Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Romi, musisz albo rozszerzyć plakat albo zrobić drugi dla "siódemki" ;)
Amiś do Warszawy dojechał szczęśliwie, bezpiecznie i grzecznie. Dalej pojechał kolejką pod Warszawę ze swymi nowymi Paniami...[/QUOTE]
[quote name='mmd']Nowy plakat by się przydał :)
Amisiu, szczęścia na nowej drodze życia ;)[/QUOTE]
[quote name='Maada']Ja tez poprosze o nowy plakat, zeby uwzglednial Tofika (nr 28) , bo obiecalam DT ze bedziemy szukac mu domu intensywnie
z góry dzieki![/QUOTE]
Kochani :loveu:
ja odpowiem na te posty, szczegółowo na wszystkie odpowie Iwonia - już pewnie w nocy,
Po Amisia do Gdowa pojechała Iwonia, póżniej razem z Mikrusem wyprawili Amisia do pociągu, grzecznie jechał w pociągu - Pani dzwoniła juz po przekazaniu Amisia w Warszawie, pomówiliśmy - że warto jeszcze raz przypomnieć DS Amisia o zasadach, jak pilnować Psiaka w pierwszych dniach po adopcji. Rozmawiałem z Panią Ania, ale wiedziała o wszystkim- DS Amisia to domek z ogródkiem, szczelne ogrodzenie:)

Kochani i takiego sms przysłała Pani Ania, rozwiewa wszelkie wątpliwości czy warto tak walczyć o każdego Psiaka -
[B]Iwonia :loveu: to nagroda dla Ciebie:[/B]

[B][I]""" Witam, Amiś wywołał zachwyt. Byliśmy na spacerku na smyczy, teraz poszedł spać, wtulony w swoją nową Panią. Pzdr serdecznie, jutro zadzwonię""" [/I][/B]

Co do nowego plakatu:
może zrobić nowy plakat z tymi 7 Psiakami, które wyciągali Romi i Iwonia,
jak Kochani uważacie, ten pierwszy - jak szczęśliwie wszystkie Psiaki znajdą DS będzie można przenieść do 1 postu:)
Myślałem Romi czy oprócz numerów Psiaków nie wstawiać też ich imion:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']
Po Amisia do Gdowa pojechała Iwonia, póżniej razem z Mikrusem wyprawili Amisia do pociągu, grzecznie jechał w pociągu - Pani dzwoniła juz po przekazaniu Amisia w Warszawie, [/QUOTE]

Ale Amiś w pociągu był pod czyjąś opieką ?

[QUOTE][B][I]""" Witam, Amiś wywołał zachwyt. Byliśmy na spacerku na smyczy, teraz poszedł spać, wtulony w swoją nową Panią. Pzdr serdecznie, jutro zadzwonię""" [/I][/B]

[/QUOTE]
Super wieści !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Romi, musisz albo rozszerzyć plakat albo zrobić drugi dla "siódemki" ;)
Amiś do Warszawy dojechał szczęśliwie, bezpiecznie i grzecznie. Dalej pojechał kolejką pod Warszawę ze swymi nowymi Paniami...[/QUOTE]

[quote name='mmd']Nowy plakat by się przydał :)

Amisiu, szczęścia na nowej drodze życia ;)[/QUOTE]

[quote name='Maada']Ja tez poprosze o nowy plakat, zeby uwzglednial Tofika (nr 28) , bo obiecalam DT ze bedziemy szukac mu domu intensywnie
z góry dzieki![/QUOTE]

[quote name='Romi']No to którą wersję wolicie ?
Oddzielny, czy dodanie do obecnej 20-tki
Jak "dopisany" do 20-tki, to czy mam uwzględniać psy już wyadoptowane, czy też zrobić wersję tylko z tymi pieskami które jeszcze nie maja domu ?!
Aaaa, no i by się przydały zdjęcia o duuużej rozdzielczości :) O ile z tych co są od Iwonii można coś zrobić, to z resztą będzie kicha :([/QUOTE]

[quote name='mmd']Jeszcze jedno "zamówienie" :)
Dżizas, teraz poległam - który to Tofik? Bez plakatu przepadnę ;)

No nie wiem, czy z wyadoptowanymi, numeracja musi być zachowana na pewno i z tymi w DS bardzo optymistycznie wygląda :)


Biedaku :glaszcze:[/QUOTE]

