załatwiać sprawy dokumentów czy z Pania Iwoną z hotelu?

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]aka nina - 90zł-[/SIZE][/B][SIZE=3] "na psy z olkuskiej mordowni" [/SIZE][B][SIZE=3] DZIĘKUJEMY. wpłata 21.06.2013
saldo: 82,50zł - do wykorzystania na bieżąco.
[/SIZE][/B][SIZE=3]Proponuję opłacić szczepienia Trufelce. [/SIZE][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B][SIZE=3]Wirusówki ma ode mnie już opłacone, trzeba ją tylko dowieźć i zaszczepić. Pozostaje wścieklizna i inne zabiegi.
Może też część na sterylizację/koszt hotelowania?[/SIZE][B][SIZE=3][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam'][B][SIZE=3]aka nina - 90zł-[/SIZE][/B][SIZE=3] "na psy z olkuskiej mordowni" [/SIZE][B][SIZE=3] DZIĘKUJEMY. wpłata 21.06.2013
saldo: 82,50zł - do wykorzystania na bieżąco.
[/SIZE][/B][SIZE=3]Proponuję opłacić szczepienia Trufelce. [/SIZE][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B][SIZE=3]Wirusówki ma ode mnie już opłacone, trzeba ją tylko dowieźć i zaszczepić. Pozostaje wścieklizna i inne zabiegi.
Może też część na sterylizację/koszt hotelowania?[/SIZE][/QUOTE]
To na hotelowanie , sterylizację będzie maiła darmową tylko pozostaje kwestia dopełnienia formalności ( procedura opisana na 1 stronie wątku AS)

Link to comment
Share on other sites

O, wow
wspaniała wiadomość.
Przekażę Iwonce z Amoka, ona ma wszystko - książeczkę zdrowia Trufelki też będzie mieć Iwonka,
Najłatwiej przez nią, bo ma Trufelkę na miejscu, a ja bym tylko wprowadzała zamęt.
Dziękujemy !
[quote name='masza44']a może dałabyś radę zrobić dla Malwinki u Pani Marty w hoteliku na BDT, zabrana z Olkusza. Wysłąłabym Ci opis i zdjęci na mejla co?
Iwona mam potwierdzenie że AS zapłaci w 100% za sterylizację Trufli, czy to z Tobą załatwiać sprawy dokumentów czy z Pania Iwoną z hotelu?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']O, wow
wspaniała wiadomość.
Przekażę Iwonce z Amoka, ona ma wszystko - książeczkę zdrowia Trufelki też będzie mieć Iwonka,
Najłatwiej przez nią, bo ma Trufelkę na miejscu, a ja bym tylko wprowadzała zamęt.
Dziękujemy ![/QUOTE]
To poproszę o numer tel. zadzwonię i wszystko wyjaśnię z nią jak to załatwić, Iwonka pozdrawiam, wpadnijcie kiedyś do nas jak będziecie po drodze- za jakieś 2 tyg będą jeżyny:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...