Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='missiaa']Ja mogę zaproponować, że od października.. gdy będę mieć w planie na uczelni okienka miedzy zajęciami to z miłą chęcią pomogę. Na coś się przydam, zamiast bezczynnie wyczekiwać po parę godzin od jednych zajęć do następnych. I bym pomogła i przynajmniej bym się nie nudziła. Ale to dopiero od października, wtedy zacznę jeździć na uczelnię do Krakowa. Jeszcze nie mam planu, ale znając UR to możliwe, że zrobią mi takie dziury między zajęciami, ze hej jak to co roku bywa. Więc jeśli Iwona będzie zainteresowana moją pomocą, to się przydam:)[/QUOTE]

wspaniale.
iwomiam kazda godzina pomocy sie przyda!!!

nawet jak ktos przyjdzie na godzine w tyg, to tez cos pomoze :)

[quote name='Malgoska']on jest sliczny, moja Sonia tez ma krzywe nogi i też jest piękna, troche sie obawiam czy to aby pies do firmy jak mówisz, że to taki wieczny szczeniak, daleko pojechał?

Będzie jeszcze bazar na Jokerka jak się odrobię, mam trochę zaległości już niestety mniej czasu niż w wakacje:([/QUOTE]

wspniale!
meldue sie do rozsylania i podrzucania~...

[quote name='missiaa']miejsce sprawdzone. Będzie mieszkał w kojcu a od godz. 15 do 7 rano będzie biegał luzem.[/QUOTE]

e, to super! bardzo sie ciesze ze ma d0mek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']
Dzięki
nie chcę ludzi złościć, bo oni chcą takie puchate kocie kulki, a jak im proponuję persa zabranego z Olkusza to mówią, że persa nie..
NIech dzwonią Ci, którzy rzeczywiście kotka chcą "zwykłego", a nie tylko Erinke
a tak nawiasem mówiąc- po usunięciu Erinki był dzis tel o KOWU - i w jego sprawie wysłalam niedawno 2 emaile :)
oba domki w Krakowie
Trzymajcie kciuki !
[/QUOTE]
Kciukuję :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']dlatego pomóżcie mi rozsylac, na jakies 20 wyłań sa 3-4 wpisy.[/QUOTE]

[quote name='missiaa']ja ciągle okupuje bazarki podrzucam i proszę o głosy[/QUOTE]
missiaa najlepsze efekty daje jednak pisanie na PW. To ja tez biorę sie do rozsyłania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Myślę, że już nie uda nam się przebić.. za duża różnica w głosach.. co ciekawe np dwa ostatnie komentarze głosujące na konkurenta są od osób które mają na swoim koncie jeden jedyny post właśnie w sprawie głosowania.

A może po prostu szukam podstępu.
No trudno, karma pilnie potrzebna, ale jak nie w tym miesiącu to może w przyszłym :([/QUOTE] Ratuje Was jeden duży worek (12 kg)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']Sluchajcie, mam do was sprawe, bo iwoniam tego nie napisze (i pewnie mnie zabije za to ze ja to napisze), a ja jestem za daleko aby fizycznie pomoc...

Czy ktos (wchodzi w gre Krakow i okolice na poczatek) moze iwoniam pomoc - chodzi o wziecie jakiegos pieska na DT, ona ma teraz chyba 12 psow na BDT u siebie plus zaraz beda kolejne, sporo z nich chorych, tak samo z kotami...
wiem, ze ona wyglada na bohaterke i w ogole, ale a tyloma zwierzakami i mala Natalia na 28m2 to mozna swira dostac, nie mowiac juz, ze ona wlasciwie nie sypia...

Jak nie mozna wziac psiaka, to moze chociaz ktos podjechalby pare razy w tyg (Ikusia i Kejsi - wiem ze czasem bywacie) aby pomoc np w posprzataniu qpek w ogrodzie, wyprowadzeniu paru psiakow, nakarmieniu innych, umyciu w wannie szczeniakow lub innych psiakow itp... takie typowe sprawy codziennie, aby iwoniam mogla np wziac Natalie na spacer na godzine, albo chociaz odpisac tu na wiadomosci albo nawet na meile.. Ja czasem chce to pomoc zrobic, ale jej skrzynke meilowa ona najlepiej ogarnia (setki meili dziennie - ogloszenie, wysylanie zdjec potencjalnym kandydatom na psich opiekunow, z ktorych wiekszosc nawet nie odpisze z podziekowaniem za nie...)