[quote name='Maada']Ja proponuję usunąć wyadoptowane, tym sposobem bedzie ich mniej i bedzie mozna zrobic wieksze zdjecia.
Tofik jest na pierwszej stronie tego wątku, ma DT u Pani Grażyny (mamy mojej przyjaciółki) w Radwanowicach.
Iwonia stara sie na pierwszej stronie uaktualniac info o wszystkich psach[/QUOTE]

[quote name='Javena']Mnie tez sie wydaje ,ze lepiej zrobić same te ,co jeszcze nie mają domu. Ja wrzucam tez na Nk. Jest czytelniej.[/QUOTE]

Kwestię plakatu (lub plakatów) zbiorczych muszę szczegółowo przedyskutować z [B]Iwonią[/B] (wstępnie już zamieniliśmy pare zdań), aby to wszystko miało ręce i nogi. Obawiamy się że może być problem z numeracją piesków. Plakat który teraz jest zrobiony ma numerację "idącą" chronologicznie (od 1 do 20). Pieski które "doszły" nie mają już zachowanego porządku numerycznego. Np. Tofik ma nr 28, a Punia ma już nr 33, Figaro-23 :-o, itp, itd. Zrobi nam się to bardzo nie składne.
Padła propozycja aby usunąć z plakatu zbiorczego pieski które zostały już wyadoptowane. Może to jest jakieś rozwiązanie, ale wtedy to zaburzymy numerację jeszcze bardziej :(
Nie wiem na obecną chwilkę jak to rozwiązać. Przeprowadzę naradę w sztabie dowodzenia (czytaj: rozmowa z [B]Iwonią[/B]) a o ustaleniach poinformuję na wątku.

[quote name='wojtuś']...Co do nowego plakatu:
może zrobić nowy plakat z tymi 7 Psiakami, które wyciągali Romi i Iwonia,
jak Kochani uważacie, ten pierwszy - jak szczęśliwie wszystkie Psiaki znajdą DS będzie można przenieść do 1 postu:)
[B]Myślałem Romi czy oprócz numerów Psiaków nie wstawiać też ich imion[/B]:)[/QUOTE]

[B]Wojtuś[/B] jest to jakieś rozwiązanie :)

Edited by Romi
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za pomoc w Amisiowej podróży po szczęście. Łezki mi się zakręciły, jak przeczytałam, że wywołał zachwyt i zasnął wtulony... to przecudowny psiak, a ja robiłam wszystko przez te dwa tyg żeby się nie zakochać, a i tak serduszko boli :( Powodzenia szorściaku !!!! nich Ci nowe wyrko wygodnym będzie ;)

trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, żeby z kolejnymi domkami się poszczęściło!!!

Link to comment
Share on other sites

witam i przepraszam za offa
chciałem was zaprosić na jarmark dla Warki i Pimpka cel będzie przeznaczony no ogłoszenia dla nich bo jakoś nikt ich nie chce:shake:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223590-Przedwiosenna-wyprzeda%C5%BC-fant%C3%B3w-dla-Wareczki-i-Pimpusia-do-04.03.12"]http://www.dogomania.pl/threads/2235...ia-do-04.03.12[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Rudzika to masz na myśli Rudzie- tą która była szkieletem czy Dinga o którym mówiła missieek? Ajra i Dingo są u niej ja o nich nie wiem za wiele.[/QUOTE]

Powiem Ci tak - ten, co przeskakuje przez płot :)
rozmawiałam z Twoją mamą i ona o tym mówiła. Jak masz jakieś inne to dawaj :) albo najlepiej wyślij mi zdjęcia na email - [email][email protected][/email] z opisem i działać będziemy.

[quote name='tatankas']A co jest z Figaro-Kiwim,bo nie ma go na plakatach???Bory też nie ma:( Nikt nic nie mówi...[/QUOTE]

Ja nie wyrabiam już powoli.. zrobię wszystko, ale codziennie odwiedzam miejsca na nowe domki, jeżdżę ze zwierzętami do wet, wożę i adoptuję pieski. Przed chwilą (po 23iej) wróciłam z adopcji - po pieska byłam w Kłaju. zamieszkał w centrum miasta. Tam w Kłaju też mamy spore stado, one tam już długo czekają na dom..

