Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

Wytrzymałości Wam życzę, to wcale przecież może nie być koniec, mogą być kolejne "ośrodki".
Potrzebna ewidencja, zbiór tych uratowanych ze zdjęciami - ludzie mogą szukać zaginionych.

...Tak jak Gaborek - ślepaczek z Krężla - z jednej mordowni do drugiej... Bez porządnych papierów adopcyjnych, od Emira, Arki - nigdy się nie odnalazł... jak kamień w wodę pod "troskliwą opieką" pochrzanionej p. A. Nie mogę przestać o nim myśleć i o nich wszystkich...

Oby tym razem sąd się popisał...

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że nie na temat, ale pilnie potrzebuję pomocy. Szukam dyspozycyjnej osoby która pojedzie po niufke. Samochód jest, transport jest, ale to wielki pies i potrzebna druga osoba do pomocy. Z Krakowa jest trochę drogi a potem na śląsk. Więc sporo czasu to zajmie. Niufy są łagodne i spokojne, ale nie wiadomo jak ta będzie sie w aucie zachowywać. Sprawa jest pilna o suka w ciąży nie wiadomo ile i trzeba szybko sterylke aborcyjną wykonać. Tutaj nie możemy sobie pozwolić na czekanie....
Nie mogę wiecej napisać publicznie bo sprawa jest trochę ... No.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Nie wiem Sybisia czy pamiętasz watki(zamknięte ) na których wyzywano mnie i pisano jak ja to kłamię na temat ,Kłaja , Podłeżą czy pani Ani . Wszędzie gdzie sie pojawiłam na wątku był maksy ,marr, dużo wcześniej już w zeszłym roku jak pisałam ,co sie dzieje, beatadz i wszyscy wypisywali jaka to jestem zła ,czepiam sie pani Ani i że przyczyniłam sie do zlikwidowania wspaniałego schroniska w Kłaju. Straszono mnie sądem za zniesławienie , otrzymywałam telefony z pogróżkami.

[/QUOTE]

doskonale pamiętam te wpisy:(
powiem szczerze,że trudno było tylko na podstawie nich samych stanąc po jednej ze stron
dziś juz wiem,ze na dogo są ludzie, którzy dbają przede wszystkim o swoje interesy i jak mi się wydaje rozpozać ich moza po charakterystycznym sposobie pisania i myślenia, bardzo szybko atakują, i prawie zawsze powołuja się na dobro psów, ten atak zamiast chęci współpracy jest jednak znamienny

pozdrawiam i wiele, wiele sił w pracy zyczę!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Nie wiem Sybisia czy pamiętasz watki(zamknięte ) na których wyzywano mnie i pisano jak ja to kłamię na temat ,Kłaja , Podłeżą czy pani Ani . Wszędzie gdzie sie pojawiłam na wątku był maksy ,marr, dużo wcześniej już w zeszłym roku jak pisałam ,co sie dzieje, beatadz i wszyscy wypisywali jaka to jestem zła ,czepiam sie pani Ani i że przyczyniłam sie do zlikwidowania wspaniałego schroniska w Kłaju. Straszono mnie sądem za zniesławienie , otrzymywałam telefony z pogróżkami.

Tak niedawno dostałam maile od osób ,które otrzymywały na swoja skrzynkę list otwarty z komentarzem .
Pozwolę sobie wkleić
[INDENT][FONT=Times New Roman]"Serdecznie witam. Przesyłam link do listu otwartego Pani Ani Krawczyk. Zastanawiam się ile jeszcze czasu upłynie zanim urażona duma Magdy Hejdy i nienawiść Beaty Porębskiej minie. Pewnie nigdy. A gdzie w tym wszystkim są zwierzęta? [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Pozdrawiam ..........................[B]Tutaj było imię i nazwisko osoby wysyłającej ale skasowałam [/B][/FONT]





[URL]http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/784262,list-otwarty-fundacji-ludzie-zwierzetom-w-potrzebie,id,t.html[/URL][FONT=Times New Roman]"[/FONT]