Nie chodzi tu o przejecie calosci domu albo calodziennej wizycie, ale tak na godzine-dwie w tyg chociaz pare osob by sie przydalo.

Ja z daleka widze, ze ona nie wyrabia, a wiem ze ona wprost nie poprosi o pomoc,
czy ktos moze pomoc?

Wiem ze to apel w desperacji, ale ja widze ze jak iwoniam nie pomozemy, to ona sie biedna zalamie :( a wtedy ani olkuszakom ani innym psiakom nie pomozemy.[/QUOTE] Kurka wodna i cholercia jasna.:mad:. Iwonia wie, że może do mnie dzwonić! Spoko, raz w tygodniu mogę na 3-4 godziny (byle zmieścić się do 15). Jasne, że pomogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']póki nie ma awarii to szybko napiszę:

Wyżełek - będzie mieć jednak na imię JOKER - dojechał dziś dzięki panu z Racławic do Amoka więc od dziś jest już taki 100% nasz ! :)[COLOR=#008000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR]Będę u niego w niedzielę, zrobię zdjęcia i będę teraz męczyć Iwonkę z Amoka o informacje o nim
Ten pies ma w sobie tyle życia..
Musi znaleźć dom !![/QUOTE]

Wczoraj Joker przyjechal dosc pozno wiec dopiero dzisiaj sie poznawalismy. Dzisiejszy dzien minal w stresie, widzac bylo ze sie denerwuje nowa sytuacja.
Dostal spora dawke wegla, mocno go czyscilo
Ma swieza (jeszcze krwawiaca) rane na uchu taka na centymetr ewidentnie jakis inny pies mu to zrobil.
Mocno trzepie uszami ale mysle ze to kwestia tego rozerwania, nie zauwazylam zadnych wyciekow z ucha.
Bardzo dawno nie wychodzil na zaden spacer, z radosci ciezko mu sie opanowac.

Link to comment
Share on other sites

Kto będzie robił najbliższy bazarek? Mam troszkę fantów. Siostra nie da rady jednak wziąć ich do pracy bo to są 4 kartony bardzo ciężkie, a ona nie ma auta. Gdyby ktoś robił bazarek czy mógłby podjechać do niej, może przeglądnąć rzeczy i wziąć co pasuje, ewentualnie wziąć wszystko i przeglądnąć potem. Jest trochę książek, i takie dzindziboły, durnostojki i troszkę biżuterii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Kto będzie robił najbliższy bazarek? Mam troszkę fantów. Siostra nie da rady jednak wziąć ich do pracy bo to są 4 kartony bardzo ciężkie, a ona nie ma auta. Gdyby ktoś robił bazarek czy mógłby podjechać do niej, może przeglądnąć rzeczy i wziąć co pasuje, ewentualnie wziąć wszystko i przeglądnąć potem. Jest trochę książek, i takie dzindziboły, durnostojki i troszkę biżuterii.[/QUOTE]


ja będę robić bazar ale mam w tej chwili bardzo dużo fantów i muszę coś sprzedać zanim wezmę następne w przeciwnym razie będę zmuszona otworzyć ciucholand ;), tzn jeśli to nie są ciuchy i zajmują mało miejsca to mogę wziąć, chyba, że jest ktoś jeszcze kto wystawi bazar na olkuszki i dt iwoniam.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam trochę książek, trochę rozmaitych drobiazgów - ciuchów nie mam żadnych.
Będą ponad 2 kartony książek i pudło drobiazgów.
Jakby ktoś przejeżdżał wieczorem albo rano przez centrum Krakowa to chętnie siostra przekaże na olkuszaki.