[quote name='zebra12']Kiwi - Figaro jest u mnie na tymczasie, ale tylko do jutra. Nie wiem czemu nie ma go na plakacie.
Wczoraj przetestowałam małego na okoliczność samodzielnego zostawiania w domu. Zostaje ładnie, nie niszczy, nie szczeka, nie demoluje, nie gryzie. Także jest to pies idealny. Na razie nie widzę wad. Może tyle, że próbuje wprowadzić się do legowiska mojej Saby :) No i nie je suchej karmy. Poza tym nie brudzi, jest łagodny, spokojny, pięknie chodzi na smyczy.[/QUOTE]

Nie ma go na plakacie, bo jeszcze nie ma zbiorczego plakatu nr dwa. Nie mam wszystkich zdjęć z domów tymczasowych, nikt mi nie wysłał na email. Na dwójeczce muszą być uwzględnione wszystkie pieski, łącznie ponad znów ponad 20, a nie ostatnich 7...
Pierwsza 20-tka już ma planszę, teraz się robi kolejna, ale to trwa. Wybaczcie, ale ja jestem jedna.

[quote name='annakom']czy wiadomo coś o suczce 17 i jej dzieciaku,
jak sie zachowuje....?
jest prześliczna[/QUOTE]

jako, że info o niej od Beaty to chyba musi pozostać w sferze marzeń napiszę co wiem. Jest bardzo grzeczna, ale troszkę płochliwa. Nie brudzi, nie szczeka. Dzieciątko ma mieć DT niedaleko Krakowa, ale ja na wizytę pojadę dopiero na początku przyszłego tygodnia. maleństwo ma teraz ok 5 tygodni, adopcja za około 3 tygodnie.

[quote name='mmd']...
Annakom - jeden z Twoich fantów spowodował wojnę na bazarku :evil_lol:[/QUOTE]

Fajnie, niech podbijają stawkę. Będzie więcej pieniędzy na opiekę nad maluszkami.

[quote name='Javena']U Państwa z Mętkowa ,sytuacja nieciekawa. Pieski czuja zapach cieczki, sa pobudzone. Nawet strachulec Jacky chciał sie postawić większemu psu. Leki na robale nie dotarły jeszcze .Pewnie w poniedziałek. Sunia Pysia ,bardzo lgnie do nich . Jest wesolutka, ale boi sie wychodzic na zewnatrz. Boi się smyczy. Strachulec tez nie bardzo chce wychodzić. Szybciutko sie załatwiaja i do domu.[/QUOTE]

szkoda, ze poczta znów zawaliła i nie dostarczyła przesyłki jak powinna. W poniedziałek już chyba powinny być... to listy polecone...
Rozpytuję cały czas, czy ktoś może wziąć sunię z cieczką/ strachliwego pieska, ale nie mam już nikogo, kto chciałby przygarnąć malucha..

[quote name='zebra12']Bardzo dobrze, że go wzięłaś. To psi ideał. Ktoś, kto adoptuje będzie na pewno zadowolony. Ja to się nawet zastanawiałam, że może on komuś zginął, bo żeby takiego psa się pozbyć... Na 100% mieszkał z kotem, bo traktuje go jak... powietrze. Nie goni, nie wącha, nie ekscytuje się i pozwala mu jeść razem ze sobą z miski. Za to świnka morska go bardzo kręci :)
Kiwi - Figaro nie jest psem dominującym, podporządkowuje się człowiekowi, o ile ten nie da sobie wejść na głowę. Tak więc można mu zabrac jedzenie - nie warczy nie szczeka, daje z sobą robić wszystko, np czesać ogon, brzuch itd. Boi się większych psów na spacerze i potrafi na nie szczekać. Chodzi za właścicielem jak cień, kładzie się pod nogami i wciąż liże.[/QUOTE]

W jaki sposób liże? Ręce na przykład? Siedzi przed właścicielem i nie daje mu spokoju?

[quote name='Javena']Ja go nie brałam. Nawet nie wiem ,jak w Olkuszu wygląda ten niby hotel . Iwoniam wraz z innymi ,(nie wiem dokładnie)chyba Wojtus i Romi. Te z plakatu były wczesniej wzięte. Potem jeszcze 7 psinek.[/QUOTE]

Tak, ja z Wojtusiem, a później ja z Romim braliśmy pieski z Olkusza.