[/INDENT]
[FONT=Times New Roman]I możne gdyby nie te osoby można było by coś wcześniej robić dla tych zwierząt ale niestety pani Ania miała obrońców ,którzy pomagali jej być zawsze krok przed nami.[/FONT][/QUOTE]
Pamiętam, co wyprawiała osoba o nicku Maksy, zagorzały/a wielbiciel/ka A.K. Na jaki wątek by się nie weszło, wszędzie były jadowite ataki na KTOZ i inspektorów. Sama pisałam do Admina o zdyscyplinowanie tej osoby, bo wszędzie było plucie i zaśmiecanie. Pewnie teraz też zacznie wielbic' i użalac' się nad "męczennicą". Fotka ( w Superexpresie) "czarnej damy" w skórze i z morderczą miną - powalająca, za sam wygląd należą się co najmniej 2 lata. Najbardziej żal biednych zwierzaków, ile jeszcze takich miejsc ukrywa ta podła baba?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Cioteczki , dla olkuszaka Karo szukamy leków, serdecznie prosimy o przejrzenie apteczek bo może komuś nie są potrzebne...plizzzz

cytuję z wątku:

"I jeszcze mobilizacja lekowa. Karuś obecnie dostaje espumisan i buscopan (na trawienie) oraz enerenal i spironol (krążenie).
Popytajcie proszę, może ktoś znajomy ma oddania te leki. Każdy blistro odciąży Karusiowi budżet."

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237406-Karo-staruszek-olkuszak-z-tętniakiem-w-DT-k-Łodzi-pomóżcie-bo-ja-od-maja-w-szpitalu?p=20865866#post20865866"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post20865866[/COLOR][/URL][/QUOTE]

Będziemy mieć na uwadze informację,
mam nadzieje, że uda się leki wszystkie zorganizowac

[quote name='Justyna Lipicka']ja tez zdjęć nie widzę:(
Iw w najbliższym czasie (2tygodnie) zrobię bazarek dla Twoich zwierząt i Karo 50/50, może być?
Straszne rzeczy się "u nas" dzieją...jakim trzeba być człowiekiem by na śmierć głodową skazywać tyle psów;([/QUOTE]

wkleję zatem raz jeszcze, przez picase, bo widać inna metoda pozwala mi jednej widzieć zdjęcia

[quote name='sybisia']18 maja w Superexpresie był artykuł i zdjęcia z aresztowania tej wrednej wywłoki. Boże, co to za kraj gdzie takie potwory po każdej aferze (np.Kłaj) odradzają się jak głowa hydry?!!! Ciekawe, co teraz będzie wypisywał Maksy, skoro jego umiłowana prezeska paradowała w kajdankach w asyście policji na 2 mies. do aresztu (szkoda, że tylko na 2 mies., ale mam nadzieję, że po rozprawie posiedzi dłużej). Staram się panowac' nad emocjami, nie zawsze mi się udaje i w tym przypadku życzę jej wszystkiego najgorszego, żeby się udławiła tą forsą zgarniętą na psiej męce.[/QUOTE]

