Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='iwonamaj']Jest juz watek dla tych suniek- zapraszamy

sprawa mega pilna- 3 ciężarne sunie z Olkusza, mają zapewnione sterylki i kasę na start, czas nagli, grozi wywózka
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246698-3-ciężarne-sunie-z-Olkusza-mają-zapewnione-sterylki-weta-i-kasę-na-start-DT-na-cito?p=21252890#post21252890"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post21252890[/URL][/QUOTE]
Tak sie sklada ze zadna z wyciagnietych suk, nie byla ciezarna. Suka biala ktora byla ciezarna zostala sprytnie ukryta a dzis czytamy na watku ze sie oszczenila i ma 5 szczeniakow, w zwiazku z powyzszym [B]zaznaczam ze ostatni raz zobowiazalam sie do pomocy psom z Olkusza, poinformuje rowniez o tym Marte, jest to celowe dzialanie osob, ktore dobrze znam ktore zabraly sunie po to zeby nie robic sterylki aborcyjnej, koniec z oszolomami, moherowymi beretami, to nie jest pierwszy raz. Nie bede wspierac rozmnazaczek.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Tak sie sklada ze zadna z wyciagnietych suk, nie byla ciezarna. Suka biala ktora byla ciezarna zostala sprytnie ukryta a dzis czytamy na watku ze sie oszczenila i ma 5 szczeniakow, w zwiazku z powyzszym [B]zaznaczam ze ostatni raz zobowiazalam sie do pomocy psom z Olkusza, poinformuje rowniez o tym Marte, jest to celowe dzialanie osob, ktore dobrze znam ktore zabraly sunie po to zeby nie robic sterylki aborcyjnej, koniec z oszolomami, moherowymi beretami, to nie jest pierwszy raz. Nie bede wspierac rozmnazaczek.[/B][/QUOTE]
Tak jest,napewno specjalnie wzięły i ją schowały .Czekały ,aż sie oszczeni. Ale sprytnie zrobiły. ....

Kobieto ,gdzie wejdziesz tam siejesz zamet.
Nawet w Mętkowie ,gdzie proszona byłas o pomoc i interwencje w sprawie psa , narobiłas dziadostwa ludziom ,którzy tak sie poświecili zwierzakom.
Cała wieś sie śmieje ,że chodzą i prosza o pomoc finansową Fundacje .Ja tylko chciałam zapytać . Ile Fundacja dała tym ludziom? Prawie wszystkie pieniadze były od darczyńców. Poza tym ,czy oni nie pomagali ,jak trzeba było przetrzymac jakiegoś psa? Raz tylko odmówili ,bo pies był chory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Tak jest,napewno specjalnie wzięły i ją schowały .Czekały ,aż sie oszczeni. Ale sprytnie zrobiły. ....

Kobieto ,gdzie wejdziesz tam siejesz zamet.
Nawet w Mętkowie ,gdzie proszona byłas o pomoc i interwencje w sprawie psa , narobiłas dziadostwa ludziom ,którzy tak sie poświecili zwierzakom.
Cała wieś sie śmieje ,że chodzą i prosza o pomoc finansową Fundacje .Ja tylko chciałam zapytać . Ile Fundacja dała tym ludziom? Prawie wszystkie pieniadze były od darczyńców. Poza tym ,czy oni nie pomagali ,jak trzeba było przetrzymac jakiegoś psa? Raz tylko odmówili ,bo pies był chory.[/QUOTE],
ja nie mam zwyczaju, pisania i chwalenia sie ile robie dla zwierzat. mam inna metode dzialania , uswiadomie Cie opieka nad zwierzetami nalezy do gmin. ja nie napisalam ile razy bylam w Metkowie i po co, ale Ty bylas tam az dwa razy. Jest tyle nieszczescia zwierzat, ze skoro Ty podjelas sie pomocy dla P. z Metkowa nie ma potrzeby zebym jeszcze ja w tym uczestniczyla. Fundacja pomaga na tyle na ile jej starcza pieniedzy. Przeciez zbieracie wciaz kase na wlasne konta, ja na swoje nie zbieram, wiec i nie mam co, przekazywac z swojego konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje'],
ja nie mam zwyczaju, pisania i chwalenia sie ile robie dla zwierzat. mam inna metode dzialania , uswiadomie Cie opieka nad zwierzetami nalezy do gmin. ja nie napisalam ile razy bylam w Metkowie i po co, ale Ty bylas tam az dwa razy. Jest tyle nieszczescia zwierzat, ze skoro Ty podjelas sie pomocy dla P. z Metkowa nie ma potrzeby zebym jeszcze ja w tym uczestniczyla. Fundacja pomaga na tyle na ile jej starcza pieniedzy. Przeciez zbieracie wciaz kase na wlasne konta, ja na swoje nie zbieram, wiec i nie mam co, przekazywac z swojego konta.[/QUOTE]
To po co było opowiadac ,jak to fundacja im pomaga......

