Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='barb']Ikusiu, jesteś kochana. Maluch byłby pod Twoją opieka i Iwonka nie musialaby sie o niego martwić.[/QUOTE]
No, ja powiem, że cała przyjemność po mojej stronie.
Iwonka już dzwoniła do mnie i jak się nic nie zmieni jutro jestem MAAAAAMAAAAAA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Ja sama tego nie ogarniam - właśnie powstał extra notes z info o jutrzejszym transporcie -
znikam i będę później,
na 100 % z Wawy do krk jedzie kot.
I na 100% z Kielc do Wawy jedzie Dasti[/QUOTE]

juz kot nie jedzie
ale jedzie szczeniaczek z Jaworzna.
zobaczymy co sie jeszcze zmieni.

[quote name='Romi']No to ja jako pilot i operator nawigacji samochodowej będę te zapiski czytał jak na OS-ie :) I będzie.... druga w prawo - bierzemy kota, za 35 km. w lewo - postój, "tankujemy do pełna" zwierzakami :D[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']Szykuje się "wesoły zwierzobus" :) Uważajcie na siebie!
Dostałam kolejnego maila w sprawie Pchełci od Pani, którą najchętniej bym sklonowała w tysiącach egzamplarzy, tak więc ZACISKAMY![/QUOTE]
nio to ja tez zaciskam od nowa
;]

[quote name='Ikusia']Iwoniam
Po pierwsze:
Jestem jutro na urlopie (zabieg Fiorda). Jak chcesz dawaj Gufiego do mnie. Zainstaluję nosidełko na brzuchu i będę miała dzidziusia jak Ty :evil_lol:. Butelkę mam tylko mleka by było trzeba (chyba nie karmisz strzykawą? - zresztą obojętne). Reszta moich zwierzów zostanie odizolowana, przeżyją jeden dzień, nawet dwa - gdybyście z Romim się za bardzo rozjeździli z tymi pasażerami na gapę (no niezupełnie na gapę). Daj tylko znać bez względu na to czy tak czy nie. A jedno karmienie na tyle godzin:shake:. Mało trochę.
Po drugie:
Jestem z Wami na wątku cały czas, ale nie miałam czasu (w pracy 12godz/dobę:angryy:) się odezwać, tak więc trzymam kciuki za kogo trzeba, martwię się o kogo trzeba, cieszy mnie co powinno itd itp - przepraszam za milczenie.
Po trzecie:
Dziękuję Mmd i Tobie za wklejenie zdjęć Fiorda. Jest super - prawda?
I po czwarte:
Czekam Iwoniam na obiecane zdjęcia twojej czwórki zwierzaków. Czekam, czekam, czekam i nie mogę się doczekać. Ale wybaczam Ci - masz tyle na głowie. Ale już długo nie wytrzymam i chyba podjadę na żywo zobaczyć:mad:.
Czekam na odpowiedź na "po pierwsze"![/QUOTE]

Ikusia - nie strasz mnie w smskach!

Jeszcze nie zrzuciłam zdjęć i nie wgrałam nigdzie, ale zrobię to później. Na pewno. Jadę jeszcze skończyć dzisiejsze załatwienia.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem do końca kto chce mi podrzucić zwierza, a kto nie
na pewno jedzie - Dasti z Kielc do Warszawy (pani z nowego domu potwierdziła, że będzie czekać, zwolni się wcześniej z pracy)
jedzie (chyba) szczeniaczek z Jaworzna do Krakowa (jedna osoba mówi, że przyjeżdża na pewno, ale nie wiem do końca jak będzie rozwiązana sprawa z przekazaniem go po drodze - będę pod telefonem). Domek w Krk jest.
Miał jechać kiciuś z Warszawy do Krakowa ale osoba w stolicy zaczęła nieźle kombinować i według nas... jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, które osoba chcąca się nim zaopiekować musiała by za kiciusia zapłacić.
Nie wiem, co z transportem kotków (2 szt) do stolicy (1 kotek) i ze stolicy (1 kotek) - tu nie mam odp na PW.
Tak czy inaczej wyjeżdżam jutro rano, bo muszę być w Kielcach rano.
Nio i Ikusia chce się zająć Gufisiem :) także rano jadę przez jakieś 4 km z Gufisiem na DT (z bardzo bardzo dużym naciskiem na T ;)).
W zamian wiozę lek dla kiciusiów, bo one biedne chore.

Mam ze sobą kontenerek dla kotka/małego psa - na wszelki wypadek. W razie czego proszę o telefonowanie, nie będzie mnie już na dogo do jutra do wieczora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Jest dom chętny na pieska podobnego do tego na zdjęciu. Macie jakiegoś kandydata?
Wklejam link do wątku

[url]http://www.dogomania.pl/threads/224911-Szukany-pies-podobny-do-tego-w-1.-poście[/url]

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/Marcel1.jpg[/IMG][/QUOTE]

Kochana, musi być pies??