Dziś jeździliśmy i szukaliśmy kolejnych miejsc "przetrzymań" piesków
Mam prośbę:
Przenoszę wszystkie informacje na temat psów odebranych, zatrzymanych, zabezpieczonych na wątek "szukamy domów" = psów z Harbutowic, ponieważ tam jest obecnie 50 (do wczoraj 51, bo wczoraj przywiozłam jedną sunię z H do domu) psów podrzuconych przez A.K. w ostatnich tygodniach.
Najpierw się wahaliśmy, bo wiedzieliśmy, że ilościom tej pani = ogłoszeniom, karmie, szczepieniom... nie poradzimy, ale teraz, uważam że należy dać temu wyraz i powiedzieć, co jest faktem.
50 piesków przyjechało do Harbutowic w ostatnich tygodniach.
Od A.K.
Pani Małgosia cała drży z obawy, że tym pieskom coś grozi, że ktoś je zabierze i ona nie będzie wiedziała co się z nimi dzieje.
Prawdą jest, że jest teraz bardzo dużo, za dużo psów w Harbutowicach, ale DZIĘKI Małgosi one żyją, a nie leżą martwe na Pawiej czy w Podłężu.
Małgosia cały czas, nie tylko ona z resztą, przeżywa tę sytuację, ale..
Mamy tylko nadzieję, że jeśli gdzieś są jeszcze psy, które miały dojechać do Krakowa/Harbutowic, a nie dojechały...
Mamy nadzieję, że się one odnajdą całe i zdrowe. Na tym polu działamy dzień i noc.
W dwóch miejscach przetrzymań A.K. psy nie miały tak źle. Na szczęście były tam osoby, które zadbały o dobro piesków.
W jednym, kolejnym psów jest dużo, pani robi co może, ale będzie jej bardzo potrzebna pomoc, bo psów jest bardzo dużo.
Wszyscy z własnej kieszeni za to płacą,
my pertraktujemy z gminami, BO TO ONE TEŻ ZAWINIŁY nie kontrolując "swoich" psów i pozwalając na budowę, otwieranie kolejnych, nie kontrolowanych ośrodków.
TO JEDNAK NIE JEST TEMATEM NAJISTOTNIEJSZYM.
Sunia, którą wczoraj zabrałam (przyjechała do Małgosi w ostatnim transporcie) była prawie rasowa, malutka jamniczka.
Była w zaawansowanej ciąży.
Dziś jest już po sterylizacji. Ma na imię MIODZIA I JEST CUDOWNA !
Spodziewany się, że takich WPADEK, ze strony a.k. jest więcej.
Musimy jak najszybciej wysterylizować wszystkie sunie w Harbutowicach i w Woli Batorskiej.
Nie ma co czekać,
stawiam, że przynajmniej 50% z nich jest już ciężarna, bo przecież na Pawiej też były, przewiezione do schroniska, ciężarne suczki.
Nikt nie wie dokładnie jaką drogę przebyły te psy.
FAKTEM jest, że są bezpieczne, otrzymują jedzenie. Teraz trzeba im tylko pomóc - zaszczepić, wysterylizować i wykastrować.. i znaleźć domy.
Mam nadzieję, że nam w tym pomożecie, bo Małgosia, także na moją prośbę, zgodziła się przyjąć psy i uratowała im życie.







[quote name='Foksia i Dżekuś']Nie wiem Sybisia czy pamiętasz watki(zamknięte ) na których wyzywano mnie i pisano jak ja to kłamię na temat ,Kłaja , Podłeżą czy pani Ani . Wszędzie gdzie sie pojawiłam na wątku był maksy ,marr, dużo wcześniej już w zeszłym roku jak pisałam ,co sie dzieje, beatadz i wszyscy wypisywali jaka to jestem zła ,czepiam sie pani Ani i że przyczyniłam sie do zlikwidowania wspaniałego schroniska w Kłaju. Straszono mnie sądem za zniesławienie , otrzymywałam telefony z pogróżkami.

Tak niedawno dostałam maile od osób ,które otrzymywały na swoja skrzynkę list otwarty z komentarzem .
Pozwolę sobie wkleić [INDENT][FONT=Times New Roman]"Serdecznie witam. Przesyłam link do listu otwartego Pani Ani Krawczyk. Zastanawiam się ile jeszcze czasu upłynie zanim urażona duma Magdy Hejdy i nienawiść Beaty Porębskiej minie. Pewnie nigdy. A gdzie w tym wszystkim są zwierzęta? [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Pozdrawiam ..........................[B]Tutaj było imię i nazwisko osoby wysyłającej ale skasowałam [/B][/FONT]
[URL]http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/784262,list-otwarty-fundacji-ludzie-zwierzetom-w-potrzebie,id,t.html[/URL][FONT=Times New Roman]"[/FONT]

[FONT=Times New Roman]I możne gdyby nie te osoby można było by coś wcześniej robić dla tych zwierząt ale niestety pani Ania miała obrońców ,którzy pomagali jej być zawsze krok przed nami.[/FONT][/QUOTE]