[quote name='Romi']Pierwszą turę przywoziła Iwonia z Wojtusiem (15+5 z plakatu zbiorczego) a Iwonia ze mną wyciągała drugą turę, czyli 7 psiaków (Figaro-Kiwi był nadprogramowy) :)[/QUOTE]

Nio, a mimo to pozostało tam jeszcze tyle biedactw.. I są te sunie w ciąży,..

[quote name='ma-ja']Prosze o kontakt, dzwoniłam pod podany numer ale nie odpowiada - chodzi mi o suczkę nr 17 z maluszkiem. Szukam suni która mogłaby przyjąć miot osesków, suczka przy okazji miałaby DT w domu gdzie są teraz te szczeniaki.[/QUOTE]

Oddzwaniałam pod numer 535587..... ale nikt nie odbierał - było to o godzinie 14:41. Na pozostałe numery, które dzwoniły się dodzwoniłam i nikt nie mówił o szczeniaczkach.
Sunia na 90% nie zaakceptuje maleńkiego miotu. Jej dzieciątko ma już 5 tygodni. Z resztą, niestety... w jej mleku nie ma już zbyt wiele przeciwciał..

[quote name='missiaaa']Przed chwilą przyjechali Państwo zobaczyć Borę i się w niej zakochali. Państwo z Krakowa (mają jakieś 2 karczmy), dwójka dzieci. Mieszkają na małym rynku. Zanim jednak do nich trafi musi być wysterylizowana (ten brzuch jakiś się taki duży zaczyna wydawać) i potrzebna wizyta przedadopcyjna.[/QUOTE]

Cieszę się. Jeśli to Ci, którym ją poleciłam to wydawali się bardzo fajni.
Co do wizyty mój adres emailowy/PW znasz. Czekam na info.

[quote name='Romi'][B]ma-ja[/B] spróbuj jeszcze raz. Możliwe że [B]Iwoniam[/B] albo prowadziła auto, albo była u kogoś na wizycie adopcyjnej lub przedadopcyjnej :)[/QUOTE]

Albo na przykład... byłam tu i tu ;) bo ostatnio mam wrażenie, że nawet we śnie adoptuję pieska/kotka.

[quote name='Justyna Lipicka']myślę, że co do sterylki to jakieś fundusze na to są, trzeba z Iwonią rozmawiać:)
Głupio, że pytam ale która to Bora? bo na 1 stronie chyba nie jest opisana/wstawiona...[/QUOTE]

Na zabieg cały to pewnie nie wystarczy, bo w kolejce jest już Jacky + Dropi, ale na przynajmniej część wystarczy. Proszę raz jeszcze napisać kto co potrzebuje. Kupiłam dość dużo leków na robale - Drontal Plus, bo jest najlepszy. To mogę wysłać. Lek mam cały czas przy sobie.

W sprawie szczepienia przeciw wściekliźnie - proszę o info na PW - imię psa. :)

[quote name='mmd']Jest wstawiona - post 5.
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-643V6NTHzBE/Tz_lUoyAuII/AAAAAAAACFg/uWhqrgyAnQc/s720/DSC01198.JPG[/url]
opisywana jako ON-kowata sunia.[/QUOTE]

dzięki za pomoc..

[quote name='Nutusia']Romi, musisz albo rozszerzyć plakat albo zrobić drugi dla "siódemki" ;)
Amiś do Warszawy dojechał szczęśliwie, bezpiecznie i grzecznie. Dalej pojechał kolejką pod Warszawę ze swymi nowymi Paniami...[/QUOTE]

Nutusia, podziękuj bardzo Grażynce za pomoc. Miała ona dziś szansę poznać Mikrusa, nie pokazał się od dobrej strony, ale od dziś chłopak jest na 10-dniowym obozie treningowym.
Na razie to, później adopcja. Chłopak był wczoraj także u wet - zaczęła mu schodzić skóra w uszu. Był badany, nie jest to ani świerzb, ani grzybica, ani nic takiego. Miał zrobione testy. Prawdopodobnie to sprawa krążeniowa. Dostał leki. Monika - behawiorystka będzie mu je podawać. jak nie pomoże to dalsze badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Jordan dosłownie siusiał i okazało się, że to włosogłówka. Traktuje się to aniprazolem - 3 dni pod rząd 1 tabletka na 10 kg masy ciała.[/QUOTE]

Dostała aniprazol i tak po nim ma biedulek właśnie biegunkę, ale kejsi i ikusia walczą dzielnie i karzą mi się nie martwić. A one wszystkie mi się śnią... Wiem, że Maluszek jest we wspaniałych rekach, ale mimo to każde takie info powoduje, że wydaje mi się, że narobiłam komuś kłopotu..