Link to comment
Share on other sites

Iwoniam
Ja Ci dam w zamian:mad:. Nie ma mowy. Kasę za leki zwracam. W końcu to moje koty to i leki moje.
Wstaję o 6 rano i od 6 15 około czekam na Was i maleństwo. Tak, jak się umawiałyśmy.
Nacisk na T obowiązkowo, bo moja sunia nie taka mama jak Twoje dziewczyny. Gufiś nie miałby tak dobrze a psia czułość, opieka i psia kara w późniejszym czasie baaaaaardzo potrzebna. Sama dobrze wiesz. Moja tego nie miała i dlatego teraz do innych zwierzaków taka niedotykalska, chociaż większość lubi i akceptuje. Myślę, że od twoich podopiecznych wiele mogłaby się nauczyć!
Do zobaczenia rano.
A gdybym zaniemówiła na widok Gufiego:crazyeye: to życzę szerokiej drogi w tą i z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

Kochana jesteś - a co do leku - odrywam właśnie nalepkę z ceną :)
ha ha ha !
Poza tym leki nie są dla Ciebie, choć Ty też (jeśli chcesz) możesz je sobie zaaplikować :)
Twoim zadaniem jest kupienie strzykawek i igieł, bo ja nie mam mniejszych niż 0,7-ki, a to nie antybiotyki więc takie "poważne" igły niepotrzebne.
pamiętaj, że Fiord ma już ustaloną płatność, ok?
Panie doktor mogą do mnie dzwonić i potwierdzać :)
Idę na spacer z zoo i spać,
buziaki !
[quote name='Ikusia']Iwoniam
Ja Ci dam w zamian:mad:. Nie ma mowy. Kasę za leki zwracam. W końcu to moje koty to i leki moje.
Wstaję o 6 rano i od 6 15 około czekam na Was i maleństwo. Tak, jak się umawiałyśmy.
Nacisk na T obowiązkowo, bo moja sunia nie taka mama jak Twoje dziewczyny. Gufiś nie miałby tak dobrze a psia czułość, opieka i psia kara w późniejszym czasie baaaaaardzo potrzebna. Sama dobrze wiesz. Moja tego nie miała i dlatego teraz do innych zwierzaków taka niedotykalska, chociaż większość lubi i akceptuje. Myślę, że od twoich podopiecznych wiele mogłaby się nauczyć!
Do zobaczenia rano.
A gdybym zaniemówiła na widok Gufiego:crazyeye: to życzę szerokiej drogi w tą i z powrotem.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Kochana, musi być pies??[/QUOTE]
Tak tak, tylko pies, SBD prosi nawet by nie wklejać suń na wątku, jej znajomi (bardziej Pan) poszukują podobnego pieska, do tego który odszedł, domek będzie "cudowny",
tak myślałem czy nasz [B]Mikrus[/B] nie spełnił by tych wymagań:)

Kochani, [B]Iwonia i Romi[/B] - trzymam okropnie za Waszą jutrzejszą podróż, jedźcie spokojnie proszę,
odpocznijcie u Nutusi z obiadkiem:)

[B]Ikusia[/B] super, że będziesz mamą jutro dla Gufiego, Iwonia będzie spokojna o niego :)
czy mogę po pracy jakoś pomóc Iwonii z jej zwierzakami w domu - będę dzwonił już jutro;)

[B]Nutusia[/B] zaciskam kciuki za Pchełkę:)

[B]Ellig[/B] trzymamy mocno:):)

Link to comment
Share on other sites

szerokiej drogi i uważajcie na starej części obwodnicy Kielc, szczególnie przy powrocie bo zabłocona masakrycznie i ciagłe roboty trwaja
w niedziele nas mało tam tir nie zepchnał z trasy bo omijał mega grudę ziemi na drodze

Edited by majowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Tak tak, tylko pies, SBD prosi nawet by nie wklejać suń na wątku, jej znajomi (bardziej Pan) poszukują podobnego pieska, do tego który odszedł, domek będzie "cudowny",
tak myślałem czy nasz [B]Mikrus[/B] nie spełnił by tych wymagań:)[/QUOTE]

Też myślalam o Mikrusie, tylkoczy gabaryty nie za małe ? :lol:
Ale nic sie nie ryzukuje wstawiając go na wątek. ;)

[QUOTE]Kochani, [B]Iwonia i Romi[/B] - trzymam okropnie za Waszą jutrzejszą podróż, jedźcie spokojnie proszę,
odpocznijcie u Nutusi z obiadkiem:)[/QUOTE]
:kciuki::
[QUOTE][B]Ikusia[/B] super, że będziesz mamą jutro dla Gufiego, Iwonia będzie spokojna o niego :)
czy mogę po pracy jakoś pomóc Iwonii z jej zwierzakami w domu - będę dzwonił już jutro;)[/QUOTE]

[QUOTE][B]Nutusia[/B] zaciskam kciuki za Pchełkę:)[/QUOTE]

:kciuki:
[QUOTE][B]Ellig[/B] trzymamy mocno:):)[/QUOTE]
:kciuki:

Edited by barb
bląd w imieniu pieska
Link to comment
Share on other sites

Z radością donoszę, że puściłam przelew z bazarku, po zaokrągleniu równo 500
:)

Tu proszę o potwierdzenie, jak dojdzie:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224513-KONIEC-Firanki-serwetki-ubrania-dziec.-m%C5%82odz.-damskie-m%C4%99skie-na-olkuszaki[/url]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uf... Dawno mnie tu nie było...Tonę teraz w klasycznym zapieprzu i nie mam ani chwili, żeby zajrzeć na wątek, ale świeże informacje cały czas dostaję od mamy ;)
Kilka słów o Fiordzie - chłopak coraz bardziej przyzwyczaja się do życia w domu i do reszty zwierząt (a one do niego), zaczynają się pierwsze zabawy z moją bardzo wybredną w kwestii kontaktów z innymi psami psicą.
Niestety dzisiaj cały czas kontrolowany, ponieważ nie umie zachować się przy maleństwie, jest zbyt niedelikatny. Moja psica już przyzwyczajona, jak zwykle staje na wysokości zadania ;)
3,5 h do operacji Fiordzika...ja już się zaczynam denerwować...

Edit: Aha, właśnie poluzowałam trochę szelki, bo zaczęły się robić przyciasnawe = Fiord zaczyna wyglądać jak pies :D

Edited by Kejsi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dopytałam na wątku: to ma być średniak, krótkowłosy.[/QUOTE]
Tak dzieki, wstawiłem Mikrusa, choć poprzedni piesek miał ok. 15 kg, a Mikrus o połowę wagi mniejszy ale co tam, niech zobaczą Mikrusa:)
[quote name='mmd']Z radością donoszę, że puściłam przelew z bazarku, po zaokrągleniu równo 500
:)
Tu proszę o potwierdzenie, jak dojdzie:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/224513-KONIEC-Firanki-serwetki-ubrania-dziec.-m%C5%82odz.-damskie-m%C4%99skie-na-olkuszaki[/URL][/QUOTE]
All...e kasiora :multi: dzięki mmd :loveu:
[quote name='Kejsi']Uf... Dawno mnie tu nie było...Tonę teraz w klasycznym zapieprzu i nie mam ani chwili, żeby zajrzeć na wątek, ale świeże informacje cały czas dostaję od mamy ;)
Kilka słów o Fiordzie - chłopak coraz bardziej przyzwyczaja się do życia w domu i do reszty zwierząt (a one do niego), zaczynają się pierwsze zabawy z moją bardzo wybredną w kwestii kontaktów z innymi psami psicą.
Niestety dzisiaj cały czas kontrolowany, ponieważ nie umie zachować się przy maleństwie, jest zbyt niedelikatny. Moja psica już przyzwyczajona, jak zwykle staje na wysokości zadania ;)
3,5 h do operacji Fiordzika...ja już się zaczynam denerwować...
Edit: Aha, właśnie poluzowałam trochę szelki, bo zaczęły się robić przyciasnawe = Fiord zaczyna wyglądać jak pies :D[/QUOTE]
Trzymamy za Fiordzika, będzie dobrze :)

Iwonia z Romi i z Dastim już są w Warszawie :)

Link to comment
Share on other sites

[B]15 zł z bazarku wysłane . Powinny być w poniedziałek. Jak dojda prosze dać znać na wątek bazarku.[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223882-POCZTA-KWIATOWA-DZIA%C5%81A-OD-NOWA.Do-20-03.godz22-00[/url]

Edited by Javena
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fiord po zabiegu. Bardzo szybko doszedł do siebie, już jest prawie normalny. Zawsze trwało to dużo dłużej.
Kastracja poszła gładko, śrut wyjęty (i zostawiony na pamiątkę), zęby wyrwane (trochę mu to jednak przy zbieraniu karmy przeszkadza..) i... okazało się, że miał złamaną szczękę...krzywo się zrosła i trochę się rusza w zasadzie w każdą stronę.
Trochę ten psiak już w swoim życiu musiał przeżyć...
A maleństwo już odebrane przez Iwonkę i Romiego ;)

[B]Justyna Lipicka[/B] a jak Twoja sunia po zabiegu?

Link to comment
Share on other sites

Widziałam, że wstawiłeś Mikrusa. I dobrze, niech się chłopak promuje - nawet jak go nie wybiorą. :lol:
[quote name='wojtuś']Tak tak, tylko pies, SBD prosi nawet by nie wklejać suń na wątku, jej znajomi (bardziej Pan) poszukują podobnego pieska, do tego który odszedł, domek będzie "cudowny",
tak myślałem czy nasz [B]Mikrus[/B] nie spełnił by tych wymagań:)

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

fajnie że Fiordzik już "załatwiony":) dużo tego robione miał...faktycznie biedactwo:( taki mały a tyle przeszedł...
ja moją odebrałam przed 17 to od tego czasu cały czas śpi...wody troszkę dostała, ale nie wymiotuje więc dobrze będzie:) musi bo jutro rano muszę psiaka przewieźć i zostaje pod opieką siostry:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...