Wszyscy to wiemy, bo czytaliśmy te wątki i opluwanie się wzajemne jadem.
Teraz już nie czas na to,
W obecnej chwili należy pomóc zwierzętom.
Ja także otrzymałam ten list otwarty.
Osoba, która mnie go przesłała przeprosiła.
Zna powagę sytuacji i chce pomóc zwierzętom.[/INDENT]

[quote name='salibinka']Wytrzymałości Wam życzę, to wcale przecież może nie być koniec, mogą być kolejne "ośrodki".
Potrzebna ewidencja, zbiór tych uratowanych ze zdjęciami - ludzie mogą szukać zaginionych.

...Tak jak Gaborek - ślepaczek z Krężla - z jednej mordowni do drugiej... Bez porządnych papierów adopcyjnych, od Emira, Arki - nigdy się nie odnalazł... jak kamień w wodę pod "troskliwą opieką" pochrzanionej p. A. Nie mogę przestać o nim myśleć i o nich wszystkich...

Oby tym razem sąd się popisał...[/QUOTE]

n WĄTKU "SZUKAMY DOMÓW" wszelkie odnośniki do psów zabranych z wszystkich miejsc
do psów w Krk schronie i tych zabezpieczonych także.
tam będzie wszystko.
Zdecydowałam się Tam właśnie zamieścić zdjęcia, bo psów jest ta dużo (w Harbutowicach także), że najłatwiej mi będzie je tam dołączać.

[quote name='Pysia']Przepraszam że nie na temat, ale pilnie potrzebuję pomocy. Szukam dyspozycyjnej osoby która pojedzie po niufke. Samochód jest, transport jest, ale to wielki pies i potrzebna druga osoba do pomocy. Z Krakowa jest trochę drogi a potem na śląsk. Więc sporo czasu to zajmie. Niufy są łagodne i spokojne, ale nie wiadomo jak ta będzie sie w aucie zachowywać. Sprawa jest pilna o suka w ciąży nie wiadomo ile i trzeba szybko sterylke aborcyjną wykonać. Tutaj nie możemy sobie pozwolić na czekanie....
Nie mogę wiecej napisać publicznie bo sprawa jest trochę ... No.[/QUOTE]

Jutro, po 12ej będziemy mieć jasność :)
[quote name='missiaa']Dziś do nowego domu pojechała Agusia- szczeniak :) czyli z "kartonowego" rodzeństwa został jeszcze tylko Fermiś (najładniejszy, a ma najmniej szczęścia)[/QUOTE]

świetna wiadomosć
dziękujemy !

a Fermiś
zobaczysz - dzień lub 2 i on także będzie mieć NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE
[quote name='Marta72']doskonale pamiętam te wpisy:(
powiem szczerze,że trudno było tylko na podstawie nich samych stanąc po jednej ze stron
dziś juz wiem,ze na dogo są ludzie, którzy dbają przede wszystkim o swoje interesy i jak mi się wydaje rozpozać ich moza po charakterystycznym sposobie pisania i myślenia, bardzo szybko atakują, i prawie zawsze powołuja się na dobro psów, ten atak zamiast chęci współpracy jest jednak znamienny

pozdrawiam i wiele, wiele sił w pracy zyczę!!![/QUOTE]

Damy radę, bo działamy wspólnie.
ide na drugi wątek załączać pieski.

Link to comment
Share on other sites

JA MAM 5 MALUSZKÓW
na razie najlepszy stan - wygląda, że jest zdrowa, przedstawia Niga
czarna, gładko- i krótkowłosa
bardzo przyjacielska.
i ma piękną, nową, połyskującą, pomarańczową obróżkę, która pięknie wygląda na jej lśniącej sierści

i wiecie kogo spotkałam na marszu?
ha
SZNUFLANDIĘ !!!