dwa razy byłam z męzem,ale wiele razy z innymi dogomaniaczkami.

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena'][B]Tak jest,napewno specjalnie wzięły i ją schowały .Czekały ,aż sie oszczeni. Ale sprytnie zrobiły. ....

Kobieto ,gdzie wejdziesz tam siejesz zamet. [/B]
Nawet w Mętkowie ,gdzie proszona byłas o pomoc i interwencje w sprawie psa , narobiłas dziadostwa ludziom ,którzy tak sie poświecili zwierzakom.
Cała wieś sie śmieje ,że chodzą i prosza o pomoc finansową Fundacje .Ja tylko chciałam zapytać . Ile Fundacja dała tym ludziom? Prawie wszystkie pieniadze były od darczyńców. Poza tym ,czy oni nie pomagali ,jak trzeba było przetrzymac jakiegoś psa? Raz tylko odmówili ,bo pies był chory.[/QUOTE]

ha ha ha ha ha ha ha,

Edited by majku33krakow
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']znajac Ciebie raczej tego nie odszczekasz ale ja w tej chwili dzwonie do P.K.
z zapytaniem jaka to krzywde im wyrzadzilam?[/QUOTE]

Ano taką ,że było powiedziane policjantowi ,że Fundacja im pomaga finansowo. Nie wiadomo skąd mieli taką wiadomosć,że dom w Okleśni sprzedali ,a przyjechali do Mętkowa i udają biedaków. Zbierają zwierzęta i wyłudzają pieniadze od Fundacji. Ja wiem ,że dużo jest wyssane z palca ,ale po co było wogóle mówić ,że Fundacja pomaga ,przecież W WIĘKSZOŚCI to ludzie z dogo ,a nawet z poza dogo. To by było na tyle. Prosze dzwonic.

Co wycierpieli od ludzi ,to ich. Cieżko jest życ na wsi i ciagle widzieć te uśmieszki i słyszeć docinki zwłaszcza zza płotu.

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Ano taką ,że było powiedziane panu policjantowi ,że Fundacja im pomaga finansowo. Nie wiadomo skąd mieli taką wiadomosć,że dom w Okleśni sprzedali ,a przyjechali do Mętkowa i udają biedaków. Zbierają zwierzęta i wyłudzają pieniadze od Fundacji. Ja wiem ,że dużo jest wyssane z palca ,ale po co było wogóle mówić ,że Fundacja pomaga ,przecież W WIĘKSZOŚCI to ludzie z dogo ,a nawet z poza dogo. To by było na tyle. Prosze dzwonic.


Co wycierpieli od ludzi ,to ich. Cieżko jest życ na wsi i ciagle widzieć te uśmieszki i słyszeć docinki zwłaszcza zza płotu.[/QUOTE]

ano ja nie jestem Javena i plotami sie nie zajmuje przy plotach nigdy nie stalam a tlumaczyc sie przed Toba i Tobie podobnymi nie mam najmniejszego zamiaru. Zycze powodzenia w dalszym romnazaniu zwierzat jadowita zmijo. To ze kochasz ploty swiadczy najlepiej Twoj wpis o szczeniakach z OL. ktore z tym watkiem nie maja nic wspolnego, ale swiete Teresy tak maja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']ano ja nie jestem Javena i plotami sie nie zajmuje przy plotach nigdy nie stalam a tlumaczyc sie przed Toba i Tobie podobnymi nie mam najmniejszego zamiaru. Zycze powodzenia w dalszym romnazaniu zwierzat [B]jadowita zmijo.[/B] To ze kochasz ploty swiadczy najlepiej Twoj wpis o szczeniakach z OL. ktore z tym watkiem nie maja nic wspolnego, ale swiete Teresy tak maja.[/QUOTE]

Ja tu nikomu nie ubliżyłam . W moich wpisach nie sączy sie jad .

