Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

Sziba waży 6,5kg ale to sama skóra i kości:( jak się ją źle podniesie to już piszczy takie chucherko z niej:( apetyt ma ogromny:) a jak jest głodna a miska pusta to bierze ją w zęby i daje nie środek pokoju albo na łóżko;)
[IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/100_2613_800x600.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/100_2614_800x600.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/100_2617_800x600.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Chciałam dla nich zrobić bazarek ale nie wiem jak wstawić kalendarz w pdf? Jak się wstawia dokumenty w pdf na dogomanii?[/QUOTE]

musisz przeksztalcic w jpg, proponuje to zrobic tu on-line: [url]http://pdf2jpg.net/[/url] (prostszego programu niz ten nie ma ale w razie problemu, wyslij mi plik na meila - [email][email protected][/email] i ja ci to zrobie i odesle)

[quote name='masza44']Niestety moje tymczasowiczki są chore, wczoraj po południu najmniejsza czarna zaczęła wymiotować, nie chciała jeść, za dużo spała. Pozostałe nawet ok, zjadły, bawiły się, biegały po domu.
Moja ulubiona to czarna z krawatką, nazwałam ja MALINKA. Pozostałe jeszcze nie mają imion.
Stan na teraz jest taki, że pozostają na razie w lecznicy, są pod kroplówkami, bo i tej podpalanej się pogorszyło. Ale na szczęście to nie parwo. Nie wiadomo co na razie.
Trzymajcie za nie kciuki, to takie kochane maleństwa, tak naprawdę powinny być jeszcze z suką...
Moje psy oszalały. Widziały jak oddawałam je TŻ iwoniam i potem przez parę godzin nie mogłam oderwać mojego piesia spod bramy- leżał i czekał...
Malwinka chodzi co chwilę sprawdza koszyk, zaglądają do kennela... no bo jak to są szczeniaczki i dopiero się pies przyzwyczai a ich już nie ma?[/QUOTE]

no to nie dobrze :(
bedziesz je miala na noc u siebie czy zostaja w lecznicy?
koniecznie bierz na wszystko aragony/faktury do rozliczenia
bedziemy do bazarkow tez ciebie dokladac (tzn psy u ciebie)

[quote name='TesiaKr']Żoko - już tylko z kilka razy mu się zdarza na dzień zakasłać, więc w porównaniu z tym jak przyszedł to jest znaczna poprawa. Apetyt ma i nawet już wybrzydza, więc myślę, że pod koniec tygodnia jakaś kontrola u wet. i trzeba będzie myśleć o szczepieniu. A poza tym zrobił się już hrabią na włościach i jest na etapie bajerowania mojego TZ. A ogólnie grzeczny, ułożony, pieszczoch straszny. Uwielbia spacery, kosteczki sznurkowe do gryzienia a w domu jakby psa nie było bo zero szczekania - więc sąsiedzi szeroko otwierali oczy jak zobaczyli mnie z psem na spacerze:D Do ludzi, dzieci i zwierząt wszelkiego rodzaju idealny - zaliczył już nawet spotkanie z konikami na spacerze i bynajmniej się nie bał, raczej był zaciekawiony. Przygoda z kotem, który jak się okazało tak po prostu ma, że wszystkie psy goni sprzed swojej klatki, nie zniechęciła go bynajmniej do chęci spotkań z innymi przedstawicielami tego gatunku:) Jest coraz bardziej pewny siebie a po okolicy spaceruje z podniesionym ogonkiem i zaznacza swoje terytorium. A i oczywiście na smyczy chodzi wprost genialnie bo nawet mój 5-letni synek sobie z nim doskonale radzi na spacerach.[/QUOTE]

jesli nie masz nic przeciwko temu, to czesc twojego wpisu wykorzystamy do ogloszen, ok?
bardzo pozytywnie napisalas i tak od serca ;)

[quote name='Justyna Lipicka']Sziba waży 6,5kg ale to sama skóra i kości:( jak się ją źle podniesie to już piszczy takie chucherko z niej:( apetyt ma ogromny:) a jak jest głodna a miska pusta to bierze ją w zęby i daje nie środek pokoju albo na łóżko;)
[/QUOTE]

ona jest niesamowicie piekna
czy ty jej bedziesz robic ogloszenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Kilka zdjęć... :)


:)w kolejnym poście, a międzyczasie zapraszam TU :)


[SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234052-Szukamy-domow/page4[/URL][/B][/SIZE][/QUOTE]


Czy te pieski przebywaja w Harbutowicach ?

Edit: juz przeczytalam 1.post, sorry, zaczelam czytac watek od tylu :(

Edited by wellington
Link to comment
Share on other sites

Suńcie zostają jeszcze do jutra w lecznicy, przed chwilą dzwoniłam i na razie taka jest decyzja wet.
Czy ktoś poradzi jak się wstawia plik w pdf na dogo? Mam taki kalendarz w pdf z pieskami, ze konkursu fotograficznego na dogo, chciałam wstawić w bazarek na sunie ale nie wiem jak:(
Justynka super, że Shiba zdrowa, z resztą sobie poradzisz.