[quote name='paula_t']Iwonko/missiaa, jakie macie szczeniaki do adopcji na ten moment?
Napisałam do mnie Pani, którą poznałam na Marszu Azylanta, że znajomi szukają malucha do adopcji. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale trzeba próbować.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonia




Wszyscy to wiemy, bo czytaliśmy te wątki i opluwanie się wzajemne jadem.
Teraz już nie czas na to,
W obecnej chwili należy pomóc zwierzętom.
Ja także otrzymałam ten list otwarty.
Osoba, która mnie go przesłała przeprosiła.
Zna powagę sytuacji i chce pomóc zwierzętom.[/INDENT']


Iwonko mnie jakoś ta osoba do tej pory nie miała odwagi przeprosić ,a list nie obrażał Ciebie tylko mnie i Magde H. Zapominasz też ,że to nie ja opluwałam jadę osoby mnie obrażające i nazywające kłamca tylko pisałam prawdę i prawda ta wyszła na jaw tak jak wyszło ,ze Harbutowice współpracowały z Anna K broniły Kłaja , a potem mimo iz wiedziały ,ze Anna K podpisała umowę ze schroniskiem w Szczytach nadal z nią współpracowały.
Jestem bardzo ciekawa gdzie te 50 psów od Anny K. zmieściły sie w Harbutowicach i w jakich warunkach przebywają . :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Iwonko/missiaa, jakie macie szczeniaki do adopcji na ten moment?
Napisałam do mnie Pani, którą poznałam na Marszu Azylanta, że znajomi szukają malucha do adopcji. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale trzeba próbować.[/QUOTE]

Ze szczeniaków mamy : Olina, Bibisia i Fermisia- będą małymi pieskami.
(są jeszcze Mrówka i Dinuś, ale w ich sprawie są potencjalne domki do sprawdzenia)

U missieek w hotelu jest Fistaszek i jeszcze 5 szczeniaków.

I w Olkuszu są szczeniaczki ... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Ze szczeniaków mamy : Olina, Bibisia i Fermisia- będą małymi pieskami.
(są jeszcze Mrówka i Dinuś, ale w ich sprawie są potencjalne domki do sprawdzenia)

U missieek w hotelu jest Fistaszek i jeszcze 5 szczeniaków.

I w Olkuszu są szczeniaczki ... :([/QUOTE]

Missiaa, a możesz mi je podesłać (zdjęcia+krótkie opisy) na maila? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
I byłabym wdzięczna, gdyby ktoś wskazał mi, gdzie mogę znaleźć zdjęcia Nigi:oops:

Edit: znalazłam, wysłałam :)

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']pamiętam, że ktoś, tylko nie pamiętam kto wyciągał z Nowego targu pieski...
na facebook'u Kasia Pisarska potrzebuje cytuję "Jest bezdomniak do uratowania, potrzebuję psiego Anioła..."[/QUOTE]
Wątek nowotarski [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223647-Schronisko-na-tzw-KONCU-SWIATA-masa-psow-bezskutecznie-czekajacych-na-pomoc/page112[/URL]

Ostatnio psiaki wozi Ania B , w kolejce czeka teraz Beza ale termin odbioru zależy od widzimisie właścicielki schroniska . Nowy Targ wydaje tylko suki po sterylizacji a Beza , mimo , że siedzi kilka lat jeszcze nie jest wysterylizowana . Ma miejsce w hoteliku zaklepane przez Dogo07 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242059-Kud%C5%82ata-bida-czeka-na-pomoc-Brakuje-jeszcze-40z%C5%82-na-hotelik"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242059-Kud%C5%82ata-bida-czeka-na-pomoc-Brakuje-jeszcze-40z%C5%82-na-hotelik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Wątek nowotarski [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223647-Schronisko-na-tzw-KONCU-SWIATA-masa-psow-bezskutecznie-czekajacych-na-pomoc/page112[/URL]

Ostatnio psiaki wozi Ania B , w kolejce czeka teraz Beza ale termin odbioru zależy od widzimisie właścicielki schroniska . Nowy Targ wydaje tylko suki po sterylizacji a Beza , mimo , że siedzi kilka lat jeszcze nie jest wysterylizowana . Ma miejsce w hoteliku zaklepane przez Dogo07 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242059-Kudłata-bida-czeka-na-pomoc-Brakuje-jeszcze-40zł-na-hotelik[/URL][/QUOTE]

dzięki, idę tam na wątek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Podesłałam Ci Bibisia i Olina, zaraz podeślę jeszcze Fermisia.[/QUOTE]