[SIZE=4][B]KONIEC[/B][/SIZE]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Tak jest,napewno specjalnie wzięły i ją schowały .Czekały ,aż sie oszczeni. Ale sprytnie zrobiły. ....

Kobieto ,gdzie wejdziesz tam siejesz zamet.
Nawet w Mętkowie ,gdzie proszona byłas o pomoc i interwencje w sprawie psa , narobiłas dziadostwa ludziom ,którzy tak sie poświecili zwierzakom.
Cała wieś sie śmieje ,że chodzą i prosza o pomoc finansową Fundacje .Ja tylko chciałam zapytać . Ile Fundacja dała tym ludziom?[B] Prawie wszystkie pieniadze były od darczyńców.[/B] Poza tym ,czy oni nie pomagali ,jak trzeba było przetrzymac jakiegoś psa? Raz tylko odmówili ,bo pies był chory.[/QUOTE]
[B]A co chcesz siegac po moje pieniadze?[/B] bo inteligenta osoba wie ze na kocie fundacji, nie prawie wszystkie a wlasnie [B]wszystkie pieniadze [/B]to pieniadze darczncow. Zycie poczete zwierzat juz tak przyslonily Ci umysl ze od konkretnego myslenia boli Cie zapewne glowa. Natomiast ploty to twoja silna cecha bo co ma P. z Metkowa z tym watkiem wspolnego? Odpowiem sama PLOTKARSTWO.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje'][B]A co chcesz siegac po moje pieniadze?[/B] bo inteligenta osoba wie ze na kocie fundacji, nie prawie wszystkie a wlasnie [B]wszystkie pieniadze [/B]to pieniadze darczncow. Zycie poczete zwierzat juz tak przyslonily Ci umysl ze od konkretnego myslenia boli Cie zapewne glowa. Natomiast ploty to twoja silna cecha bo co ma P. z Metkowa z tym watkiem wspolnego? Odpowiem sama PLOTKARSTWO.[/QUOTE]

Mozecie nie bawic się w odbijanie piłeczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Ano taką ,że było powiedziane panu policjantowi ,że Fundacja im pomaga finansowo. Nie wiadomo skąd mieli taką wiadomosć,że dom w Okleśni sprzedali ,a przyjechali do Mętkowa i udają biedaków. Zbierają zwierzęta i wyłudzają pieniadze od Fundacji. Ja wiem ,że dużo jest wyssane z palca ,ale po co było wogóle mówić ,że Fundacja pomaga ,przecież W WIĘKSZOŚCI to ludzie z dogo ,a nawet z poza dogo. To by było na tyle. Prosze dzwonic.

Co wycierpieli od ludzi ,to ich.[B] Cieżko jest życ na wsi i ciagle widzieć te uśmieszki i słyszeć docinki zwłaszcza zza płotu[/B].[/QUOTE]

zgadza się tylko że trzeba się nie przejmowac ludzmi,ludzie im chleba nie daja,lekceważyc uśmieszki docinki.Ada-jeje ja myslałem że ty wiesz że na wsi nic nie można mówic bo zaraz sąsiedzi wezmą kogos na języki,takie rzeczy się wie,Ale nie przejmuj się zło wróci do ciebie.

Edited by majku33krakow
Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']zgadza się tylko że trzeba się nie przejmowac ludzmi,ludzie im chleba nie daja,lekceważyc uśmieszki docinki.Ada-jeje ja myslałem że ty wiesz że na wsi [B]nic nie[/B] [B]można mówic[/B] bo zaraz sąsiedzi wezmą kogos na języki,takie rzeczy się wie,[B]Ale nie przejmuj się zło wróci do ciebie.[/B][/QUOTE]
z reguly nie dyskutuje z Toba nawet na Twoje PW nie odpowiadam jak zauwazyles, byles przy tym i slyszales podobnie jak Javena, papier jest cierpliwy, przyjmie wszystko podobnie jak dogo, ale nie przejmuj sie zlo wroci do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']mnie to już się nie chce wchodzić na dogo, wszędzie kłótnie i wylewanie żółci, sami frustraci :([/QUOTE]
Z jednej strony po to jest forum, żeby ludzie dyskutowali, wymieniali poglądy i one mogą się różnić ale smutne jest to, że niektorzy nie umieją tego robić w przyzwoitej formie, bez obrażania przeciwnika, nie przestrzegając Regulamiu portalu. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Bardzo wszystkich przepraszam ,ze to akurat na tym watku ,ale poprostu w tym momencie pusciły mi nerwy. [B]PRZEPRASZAM.[/B][/QUOTE]

Nie przepraszaj każdemu nerwu poszczają jak ktoś tak postępuje jak ada-jeje ,nie chce to niech nie daje kasy a nie wypomina potem że dała.WSTYDZ SIĘ Ada-jeje FRUSTRATKO.COŚ CHYBA REPREZENTUJESZ SOBĄ?