[quote name='Romi']No to którą wersję wolicie ?
Oddzielny, czy dodanie do obecnej 20-tki
Jak "dopisany" do 20-tki, to czy mam uwzględniać psy już wyadoptowane, czy też zrobić wersję tylko z tymi pieskami które jeszcze nie maja domu ?!
Aaaa, no i by się przydały zdjęcia o duuużej rozdzielczości :) O ile z tych co są od Iwonii można coś zrobić, to z resztą będzie kicha :([/QUOTE]

moje zdanie skromne - Romi - jeśli możesz... wejdź na pierwsze posty, a najlepiej na mój flickr:
[url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad/page8/[/url] - ta strona na przykład i stamtąd bierz zdjęcia, albo...
Ja Ci na email wyślę pieski po kolei, podporządkuję im numerki, a Ty je zbierzesz w plakat, ok??

Ta dwudziestka, która jest niech już zostanie, plizzz. Ta ilość domków stałych działa na mnie motywująco.

Zrobię to jutro wieczorem, po adopcji Kory, ok? Dziś już nie zdążę, a rano adopcja o której nie chcę mówić, aby nie zapeszyć.

Dziś do domu pojechała Biała Dama - ta pani przodem - [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6921484025/][img]http://farm8.staticflickr.com/7192/6921484025_4e8b081ff7.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6921484025/]Brutus i Biała[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

[quote name='Javena']Amis w domku. Hurra..[/QUOTE]

dziękuję za wiadomość. Myślałam o nim całe popołudnie..

[quote name='mmd']Jeszcze jedno "zamówienie" :)
Dżizas, teraz poległam - który to Tofik? Bez plakatu przepadnę ;)
No nie wiem, czy z wyadoptowanymi, numeracja musi być zachowana na pewno i z tymi w DS bardzo optymistycznie wygląda :)
Biedaku :glaszcze:[/QUOTE]

dzięki mmd,
Będzie plakacik jutro wieczorem, ok?
chyba, że Romi będzie działać na własną rękę..
dziękuję Ci Romi i Tobie Wojtusiu za ogromną pomoc. Wam wszystkim, mocno zaangażowanym w pomoc mojej małej osóbce także..


[quote name='Maada']Ja proponuję usunąć wyadoptowane, tym sposobem bedzie ich mniej i bedzie mozna zrobic wieksze zdjęcia.
Tofik jest na pierwszej stronie tego wątku, ma DT u Pani Grażyny (mamy mojej przyjaciółki) w Radwanowicach.
Iwonia stara sie na pierwszej stronie uaktualniac info o wszystkich psach[/QUOTE]

Maada, jakbyś rozmawiała z Panią i miała jakieś nowe informacje to proszę - dawaj znać, ok?
Będę Ci bardzo zobowiązana, bo ja się czasem też zaczynam zapętlać. Policzyłam pieski ze zdjęć. Jest ich... więcej niż przypuszczałam.

[quote name='Nutusia']Romi, podaj maila - wyślę Ci w poniedziałek fotki Insektów, bo z mojej wsi, jedna fotka się tydzień wysyła... ;)[/QUOTE]

Ja chyba mam foty, cio? prześlę romiemu.
Sprawdziłam. nie mam.. :( ale to jedno z opisem maluszków i kilka z podróży do szczęśliwego DT jest na moim flickru.

[quote name='BUDRYSEK']melduje, ze Riki i Aisza maja juz domki :)[/QUOTE]
Dziękuję Ci Budrysku, zaraz napiszę na pierwszej..