Właśnie widziałam, dzięki, czekam i przesyłam dalej.
Dostałam na maila też bardziej sprecyzowane warunki : "[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Paulina[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]ważne informacje dotyczące tej adopcji szczeniaczka do zawoi:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wiek około roku (ale jak znajdziesz starszego kandydata lub kandydatkę to też przedstawię bo rok w tą czy w tamtą jak pieso fajny...)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]pies lub suczka (to bez znaczenia ale lepiej by suczka była po sterylizacji a jeśli nie to Państwo mają znajomego weta)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]wybraniec będzie miał królewskie warunki domek z ogrodem, 2 koty do towarzystwa,gołębie no i jeszcze coś Państwo preferują psiaka śpiącego w fotelu lub łóżku a nie w budzie :) (ta ja tez tak mam;)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Aha i tylko ma nie być biały a docelowa waga 20-22 kg"
więc jeśli takie psiaki są, to też możesz mi podesłać i tak decyzja należy do Państwa.[/FONT][/COLOR]

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Piszmy o tej sprawie na harbutowickim watku. Prosze. [quote name='Foksia i Dżekuś'][quote name='iwonia




Wszyscy to wiemy, bo czytaliśmy te wątki i opluwanie się wzajemne jadem.
Teraz już nie czas na to,
W obecnej chwili należy pomóc zwierzętom.
Ja także otrzymałam ten list otwarty.
Osoba, która mnie go przesłała przeprosiła.
Zna powagę sytuacji i chce pomóc zwierzętom.[/INDENT']


Iwonko mnie jakoś ta osoba do tej pory nie miała odwagi przeprosić ,a list nie obrażał Ciebie tylko mnie i Magde H. Zapominasz też ,że to nie ja opluwałam jadę osoby mnie obrażające i nazywające kłamca tylko pisałam prawdę i prawda ta wyszła na jaw tak jak wyszło ,ze Harbutowice współpracowały z Anna K broniły Kłaja , a potem mimo iz wiedziały ,ze Anna K podpisała umowę ze schroniskiem w Szczytach nadal z nią współpracowały.
Jestem bardzo ciekawa gdzie te 50 psów od Anny K. zmieściły sie w Harbutowicach i w jakich warunkach przebywają . :shake:[/QUOTE]

Ad szczeniakow -jesli szukamy do 22kg I ok roku (albo2) to Borni by tez sie zalapal.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']