Link to comment
Share on other sites

odpisalam w poscie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w?p=20006614#post20006614"]#6761[/URL]

:)

[quote name='masza44']Suńcie zostają jeszcze do jutra w lecznicy, przed chwilą dzwoniłam i na razie taka jest decyzja wet.
Czy ktoś poradzi jak się wstawia plik w pdf na dogo? Mam taki kalendarz w pdf z pieskami, ze konkursu fotograficznego na dogo, chciałam wstawić w bazarek na sunie ale nie wiem jak:(
Justynka super, że Shiba zdrowa, z resztą sobie poradzisz.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']odpisalam w poscie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów?p=20006614#post20006614"]#6761[/URL]

:)[/QUOTE]
Dzięki:) już ślepnę albo mi gorączka podskoczyła
Już jest: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236106-Szczęśliwe-kalendarze-na-2013-na-3-cele-do-7-grudnia?p=20007185#post20007185[/url]

Edited by masza44
Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']śliczne są! a też tak gryzą po rękach i drapią jak mój Tosiek? nie wiem jak go tego oduczyć... nie ma rówieśnika i nie ma się z kim bawić, bo duże koty się go boją i uciekają jak tylko sie do nich zbliży, a on wyżywa się za to na moich rękach i co gorsza twarzy (atakuje mi twarz). Nie wiem co robić :([/QUOTE]

Gdzieś czytałam, że kocięta wychowane bez matki, albo odebrane kotce zbyt wcześniej drapią i gryzą bo nie ma ich kto nauczyć kocich manier.
W zeszłym roku na stacji benzynowej znalazłam kociaka. Tak właśnie drapał i gryzł. I dodatkowo cycał koszulę, palec - co złapał.
Dziś jest dorosłym kocurem, już nie drapie i nie gryzie, chyba, że się go sprowokuje do zabawy. Za to namiętnie cyca pościel i ubrania.
Nazwałam go maluszkiem i tak już zostało :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bączek']Gdzieś czytałam, że kocięta wychowane bez matki, albo odebrane kotce zbyt wcześniej drapią i gryzą bo nie ma ich kto nauczyć kocich manier.
W zeszłym roku na stacji benzynowej znalazłam kociaka. Tak właśnie drapał i gryzł. I dodatkowo cycał koszulę, palec - co złapał.
Dziś jest dorosłym kocurem, już nie drapie i nie gryzie, chyba, że się go sprowokuje do zabawy. Za to namiętnie cyca pościel i ubrania.
Nazwałam go maluszkiem i tak już zostało :)[/QUOTE]
Tosiek też jak przytula się do mojej szyi to zaczyna ją cyckać. Skoro Twój wyrósł z tego to mam nadzieję, że i mój wyrośnie. Nie można go nawet pogłaskać bo od razu gryzie. Mruczy raptem kilka razy dziennie jak podchodzi, a jak zaczynam go głaskać to gryzie i drapie :(To mały demon:(

Link to comment
Share on other sites

Przeszukałam stronę KTOZ i nie znalazłam, ale mam w ręce ulotkę i chciałam zapytać, czy wiecie, że jest w Krk 9 lecznic, w których można zaczipować psiaka/kociaka za 35zł? Jutro ją zeskanuję i wkleję tu, jeżeli chcecie. Myślę, że powinno się przydać, zwłaszcza uciekinierom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Przeszukałam stronę KTOZ i nie znalazłam, ale mam w ręce ulotkę i chciałam zapytać, czy wiecie, że jest w Krk 9 lecznic, w których można zaczipować psiaka/kociaka za 35zł? Jutro ją zeskanuję i wkleję tu, jeżeli chcecie. Myślę, że powinno się przydać, zwłaszcza uciekinierom.[/QUOTE]
to jest zaczipowanie samo? bo słyszałam, że żeby umieścić nr czipa w bazie z numerami trzeba zapłacić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Tosiek też jak przytula się do mojej szyi to zaczyna ją cyckać. Skoro Twój wyrósł z tego to mam nadzieję, że i mój wyrośnie. Nie można go nawet pogłaskać bo od razu gryzie. Mruczy raptem kilka razy dziennie jak podchodzi, a jak zaczynam go głaskać to gryzie i drapie :(To mały demon:([/QUOTE]

[quote name='missiaa']to jest zaczipowanie samo? bo słyszałam, że żeby umieścić nr czipa w bazie z numerami trzeba zapłacić :([/QUOTE]
missiaa, Ty juz przestań płakać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Diego - dziś odnowiona tablica.
[URL]http://tablica.pl/oferta/diego-w-typie-boksera-szuka-domu-ID1kjg7.html[/URL]

Odnawiam co możliwe, tylko za każdym razem nie piszę.[/QUOTE]

dzieki, te zdjecia z jablkami sa przebojowe ;)
tylko mam wrazenie, ze Diego wyglada na (za)starego i sie go ludzie boja adoptowac, a on taki fajny...

[quote name='barb']missiaa, Ty juz przestań płakać ;)[/QUOTE]

hi hi, niezle...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...