[quote name='wojtuś']Kochani :loveu:
ja odpowiem na te posty, szczegółowo na wszystkie odpowie Iwonia - już pewnie w nocy,
Po Amisia do Gdowa pojechała Iwonia, póżniej razem z Mikrusem wyprawili Amisia do pociągu, grzecznie jechał w pociągu - Pani dzwoniła juz po przekazaniu Amisia w Warszawie, pomówiliśmy - że warto jeszcze raz przypomnieć DS Amisia o zasadach, jak pilnować Psiaka w pierwszych dniach po adopcji. Rozmawiałem z Panią Ania, ale wiedziała o wszystkim- DS Amisia to domek z ogródkiem, szczelne ogrodzenie:)
Kochani i takiego sms przysłała Pani Ania, rozwiewa wszelkie wątpliwości czy warto tak walczyć o każdego Psiaka -
[B]Iwonia :loveu: to nagroda dla Ciebie:[/B]
[B][I]""" Witam, Amiś wywołał zachwyt. Byliśmy na spacerku na smyczy, teraz poszedł spać, wtulony w swoją nową Panią. Pzdr serdecznie, jutro zadzwonię""" [/I][/B]
Co do nowego plakatu:
może zrobić nowy plakat z tymi 7 Psiakami, które wyciągali Romi i Iwonia,
jak Kochani uważacie, ten pierwszy - jak szczęśliwie wszystkie Psiaki znajdą DS będzie można przenieść do 1 postu:)
Myślałem Romi czy oprócz numerów Psiaków nie wstawiać też ich imion:)[/QUOTE]


Bardzo, bardzo Ci dziękuję za wiadomość. Wojtuś - nie wiesz czy została ta umowa podpisana? Nie mam numeru telefonu do pani Ani - nowej pani Amisia. Nie mam jak zatel.. :(

[quote name='Malgoska']zapraszam na drugi bazarek dla Jedyneczki
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223689-Na-Jedyneczk%C4%99-z-mordowni-z-Olkusza?p=18715253#post18715253[/url][/QUOTE]
Dzięki za info.
[quote name='Romi']Kwestię plakatu (lub plakatów) zbiorczych muszę szczegółowo przedyskutować z [B]Iwonią[/B] (wstępnie już zamieniliśmy pare zdań), aby to wszystko miało ręce i nogi. Obawiamy się że może być problem z numeracją piesków. Plakat który teraz jest zrobiony ma numerację "idącą" chronologicznie (od 1 do 20). Pieski które "doszły" nie mają już zachowanego porządku numerycznego. Np. Tofik ma nr 28, a Punia ma już nr 33, Figaro-23 :-o, itp, itd. Zrobi nam się to bardzo nie składne.
Padła propozycja aby usunąć z plakatu zbiorczego pieski które zostały już wyadoptowane. Może to jest jakieś rozwiązanie, ale wtedy to zaburzymy numerację jeszcze bardziej :(
Nie wiem na obecną chwilkę jak to rozwiązać. Przeprowadzę naradę w sztabie dowodzenia (czytaj: rozmowa z [B]Iwonią[/B]) a o ustaleniach poinformuję na wątku.
[B]Wojtuś[/B] jest to jakieś rozwiązanie :)[/QUOTE]

ale mnie tu awansowaliście.. :)

[quote name='wojtuś']Tak, dzięki Nutusi :) :Rose:
Jej znajoma jechała z Warszawy do Krakowa pociągiem po Amisia i wracała z powrotem z Psiakiem:)[/QUOTE]

:), aż się zaśmiałam na tę info, że Amiś jechał sam i psy obudziłam :)

[quote name='Romi']Aktualizacja

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/plakatzielony.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8760/plakatzielony.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
dziękuję!

[quote name='wojtuś']Dzięki Romi:)
Masz rację - wszystko musi być uzgodnione z Naszym Sztabem Dowodzenia - [B]Iwonia[/B] ;);)[/QUOTE]

Huru !:)

Link to comment
Share on other sites

właśnie zaczęłam się tak dziwnie kołysać na krześle.
chyba czas iść spać.
w ciągu najbliższych dni będę na wizycie w sprawie domku dla suni nr 18. Nie tak daleko.. oby...
Dobranoc kochana..