Dziś jeździliśmy i szukaliśmy kolejnych miejsc "przetrzymań" piesków
Mam prośbę:
Przenoszę wszystkie informacje na temat psów odebranych, zatrzymanych, zabezpieczonych na wątek "szukamy domów" = psów z Harbutowic, ponieważ tam jest obecnie 50 (do wczoraj 51, bo wczoraj przywiozłam jedną sunię z H do domu) psów podrzuconych przez A.K. w ostatnich tygodniach.
Najpierw się wahaliśmy, bo wiedzieliśmy, że ilościom tej pani = ogłoszeniom, karmie, szczepieniom... nie poradzimy, ale teraz, uważam że należy dać temu wyraz i powiedzieć, co jest faktem.
50 piesków przyjechało do Harbutowic w ostatnich tygodniach.
Od A.K.
Pani Małgosia cała drży z obawy, że tym pieskom coś grozi, że ktoś je zabierze i ona nie będzie wiedziała co się z nimi dzieje.
Prawdą jest, że jest teraz bardzo dużo, za dużo psów w Harbutowicach, ale DZIĘKI Małgosi one żyją, a nie leżą martwe na Pawiej czy w Podłężu.
Małgosia cały czas, nie tylko ona z resztą, przeżywa tę sytuację, ale..
Mamy tylko nadzieję, że jeśli gdzieś są jeszcze psy, które miały dojechać do Krakowa/Harbutowic, a nie dojechały...
Mamy nadzieję, że się one odnajdą całe i zdrowe. Na tym polu działamy dzień i noc.
W dwóch miejscach przetrzymań A.K. psy nie miały tak źle. Na szczęście były tam osoby, które zadbały o dobro piesków.
W jednym, kolejnym psów jest dużo, pani robi co może, ale będzie jej bardzo potrzebna pomoc, bo psów jest bardzo dużo.
Wszyscy z własnej kieszeni za to płacą,
my pertraktujemy z gminami, BO TO ONE TEŻ ZAWINIŁY nie kontrolując "swoich" psów i pozwalając na budowę, otwieranie kolejnych, nie kontrolowanych ośrodków.
TO JEDNAK NIE JEST TEMATEM NAJISTOTNIEJSZYM.
Sunia, którą wczoraj zabrałam (przyjechała do Małgosi w ostatnim transporcie) była prawie rasowa, malutka jamniczka.
Była w zaawansowanej ciąży.
Dziś jest już po sterylizacji. Ma na imię MIODZIA I JEST CUDOWNA !
Spodziewany się, że takich WPADEK, ze strony a.k. jest więcej.
Musimy jak najszybciej wysterylizować wszystkie sunie w Harbutowicach i w Woli Batorskiej.
Nie ma co czekać,
stawiam, że przynajmniej 50% z nich jest już ciężarna, bo przecież na Pawiej też były, przewiezione do schroniska, ciężarne suczki.
Nikt nie wie dokładnie jaką drogę przebyły te psy.
FAKTEM jest, że są bezpieczne, otrzymują jedzenie. Teraz trzeba im tylko pomóc - zaszczepić, wysterylizować i wykastrować.. i znaleźć domy.
Mam nadzieję, że nam w tym pomożecie, bo Małgosia, także na moją prośbę, zgodziła się przyjąć psy i uratowała im życie. [/QUOTE]

A ja się zapytam wprost, gdzie te psy przebywają, bo mam nadzieję, że nie w |Harbutowicach, bo tam jak jest 70 psów, to już nie jest wesoło. O tym, że A.K. współpracuje z Harbutowicami wiedzą wszyscy, wielokrotnie pan z Harbutpwic był widywany z panią A.K. Dlaczego psy z Harbutowic nie są pod opieką gmin, tak jak psy z Woli Batorskiej? To ich obowiązek a pani Małgosia niech nie zbawia świata, tylko niech zacznie sterylizować, suki, bo bardzo dużo szczeniaków ostatnio (zresztą jak co roku) wyprodukowała. Jak twierdzą ludzie, bardzo trudno dostać stamtąd psiaka, wręcz pałac ze złotymi klamkami by musiał być i służba obowiązkowo, inaczej lipa, psa się nie dostanie. Gdzie Wy ludzie macie oczy, komu pomagacie, zastanówcie się, zanim wysterylizują wszystkie suki będzie masa szczeniąt, tam się nie usypia ślepych miotów.
Psy A.K. mają mieć ustawowo zapewnioną opiekę z budżetu gmin i nie muszą być sponsorowane przez ludzi, którzy i tak pomagają bardzo dużo i zwierząt naprawdę potrzebujących jest jeszcze więcej. Niech p. Małgosia złoży do prokuratury doniesienie, że A.K. podrzucała jej psy i niech gmina zacznie za to płacić!!! Ciekawe tylko jak je podrzucała nie posiadając nawet samochodu...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][B]watek HARBUTOWICKI jest tu:

[/B][/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=234052[/URL][SIZE=5][B]

ten watek jest OLKUSKI ![/B][/SIZE]