Link to comment
Share on other sites

dla odmiany cos na temat olkuskiej mordowni:
iwoniam pojechala do Olkusza, a to nikt inny jak inspektor KTOZ, na etacie platnym. A co robi KTOZ, zamiata sprawy pod dywan, oni bronia pale, a stwierdzamy to na fakcie. Na sprawie zalozonej przez nas p/ko pale, sedzina powoluje sie na zeznania swiadkow inspektorow KTOZ na platnych etatach, powolanych przez oskarzonego, (jak dla mnie podejrzane), w uzasadnieniedniu wyroku, strona 17 ostatni akapit czytamy: swiadkowie, inspektorzy KTOZ, :diabloti::diabloti: uczestniczyli w wielu kontrolach i [B]nie[/B] [B]stwierdzili powazniejszych nieprawidlowosci w zakresie bytowania zwierzat, przypadkow znecania sie nad zwierzetami. [/B]:angryy:( wyrok wraz z uzasadnieniem bedzie umieszczony na naszej stronie). Takich inspektorow, dala bym swiniom na pozarcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']dla odmiany cos na temat olkuskiej mordowni:
iwoniam pojechala do Olkusza, a to nikt inny jak inspektor KTOZ, na etacie platnym. A co robi KTOZ, zamiata sprawy pod dywan, oni bronia pale, a stwierdzamy to na fakcie. Na sprawie zalozonej przez nas p/ko pale, sedzina powoluje sie na zeznania swiadkow inspektorow KTOZ na platnych etatach, powolanych przez oskarzonego, (jak dla mnie podejrzane), w uzasadnieniedniu wyroku, strona 17 ostatni akapit czytamy: swiadkowie, inspektorzy KTOZ, :diabloti::diabloti: uczestniczyli w wielu kontrolach i [B]nie[/B] [B]stwierdzili powazniejszych nieprawidlowosci w zakresie bytowania zwierzat, przypadkow znecania sie nad zwierzetami. [/B]:angryy:( wyrok wraz z uzasadnieniem bedzie umieszczony na naszej stronie). Takich inspektorow, dala bym swiniom na pozarcie.[/QUOTE]

strasznie dziwne są twoje wpisy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']dla odmiany cos na temat olkuskiej mordowni:
iwoniam pojechala do Olkusza, a to nikt inny jak inspektor KTOZ, na etacie platnym. A co robi KTOZ, zamiata sprawy pod dywan, oni bronia pale, a stwierdzamy to na fakcie. Na sprawie zalozonej przez nas p/ko pale, sedzina powoluje sie na zeznania swiadkow inspektorow KTOZ na platnych etatach, powolanych przez oskarzonego, (jak dla mnie podejrzane), w uzasadnieniedniu wyroku, strona 17 ostatni akapit czytamy: swiadkowie, inspektorzy KTOZ, :diabloti::diabloti: uczestniczyli w wielu kontrolach i [B]nie[/B] [B]stwierdzili powazniejszych nieprawidlowosci w zakresie bytowania zwierzat, przypadkow znecania sie nad zwierzetami. [/B]:angryy:( wyrok wraz z uzasadnieniem bedzie umieszczony na naszej stronie). Takich inspektorow, dala bym swiniom na pozarcie.[/QUOTE]

Widać, że nie czytałaś zawiadomienia do prokuratury złożonego przez iwoniam.
W sprawie, o której piszesz Iwona nie zeznawała i dobrze o tym wiesz, więc nie powołuj się na nią, bo wówczas Iwona nie pracowała jeszcze w KTOZ.
Za pisanie kłamstw dałbym Ciebie na pożarcie świnkom mimo, że to fajne zwierzątka i nie chciałbym, aby jadły zatrute rzeczy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...