[quote name='mmd']No - odprawa była, można się odmeldować ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Kilka zdjęć Tofika -

[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6929850067/][img]http://farm8.staticflickr.com/7049/6929850067_e5c9ca70ed.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6929850067/]IMG_0873[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr

[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6783730260/][img]http://farm8.staticflickr.com/7039/6783730260_6760d2dabb.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6783730260/]IMG_0872[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr

[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6929846431/][img]http://farm8.staticflickr.com/7203/6929846431_658c2781de.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6929846431/]IMG_0869[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr

[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6783725670/][img]http://farm8.staticflickr.com/7052/6783725670_28fbf4f3c0.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6783725670/]IMG_0859[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Będę chciała porobić jakieś mini-pakieciki tym "nowym", więc gdyby opiekunowie dali namiary na siebie (lub zrzekli się odbierania telefonów na Twoją rzecz) to bym coś podłubała.
Potrzebuję: województwo i miasto, opis psiaka z wiekiem, wagą, zachowaniem, fotki, jeśli tu nie ma, no i kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Do iwoniam:

Psiak liże co popadnie: ręce jak podejdą pod pysk, ale też głowę małej jak ma akurat na jego wysokości. Wszystko musi mlasnąć jęzorem. Już jest mniej zaborczy co do leżenia obok nas i chodzenia krok w krok. Powoli daje na luz. Zaczyna jednak ustawiać Sabę i w zasadzie przejął jej legowisko. Tylko kot jest traktowany z szacunkiem.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem na szybko takie zestawienie "7". Jakość taka sobie, bo niektóre zdjęcia były robione komórką lub po ciemku :(

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/dodatekd.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3370/dodatekd.jpg[/IMG][/URL]

oraz plakat w większej rozdzielczości

[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/40/dodatekl.jpg/[/URL] (oczywiście duży obraz pojawia się po naciśnięciu "lupki" na zdjęciu w prawym, górnym roku)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']właśnie zaczęłam się tak dziwnie kołysać na krześle.
chyba czas iść spać.
[/QUOTE]

Zastanawiam się czy i kiedy Ty sypiasz ? :shake:

A można się dowiedzieć co takiego niewlaściwego zrobil Mikrusek na dworcu ?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']"

Mam możliwość "pogrzebania w odpadach" ciuchowych. Niekiedy trafiają się perełki, ale nie wiem, czy ktoś z Was byłby zainteresowany taką dostawą na "nasze" Olkuskie psiaki. Ja bazarku nie zrobię:shake:, nie umiem:oops: i szczerze mówiąc czasowo kiepściuchno, ale mogę pod tym kontem pogrzebać, poprać, poprasować....tylko na co zwrócić uwagę? co najlepiej się sprzedaje? Dajcie proszę cynk jak ma ktoś pomysł i ochotę na współpracę. Sorry, ale naprawdę nie potrafię tego robić:placz: I jeszcze jedno: koce, kołdry, grube zasłony- zwykle to przywożę i przekazuję tam, gdzie widzę, że najbardziej potrzeba - dla zwierzaków oczywiście. Zwykle to cały bagażnik + tylna kanapa (po sufit). Mąż znowu będzie się wściekał i marudził że mu auto zapaskudziłam, ale co mi tam:lol: ...jadę na 95% w sobotę. Czekam na propozycję od doświadczonych i chętnych do pomocy. Jak nikt się nie znajdzie przywiozę tylko posłania.[/QUOTE]

Jak mogłaś tak się przede mną ukrywać - nieładnie, nieładnie..
Jeśli będziesz mieć jakiś zapas kocyków i masz możliwość gdzieś do schronu zawieźć to wspaniale.
Następnym razem, jak Ci zostaną ze dwa kocyki/poduszki to ja chętnie podbiorę, bo Tuni ostatnich kilka smakowało = romi świadkiem, że miałam w domu "pluszową" podłogę.

[/QUOTE]
Fanty na nowy bazarek/bazarki przywiezione:lol:. Nawet sporko się tego uzbierało!.
Doprowadzę do porządku i przekażę dalej - komu i jak uzgodnię z Iwonią jak będą gotowe. Kocyki dla Iwoniam też wypiorę, Ty chyba już ledwo żyjesz. Ja dzisiaj się wprawdzie ledwo ruszam po takiej "gimnastyce", ale cel szczytny więc nie ostatni raz. Teraz ruszam na Rybną z resztą posłań.
I jeśli pozwolicie WIEEEEEEELKIE DDDDZIĘKI MAŁGORZATO za umożliwienie mi zbiórki takich fantów, które nikomu już się nie przydadzą, a niejednemu psiakowi/kociakowi tyłeczek ogrzały (już od paru lat). JESTEŚ WIELKA.
Aha! Przywiozłam coś jeszcze - brud za paznokciami i katar! Chętnie oddam - ktoś reflektuje???:razz: A mówią, że przebywanie na świeżym powietrzu jest zdrowe:shake:.

Edited by Ikusia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...