Edited by keria
Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']już mnie oczy bolą od tego komputera i rozsyłania :P[/QUOTE]
Rozsyłałam wczoraj wieczorem i dziś rano. Nie wszyscy odpowiadają. Nie zawiodły dziewczyny z Przytuliska w Boguchwale. :Rose: Na razie trzeba jeszcze siedem głosow do uzyskania przewagi.
[QUOTE] a Szeleczka..cudowna! :)[/QUOTE]
Cudowna. :loveu: A foty i komentarze Malgoski :Cool!::Cool!::Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Ja mam trochę książek, trochę rozmaitych drobiazgów - ciuchów nie mam żadnych.
Będą ponad 2 kartony książek i pudło drobiazgów.
Jakby ktoś przejeżdżał wieczorem albo rano przez centrum Krakowa to chętnie siostra przekaże na olkuszaki.[/QUOTE]
Ksiązki i bibeloty, jeśli są niedrogie, sprzedają sie nawet lepiej niz ciuszki.
A może ktoś jeszcze oprócz Malgoski byłby w stanie zrobić bazarek, bo ona juz nie wyrabia.
Albo gdyby ktoś na miejscu obfocił, opisał i potem wysłał fanty to o samą organizację bazarku mozna by poprosić kogoś spoza Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Ja mam trochę książek, trochę rozmaitych drobiazgów - ciuchów nie mam żadnych.
Będą ponad 2 kartony książek i pudło drobiazgów.
Jakby ktoś przejeżdżał wieczorem albo rano przez centrum Krakowa to chętnie siostra przekaże na olkuszaki.[/QUOTE]


napisz na pw gdzie dokładnie to się umówię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Ksiązki i bibeloty, jeśli są niedrogie, sprzedają sie nawet lepiej niz ciuszki.
A może ktoś jeszcze oprócz Malgoski byłby w stanie zrobić bazarek, bo ona juz nie wyrabia.
Albo gdyby ktoś na miejscu obfocił, opisał i potem wysłał fanty to o samą organizację bazarku mozna by poprosić kogoś spoza Krakowa.[/QUOTE]


mam trochę mniej czasu bo jednak rok szkolny sie zaczął, syn ma sporo treningów i po prostu nie ma mnie cały czas w domu...
jesli wam nie przeszkadza, że to dłużej potrwa to wezmę i będą czekać, teraz chce wystawic troche ubrań, torebki, buty i różne kolczykowo-bransoletkowo-naszyjnikowe sprawy, na Jokera i iwoniam. Czekam jeszcze na całkowite rozliczenie dwóch poprzednich bazarów i ruszamy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataf']codziennie jestem w okolicach ul. Lubicz, mogę odebrać, przechować i obfocić fanty, jeśli ktoś potem zrobi z tego bazarek (miejsca do przechowania mam dużo,tylko czasu ciągle za mało)[/QUOTE]
beataf czy poradzilabyś sobie z ewentualną wysyłką ? Zapytałabym sharkę czy zrobiłaby bazarek, gdyby dostała fotki na mail (mieszka w Poznaniu). Choć u niej pewnie tez ciężko z czasem, bo praca i malutki synuś. To bardzo rzetelna osoba, wystawila duzo bazarkow. Chyba, ze znacie jeszcze kogoś kto umialby zrobić bazar w taki sposob ? Może ktoś się zglosi na ochotnika ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']beataf czy poradzilabyś sobie z ewentualną wysyłką ? Zapytałabym sharkę czy zrobiłaby bazarek, gdyby dostała fotki na mail (mieszka w Poznaniu). Choć u niej pewnie tez ciężko z czasem, bo praca i malutki synuś. To bardzo rzetelna osoba, wystawila duzo bazarkow. Chyba, ze znacie jeszcze kogoś kto umialby zrobić bazar w taki sposob ? Może ktoś się zglosi na ochotnika ?[/QUOTE]
To najmniejszy problem, mam po drodze do pracy jedyną chyba w Krakowie pocztę, a właściwie punkt pocztowy, gdzie nie ma kolejek, a pan, który ją obsługuje cieszy się, gdy ktoś przyjdzie. Do standardu aktywnych na dogo pasuję, bo obok pracy mam też małe dziecko. I jeszcze jeden atut: dużo pudełek na strychu po przeprowadzce;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...