[quote name='Milejdi']A ja się zapytam wprost, gdzie te psy przebywają, bo mam nadzieję, że nie w |Harbutowicach, bo tam jak jest 70 psów, to już nie jest wesoło. O tym, że A.K. współpracuje z Harbutowicami wiedzą wszyscy, wielokrotnie pan z Harbutpwic był widywany z panią A.K. Dlaczego psy z Harbutowic nie są pod opieką gmin, tak jak psy z Woli Batorskiej? To ich obowiązek a pani Małgosia niech nie zbawia świata, tylko niech zacznie sterylizować, suki, bo bardzo dużo szczeniaków ostatnio (zresztą jak co roku) wyprodukowała. Jak twierdzą ludzie, bardzo trudno dostać stamtąd psiaka, wręcz pałac ze złotymi klamkami by musiał być i służba obowiązkowo, inaczej lipa, psa się nie dostanie. Gdzie Wy ludzie macie oczy, komu pomagacie, zastanówcie się, zanim wysterylizują wszystkie suki będzie masa szczeniąt, tam się nie usypia ślepych miotów.
Psy A.K. mają mieć ustawowo zapewnioną opiekę z budżetu gmin i nie muszą być sponsorowane przez ludzi, którzy i tak pomagają bardzo dużo i zwierząt naprawdę potrzebujących jest jeszcze więcej. Niech p. Małgosia złoży do prokuratury doniesienie, że A.K. podrzucała jej psy i niech gmina zacznie za to płacić!!! Ciekawe tylko jak je podrzucała nie posiadając nawet samochodu...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Właśnie widziałam, dzięki, czekam i przesyłam dalej.
Dostałam na maila też bardziej sprecyzowane warunki : "[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Paulina[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]ważne informacje dotyczące tej adopcji szczeniaczka do zawoi:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wiek około roku (ale jak znajdziesz starszego kandydata lub kandydatkę to też przedstawię bo rok w tą czy w tamtą jak pieso fajny...)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]pies lub suczka (to bez znaczenia ale lepiej by suczka była po sterylizacji a jeśli nie to Państwo mają znajomego weta)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]wybraniec będzie miał królewskie warunki domek z ogrodem, 2 koty do towarzystwa,gołębie no i jeszcze coś Państwo preferują psiaka śpiącego w fotelu lub łóżku a nie w budzie :) (ta ja tez tak mam;)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Aha i tylko ma nie być biały a docelowa waga 20-22 kg"
więc jeśli takie psiaki są, to też możesz mi podesłać i tak decyzja należy do Państwa.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Czyli jednak nie szczeniak ? A może Barbórek by sie nadał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Właśnie widziałam, dzięki, czekam i przesyłam dalej.
Dostałam na maila też bardziej sprecyzowane warunki : "[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Paulina[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]ważne informacje dotyczące tej adopcji szczeniaczka do zawoi:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wiek około roku (ale jak znajdziesz starszego kandydata lub kandydatkę to też przedstawię bo rok w tą czy w tamtą jak pieso fajny...)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]pies lub suczka (to bez znaczenia ale lepiej by suczka była po sterylizacji a jeśli nie to Państwo mają znajomego weta)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]wybraniec będzie miał królewskie warunki domek z ogrodem, 2 koty do towarzystwa,gołębie no i jeszcze coś Państwo preferują psiaka śpiącego w fotelu lub łóżku a nie w budzie :) (ta ja tez tak mam;)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Aha i tylko ma nie być biały a docelowa waga 20-22 kg"
więc jeśli takie psiaki są, to też możesz mi podesłać i tak decyzja należy do Państwa.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Może Barborek ? Młody, nie biały, waga się zgadza, kotolubny tylko nie wiem jaki ma stosunek do gołębi ?;)

[quote name='Malgoska'][IMG]http://imageshack.us/a/img17/1763/dsc05886u.jpg[/IMG]

przypominamy się z bazarkiem[/QUOTE]

[quote name='krakowianka.fr']jasobie policytowalam i zapraszam cioteczki do Szeloslawnej po zakupy :)m[/QUOTE]
Rewelacyjna ta modelka :lol:

[quote name='missiaa']Czyli jednak nie szczeniak ? A może Barbórek by sie nadał?[/QUOTE]
Tak, koniecznie trzeba podesłać Barborka (Barrego).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...